JUVENTUS 1-1 Notts County

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:06

pan Zambrotta pisze:
szczypek pisze:Co za różnica czy kontuzja będzie w meczu sparingowym na inaugurację stadionu czy w meczu z Parmą.
Taka, jaka jest różnica między zgwałceniem licealistki i emerytki. Co prawda w obu przypadkach pójdziesz do więzienia, ale jaką korzyść masz w zgwałceniu staruchy ? :roll:
Owszem, gdybyśmy nie grali meczu sparingowego to ryzyko odniesienie kontuzji byłoby mniejsze, ale kontuzja to kontuzja. Gdybyśmy chcieli ich uniknąć to musielibyśmy odpuścić wszystkie mecze w sezonie (chociaż jestem pewien, że i wtedy na treningach kilku zawodników nie wytrzymałoby bez odpoczynku). Nie zamierzam drżeć w każdym meczu, niezależnie czy to reprezentacja, sparing, mecz z Parmą czy Interem i bać się, że jakiś zawodnik dostanie kontuzji.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:09

pan Zambrotta pisze: Taka, jaka jest różnica między zgwałceniem licealistki i emerytki. Co prawda w obu przypadkach pójdziesz do więzienia, ale jaką korzyść masz w zgwałceniu staruchy ? :roll:
Robisz się zwyczajnie niesmaczny. :|

Cieszy akcja z YT. Mam nadzieje obejrzeć piękne widowisko. Liczę na pierwsza bramę Alexa.


Obrazek
Fidelito

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2008
Posty: 151
Rejestracja: 16 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:40

Transmisja na żywo ze Skysport, jeśli ktoś chce sobie przypomnieć wielkie Juve.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:47

a ma ktos link do sky by poogladac te stare wielkie mecze i ceremonie otwarcia potem ?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:02

Fajnie, że będzie Platini, Lippi, Boniperti, Zidane, Montero. Może będzie Grande Stevens. Nie wiem tylko, czy mile widziany będzie Abate. To będzie wielkie święto
Fidelito pisze:Transmisja na żywo ze Skysport, jeśli ktoś chce sobie przypomnieć wielkie Juve.
Właśnie leci Juve - Real 3:1 :dance:


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:09

A ja mam nadzieje, ze mecz zostanie poprzedzony minuta ciszy ->


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:29

Będzie transmisja całej ceremonii na którymś kanale z Cyfry +? Bo patrze w program i chyba nie ma :(


Z Juve na dobre i złe!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:33

WojtinhoFCJ pisze:Będzie transmisja całej ceremonii na którymś kanale z Cyfry +? Bo patrze w program i chyba nie ma :(
Tak, na otwartym kanale: "Czytaj poprzednie posty, bo wszystko co wiadomo napisali" dostępnym pod numerem 87.

Szczytem szczytów jednak jest to:
Fidelito pisze:Transmisja na żywo ze Skysport, jeśli ktoś chce sobie przypomnieć wielkie Juve.
A chwile później:
19 pisze:a ma ktos link do sky by poogladac te stare wielkie mecze i ceremonie otwarcia potem ?
:ok:

Liczę, że wgramy ten mecz. Inaczej będzie to zapowiedź kolejnego przegranego sezonu. Tak powiedział mi mój psychiatra.


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:45

szczypek pisze:
WojtinhoFCJ pisze:Będzie transmisja całej ceremonii na którymś kanale z Cyfry +? Bo patrze w program i chyba nie ma :(
Tak, na otwartym kanale: "Czytaj poprzednie posty, bo wszystko co wiadomo napisali" dostępnym pod numerem 87.
Na Cyfrze+ nie istnieje program 87, także ponawiam pytanie o to czy można to obejrzeć na Cyfrze?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:52

zagroo pisze:Na Cyfrze+ nie istnieje program 87, także ponawiam pytanie o to czy można to obejrzeć na Cyfrze?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Spokojnie Szczypku, bez nerwów :smile:

Do pierwszego składu podobno przemierzany jest Storari, ale fajnie byłoby, jakby na pierwszą połowę wyszedł Buffon, byłby fajny akcent. W końcu to legenda Juve
Ostatnio zmieniony 08 września 2011, 16:53 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 16:52

zagroo pisze:Na Cyfrze+ nie istnieje program 87, także ponawiam pytanie o to czy można to obejrzeć na Cyfrze?
Obrazek

Nie. Nie można tego obejrzeć na Cyfrze. Twoja inteligencja jest porażająca.

Mam nadzieję, że w pierwszego gola nie strzeli Motta, bo byłby to wstyd na cały świat. Tą bramkę musi strzelić El Buffon!


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 17:02

a na cyfrowym polsacie bedzie mecz?
przestal mi dzialac ten extra link eh


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 17:08

Juventus: Storari, Motta, Barzagli, Bonucci, De Ceglie, Pazienza, Vidal, Pepe, Del Piero, Quagliarella, Giaccherini.

Tak mają zacząć. Motta wgl nie powienien grać na tym stadionie, Buffon powinien zagrać chociaż I połowe. Podobnie jak wszyscy chcę żeby Alex strzelił jako pierwszy bramke na tym stadionie!

Do 21:30! :dance:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 17:20

19 pisze:a na cyfrowym polsacie bedzie mecz?
Tak*. Będzie. Ale to tajemnica o której nikt poza mną nie wie, a Cyfrowy Polsat planuje taką bombę dopiero na 5 minut przed meczem, aby wszystkich zaskoczyć.

* Gdybyś nie zrozumiał przesłania to nie, meczu nie będzie na Cyfrowym Polsacie.

Czy Wy jesteście na prawdę aż tak głupi? Czekam aż ktoś zapyta czy mecz będzie na N-ce.
<<W@jTEk>> pisze:Podobnie jak wszyscy chcę żeby Alex strzelił jako pierwszy bramke na tym stadionie!
Ja nie chcę. Jest mi to obojętne, tak samo jak wynik tego meczu.


Edit.
19 pisze:szczypek
nie mozna zapytac? jak nie chcesz odpowiadac to nie musisz odpowiadac
Nie można zapytać. Gdyby mecz był na Cyforwym Polsacie/N/Cyfrze to nie byłoby o tym cicho przez tyle stron tematu i w zapowiedzi, bo takie wydarzenie nie możne zwyczajnie przejść bez echa. Zobacz tematy, gdzie mecz jest transmitowany przez jakąś platformę. Czy to tak trudno zrozumieć? Tak samo jak pytania o transmisję w internecie. Czemu raz jeden sam nie możesz czegoś poszukać, tylko na gotowe..
Ostatnio zmieniony 08 września 2011, 17:27 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 17:23

A na Nce będzie mecz? Nie mam Nki, ale chciałbym wiedzieć czy coś stracę przez to, że mam Cyfrę.

A w składzie brakuje mi Gigiego, ale może to i dobrze, że go nie ma - nie połamie sie przed sezonem.

Też mi zwisa kto strzeli pierwszego gola. Znając Juventus zrobi to jakis no-name z ekipyu naszych rywali. Byłoby zabawnie gdyby był to Amauri. Sciągnąłby koszulkę, pod która miałby t-shirt z napisem "1 z 50 goli tego sezonu dla Juve <3".
artur07 pisze:
szczypek pisze:Mam nadzieję, że w pierwszego gola nie strzeli Motta, bo byłby to wstyd na cały świat.
Też mam taką nadzieję, bo trzeba by było odrabiać straty w pierwszym meczu na nowym stadionie... i to z takim przeciwnikiem...
GENIUSZ :prochno: Zaraz dodam do cytatów :ok:
Ostatnio zmieniony 08 września 2011, 17:27 przez stahoo, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany