JUVENTUS 1-1 Notts County

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 21:28

Antichrist pisze:I gitara. Fajnie będzie wszystko obejrzeć bez zawiech streamów. Mecz bez większych fajerwerków pewnie będzie, zakładam, że wygramy, ale nie o wynik tutaj chodzi, lecz o stadion.
Nawiązując do tego warto zauważyć ostatnie wyjście na przeciw kibicom w internecie. Nowy layout oficjalnej strony, video prawie codziennie (na dodatek z napisami po angielsku), teraz jeszcze transmisja live na youtube. Jeśli to nie chwilowy przebój na wykup karnetów to ... :bravo:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 21:48

Brutalo pisze:
Antichrist pisze:I gitara. Fajnie będzie wszystko obejrzeć bez zawiech streamów. Mecz bez większych fajerwerków pewnie będzie, zakładam, że wygramy, ale nie o wynik tutaj chodzi, lecz o stadion.
Nawiązując do tego warto zauważyć ostatnie wyjście na przeciw kibicom w internecie. Nowy layout oficjalnej strony, video prawie codziennie (na dodatek z napisami po angielsku), teraz jeszcze transmisja live na youtube. Jeśli to nie chwilowy przebój na wykup karnetów to ... :bravo:
Zgodzę, się. Niezłą robotę robią na necie. Konferencje prasowe z napisami angielskimi, treningi, stadion, konto na fb - szał.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 21:50

Arielinho13 pisze:
Brutalo pisze:
Antichrist pisze:I gitara. Fajnie będzie wszystko obejrzeć bez zawiech streamów. Mecz bez większych fajerwerków pewnie będzie, zakładam, że wygramy, ale nie o wynik tutaj chodzi, lecz o stadion.
Nawiązując do tego warto zauważyć ostatnie wyjście na przeciw kibicom w internecie. Nowy layout oficjalnej strony, video prawie codziennie (na dodatek z napisami po angielsku), teraz jeszcze transmisja live na youtube. Jeśli to nie chwilowy przebój na wykup karnetów to ... :bravo:
Zgodzę, się. Niezłą robotę robią na necie. Konferencje prasowe z napisami angielskimi, treningi, stadion, konto na fb - szał.
Cóż, każdy wielki klub tak teraz robi. Ignorowanie tego byłoby głupotą.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 23:49

Nie wiem jak to będzie z tą relacją na youtube, bo oficjalna strona podaje, że streaming rozpocznie się o 22. Czyli co, będzie opóźnienie czy rozpoczną od 30 min meczu?


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 10:40

Jednak trzeba będzie pogrzebać za jakimś streamem. Przecież ceremonia otwarcia zaczyna się przed 20, więc nie wiem co oni chcą puszczać od 22 na youtube.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 10:47

z meczem zadnego problemu nie bedzie, gorzej z ceremonia


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 10:48

co będzie, jeśli ktoś złapie kontuzje? będzie przemęczony?
przypominam, że za 3 dni mecz z Parmą. Tacy piłkarze jak Pirlo, Chiellini mają w nogach 2 mecze reprezentacyjne. Mam cholerne obawy.
Nie można było zainaugurować meczem z Parmą? kogo do cholery obchodzą jakieś fajerwerki i pokazówka. Za 2 miesiące wszyscy i tak zapomną o tym meczu.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 11:11

Oj daj spokój, za Twojego życia już więcej ceremonii otwarcia nie będzie, tak że... ENJOY!

Ja myślę, że to dobrze, że zawodnicy będą mogli poczuć atmosferę nowego stadionu w meczu piknikowym a nie od razu o punkty. A poza tym lubię fajerwerki :roll:
Ostatnio zmieniony 08 września 2011, 11:11 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


liqu!d

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 214
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 11:11

pan Zambrotta pisze:co będzie, jeśli ktoś złapie kontuzje? będzie przemęczony?
przypominam, że za 3 dni mecz z Parmą. Tacy piłkarze jak Pirlo, Chiellini mają w nogach 2 mecze reprezentacyjne. Mam cholerne obawy.
Nie można było zainaugurować meczem z Parmą? kogo do cholery obchodzą jakieś fajerwerki i pokazówka. Za 2 miesiące wszyscy i tak zapomną o tym meczu.
Myślę, że kluczowi gracze zagrają max 45 minut. To mecz towarzyski więc zmian można robić dużo, a Conte na pewno jest świadom tego, że za try dni zaczyna się liga. Mecz otwarcia jest prestiżowym wydarzeniem więc pewnie wyjdziemy z Pirlo i Chiellinim, pomimo zmęczenia meczami reprezentacyjnymi.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 11:16

ten mecz to bedzie piknik, zero stresu watpie by byli zmeczeni na niedziele


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 11:16

Ten mecz to będzie tylko dodatek do ceremonii otwarcia, wątpie żebyśmy grali chociażby na 70%, a i Anglicy nie powinni grać twardo czy brutalnie. Ot meczyk pokazowy.


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 11:20

Ja bym widział przede wszystkich tych zawodników którzy nie grali we wtorek, oczywiście na ile się da, czyli atak Del Piero (musi strzelic pierwszego gola) i chyba Quagliarella, bo reszta dochodzi do siebie po mniejszych lub większych urazach albo nazywa się Amauri :]
Skrzydła myślę Giaccherini-Pepe (reprezentacja nie powołała ich). Gorzej ze środkiem, trójka po reprezentacji + Pazienza ze złamamnym nosem, mam tylko nadzieję, że Pirlo będzie oszczędzany. Marchisio-Vidal?
W obronie pewnie m. in. Barzagli i Sorensen choć ten drugi to sam nie wiem na jakiej pozycji. Albo środek Barzagli-Bonnucci i wtedy Sorensen na prawej (wątpie), choc pewnie zagra Lichtsteiner, bo Motty to nie chcę oglądać nawet w meczach towarzyskich. Może szansę dostanie Storari, ciekawe czy wystąpi Grosso...


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 11:38

pan Zambrotta pisze:co będzie, jeśli ktoś złapie kontuzje? będzie przemęczony?
przypominam, że za 3 dni mecz z Parmą. Tacy piłkarze jak Pirlo, Chiellini mają w nogach 2 mecze reprezentacyjne. Mam cholerne obawy.
Nie można było zainaugurować meczem z Parmą? kogo do cholery obchodzą jakieś fajerwerki i pokazówka. Za 2 miesiące wszyscy i tak zapomną o tym meczu.
Ale to symboliczny występ. Nikt nie będzie przecież zabijał się o piłkę w takim meczu...

Swoją drogą chyba każdy piłkarz chciałby wystąpić w dzisiejszym meczu chociaż przez kilka minut.


FORZA JUVE!!!
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 12:24

Panowie co się z wami dzieje? Jeszcze nikt nie obstawił jak będzie wyglądać nasza wyjściowa jedenastka?! :o Gdzie jest Wojtek ja się pytam?

A co do meczu to nic tylko liczyć na wygraną i to, że pierwszego gola strzeli El Capitano!


Obrazek
Ponte999

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Posty: 87
Rejestracja: 15 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 12:33

Buffon Lichy-Bonucci-Chiellini-De Ceglie Pepe-Marchiso-Pirlo-Elia Del Piero-Matri

tak mi się wydaje choć zastanawia mnie czy za Pepe nie zagra Giaccherini

na tutto podają taki skład

Storari, Motta, Barzagli, Bonucci, De Ceglie, Pazienza, Vidal, Pepe, Del Piero, Quagliarella, Giaccherini

czyli 3-4 zawodników pierwszego składu?


Cmteam.pl Grupa Zachodniopomorska
Zablokowany