JUVENTUS 1-1 Notts County

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 18:44

Czy cała ceremonia i mecz będzie do pobrania ze strony JuvePoland w HD?
Bo dla mnie to było wydarzenie mega i fajnie byłoby to mieć.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 18:45

^FAZZI^ pisze:
Eric6666 pisze: Matri-DP podstawowy atak? chyba, że Mirko wygryzie jednego z nich.
Chyba że ? Przecież to od Mirko będzie się zaczynać zestawianie ataku.
Myślę, że na chwile obecną naszą podstawową parą napastników będzie Vucinic i Matri... Jeśli chodzi o to to nie ma chyba żadnych wątpliwości. Do tego mamy jeszcze Alexa, Toniego i Quaga (chyba nie pogra za wiele w tym sezonie). Iaquinta jeśli dostanie szansę występu to chyba na skrzydle (w kadrze już tak kiedyś grywał - ale to było kilka lat temu :P)


ObrazekObrazekObrazek
decowp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Posty: 5
Rejestracja: 27 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 18:49

Wielki szczescie mnie spotkalo ze mogłem obejzec wczorajsze swieto na żywo.Ogolnie miasto zatloczone wiekszosc jechalo na stadion obawialem sie ze juz niedostane biletu.Pod stadionem tlumy spiewajacych kibicow.Po wejscu na stadion bylem w szoku jak to wszystko pieknie wyglada.Ogolnie ceremonia to MISTRZOSTWO ŚWIATA!czegos takiego nigdy niewidzialem na własne oczy.Dobry motyw byl z tymi duzymi pucharami ktore zdobylo JUVE.Gdy wbiegaly na stadion legendy JUVE po cichu liczylem ze moze Bonka tam gdzies zobacze ;-) Najwieksze okrzyki zebral oczywiscie Del Piero i Edgar Davids.Na kazdym siedzeniu byla zapakowana karta do kartoniady,ulotka o stadionie oraz taki male swiecidelko na smyczy.Gdy wiekszosc to zapalalila gdy przygasly swiata dawalo to fajny efekt.Dobże ogladac sobie takie widowisko i spijać piwko ;-) niestety u nas w PL jest to niemożliwe.Co do dopingu podczas meczu to grubo sie zawiodlem... Bylem pierwszy raz na meczu JUVE i myslalem ze doping bedzie przez 90 minut.Rozumiem ze to mecz towarzyski ale jednak otwarcie nowego stadionu.Doping prowadzily dwie grupy.Czasem na zmiane czasem razem ale ogolnie doping trwal tylko 20min.Nastepne spiewy mozna bylo uslyszec przed 90minuta.Bylo z 6 prob zrobienia fali na stadionie ale wkoncu sie udało.Co do samego meczu hm... slabo to wygladalo ogolny brak zgrania.Jak znajde kabel do tel to wysle pare filmików i jakies foty.

:twisted: ALEEEE ALLLEEEE FORZAAAA JUVEEEEEEEEE FORZA JUVEEEEE ALE ALE ALEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 19:14

Mrówa pisze:Za każde następne pseudo śmieszne obrazki niezwiązane z tematem będą kartki.
Nie ma takiego punktu w regulaminie. Twoje groźby są bezpodstawne, a post nie na temat. Pozdrawiam.
decowp pisze:Wielki szczescie mnie spotkalo ze mogłem obejzec wczorajsze swieto na żywo.
I ja Ci szczerzę zazdroszczę, bo takiego wydarzenia więcej nie zobaczymy na pewno.

Wracając jeszcze na moment do meczu. Z dobrej strony pokazał się Bonucci, bo to nie z jego winy padła bramka dla przeciwnika.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 19:23

szczypek pisze: Wracając jeszcze na moment do meczu. Z dobrej strony pokazał się Bonucci, bo to nie z jego winy padła bramka dla przeciwnika.
Krasić też na +, nie zanotował żadnej głupiej straty.


Obrazek
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 20:40

juventusprzemek pisze:Czy cała ceremonia i mecz będzie do pobrania ze strony JuvePoland w HD?
Bo dla mnie to było wydarzenie mega i fajnie byłoby to mieć.
Niefortunnie zamknąłem Firefoxa - mam zapis od 44:22 do 1:12:17, jakby nie przypadek byłoby od 9:00... 150MB tego jest, jak będę miał czas, to mogę gdzieś wrzucić. Chociaż miło by było mieć całość...

Nikt więcej nie nagrywał?

PS.
szczypek pisze:
Mrówa pisze:Za każde następne pseudo śmieszne obrazki niezwiązane z tematem będą kartki.
Nie ma takiego punktu w regulaminie. Twoje groźby są bezpodstawne, a post nie na temat. Pozdrawiam.
Jak nie ma? Toż to podpada pod 3i.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 21:24

@Maras@ pisze: Iaquinta jeśli dostanie szansę występu to chyba na skrzydle (w kadrze już tak kiedyś grywał - ale to było kilka lat temu :P)
Jakim skrzydle? Mamy jednak 5 skrzydłowych... Vicek bedzie miał zaszczytne miejsce gdy 2-3 napastników będzie skontuzjowanych i/lub skartkowanych. Amauri, cóż, chyba pozostaje mu pielęgnowanie murawy, przecinanie, podlewanie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 21:31

@Maras@ pisze:Iaquinta jeśli dostanie szansę występu to chyba na skrzydle (w kadrze już tak kiedyś grywał - ale to było kilka lat temu :P)
Musielibyśmy grać 4-3-3, ale i to kiepski pomysł. Z Iaquinty taki skrzydłowy jak z koziej piczki rękawiczki, co niestety aż nazbyt dobitnie pokazał na ostatnim Mundialu, gdy Lippi na siłę pchał go na lewy atak.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
thiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 4
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 10 września 2011, 09:42

Wiking pisze:
juventusprzemek pisze:Czy cała ceremonia i mecz będzie do pobrania ze strony JuvePoland w HD?
Bo dla mnie to było wydarzenie mega i fajnie byłoby to mieć.
Niefortunnie zamknąłem Firefoxa - mam zapis od 44:22 do 1:12:17, jakby nie przypadek byłoby od 9:00... 150MB tego jest, jak będę miał czas, to mogę gdzieś wrzucić. Chociaż miło by było mieć całość...

Nikt więcej nie nagrywał?

PS.
szczypek pisze:
Mrówa pisze:Za każde następne pseudo śmieszne obrazki niezwiązane z tematem będą kartki.
Nie ma takiego punktu w regulaminie. Twoje groźby są bezpodstawne, a post nie na temat. Pozdrawiam.
Jak nie ma? Toż to podpada pod 3i.





Specjalnie żeby pomóc fanom Juventusu zarejestrowałem się tutaj, też szukam nagrania i natrafiłem na coś takiego:

wystarczy pobrać torrent[/quote][/url]


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2011, 20:44

Co do ceremonii tu są linki na darmowym mediafire
(nie moja wstawka) ja pobieram przez torrent ale to pobrałem i jest sprawdzone.
Transfer leci maksymalnie
waga 370MB
format flv
640x360 pxls
ale to jest cała ceremonia 1h 12min.
Jak komuś zależy to zrobię z tego torrent i udostępnię.


Zablokowany