Trofeo Berlusconi Milan 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 23:24

Bartek88 pisze:Ciekawe, czy Allegri tym razem odwazy sie zlekcewarzyc turniej xD
Daj spokój, przecież nie będą go rozliczać z wyników meczów sparingowych. Bez urazy, ale nie lekceważ sobie ortografii :wink:.


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 23:31

Jestem zdruzgotany. Mam telewizje tp i kanał orange sport info na ktorym poleci ten mecz.
Problem polega na tym, że nie da się tego ustrojstwa włączyć. Sprzedają takie ówno, którego się nie da uruchomić. Pieprzony bubel.

Może Amauri zagra


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 00:46

darek pisze:Jestem zdruzgotany. Mam telewizje tp i kanał orange sport info na ktorym poleci ten mecz.
Problem polega na tym, że nie da się tego ustrojstwa włączyć. Sprzedają takie ówno, którego się nie da uruchomić. Pieprzony bubel.

Może Amauri zagra
Też mam telewizję TP. Może po prostu masz nie włączonego liveboxa podczas uruchamiania dekodera ? Jeśli nie w tym tkwi problem to napisz na pw/gg, spróbujemy zaradzić :D

A żeby nie odbiegać od tematu i nie zarobić kartki :prochno:

Wiadomo, jest to tylko mecz sparingowy, jednakże gra z Interem w TrofeoTIM cieszyła oko. Końcówka z Milanem także nie była zła, jednakże musimy popracować nad wykańczaniem akcji i nad grą w polu karnym rywala bo troszeczkę chaos panuje jak na razie. Optymistycznie patrząc liczę na 2:0 z naszej strony, a coooo :-D


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 08:14

jestem ciekawy jakim skladem wyjdzie Milan. Wlasciwie to jest to ostatni sprawdzian przed poczatkiem rozgrywek ligowych wiec wypadalo by wyjsc w najmocniejszym skladzie.
Na pewno nie najsilniejszym:

Kod: Zaznacz cały

Jak donosi dzisiejsze (17.08.2011) wydanie La Gazzetta dello Sport, prawdopodobny jest szybszy powrót do Mediolanu dwóch brazylijskich napastników rossonerich - Alexandre Pato i Robinho. Wszystko to związane jest z kłopotami, jakie sprowadziła kontuzja Zlatana Ibrahimovica i alternatywny tryb przygotowań Pippo Inzaghiego i Stephana El Shaarawy'ego. J[b]edynym dostępnym napastnikiem seniorów pozostaje Antonio Cassano[/b], wobec czego Massimiliano Allegri chętnie skorzysta z brazylijskich "posiłków". [b]W założeniu mieli oni pojawić się w Milanello,[/b] a wraz z nimi obrońca Thiago Silva, [b]24 sierpnia[/b].
Na razie nie słyszałem o tym by ta wiadomość się sprawdziła. Silvy i reszta chyba jeszcze nie wrócili, a nawet jeśli wróciliby dziś to raczej nie zostaną powołani/będą na ławie.
Czyli znów sobie pobiegaja Kingsley Boateng i kilku z primavery + rezerwowi...

Jest cień szansy na debiut obiecującego El Shaarawiego.
Nie wiem jak z Yepesem, ale para stoperów Nesta-Yepes jest na pewno lepsza od Bonery i Oddo 8)

Liczę też na powrót Abbiatiego z którym pewnie zajęlibyśmy lepsze miejsce w TIM cup.

No i oczywiście nie będzie kontuzjowanego Ibry.

Obstawiam 2-1 dla Juve. Chyba, że wyjdziemy obroną w składzie Abate-Nesta-Yepes-Taiwo, a El Shaarawy wróci i będzie w formie z play-off o Serie A. No i Nesta się wreszcie ogarnie...


FORZA MILAN!
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 13:54

Liczę nad dobrą grę chciałbym zobaczyć taki skład wyjściowy

--------Buffon
--Lichsteiner--Sorensen--Barzargli--Zielger
--Krasic---Vidal--Pirlo--Pasquato
---------Vucinic---Matri


Ciekawe jaK zagra Vidal, bo na Bonucciego nie ma stawiać, sprzedać czy coś Sorenesen wydaje się pewniejszym, spokojnieszym obrońcą jeżeli popełnia błedy to tylko z braku doświadczenia i ogrania.


johny55552

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2008
Posty: 46
Rejestracja: 21 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 17:45

panowie juve zawsze w Mediolanie bryluje, powinniśmy tam grywać mecze jako gospodarz oczywiście byłbym za tym jakbyśmy nie mieli stadionu nowego bo stwierdziłem ,że na stadionie w Torino mieliśmy tam klątwe nic nam nie szło . Także jutro wygrywamy 3:1. Trofeo tim szło na Canale5 niekodowane ale natomiast jutro na 99% będzie zakodowane tak co roku robią .:)


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:05

Allegri podał podstawowy skład Milanu na ten mecz:

Abbiati; Abate, Nesta, Bonera, Taiwo; Gattuso, Ambrosini, Seedorf; Boateng, Emanuelson; Cassano.

4 zawodników z podstawy, myślę, że przy takim zestawieniu wygrana jest w naszym zasięgu, chyba że Bonera sprezentuje coś Juve, cieszy Abbiati, który raczej nie ma problemów z takimi strzałami jak ten Vidala w TIM cup...

No i z profesorem Seedorfem pomoc wygląda lepiej, jeśli chodzi o kreatywnosc.

Ciekawe jak wypadnie Urby jako napastnik...


FORZA MILAN!
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:16

Loremaster pisze:Liczę nad dobrą grę chciałbym zobaczyć taki skład wyjściowy

--------Buffon
--Lichsteiner--Sorensen--Barzargli--Zielger
--Krasic---Vidal--Pirlo--Pasquato
---------Vucinic---Matri


Ciekawe jaK zagra Vidal, bo na Bonucciego nie ma stawiać, sprzedać czy coś Sorenesen wydaje się pewniejszym, spokojnieszym obrońcą jeżeli popełnia błedy to tylko z braku doświadczenia i ogrania.
co za bzdura. na jakiej podstawie uwazasz ze Sorensen jest pewniejszym i spokojniejszym obronca? mlodzian nie ma zadnego zwiazku z pewnoscia w obronie. Bonucci doluje, Barzagli tez ale i tak Sorensen jest jeszcze slabszy. chlopak musi isc na wypozyczenie na rok lub dwa

wiadomo cos z Marchisio? nie widzialem zadnego info po meczu z Interem


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:35

Paolo#3 pisze:Allegri podał podstawowy skład Milanu na ten mecz:

Abbiati; Abate, Nesta, Bonera, Taiwo; Gattuso, Ambrosini, Seedorf; Boateng, Emanuelson; Cassano.

4 zawodników z podstawy,
Czemu tylko 4? To znaczy, na pewno wiesz lepiej, kto wychodzi w pierwszej jedenastce Milanu, ale myslalem, ze Abbiati, Abate, Nesta, Taiwo, Gattuso/Amborisni, Boateng i Cassano to gracze mniej wiecej pierwszego skladu.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:35

Paolo#3 pisze:
Abbiati; Abate, Nesta, Bonera, Taiwo; Gattuso, Ambrosini, Seedorf; Boateng, Emanuelson; Cassano.

4 zawodników z podstawy
To jakich siedmiu brakuję?


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:41

Paolo#3 pisze:4 zawodników z podstawy
Abbiati, boczni obrońcy i Boateng to czwórka. Taki Gattuso wyszedł w poprzednim sezonie na boisko 28 razy, więc trudno go nie liczyć jako podstawę, nawet jeśli przyjdzie nowy pomocnik.


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:46

Cassano to ławkowicz. Na dzień dzisiejszy przegrywa rywalizację z Pato, Robinho i Zlatanem. Ambrosini? Walczy o miejsce z MVB, a że formą nie imponuje na dzień dzisiejszy w ACM grzeje ławę. Nesta też pewny miejsca byc nie może, bo z obecną formą przegrywa na dzien dobry z Yepesem, a Mexes po powrocie też może dużo namieszac. Gattuso? Jeśli przyjdzie ktoś kreatywny do pomocy, Rino siądzie na ławce, bo w jego miejsce wejdzie pewnie Boateng ( który na dzień dzisiejszy jest trequartsitą , gdzie nie radzi sobie najlepiej). Seedorf? To wciąż ważny zawodnik, ale przy przyjściu zapowiadanego pomocnika jego rola zostanie troszkę zredukowana...

Tak więc pewniakami do pierwszego składu są tylko Abbiati, Taiwo, Abate i Boateng.


FORZA MILAN!
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:53

Fabio dalej trenuje z Vickami i innymi?
Mało ważne czy Milan wyjdzie najmocniejszym składem, Milan to zawsze Milan i trzeba wygrać.
Zamiast najsilniejszego składu Milanu wolałbym zobaczyć naszą bardzo dobrą grę...
PEACE JOU.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:54

Paolo#3 pisze:Cassano to ławkowicz. Na dzień dzisiejszy przegrywa rywalizację z Pato, Robinho i Zlatanem. Ambrosini? Walczy o miejsce z MVB, a że formą nie imponuje na dzień dzisiejszy w ACM grzeje ławę. Nesta też pewny miejsca byc nie może, bo z obecną formą przegrywa na dzien dobry z Yepesem, a Mexes po powrocie też może dużo namieszac. Gattuso? Jeśli przyjdzie ktoś kreatywny do pomocy, Rino siądzie na ławce, bo w jego miejsce wejdzie pewnie Boateng ( który na dzień dzisiejszy jest trequartsitą , gdzie nie radzi sobie najlepiej). Seedorf? To wciąż ważny zawodnik, ale przy przyjściu zapowiadanego pomocnika jego rola zostanie troszkę zredukowana...

Tak więc pewniakami do pierwszego składu są tylko Abbiati, Taiwo, Abate i Boateng.
Nooo, to wiesz, w takim razie My tez zagramy moze 4 - 5 podstawowych zawodnikow. Chiellini ma obecnie kontuzje, zamiast Buffona zagra z pewnoscia Storari, Quagliarella takze jest kontuzjowany, na lewe skrzydlo z pewnoscia przyjdzie nowy zawodink, raczej tez kupimy nowego srodkowego obronce do podstawy, no i nie wiadaomo takze, co z srodkiem pomocy - Vidal dopiero trenuje z druzyna od paru dni, wiec raczej na pewno nie pokaze 100% swoich umiejetnosci. Juz nie mowie o De Ceglie, bo tylko jak Ziegler zacznie wracac do formy, to na bank posadzi go na lawce.

Tak wychodzi tez moze z 4 graczy z podstawy, wiec mniej wiecej jestesmy w takiej samej sytuacji :D A mowiac serio, to jak Yepes posadzi Neste na lawce, to chyba Cassano w obecnej formie tez posadzi Robinho ; ) Faktycznie bedzie brakowac na pewno Thiago i Zlatana. Pato tez mi sie zawsze podobal, ale akurat na pozycji def. pomocnika to macie bardzo wyrownanych zawodnikow, wiec nie powinno byc jakiejs gigantycznej roznicy w grze (chyba ; ))


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 18:59

Radziłbym zachować trochę obiektywizmu... Widzę, że zwycięstwo 2-1 z primaverorezerwami Milanu trochę niektórym zaszkodziło... Ja jestem obiektywny - w TIM Cup Juventus i Inter wystawiły praktycznie wszystko najlepsze co miały, a Allegri nie miał wielu ważnych zawodników na każdej z pozycji...
posadzi Robinho ; ) Faktycznie bedzie brakowac na pewno Thiago i Zlatana. Pato tez mi sie zawsze podobal, ale akurat na pozycji def. pomocnika to macie bardzo wyrownanych zawodnikow, wiec nie powinno byc jakiejs gigantycznej roznicy w grze (chyba ; ))
Robinho jest jednym z tych, którzy na dzień dzisiejszy są w 100% gotowi na sezon. Co do def. pomocnika Ambrosini jest daleki od najlepszej formy więc nie ma o czym gadac
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2011, 19:01 przez Pałlo3, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA MILAN!
Zablokowany