Serie A (38): JUVENTUS 2-2 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kogut

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 114
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 22:57

@De Rossi

Aż tak wnikliwie nie śledziłem jego gry w tym meczu ale kilka kiksów które wymieniłeś nie dało się nie zauważyć.
Barzagli zresztą nie lepszy. O Hasanie nie wspominając.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 23:13

Del Neri okazał się o całe 3 punkty lepszy od Ferrary i Zaccheroniego. Cóż, nie tego oczekiwaliśmy przed startem tego sezonu. Ech, to naprawdę przygnębiające, że najlepsze co możemy powiedzieć o tym sezonie, to to, że wreszcie się skończył.


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 23:15

noo Progres, jak widać!! jeszcze z 10 lat i będzie to 3 miejsce, chyba że w tym czasie zabiorą na rzecz... nie wiem Polski i wtedy będziemy musieli walczyć o 2:D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 23:18

kogut pisze:@De Rossi

Aż tak wnikliwie nie śledziłem jego gry w tym meczu ale kilka kiksów które wymieniłeś nie dało się nie zauważyć.
Barzagli zresztą nie lepszy. O Hasanie nie wspominając.
Barzagli nie lepszy? Barzagli ODBIERAŁ piłki. Barzagli INTERWENIOWAŁ. Barzagli robił błędy - jak np. wślizg w nogi koło 81 minuty na kartkę, ale to wszystko wynikało z gry, bo walczył, bo grał jak obrońca, a Bonucci przez cały sezon stoi jak słup. Silva kosztował Milan 10 mln, a jest świetny - w tej chwili jednym z najlepszych stoperów Serie A (obrona Chiellini-Silva byłaby wyśmienita), nie mówię, że mieliśmy jego wyciągnąć bo pewnie by się to nie udało, ale nie wierzę, że ogarnięty dyrektor sportowy, nie znalazłby za 15,5 mln euro, obrońcy który przerastałby Bonucciego o lata świetlne.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 23:19

Oj, wywaliliśmy trochę kasy w błoto przed tym sezonem, który się właśnie skończył....

Przykry, gorzki mecz. Przykry gorzki sezon. Fajnie, że Buffon coś tam zagrał, że Kielon strzelił i Matri, że Alex. I tyle. Reszta to raczej na odstrzał.


EDYTA:
Aha, i proszę mi się odwalić od Barzagliego. On trzyma naszą obronę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 23:22

Vimes pisze:Del Neri okazał się o całe 3 punkty lepszy od Ferrary i Zaccheroniego.
Jak utrzymamy poziom to za 18 sezonów będziemy mieć 112 punktów :D
Co by powiedzieć po meczu? Chyba tylko jedno - wreszcie koniec tego koszmaru. Za rok będzie lepiej, musi być :wink:


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 23:22

spokojnie, spokojnie, zaraz sprawdzę komu się kończy transfer - wiesz żeby był za darmo- , no tak Mexes odpada, kurde z włoch tylko Jankulowski, ale to nic, zawsze jakoś się tam do dostosuje, no ewentualnie Casetti , wybierz sobie kogo wolisz :D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 00:06

Ostatni mecz ligowy znów pokazał całe oblicze zespołu w tym sezonie. Napoli z wielką wolą walki i determinacją w pełni zasłużyło na ten upragniony awans do Champions League. Wolałbym nie oglądać w przyszłym sezonie Krasica, Salihamidzica, Grygery a za to widzieć ponownie Giovinco i Lanzafame. I mamy sezon bez europejskich pucharów. Pora wreszcie odpowiednia aby wyłącznie skoncentrować się na krajowym podwórku. Najpierw ligowe trawy a potem te europejskie.


Obrazek
Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 00:13

figc1898 pisze:Ostatni mecz ligowy znów pokazał całe oblicze zespołu w tym sezonie. Napoli z wielką wolą walki i determinacją w pełni zasłużyło na ten upragniony awans do Champions League.
Right.
figc1898 pisze:Wolałbym nie oglądać w przyszłym sezonie Krasica,
WRONG.
figc1898 pisze:Salihamidzica, Grygery a za to widzieć ponownie Giovinco
Right.
figc1898 pisze:i Lanzafame.
CRITICAL ERROR!
Twój mózg wymaga wymiany na wielbłądzi garb albo stary dywan z plamą od wina.
figc1898 pisze: I mamy sezon bez europejskich pucharów. Pora wreszcie odpowiednia aby wyłącznie skoncentrować się na krajowym podwórku. Najpierw ligowe trawy a potem te europejskie.
Głupoty z poprzedniego wersu nie nie zmazałeś. I tak jesteś na minusie. Zalecam kielonka, paciorek i poduszkę.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 00:23 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 00:18

figc1898 pisze:y a za to widzieć ponownie Giovinco i Lanzafame.
Antonio to Ty?? Conte Ty stary cwaniaku co nie mówisz, że u nas na forum jesteś. Po tym lanzafame to odrazu Cię poznałem..., weź się chłopak ogarnij, zostań w Sienie potrzebuja Cię tam, a do nas przyjdziesz za pare lat oki??


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 03:31

Tak sobie mysle teraz, Moggi sciagnal Lippiego z Serie b, gdzie mu dobrze szlo, Moggi polecal Conte, ktory trenuje druzyne z Serie B i idzie mu to ponoc dobrze.... Moze nie bedzie tak zle, bo jesli chodzi o trenerow i zawodnikow to ten stary wyjadacz ma do tego nosa...

Pozatym Deszczowy: figc z tym krajowym podworkiem akurat ma racje. Przynajmniej morale druzyny nie beda spadac, gdy bysmy odpadali kolejny raz z olewanego totalnie LE...





KLIK ==>www
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 03:43

no niestety Bartku muszę Cię zasmucić, Lippi przyszedł do nas z Napoli w 1994 r. A w tym roku napoli grało w Serie A, dopiero w 1998 spadło, więc sory, ale ZONK.

CO do Moggiego fakt, pozostaje wierzyć, że jeszcze ma intuicję i że w przypadku Conte sie nie myli... wiem trudno w to uwierzyć...


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 13:18

Widzę, wszyscy się cieszą, ze nie będzie nas w Europie, że wstrząs sie nam przyda. Jesteście tak rozgarnięci jak kot na pustyni :roll: . Będziemy mieli katastrofalny współczynnik punktowy indywidualny. Jak wszyscy wiemy, za rok trzecia drużyna serie a będzie grała w el. LM. Jak myślicie, kogo nam przydzielą? zespól z fra, ang, hiszp bądź niem. Nie będzie łatwo. Dla przypomnienia pierwsza czwórka rozstawiona w tym roku:
Arsenal Londyn 108.157
Villarreal CF 75.408
Bayern Monachium 118.887
Olympique Lyon lub PSG 92.735 lub 51.735

zaraz ktoś wyjedzie, że mamy wracać na szczyt i mamy się tym nie przejmować bo to bez sensu. Tak, tylko że Juve jeszcze troche bedzie odbudowane. Zamiast Aguero, Dzeko i Messiego przyjdą Pazienza, Masiello i Lanzafame. I zawyjecie głosno, że nam trudno w Europie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 13:20

Koniec sezonu. Nie chcę tego pisać, ale muszę - całe szczęście, że to już koniec. Rozpoczynając oglądanie pierwszego mecz z Bari, mając w ręku piwo, "ten sezon". Niestety, znowu siódma lokata. Z każdym kolejnym sobotnim wieczorem, niedzielnym południem, popołudniem czy wieczorem, siadałem przed telewizorem czy monitorem i w drugiej połowie otwierałem piwo. Lubię oglądać Juventus, ale chyba nie taki jak w minionym już sezonie. Fatalne wyniki i inne epizody działające na niekorzyść Juve uderzały również w Nas, kibiców, poprzez szykany i naśmiewanie się. Mimo wszystkich fatalnych wyników, nadal chcę oglądać Juventus. Nie taki jak w tym sezonie, nie taki jak dotychczas. Chcę widzieć zawodników, którzy na boisku gryzą trawę dla tych barw. Głęboko wierzę i przede wszystkim oczekuję lepszego sezonu, najlepiej już 2011/2012. Kolejny tak kiepski już się zdarzyć nie może. Nawet jeśli, to ja znowu z końcem sierpnia usiądę i będę oglądać. Bo wierzyć warto, dla klubu, barw, idei. Ciężko się patrzy na to wszystko obecnie, na kolejną rewolucję, która będzie miała miejsce latem, ale trzeba wierzyć. Ja nigdy nie przestałem.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2011, 14:22

pan Zambrotta pisze:Widzę, wszyscy się cieszą, ze nie będzie nas w Europie, że wstrząs sie nam przyda. Jesteście tak rozgarnięci jak kot na pustyni :roll: . Będziemy mieli katastrofalny współczynnik punktowy indywidualny. Jak wszyscy wiemy, za rok trzecia drużyna serie a będzie grała w el. LM. Jak myślicie, kogo nam przydzielą? zespól z fra, ang, hiszp bądź niem. Nie będzie łatwo. Dla przypomnienia pierwsza czwórka rozstawiona w tym roku:
Arsenal Londyn 108.157
Villarreal CF 75.408
Bayern Monachium 118.887
Olympique Lyon lub PSG 92.735 lub 51.735
Ile dostaliśmy punków za 6 remisów w LE ?

Wczoraj najfajniejsze z meczu było jak się net przycinał i można było spokojnie pogadać :ok:


Obrazek
Zablokowany