Serie A (37): Parma 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 18:36

kdzr pisze:Pamiętam jak pisaliśmy pod newsami "Ranieri out !" Z biegiem czasu zrozumiałem, że robiliśmy to zupełnie bezpodstawnie. Siwy osiągnął to, co miał osiągnąć, tylko my, jako kibice wymagaliśmy od razu powrotu na szczyt. Patrząc na obecne poczynania mojego ukochanego klubu chciałoby się napisać "Czasy Ranieriego wróćcie" - bo o tych Lippiego nie ma co myśleć.
Decyzja o wywalenie Ranieriego nie była zła - zła była decyzja o jego następcy.
Decyzja o oddanie Giovinco nie była zła - złe było to, że w jego miejsce nie sprowadzono naprawdę klasowego skrzydłowego.
Decyzja o pozbyciu się Diego byłaby słuszna, gdyby w jego miejsce przyszedł Pastore.
Można by było usprawiedliwić niewykupienie Caceresa, gdyby na jego miejsce sprowadzono naprawdę dobrego gracza, a nie Mottę.

Ja rozumiem że w obecnej chwili, kiedy Juve gra fatalnie, chciałoby się żeby grało chociaż średnio, stąd też sentyment za tamtymi czasami. Aczkolwiek ja bardziej chciałbym powrotu do stanu sprzed calciopoli, nie zadowala mnie stabilizacja na trzecim miejscu i 1/8 LM co rok.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 18:44

Po ostatnich wypowiedziach Giovinco stwierdziłem, że to nie jest piłkarz o odpowiedniej mentalności dla docelowo mającego się odbudować Juventusu, skoro chce zostać w drużynie, której jedyną ambicją jest walka o utrzymanie w SerieA. Skoro nie chce wrócić i zawalczyć o swoją pozycję przy nowym trenerze to...wolna droga. To smutne, że przy Pepe, a zwłaszcza Martinezie wygląda on na zawodnika wręcz niezbędnego ze swoim pomysłem na grę i finezją.
Wobec tego, że rewolucja Marotty nie przyniosła nic pozytywnego rozkmininie co zrobił lepiej, a co gorzej nie ma sensu. Poprawy w tabeli nie widać i jedynie to jest istotne. Części składowe rewolucji to jedynie asumpty do kolejnych akademickich dyskusji. Albo ten człowiek się ogarnie(i zrobi nie jakieś 40, a 80- 90 procent udanych transferów w tym mercato) i ściągnie przynajmniej dwóch zdecydowanie ponadprzeciętnych zawodników plus normalnego trenera, którzy pociągną za sobą swą charyzmą resztę zespołu, albo pożegna się z posadą, ale to będzie oznaczało kolejny "pięcioletni plan odbudowy" włącznie ze zmianą właściciela jak mniemam.
Na razie prawda jest taka, że pozycja w tabeli zdecydowanie oddaje nasz poziom gry przypisany do środka tabeli, bo jesteśmy przeciętniakami w słabującej lidze, przynajmniej pod batutą Alojzego.
Póki co nie ma Nedveda na boisku-nie ma nas.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 18:50

@ strong return

a co, mial zostac i marnowac sie na lawce?! czy to jego wina ze w naszym zarzadzie i na lawce znajduja sie ostatnimi laty sami idioci?!
i tak dlugo u nas wytrzymal. pilkarz musi grac by sie rozwijac, a nie siedziec na lawce i wdychac turynskie powietrze. wiec niech Giovinco wroci a banda idiotow i kalek niech odejdzie.
ale ja w zmiany nie wierze. nie wierze w kase na transfery, w porzadnego trenera, w swietnych pilkarzy. a Ranieriego bym nie chcial, nie gralismy wtedy nic wielkiego. po prostu mielismy naszych ostatnich mistrzow sprzed farsopoli
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 18:57 przez JuveForeverPoznan, łącznie zmieniany 1 raz.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 18:51

strong return pisze:Po ostatnich wypowiedziach Giovinco stwierdziłem, że to nie jest piłkarz o odpowiedniej mentalności dla docelowo mającego się odbudować Juventusu, skoro chce zostać w drużynie, której jedyną ambicją jest walka o utrzymanie w SerieA. Skoro nie chce wrócić i zawalczyć o swoją pozycję przy nowym trenerze to...wolna droga.
Nie dziw się, że nie chce. W Parmie gra cały czas, strzela bramki (i to ładne), dostał szansę, to ją wykorzystuje. Ma wrócić, by kolejny trener nie znalazł dla niego miejsca?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 18:58

Panowie:
1.Nie każdy trener jest jak Delneri i Ciro.
2.W tym samym wywiadzie stwierdził ostatnio, że Juventus wróci na szczyt, no a jeśli w to wierzy to powinien dołączyć do Juventusu ponownie. Parma nie będzie grała w najbliższym czasie o puchary, czyż nie? Tak, wiem, że on liczy na wyjazd z kadrą na ME i to kto wie może nawet grę w podstawowym składzie Italii, ale to też będzie świadczyć o słabości włoskiej drużyny w pewnym sensie. A to już daje dużo do myślenia odnośnie polityki ściągania w znakomitej większości włoskich piłkarzy.
stahoo :ok: No na pewno taka opcja byłaby najtańsza. Choć to nie jest cieszące, że nawet tacy piłkarze to u nas towar deficytowy, co było widać dzisiaj.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 19:11 przez strong return, łącznie zmieniany 4 razy.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 18:59

Giovinco to piłkarz w sam raz dla obecnego Juventusu. Średni grajek dla średniej drużyny z aspiracjami do bycia drużyną dobrą (4-3 miejsce Serie A). Łapałby się przy odpowiedniej taktyce do pierwszej 11, a za sezon, dwa wymieniłoby sie go na kogoś lepszego. Ja bym wykupił - nikogo lepszego nie znajdziemy w tym momencie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 19:11

Po ocenach sa SoloJuve widze, ze Motta, Martinez i Pepe znowu dali czadu :rotfl: Aha, ale dla naszego doskonalego taktyka znowu bedzie wymowka: "bo zabraklo kluczowych graczy" pt. Aqua i Krasic :ok:
jakku1 o Delnerim pisze:W sumie, szkoda mi troche tego szkoleniowca. Rok temu byl na topie, prowadzil swietnie radzaca sobie Sampe. Teraz stracil prawie caly swoj autorytet. Szkoda.
Dlaczego zawsze probujesz wmowic, ze biale to czarne, a czarne to biale? To slabiak bez jakichkolwiek sukcesow i, jak widac, bez... aaaaaa nie chce mi sie gadac.
pan Zambrotta pisze:Nie jest źle, moglismy byc jak Sampdoria i spaść na łeb na szyję :lol:
Włacha, jedno miejsce wte czy wewte, co za roznica. Jest git, mamy Wlochow w druzynie :ok:
mateusz6 pisze:Nie chce mi się wierzyć, że Marotta sam podejmuje decyzje dotyczące transferów.
Młody jesteś, mało wiesz.
lenor pisze:PRzyjdzie trener z pomysłem, myśle że z takim skłądem spokojnie można grać 4-2-3-1 z terqartistą Gio na czele :)
Nie, bo Giovinco na trequartiscie u nas nie gral za dobrze. Ale w sumie innych opcji nie widac :/
jakku1 o najlepszym meczu Juve w poprzednim sezonie pisze:ogrywalismy Sampe 5:1 (slynne trio Camoranesi - Diego - Giovinco)
Trio: Psychol - Słabiak - Wieczny i Przerklamowany Talent, sa dobrzy? Ej, to naprawde piszesz Ty?

Girona dostala 4 czerwone kartki :shock:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 19:28

Jacky pisze:
jakku1 o najlepszym meczu Juve w poprzednim sezonie pisze:ogrywalismy Sampe 5:1 (slynne trio Camoranesi - Diego - Giovinco)
Trio: Psychol - Słabiak - Wieczny i Przerklamowany Talent, sa dobrzy? Ej, to naprawde piszesz Ty?

Girona dostala 4 czerwone kartki :shock:
Stary, nie popadaj w przeciętność jak dzisiejsze Juve! Jak oni byli słabbi to ja nie wiem gdzieś ty był w tamtym sezonie! Jedynym błędem było to, ż nie mieliśmy zmienników dla kluczowych zawodników z formacji 4-2-3-1 a także brak kompetentnego trenera! Gdyby nie to pewnie gralibyśmy dzisiaj w Lidze Mistrzów. Bo z trio Krasic - Diego - Giovinco już można poszaleć w ofensywie do tego jakiś sensowny striker i nawet ładnie to wygląda.

Wielkie brawa dla Giovinco. Zrobił to co miał zrobić.


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 19:59

Dla piłkarzy Juve to był mecz towarzyski. Żadnej twardej gry, żadnej odpowiedzialności nie było. Płakać i jeszcze raz płakać nad tym zespołem. Wielkie brawa dla wszystkich piłkarzy Parmy. Dziś widziałem tylko w gospodarzach monolit i poświęcenie.


Obrazek
Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 20:05

Nom, tylko, ze ten wieczny talent (zeby nie bylo, mowa o Giovinco) dzisiaj pieknie Nas rozmontowal. To, ze gra w Parmie, nie jest zadnym wyznacznikiem klasy, bo gdyby nie glupota oraz egoizm Naszego zarzadu (bylego i obecnego) to kto wie, gdzie dzisiaj bylby Seba. A tak, moze i troche to trwalo, ale tylko slepiec nie jest w stanie zauwazyc, jak swietnie ostatnio gra ten chlopak. Precyzja, szybkosc, drybling, dynamika - Seba ma wszystko, absolutnie wszystko, aby naprawde rzadzic w tej lidze. Bramke dzisiaj zdobyl prawa noga, a asyste niemal zaliczyl po pieknym krosie lewa noga (Candreva minimalnie strzelil obok slupka). Pojechalbym teraz jeszcze z Prandellim i tym, ze Gio ostatnio regularnie dostaje powolania, ale przeciez kadra Wloch jest cieniutka i powolanie do niej nie jest zadnym wyznacznikiem klasy sportowej.

Dla mnie, w chwili obecnej, Giovinco > Pastore. Zlinczujcie mnie :D
jacky pisze: Dlaczego zawsze probujesz wmowic, ze biale to czarne, a czarne to biale? To slabiak bez jakichkolwiek sukcesow i, jak widac, bez... aaaaaa nie chce mi sie gadac.
W zeszlym roku zostal wybrany do Top 3 trenerow ligi. Wtedy byl na szczycie, stad angaz w Juve, teraz nie ma juz szans na "transfer" do klubu tak wysokiej klasy, bo sie po prostu nie sprawdzil. O to mi chodzilo.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 20:30

jakku1 pisze: Dla mnie, w chwili obecnej, Giovinco > Pastore. Zlinczujcie mnie :D
Za co za to, że prawdę mówisz?? Przecież każdy kto obejrzał chociaz kilka meczy i Palermo i Parmy o tym wie, no chyba że wierzy Zampaniemu i jego bajkom:)


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 20:35


tak powinni być pokazywani nasi kopacze po dzisiejszym meczu i nie tylko z resztą!
Palombo FTW! prawdziwy piłkarz z wielkim sercem!


:allegri: na śmietnik
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 20:37

dr.DeV pisze:
Jacky pisze:
jakku1 o najlepszym meczu Juve w poprzednim sezonie pisze:ogrywalismy Sampe 5:1 (slynne trio Camoranesi - Diego - Giovinco)
Trio: Psychol - Słabiak - Wieczny i Przerklamowany Talent, sa dobrzy? Ej, to naprawde piszesz Ty?

Girona dostala 4 czerwone kartki :shock:
Stary, nie popadaj w przeciętność jak dzisiejsze Juve! Jak oni byli słabbi to ja nie wiem gdzieś ty był w tamtym sezonie! Jedynym błędem było to, ż nie mieliśmy zmienników dla kluczowych zawodników z formacji 4-2-3-1 a także brak kompetentnego trenera! Gdyby nie to pewnie gralibyśmy dzisiaj w Lidze Mistrzów. Bo z trio Krasic - Diego - Giovinco już można poszaleć w ofensywie do tego jakiś sensowny striker i nawet ładnie to wygląda.
To taki moj post typu: kpina... Camora, Diego i Sebe kocham, ale tu na forum ich sie nazywa: Wypalony Psychol, Słabiak i Wieczny Talent.
jakku1 pisze:
jacky pisze: Dlaczego zawsze probujesz wmowic, ze biale to czarne, a czarne to biale? To slabiak bez jakichkolwiek sukcesow i, jak widac, bez... aaaaaa nie chce mi sie gadac.
W zeszlym roku zostal wybrany do Top 3 trenerow ligi. Wtedy byl na szczycie, stad angaz w Juve, teraz nie ma juz szans na "transfer" do klubu tak wysokiej klasy, bo sie po prostu nie sprawdzil. O to mi chodzilo.
Przepraszam, musialem gdzies ulać moją żółć. Delneri mi nie spasil od poczatku, obojetnie czy byl Top 3 Serie A czy Top 3 Worldwide. To po prostu poznac po oczach kto sie do Juve nadaje, a kto nie.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 21:19

Jest bardzo duży plus tego meczu, którego jeszcze chyba nikt nie zauważył - żółtą kartkę dostał Motta co oznacza, że nie zagra w meczu z Napoli. A więc mam nadzieję, że więcej go już w koszulce Juventusu nie zobaczymy :dance:


Obrazek
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2011, 21:23

Jacky pisze:To taki moj post typu: kpina... Camora, Diego i Sebe kocham, ale tu na forum ich sie nazywa: Wypalony Psychol, Słabiak i Wieczny Talent.
Ok, przepraszam :*
Jacky pisze:
jakku1 pisze:
jacky pisze: Dlaczego zawsze probujesz wmowic, ze biale to czarne, a czarne to biale? To slabiak bez jakichkolwiek sukcesow i, jak widac, bez... aaaaaa nie chce mi sie gadac.
W zeszlym roku zostal wybrany do Top 3 trenerow ligi. Wtedy byl na szczycie, stad angaz w Juve, teraz nie ma juz szans na "transfer" do klubu tak wysokiej klasy, bo sie po prostu nie sprawdzil. O to mi chodzilo.
Przepraszam, musialem gdzies ulać moją żółć. Delneri mi nie spasil od poczatku, obojetnie czy byl Top 3 Serie A czy Top 3 Worldwide. To po prostu poznac po oczach kto sie do Juve nadaje, a kto nie.
:ok:
A może Panoramix nie dał swojemu Galowi magicznego napoju? Stąd to nie porozumienie?
tabo89 pisze:Jest bardzo duży plus tego meczu, którego jeszcze chyba nikt nie zauważył - żółtą kartkę dostał Motta co oznacza, że nie zagra w meczu z Napoli. A więc mam nadzieję, że więcej go już w koszulce Juventusu nie zobaczymy :dance:
i tak go wykupią, żeby opchnąć go jakimś zielonoświątkowcom...

Całe szczęście, że kończymy za tydzień ten "piękny" sezon ;)


Obrazek
Zablokowany