Serie A (28): JUVENTUS 0-1 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 10:22

Mecz nudny, że spałem i obudziłem się tylko na jedną bramkę meczu. W dalszym ciągu nie ma pomysłu grania piłką. Nie ma rozumu jak grać piłką. To trener i zawodnicy nie mają pomysłu i rozumu jak grać. Nikt nie jest w stanie strzelać goli i nikt nie jest w stanie zająć miejsca premiowanym grą w Europie. Czarna gorycz rozpaczy będzie trwać nadal.


Obrazek
Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 10:36

Bramkarz Milanu po wczorajszym meczu pisze:W drugim meczu z kolei nie miałem nic do roboty. Brawa dla moich kolegów. Nie wykonałem żadnej interwencji... Kiedy zobaczyłem strzał Rino, pomyślałem... wydarzyło się tutaj coś szczególnego.
Co tu dodać ? Nie stworzyliśmy żadnych groźnych sytuacji, atak wystrugany, Milos aktywny ale sam nie miał jak grać. Taki Juventus może na Lecce by starczył. Na Milan oczywiście było to za mało...
Oficjalnie przestałem wierzyć w Ligę Mistrzów. Ligę Europejską mam w dupie.
Ps. Teraz zauważyłem że od początku grał Martinez ? To jakiś żart. Chłop jest tak słaby, że aż niewidoczny. Na zbity pysk wywalić cieniasa. Ponoć grał do końca :shock: , dacie wiarę ?


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 10:48

Ja nie mialem zludzen - czulem ze przegramy i tak tez sie stalo . Do kogo mam miec pretensje ze to Milan wygral ten mecz a nie Juve ? Do siebie ? Do Milanu ? No nie ... tylko i wylacznie do Juventusu :
a) Del Neri
b) zawodnicy
c) zarzad

I juz mamy odpowiedz .... czyli brak wygranej w 3 meczach pod rzad to wina wszystkich wyzej wymienionych czynnikow. Nie osobna ale łaczna. Sezon juz jest stracony wiec juz mozna zaczac "projekt" Juventus 2011-2012. Zrobmy rachunek sumienia i tak :

Musza odejsc -

Moga odejsc -

Zostaja -

Poszukajmy plusow , ciekawych aspektow w grze itp. Moze sie cos znajdzie takiego co pozwoli obudzic sie z tego marazmu !!!


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
LuckyLuciano

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 grudnia 2010
Posty: 37
Rejestracja: 26 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 10:53

Krew mnie zalewa. Ten buc Del Neri w pomeczowym wywiadzie oczywiście standardowo mówi, że widział poprawę, że zagraliśmy dobrze ale nie wyszło! Kur...! Zero ale to ZERO celnych strzałów na bramkę, a on widział poprawę! Agnelli go powinien wypieprzyć na zbity pysk przynajmniej z uwagi na zasady! Jak ktoś jest trenerem Juve i przegrywa 9 meczy na 13 to powinien polecieć w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Ave Juve! Ave!
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 10:55

pakman pisze:Ja nie mialem zludzen - czulem ze przegramy i tak tez sie stalo . Do kogo mam miec pretensje ze to Milan wygral ten mecz a nie Juve ? Do siebie ? Do Milanu ? No nie ... tylko i wylacznie do Juventusu :
a) Del Neri
b) zawodnicy
c) zarzad

I juz mamy odpowiedz .... czyli brak wygranej w 3 meczach pod rzad to wina wszystkich wyzej wymienionych czynnikow. Nie osobna ale łaczna. Sezon juz jest stracony wiec juz mozna zaczac "projekt" Juventus 2011-2012. Zrobmy rachunek sumienia i tak :

Musza odejsc -

Moga odejsc -

Zostaja -

Poszukajmy plusow , ciekawych aspektow w grze itp. Moze sie cos znajdzie takiego co pozwoli obudzic sie z tego marazmu !!!
Prosze bardzo
Muszą odejść:
-Marotta, Del Neri
-Grosso, Hasan, Motta, de Ceglie, Martinez, Sissoko, Vincenty
Mogą odejść:
-Zdneas, Pepe, Toni.
Zostają:
Krasić, Kielon, Melo, Quagia, Buffon, Alex.

Reszta załączam do może odejść.

Przyjść:
Dobry lewy i prawy obrońca, Lewo -skrzydłowy, I super snajper, do tego trener "internaszynal level" a nad wszystkim czuwa stary dobre Lucek.
LM 2011/12 nasza.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 11:16

a Buffon to niby za co ma zostać? broni jak dziad od dawna już! Storari w 100% radził sobie lepiej i jeśli na ławce usiadł Alex czy ostatnio Bonucci i Krasić to Buffon tym bardziej nie zasługuje na pierwszą 11!


:allegri: na śmietnik
Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 11:22

Co do Buffona za szybko dostał szansę gry po kontuzji i w jego psychice jest coś takiego że nawet po kontuzji jestem pierwszym bramkarzem, co wiadomo do niczego dobrego nie prowadzi. Nie chcę tutaj szykanować Buffona bo zrobił dla nas wiele i wiem że jeszcze zrobi, ale trener powinien zdecydowanie pokazać, że dla niego nie ma świętych krów i każdy musi udowodnić na treningu że to on powinien grać. I zwróćcie uwagę na Storariego chłopak przed powrotem Buffona grał dobrze i Buffon wraca a on z miejsca siada więc coś jest nie tak,po co ma się starać jeśli trener już wie że nie zagrzeje miejsca w pierwszej 11 mimo lepszej formy od Gigiego.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:29

Abstrahując już o wydarzeń boiskowych. Czy widzieliście minutę po końcowym gwizdku jak Buffon na środku boiska biegał z uśmiechniętą gębą? Po porażce, 3 z rzędu, z odwiecznym rywalem i po kartoflu co turlał się 7 dni... 0 profesjonalizmu Gigi, strasznie tracisz w moich oczach :(

Słowa Del Neriego to robienie z nas idiotów, ale widocznie za to mu płacą, bo przecież nie za wyniki :lol:


Obrazek
KielbikJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2009
Posty: 153
Rejestracja: 05 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:33

Dragon pisze:Abstrahując już o wydarzeń boiskowych. Czy widzieliście minutę po końcowym gwizdku jak Buffon na środku boiska biegał z uśmiechniętą gębą? Po porażce, 3 z rzędu, z odwiecznym rywalem i po kartoflu co turlał się 7 dni... 0 profesjonalizmu Gigi, strasznie tracisz w moich oczach :(

Słowa Del Neriego to robienie z nas idiotów, ale widocznie za to mu płacą, bo przecież nie za wyniki :lol:
Tragedia! Wszyscy poker face, a ten jak gdyby nigdy nic cieszy michę i sobie pogawędkę z Gattuso ucina. Nieładnie :naughty:


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:40

Nie chcę się chwalić ale ktoś obiecał sobie obciąć rękę w przypadku porażki. :p

2 POST:
Dragon pisze:Abstrahując już o wydarzeń boiskowych. Czy widzieliście minutę po końcowym gwizdku jak Buffon na środku boiska biegał z uśmiechniętą gębą? Po porażce, 3 z rzędu, z odwiecznym rywalem i po kartoflu co turlał się 7 dni... 0 profesjonalizmu Gigi, strasznie tracisz w moich oczach :(

Słowa Del Neriego to robienie z nas idiotów, ale widocznie za to mu płacą, bo przecież nie za wyniki :lol:
To tak wygląda jakby wszystkim naszym piłkarzom płacili za robienie z kibiców kartofli. Wolę walki widać było wczoraj u Kielona i Krasicia. No i oczywiście Melo. Ale z nim to różnie bywa... Kolejna rewolucja się szykuję? Moim zdaniem wystarczyłoby sprzedać tych o których napisałem wcześniej i kupić 3-4 klasowych piłkarzy


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:45

Jeden, wielki cyrk. Ci ludzie nie mogą być piłkarzami, to są jacyś nieudacznicy, jakieś totalne kłody, kompletne badziewie. Ja nie wiem co to jest w tych czasach być piłkarzem Juve. Nic szczególnego zapewne, bo gra tam już każdy. Ten żałosny trener w połączeniu z tymi żałosnymi piłkarzami to g ó w n o, a nie drużyna. Nie mogę na nich patrzeć.

A ten Buffon, robiący z siebie pajaca po meczu na środku, powinien wylecieć z hukiem do tych swoich Manchesterów. G ó w n o broni, g ó w n o ma w sobie walczaka. Powinniśmy go sprzedać w cholerę, może by się nam zwrócił brak LM. Mamy dobrych, solidnych rezerwowych bramkarzy.

Na to się nie da patrzeć. Wstyd na cały świat. A te z j e b u s y (del neri, marotta) jeszcze wciskają, że było lepiej niż ostatnio. TO JEST PARANOJA, tu powinna być taka rozróba ze strony TIFOSICH, żeby więcej w okolicy Turynu się nie pojawili... Jakiś protest, nie wiem, bajzel, cokolwiek... TEN KLUB UPADA NA NASZYCH OCZACH, KRUSZY SIĘ i NIKT Z TYM NIC NIE ROBI!


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:47

lenor pisze: Muszą odejść:
-Marotta, Del Neri
-Grosso, Hasan, Motta, de Ceglie, Martinez, Sissoko, Vincenty
Mogą odejść:
-Zdneas, Pepe, Toni.
Zostają:
Krasić, Kielon, Melo, Quagia, Buffon, Alex.

Reszta załączam do może odejść.

Przyjść:
Dobry lewy i prawy obrońca, Lewo -skrzydłowy, I super snajper, do tego trener "internaszynal level" a nad wszystkim czuwa stary dobre Lucek.
LM 2011/12 nasza.
Do "muszą odejść" dodałbym Amauriego (pewnie wróci w czerwcu) i młodego Leonardo, który nic w Juve nie pokazał. Kategoria "mogą odejść" powinna zostać przerzucona do "muszą odejść". A tak to się z Tobą zgadzam. :P Pytanie - co z Matrim? I by uzupełnić luki potrzeba będzie sporo siana.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:52

A i na plus Barzagli. Przywiózł ze sobą jaja z bundesligi. Boję się jednak, że z upływem czasu zanikną mu je tak samo jak i Sissoko i innym.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:53

Dragon pisze:Abstrahując już o wydarzeń boiskowych. Czy widzieliście minutę po końcowym gwizdku jak Buffon na środku boiska biegał z uśmiechniętą gębą? Po porażce, 3 z rzędu, z odwiecznym rywalem i po kartoflu co turlał się 7 dni... 0 profesjonalizmu Gigi, strasznie tracisz w moich oczach :(
Profesjonalizm i sportową ambicję u Gigiego podważałem już dawno, ten gościu nie pierwszy raz to zrobił.

Nie dość, że d.upa mu puchnie od stania na bramce i wypada na pół roku, to jeszcze takie wałki odstawia. Kapitan, heh. I to najwięcej zarabiający gracz w drużynie, a bramkarz w lidze.

Opchnąć do City, nawet za 20 mln euro. Po co nam Buffon? Mamy Storariego, w zupełności wystarczy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2011, 12:53

Antichrist pisze:
Do "muszą odejść" dodałbym Amauriego (pewnie wróci w czerwcu) i młodego Leonardo, który nic w Juve nie pokazał. Kategoria "mogą odejść" powinna zostać przerzucona do "muszą odejść". A tak to się z Tobą zgadzam. :P Pytanie - co z Matrim? I by uzupełnić luki potrzeba będzie sporo siana.
Matri - właśnie... Nie wiadomo. Niby talent, niby średniak...
Według mnie potrzeba mu po prostu twardej ręki szkoleniowca i odpowiedniej roli na boisku dostosowanej do jego UM. A Del Neri każdego piłkarza jak widać gasi swoimi zarąbistymi pomysłami.
BTW.
Z taką grą to nie będzie nas stać na wykupienie kogokolwiek. Brak udziału w jakimkolwiek europejskim pucharze będzie ciągnąć za sobą straty finansowe i znowu trza szukać "okazji" jak to pan M. potrafi :)
Za rok Maccarone, Montolivo i gwiazda zza granicy - Rasialdnio


Zablokowany