Serie A (27): JUVENTUS 0-2 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 18:41

Obrazek Obrazek Obrazek

mecz 27 kolejki Serie A: JUVENTUS - Bologna

Czas:

2011-02-26 (sobota)
Godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1909
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoblu
Prezes: Sergio Porcedda
Menedżer: Alberto Malesani
WWW

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (7): 1925, 1929, 1936, 1937, 1939, 1941, 1964
Pucharu Włoch (2): 1970, 1974

Ostatnie mecze:

19 luty 2011
Bologna 1-0 Palermo

13 luty 2011
Sampdorią 3-1 Bologna

6 luty 2011
Bologna 1-0 Catania

Aktualna sytuacja w tabeli:

6. Juventus
...
12. Bologna

Najlepsi strzelcy drużyn:

14 - Di Vaio (Bologna)
…
9 - Quagliarella (Juventus)

mecz na żywo w TV:

Arena Sport 4
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (svk)
Sky Sport 1 (ita)
Spormax [Digiturk]
Sport 1 (kaz)
Sport 1 (ukr)
Sport TV3
SportDigital.tv
TV4 Sport
TV8 (turkey)
YES Sport 1
~ Sky Sport HD1 (ita)
~ Spormax HD
~ YES Sport 1 HD

mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.es/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://www.myp2p.eu/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Bologna

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

W zasadzie nie wiadomo czego się można spodziewać. Może dostaniemy baty a może rozgromimy Bolognę. Ciężkie czasy dla kibiców Juventusu ale „Noi siamo come la nostra fede... Immortali.”
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2011, 22:23 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 18:49

Pfffff Nie wiem nawet co powiedzieć..
Po dzisiejszym spotkaniu spodziewam się wszystkiego. Postawiłem dychę na Juve,(chodzi o mecz z Lecce) sugerowałem się przedmeczową motywacją piłkarzy (każdy z nich deklarował, że zagrają na 101% a ja durny im uwierzyłem) My leżymy i robimy pod siebie. Nie gramy nic. Zupełnie nic. Nie potrafimy kontrolować gry. O ile z Interem wygraliśmy, bo nikt nie stawiał nas za faworytów, o tyle dzisiaj, to my powinniśmy być lepsi pod każdym względem. Moje zdanie jest takie - nie zmienimy zarządu a w szczególności trenera - nie ma co marzyć o LM. Gramy piach, nawet wtedy kiedy wygrywamy mecze. Większość bramek pada przez przypadek. Najgorsze jest to, że my jako kibice nic nie możemy zrobić.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 19:25

Po kolejnej wtopie, nie mam pojęcia, co nas czeka w tym meczu. Natomiast, jeżeli nadal celujemy w LM (wiem, że to niezłe sci-fi), to nie możemy sobie już pozwolić na żadną stratę punktów, a biorąc pod uwagę fakt, że zostało 12 kolejek - ciężko będzie o to, by noga się nie potknęła. Jako kibic zawsze obstawiam zwycięstwo. Także i tym razem na to liczę.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2011, 19:41 przez Antichrist, łącznie zmieniany 1 raz.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 19:34

Z Bologna pewnie wygramy, z Milanem bedzie remis lub wygrana a puzneij z Brescia czy Cessena porazka, czyli kontynujemy to co gramy w tym sezonie


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 19:38

I czego tu się spodziewać. Albo minimalnej wygranej albo kolejnej upokarzającej porażki. Pożyjemy, zobaczymy. Te mecze i tak już będą dla nas sparingami, bo na LM już nie ma co liczyć. Przed każdym meczem wszyscy się wypowiadają, że to jest decydujący mecz. Według mnie To była ostatnia szansa. Teraz do końca sezonu sparingi i tarzanie się pomiędzy 6-9 msc.


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 19:40

Co do Juventusu, to każdy wynik jest możliwy. Po meczu z Lecce nasze lekceważenie rywala wyszło niestety. Ale liczę na wygraną, ale Bologna ograła Palermo to coś znaczy. Lecz po porażce zmotywowani wygrają. Później zadowoleni wygraną przegrają i w kołu Macieju niestety ;/


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 19:45

W tym meczu można spodziewać się wszystkiego po naszych zawodnikach, oby nie było takiej katastrofy jak dzisiaj, choć nie jestem do końca przekonana. Może nas zaskoczą i wygrają .


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 20:11

Ja też niewiem czego się spodziewać. Champions League z kolejki na kolejke się oddala, dzisiaj znowu przewaga czwartego Lazio się powiększyła do siedmiu punktów :angry:
Powiem tak, jeśli będą chłopaki motywacje i będzie im się chciało to wygramy...bo dzisiaj to masakra Melo chodził bo boisku zresztą podobnie jak inni.

To już 27 kolejka...


diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 21:23

Juventus w tym sezonie gra według pewnego schematu i dlatego sadze że w najbliższym meczu będzie remis i na nic więcej nie można liczyć. Jedna sprawa że trener jest uparty i gra systemem który jest już przez wszystkich rozklepany a zresztą skupia sie bardziej na grze z kontry bez wzgledu na to z kim gramy. Trener wogóle nie patrzy z kim gramy jakim oni grają ustawieniem bo i tak trzeba wyjść w żelaznym 4-4-2 i przez to że brakuje elastyczności w doborze taktyki do danego przeciwnika gramy w kratkę bo czasem 4-4-2 sprawdzi się a czasem nie i wypadałoby inaczej zagrać ale cóż skoro tego pan Del Neri nie trybi.


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 11:11

Co tu dużo pisać, realizujemy plan 36 pkt, wiec wynik wiadomy

HE HE HE.


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 11:21

Toni ława jakim cudem on gra od pierwszej minuty bo gola strzelił i jest byłym mistrzem swiata moze wygraja ale jakos nie wieze w koncowy wynik z tym trenerem który stracił zaufanie chyba u wszystkich przegrał prawie wszystko już co było do wygrania


arszawin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 143
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 12:01

Tutaj jeśli nie wygramy a lazio zdobędzie komplet punktów to raczej 4 miejsce będzie już dla nas NIE osiągalne.Więc trzeba to wygrać ;)


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 12:08

Ja liczę na to że te 3 zespoły (Milan, Inter, Napoli) zwalą Lazio z czołówki i my zasiądziemy na jakże pięknym 4 miejscu. Mamy 7 punktów straty do Lazio, plus to że bezpośredni mecz czeka nas w Rzymie. Wszystko jest do zrobienia tylko trzeba po prostu chcieć, i wygrywać z takimi ogórkami jak Cesena, Brescia.. Kolejna porażka po prostu uświadomi nas wszystkich, że to nie jest zespół na Serie A, tylko powoli staje się prowincjonalnym zespołem z wielką historią. Co do składu to powiem tak, żadnego oszczędzania piłkarzy, muszą te 12 meczy zagrać na 1000%. Nie interesuje mnie to że nasi piłkarze są "przemęczeni", nie interesuje mnie to że nie mają formy, oni reprezentują JUVENTUS.

P.S Czy karne treningi pomogą? 2 treningi dziennie dla profesjonalnego piłkarza to kara? Przecież dla tych ludzi trening to powinna być przyjemność i lekkie przygotowywanie się do meczy.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 12:10

Spoglądając na terminarz do końca wątpię w 4 miejsce nie mówiąc już o komplecie punktów :prochno: Musimy wygrywać ze słabszymi drużynami przynajmniej zaczynając od Bologny. Powinniśmy wpuścić kogoś z rezerw bo oni zapewne będą się chcieli pokazać by zdobyć miejsce w 1 składzie. Liczę na Pepe, Martinez i Sissoko z Marchisio w środku. Aha a Chiellini niech lepiej wróci na środek.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2011, 14:05

bajbek17 pisze:Spoglądając na terminarz do końca wątpię w 4 miejsce nie mówiąc już o komplecie punktów :prochno: Musimy wygrywać ze słabszymi drużynami przynajmniej zaczynając od Bologny. Powinniśmy wpuścić kogoś z rezerw bo oni zapewne będą się chcieli pokazać by zdobyć miejsce w 1 składzie. Liczę na Pepe, Martinez i Sissoko z Marchisio w środku. Aha a Chiellini niech lepiej wróci na środek.
Nie ma co patrzeć na terminarz skoro wygrywamy z Interem a przegrywamy z Lecce czy Udinese, nie ma w tym żadnej logiki.

Ja bym widział coś takie z Bolognią:
----------Matri-----Toni/Alex-------
Martinez--Marchisio-Melo---Krasic
Chiellini-Bonucci-Barzagli-Grygera

Komentarz:
1. Od razu mówię, że wolę Sorensena od Zdenasa, ale trzeba ich "rozklepac" a Czech jest jednak bardziej przydatny w ofensywie, póki co.
2. Z tego samego powodu na lewej Martinez (ew. Pepe jeśli bedzie zdrowy).
3. Krasic już sobie odpocznie, dwa tygodnie bez gry (no przez te 12 minut chyba sie nie zmęczyl)
4. Skoro ofensywne boki to nie ma miejsca na Aquilaniego i Marchisio razem, a Claudio ostatnio prezentuje sie solidniej. Z drugiej strony wątpie że alberto nie zagra.
5. Z braku laku niech Melo gra, ale należy mu sie solidny op...... za "ambicję" w ostatnim meczu, jakby co w obwodzie jest Momo.
6. Chiellini na lewej, bo Grosso chyba do rezerw odesłany lub ma kontuzję, bo ostatnio go nie widać.


Zablokowany