Serie A (27): JUVENTUS 0-2 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:05

Codziennie przybywa Juve kibiców i jedynie chyba są to sami masochiści, bo normalni ludzie uciekają od tego klubu :|
Pokonała nas WIELKA Bologna i napastnik, który kiedyś reprezentował nasze barwy. No po prostu czarna komedia :roll: Od razu przypomina mi się ostatnia wtopa z Parmą.
Ale jesteśmy przeciętni, tak żałośnie popadliśmy w przeciętność, że już nawet porażka z B - klasowym zespołem nie wprawiłaby mnie w osłupienie.
Ile to nam zostało tych finałów? Tych postanowień, które po każdym blamażu są odnawiane?
Rzygam już wypowiedziami naszych grajków, ich obietnicami, rzygam Del Nerim i Kameleonem od transferów, Agnellim i jego bezczynnością.
Oni wszyscy mydlą nam oczy, plują jadem na kibiców.
To nie jest zespół, który może coś osiągnąć. To jest zlepek nieudaczników, bo prawdziwy Juventus był za czasów Moggiego i wcześniej, dlatego tylko Lucek może nas uzdrowić...
:(


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:11

0:2 z Lecce 0:2 z Bolognia - ciekawe kiedy sie zorientuja ze sprowadzanie zawodnikow do klubu z klubow sredniakow Serie A powoduje tylko uśrednienie poziomy Juventusu a nie przywrocenie druzyny mistrzowskiej. Wydaje mi sie ze poki stadion w 2012 nie bedzie gotow to Juventus nie zagra juz w zadnych Pucharach Europejskich


Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:16

Garraty pisze:jak czytam o Lippim to ogarnia mnie paniczny śmiech :D :D
przecież to już ten sam beton co Del Neri i reszta :D :D

dla mnie Martin O'Neill i DD nikt inny
Porównywanie wogóle Lippiego z Del Nerim to jakaś komedia. Równie dobrze betonem możesz nazwać też Capello w takim razie. Tylko Lippi i Capello gwarantują jakieś solidne wyniki i mają mentalność godną Juve.

O'Neil i Didier bardzo dobre opcje.

Ja jestem zdania, że trenera trzeba zmienić jak najszybciej, ten sezon jest już stracony więc niech zacznie już budować drużynę, niech trener zdecyduje których zawodników chce a których nie


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:26

Loremaster pisze: Ja jestem zdania, że trenera trzeba zmienić jak najszybciej, ten sezon jest już stracony więc niech zacznie już budować drużynę, niech trener zdecyduje których zawodników chce a których nie
Może ktoś byłby jeszcze w stanie coś wycisnąć z tego Juve do końca sezonu, ale kto teraz jest dostępny z myślą na przyszłość? Raczej już od nowego sezonu, a teraz musimy zatrudnić kogoś kto zagwarantuje punkty. Benitez raczej nie bo do końca to spadniemy na 14 miejsce, Conte może za parę lat, Spalleti oby nie, Ranieri sam nie wiem. Lippi wydaje się chyba najmądrzejszym wyborem z tych bez pracy.


thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:26

Zgadzam się ,Lippi/Capello/Trap lub DD plus Moggi .Mogą cokolwiek zmienić w tym klubie.
A najlepiej jakby ten klub został sprzedany jakiemuś bogatemu nafciarzowi ,który jest maniakalnym kibicem Juventusu.I potrafił by wyłożyć pieniądze żeby ten klub o cokolwiek walczył.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:29

JuveForeverPoznan pisze:
deszczowy pisze:Ludzieeee!!! Co wy z tym Lippim? Stary, wypalony i po przejściach! Dajcie spokój.
ale zna zawodnikow, druzyne, zarzad.
tak, zna. Zna Grosso, Kanawaro i tego typu szmelc.

Lippi się wypalił, jemu podziękujemy. Nie będziemy ciągle wchodzić do tyłka temu panu i prosić się o trenerkę. Raz nie wypada, dwa - nie warto.

Capello/Trapattoni. Gwarancja chwycenia za jaja i pogonienie nierobów.

Co do meczu - podobno Di Vaio kiedyś grał w Juve.

Ps - wróciłem.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:38

Sam już nie wiem, czy jest sens zwalniać teraz Del Neriego. Chyba nie, bo wiele by się nie zmieniło, przyszedłby jakiś średni trener, coś byśmy wygrali, coś przegrali, czyli tak, jak dotychczas. Natomiast w lecie trzeba koniecznie rozejrzeć się za jakimś porządnym trenerem, który ma już na koncie sukcesy większe, niż czwarte miejsce w lidze przy wieku przedemerytalnym.
Fundament w postaci zawodników mamy, nikt mi nie powie, że ten skład nie może walczyć o czołową czwórkę. Tylko trzeba trenera, który to wszystko ogarnie. Nie Del Neriego.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:54

Oceny za mecz wg goal.com. Najgorzej Martinez do spółki z Krasicem, najlepiej wypadł Del Piero.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 10:56

Po pierwszych 30 minutach nie było co oglądać. Obrona jest podziurawiona jak szwajcarski ser. Nie ma radości z grania, nie ma pasji i stylu. To nie jest prawdziwe Juve. I tak jest już od ponad roku. Del Neri i Marotta do wyjazdu z klubu. Trzeba zrobić czystkę w Juve lub nauczyć ich grać na światowym poziomie a tego dokonać mogą tylko Moggi i Capello albo Mourinho.


Obrazek
Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:00

Ouh_yeah pisze:
Łukasz pisze: To nawet nie było 4-3-3, tylko 4-4-2 z DP na lewej pomocy... - tonący brzytwy się chwyta. To się musiało zakończyć golem i tak się stało.
Zespół był nieporadny w ataku, trzeba było zwiększyć siłę ognia bo nawet zbytnio nie przycisnęliśmy tylko broniącej się Bologny. Według mnie akurat zmiany w przerwie Del Neriego były słuszne.
Przejście na 3-4-3 rozumiem, ale granie jakimś 4-4-2 z DP na lewej pomocy albo 4-3-3 z Krasiciem jako półprawym (bo to było coś pomiędzy tymi dwoma systemami) było taktycznym bublem i było z góry skazane na porażkę. I drugi gol Di Vaio, oprócz zgwałconych Grygery, Barzagliego i Bonucciego, obciąża Del Neriego.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:03

O, Łukasz - Krasić najlepszym transferem millenium dalej jest ?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:13

pan Zambrotta pisze:Lippi się wypalił, jemu podziękujemy. Nie będziemy ciągle wchodzić do tyłka temu panu i prosić się o trenerkę. Raz nie wypada, dwa - nie warto.
Wakacje dobrze Ci zrobiły. :ok:
pan Zambrotta pisze:Capello/Trapattoni. Gwarancja chwycenia za jaja i pogonienie nierobów.
Że Capello - zgoda. Trap? Już mniej. Ostatni raz coś poważnego prowadził w sezonie '05-'06.
pan Zambrotta pisze:Co do meczu - podobno Di Vaio kiedyś grał w Juve.
Tak mówią.
pan Zambrotta pisze:Ps - wróciłem.
Na jak długo tym razem? :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
lichy696

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 95
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:43

Ciro85 pisze:
lichy696 pisze:
za kadencji Sz.P. Moggi , dzisiaj pewnie bysmy oglądali w Juve zawodników pokroju: Bastos, Cassano, Rossi, Kolarov
Taa i Cristiano Ronaldo i Messi tez by u nas grali...ehh niektórzy mogliby się troche ogarnąć z tą ułańską fantazją.
gdzie Messi a gdzie Rossi , człowieku ogarnij się to nie żadna ułańska fantazja. Jeśli stać nas na wydanie 13 mln za Bonucciego to czemu nie stac nas na podobną kwote za Bastosa :?:

PS. Messi tez jest wart 15 mln :?:


sorry za OT


Ferbi90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lutego 2011
Posty: 12
Rejestracja: 03 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:52

PIeknie zas porazka z taka gra to mamy po lidze mistrzów pewne na 100 % nie dostaneimy sie do ligi i ani kasy na transfery i jeszcze odejdzie pół składu


ferbi
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2011, 11:55

Ferbi90 pisze:PIeknie zas porazka z taka gra to mamy po lidze mistrzów pewne na 100 % nie dostaneimy sie do ligi i ani kasy na transfery i jeszcze odejdzie pół składu
tym, że odejdzie pół składu akurat bym się nie zmartwił.


Zablokowany