Serie A (25): JUVENTUS 1-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 22:55

bajbek17 pisze: A poza ty nie podoba mi się to jego ciągłe cofanie po piłkę co zmusza nas do grania jednym napastnikiem choć na boisku mamy dwóch. Alex zawsze może wejść na zmęczonego przeciwnika.

Dzięki temu, że się cofa po piłkę, ma kto ją doprowadzić bezpiecznie na połowę przeciwnika...

:roll:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:02

Cobra pisze:
bajbek17 pisze: A poza ty nie podoba mi się to jego ciągłe cofanie po piłkę co zmusza nas do grania jednym napastnikiem choć na boisku mamy dwóch. Alex zawsze może wejść na zmęczonego przeciwnika.

Dzięki temu, że się cofa po piłkę, ma kto ją doprowadzić bezpiecznie na połowę przeciwnika...

:roll:
Tak po co się cofa jak i tak ją zaraz straci bądź odda do boku albo kogoś bliżej. Żadnego finezyjnego rozegrania a traci tylko siły no i jak już wyżej wspomniałem w ataku zostaje jeden napastnik. Moim zdaniem bezsens i zero pożytku.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:06

bajbek17 pisze: Tak po co się cofa jak i tak ją zaraz straci bądź odda do boku albo kogoś bliżej. Żadnego finezyjnego rozegrania a traci tylko siły no i jak już wyżej wspomniałem w ataku zostaje jeden napastnik. Moim zdaniem bezsens i zero pożytku.
Wnioskuje, że twierdzisz, że lepiej by było, gdyby grał "rolę" Amauriego? Tj. stał i czekał aż ktokolwiek mu poda piłkę na wykończenie?


#FinoAllaFine
#WeAreOne
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:09

Cobra pisze:
bajbek17 pisze: Tak po co się cofa jak i tak ją zaraz straci bądź odda do boku albo kogoś bliżej. Żadnego finezyjnego rozegrania a traci tylko siły no i jak już wyżej wspomniałem w ataku zostaje jeden napastnik. Moim zdaniem bezsens i zero pożytku.
Wnioskuje, że twierdzisz, że lepiej by było, gdyby grał "rolę" Amauriego? Tj. stał i czekał aż ktokolwiek mu poda piłkę na wykończenie?
Twierdzę, że powinien grać w napadzie i rozpracowywać obronę przeciwnika wraz z drugim napastnikiem.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:13

bajbek17 pisze: Twierdzę, że powinien grać w napadzie i rozpracowywać obronę przeciwnika wraz z drugim napastnikiem.
Pewnie będzie to robił, jak Aqua wróci do formy :roll:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:30

Jedno jest pewne. Przegrać po prostu nie możemy, a w zasadzie powinniśmy wygrać ten mecz. W walce o LM poza naszym zasięgiem jest już milan i ssc napoli. Jeśli przegramy dojdzie do tej grupy inter, a nam pozostanie walka o 4 miejsce i będzie baaardzo, baaardzo trudno dotrzymać kroku romie, czy palermo.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:34

bajbek17 pisze:Mnie się wydaje, że Toni zamiast Alexa to dobre rozwiązanie. Alex gra samolubnie i w takim meczu może tym bardziej próbować na siłę zostać bohaterem meczu. A poza ty nie podoba mi się to jego ciągłe cofanie po piłkę co zmusza nas do grania jednym napastnikiem choć na boisku mamy dwóch. Alex zawsze może wejść na zmęczonego przeciwnika.

No ciekawe co ty byś zrobił na miejscu Alexa jeżeli byś nie dostawał piłek i chyba nie wiesz ile już padło bramek dzięki temu ,żę się cofa .

Ale swoją drogą Alex nie powinien grać długo, myślę, że gdyby wszedł w 60-70 minucie było by to dla niego dobre . Tak to jak wejdzię od pierwszej i zejdzie zaraz po rozpoczęciu 2 połowy to nic nie zrobi , bo przeciwnicy będą w pełni sił i na spokojnie będą mogli odbierać mu piłkę .


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2011, 23:55

Qrczak pisze:
bajbek17 pisze:Mnie się wydaje, że Toni zamiast Alexa to dobre rozwiązanie. Alex gra samolubnie i w takim meczu może tym bardziej próbować na siłę zostać bohaterem meczu. A poza ty nie podoba mi się to jego ciągłe cofanie po piłkę co zmusza nas do grania jednym napastnikiem choć na boisku mamy dwóch. Alex zawsze może wejść na zmęczonego przeciwnika.

No ciekawe co ty byś zrobił na miejscu Alexa jeżeli byś nie dostawał piłek i chyba nie wiesz ile już padło bramek dzięki temu ,żę się cofa .

Ale swoją drogą Alex nie powinien grać długo, myślę, że gdyby wszedł w 60-70 minucie było by to dla niego dobre . Tak to jak wejdzię od pierwszej i zejdzie zaraz po rozpoczęciu 2 połowy to nic nie zrobi , bo przeciwnicy będą w pełni sił i na spokojnie będą mogli odbierać mu piłkę .
Zaprawdę, powiadam Wam. Alessandro Del Piero strzeli jutro bramkę. Alessandro Matri również. Będzie 2:1. Oboje zagrają od początku.
Dziękuję, dobranoc :)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 00:01

Roma przegrywa z Napoli 0-2... Punkty może też stracić Palermo w starciu z Violą... ewentualne zwycięstwo to byłby bardzo poważny (pierwszy) krok w kierunku LM. Coraz bardziej, dla mnie, ten mecz ma kluczowe znaczenie w sezonie.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 01:19

Nie moge pojac dlaczego niektorzy z was ciagle forsuja swoje glupi pomysly na coraz to nowe taktyki. Wbijcie to sobie raz na zawsze do glowy ze z DN zawsze, ale to zawsze bedziemy grali 442 bo to jest jego system. W meczu z cagliari wszedl 3 napastnik bo DN mial noz na gardle i musial cos zmienic (chwala mu za to!).
Co do meczu... pozostaje optymista, mam to dziwne czucie ze wygramy!


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 08:29

Qrczak pisze: No ciekawe co ty byś zrobił na miejscu Alexa jeżeli byś nie dostawał piłek i chyba nie wiesz ile już padło bramek dzięki temu ,żę się cofa .
Może pare linków bo nie potrafię sobie przypomnieć, żeby to coś nam dało.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 09:08

bajbek17 pisze:Mnie się wydaje, że Toni zamiast Alexa to dobre rozwiązanie.
Jasne, że dobre. Alex może wejść potem zamiast Krasica i zrobi się 4-3-1-2 jak ostatnio.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 09:15

--------------Buffon---------------
Grygera-Barzagli-Bonucci-Chiellini
-------------Melo--Marchisio--------
Krasić------Aquilani---------Pepe
-------------Matri--------------------


takie ustawienie było by najlepsze , ale na pewno zagramy 2 napastnikami.
Obyśmy wygrali to spotkanie :pray:


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 10:07



The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2011, 10:12

Szanse Juventusu na zwycięstwo zależą najbardziej od duetu Melo&Aquilani. Whiskey musi zostać zneutralizowany.
Mam nadzieję, że Bonucci ogarnie się na mecz z klubem, w którym się wychował. Dobra gra Chielliniego na lewej stronie może zdecydować tym, że do końca sezonu defensywa będzie wyglądała tak:
Chiellini-Barzagli-Bonucci-Sorensen/Grygera
Niech Gigi popisze się taką paradą, która spowoduje, że Marotcie wzrok się z wrażenia wyprostuje :D
Alex brameczka z wolnego i jedziemy :smile:
Oby Lucek się mylił :pray:


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Zablokowany