Serie A (23): Palermo 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 12:48

zoff pisze: Gdyby Matri mógł zagrać pełne 90 minut
Tego właśnie nie rozumiem. Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie mógł zagrać tych 90 min ? Przecież on nie miał żadnej kontuzji, grał chyba od początku sezonu w Cagliari więc nie miał problemów z kondycja. Dlaczego więc nie mógł nagle zagrać pełnych 90 min ?????


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 12:51

Dla mnie ewidentnie w następnym meczu Buffon na ławce powinien usiąść . Według mnie gdyby był Storari na pewno jedna z bramek by nie padła. Jeśli by potraktować poważnie słowa trenera że stawia na tego w lepszej dyspozycji to chyba nie wątpliwości że Marco powinien stanąć w bramce.

A Sissoko to tylko na pole bawełny wysłać z taką grą. Przynajmniej pożytek z niego będzie. Nie rozumiem za to negatywnych ocen Melo. Zauważyłem tylko jedno jego niecelne podanie, poza tym prawie miałby asystę. Dla mnie jak zwykle prezentuje równy poziom.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 13:00

me7a7ron pisze:Dla mnie ewidentnie w następnym meczu Buffon na ławce powinien usiąść . Według mnie gdyby był Storari na pewno jedna z bramek by nie padła. Jeśli by potraktować poważnie słowa trenera że stawia na tego w lepszej dyspozycji to chyba nie wątpliwości że Marco powinien stanąć w bramce.
Prawdopodobnie tak. I zgadzam się, Storari powinien grać.
me7a7ron pisze:A Sissoko to tylko na pole bawełny wysłać z taką grą. Przynajmniej pożytek z niego będzie. Nie rozumiem za to negatywnych ocen Melo. Zauważyłem tylko jedno jego niecelne podanie, poza tym prawie miałby asystę. Dla mnie jak zwykle prezentuje równy poziom.
+4 do lansu i masz uścisk mojej dłoni.

Sissoko OUT!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 13:14

^FAZZI^ pisze:
zoff pisze: Gdyby Matri mógł zagrać pełne 90 minut
Tego właśnie nie rozumiem. Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie mógł zagrać tych 90 min ? Przecież on nie miał żadnej kontuzji, grał chyba od początku sezonu w Cagliari więc nie miał problemów z kondycja. Dlaczego więc nie mógł nagle zagrać pełnych 90 min ?????
Nie o kondycję tu się rozchodzi. Wiesz co Delneri mówił o skurczach, które zgłaszał mu Alessandro. Być może świętował swój transfer alkoholem. Alko wypłukuje mikroelementy, który odgrywają niebotyczną rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych. To wszystko ma wpływ na skurcz mięśniowy.

Matri bankowo coś łoił. Tak też średnio wyglądał na tym boisku.


Obrazek
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 13:20

zoff pisze:
^FAZZI^ pisze:
zoff pisze: Gdyby Matri mógł zagrać pełne 90 minut
Tego właśnie nie rozumiem. Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie mógł zagrać tych 90 min ? Przecież on nie miał żadnej kontuzji, grał chyba od początku sezonu w Cagliari więc nie miał problemów z kondycja. Dlaczego więc nie mógł nagle zagrać pełnych 90 min ?????
Nie o kondycję tu się rozchodzi. Wiesz co Delneri mówił o skurczach, które zgłaszał mu Alessandro. Być może świętował swój transfer alkoholem. Alko wypłukuje mikroelementy, który odgrywają niebotyczną rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych. To wszystko ma wpływ na skurcz mięśniowy.

Matri bankowo coś łoił. Tak też średnio wyglądał na tym boisku.
Nie zdziwił bym się. Jak bym ja trafił do Juventusu to bym tydzień nie trzeźwiał :happy: A może ta jego kobita dała mu popalić w nocy? :dance: Takiej babce to i przed ważnym meczem nie sposób odmówić 8)


FORZA JUVE !!!
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 13:32

Jedyny plus to takie, że reszta drużyn przed nami też potraciła punkty i nie wygląda to tak tragicznie jak mogłoby wyglądać.


alesyfjapiepsze

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2011
Posty: 16
Rejestracja: 31 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 13:49

Jedno mnie zadziwia - mamy lepszą kadrę od takiego Napoli, czy Lazio, a jestesmy dużo nizej i gramy beznadziejnie - jak to sie dzieje?


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 14:04

Loremaster pisze:Jedyny plus to takie, że reszta drużyn przed nami też potraciła punkty i nie wygląda to tak tragicznie jak mogłoby wyglądać.
Dla mnie to wygląda tragicznie. Jest gorzej niż w poprzednim sezonie i nic nie zapowiada, że będzie lepiej. Jeśli tak dalej pójdzie to będziemy gdzieś między 10 a 12 miejscem.
Tak to jest jak się "inwestuje" w klubie w półśrodki... :?


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 14:10

tak sie NIE dyktuje karnych we Włoszech :wink:


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 14:14

Peter pisze:
Loremaster pisze:Jedyny plus to takie, że reszta drużyn przed nami też potraciła punkty i nie wygląda to tak tragicznie jak mogłoby wyglądać.
Dla mnie to wygląda tragicznie. Jest gorzej niż w poprzednim sezonie i nic nie zapowiada, że będzie lepiej. Jeśli tak dalej pójdzie to będziemy gdzieś między 10 a 12 miejscem.
Tak to jest jak się "inwestuje" w klubie w półśrodki... :?
Co z tego, że przed nami drużyny pogubiły pkt. jak u nas nic nie zapowiada, że będzie lepiej? Teraz w sob, może coś się uda ugrać, chociaż ja zaczynam wątpić. Zarówno w ten mecz, jak i w cały ten ich śmieszny projekt.
Dożyjemy czasów, kiedy Juve będzie w finale LM?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 14:36

marek.siedlce pisze:
zoff pisze:
^FAZZI^ pisze:
Tego właśnie nie rozumiem. Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie mógł zagrać tych 90 min ? Przecież on nie miał żadnej kontuzji, grał chyba od początku sezonu w Cagliari więc nie miał problemów z kondycja. Dlaczego więc nie mógł nagle zagrać pełnych 90 min ?????
Nie o kondycję tu się rozchodzi. Wiesz co Delneri mówił o skurczach, które zgłaszał mu Alessandro. Być może świętował swój transfer alkoholem. Alko wypłukuje mikroelementy, który odgrywają niebotyczną rolę w przewodzeniu impulsów nerwowych. To wszystko ma wpływ na skurcz mięśniowy.

Matri bankowo coś łoił. Tak też średnio wyglądał na tym boisku.
Nie zdziwił bym się. Jak bym ja trafił do Juventusu to bym tydzień nie trzeźwiał :happy: A może ta jego kobita dała mu popalić w nocy? :dance: Takiej babce to i przed ważnym meczem nie sposób odmówić 8)
Kolejny sabotaż, panna Nagri "przetrenowała" nam Matriego :prochno:.

A tak na serio to Matri wczoraj spasztecił dwie świetne sytuacje :doh:. Jednak mu wybaczam, bo przynajmniej do jakichś sytuacji dochodzi w przeciwieństwie do Amauriego, który nawet tego nie bardzo potrafił zrobić. Jak w meczu bodajże z Napoli oddał celny strzał na bramkę to aż mnie wtedy zatkało z wrażenia :shock:. Szkoda, że na więcej nie było go stać. Sędzia nas perfidnie wycyckał przy tym karnym, ale koniec końców nie można też powiedzieć, że przegraliśmy niezasłużenie. A Matri to się dopiero zdziwi jak nas Cagliari dogoni :?.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 14:54

Mecz w naszym wykonaniu był przeciętny.
Bramke strzelana były piłkarze Juve do tego już się przyzwyczaiłem

Buffon gra tylko i wyłącznie za zasługi, Chiellini ma duży spadek formy, przez niego wpadła bramka, potem sprowokował kolejną sytuacje gdy machnął się z piłką. Matri godnie zastępuje Enta i Iaquinte marnowaniem setek kolejne dno w naszym składzie nie wiem czym się podniecacie chyba jego szmulą brandzlując się przed monitorami, Del Piero kiwa się z powietrzem, Krasic najchętniej biegł by z piłką za bramke (przecież on w ogóle nie ma techniki) przy okazji nie potrafi przyjąć piłki. Martinez prócz wielkiego nosa nic nie pokazał. Aquilani coś próbował ale on nie ma siły. Dobrze zagrał Marchisio i Barzagli, pare fajnych piłek posłał Grosso. Delneri płacze ponieważ trenerem jest marnym i nic innego zrobić nie może. Marotta płacze na sędziów, zamiast tego mógł sprowadzić dobrych grajków.

Teraz czas na Cagliari i kolejna niepewność czy uda nam się chociaż z remisować. Coś czuję, że długo będziemy czekać na Juventus który lał każdego.


Przy okazji Rigore to śmieć i drukarz


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 15:20

Ja też tego nie rozumiem! Dlaczego Matri został zmieniony w 65minucie ? Oczywiste jest że powinien zejść już prawie na emeryturze Alex DP! Matri gra o niebo lepiej od Amauriego szkoda tylko że nie wykorzystał dwóch setek! Ale wiadomo debiut to stres,trema itp.

Co do samego meczu wiadomo było że łatwo nie będzie bo ostatnio na Sycylii z Palermo wygraliśmy za czasów Ranieriego.
Sędziowie znowu nas krzywdzą karnego nie odgwizdali po karnym...swoją drogą o ile się nie myle od czasu zanurkawanie Krasicia nie dostaliśmy żadnego karnego.

FORZA JUVE!


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 15:25

Sedziowanie we wloszech to lezy i kwiczy. To co robia sedziowie nie miesci mi sie w pale, i nie chodzi tutaj tylko o mecze Juve, spokojnie mogli bysmy im wyslac paru 'fachowcow' z naszej ligi i na pewno nie byli by gorsi.. a wiadomo.. pieniadze zdecydowanie lepsze! Co do gry.. nie mam za duzo do powiedzenia. Gralismy lepiej niz z udine ale dalej baaardzo przecietnie. Bylem wielkim fanem Milosa na poczatku sezonu jednak z czasem widac ze jest on po prostu sredniej klasy skrzydlowym, to ze pobiegnie wzdluz lini i bedzie probowal dosrodkowac jest tak samo pewne jak to ze ja wstajac rano pojde prosto do kibla zeby sie wysrac!! Jestesmy slabi i to boli...


taggert

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2011
Posty: 101
Rejestracja: 14 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2011, 15:37

Nie szło patrzeć na gre Juve. Obejrzałem mecz do drugiego gola oraz ostatnie 20 min. I jestem zszokowany jak cała Serie A(nie tylko ten mecz) gra na słabiutkim poziomie w porównaniu choćby do Premiership. To tak jakby Juve i reszta grała na kartoflisku a nie na pierwszoligowych boiskach. Piłkarze podawają do pilkarzy wchodzących z ławki rezerwowych a nie do tych na boisku. I w całej też żenadzie Juve gra i tak bardzo, ale to bardzo przeciętnie. Melo po meczu z Parmą gra jak w zeszłym sezonie, Sissoko to w ogole. Wydawałoby się że środek mamy, a nawet Aquilani gra piach. Marchisio chociaż strzela bramki. Na Krasicia też w tym roku nie idzie patrzeć, piła do przodu i i tak strata albo wrzutka do nikogo. Jako tako jeszcze gra Del Piero i Martinez, a reszta to kompletne dno. Barzagli przy pierwszej bramie nie krył w ogole Miccoliego, choć później całkiem całkiem. Kielon również nieźle. Niestety ale jak patrzę na tabele i już kilkanaście punktów straty do lidera i dobre 6-7 pkt do czwartego miejsca no to nie mamy sie co spodziewać LM na przyszły rok. I znów kupimy półśrodki. Choć wg mnie wina nie leży w całości po stronie piłkarzy, kiedyś lub w innych klubach potrafili grać. Del Neri po prostu nie dorósł do roli trenera w takim klubie jak Juve, nie wspominając już o Maroccie.


Zablokowany