Serie A (21): Sampdoria 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 20:25

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Dziś komentator powiedział że w Sampdorii jest tylko jeden obcokrajowiec [Reto Ziegler]. Idąc dalej tym tropem, spójrzmy na miejsce w tabeli Sampy [9]. Idąc dalej tym tropem, ostatnio tam pracował niejaki Giuseppe Marotta, specjalista od robienia drużyn a'la Italia. Podsumowując, nasz Marotta robi z nas drugą Sampdorię, niedługo będziemy mieć tylko jednego obcokrajowca [Jean Claude Blanc], bo przecież MY JESTEŚMY JUVENTUS, MY MUSIMY BYĆ WŁOSKIM IMPERIUM. Kiedy ten Pan zrozumie, że drużyny nie buduje się w oparciu o to z jakiego kraju pochodzi dany zawodnik, tylko o to co prezentuje własną osobą? Marotta otrząśnij się, to nie ciepłe kluchy w Genoi, tu rozchodzi się o najbardziej utytułowaną drużynę Serie A.

Mecz bardziej przypominał starcia rugbistów, a nie piłkarzy. Dziś walczyły na stadionie w Genoi przeciętne drużyny, z przeciętnymi piłkarzami. Na pochwały zasłużyli w tym meczu tylko Martinez, Bonucci, Pepe no i starający się i coraz lepiej grający Momo. Jeżeli w ciągu najbliższych meczy nie będziemy wygrywać, będziemy w pupie.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 20:25

Niczego specjalnego w tym meczu nie było. Del Neri może być zadowolony z tego remisu. Nie mamy tylu napastników co ma Doria. W Juve na ataku musi grać pomocnik Pepe. Przypomina mi się ubiegły sezon. I znów przeciętny mecz w wykonaniu Krasica o którym już pisałem w ostatnim meczu z Bari, że jest przeciętnym graczem a do tego jeszcze zmieniony przez chorego Del Piero. A Giovinco szaleje w Parmie.


Obrazek
Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 20:33

Nie wiem czy wszyscy ogladali mecz, bo z tego co niektorzy opowiadaja ze Alex nic nie wniosl to gratuluje..., Jak dla mnie jego zmiana duzo wniosla, to jedyny nasz zawodnik ktory potrafi dryblingiem miac rywala, mial okazje, dobre zagrania, jak dla mnie niezly mecz w jego wykonaniu - ze nie strzelil, troche zabraklo szczescia, dziwicie sie ze sie smial? a to co mial sie poplakac? co do Amauriego to ja nie wiem, ale jak on jest na boisku to my w 10 gramy, no tak beznadziejnego pilkarza to my dawno nie mielismy totalne "0", szok jak sie widzi ze my mamy takiego pilkarza w podstawowym skladzie...., gdyby t byl rezerwowy to i tak by dobrze nie swiadczylo, MASAKRA!!, za darmo go oddac gdzie kolwiek bo to PADAKA. Gorszego napastnika w Serie A trudno znalezc, on obok kazdego meczu sobie przechodzi...ja juz do niego nie mam slow, czy nikt nie widzi co on robi?


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 20:47

Simi pisze:A wiecie co jest najśmieszniejsze? Dziś komentator powiedział że w Sampdorii jest tylko jeden obcokrajowiec [Reto Ziegler]. Idąc dalej tym tropem, spójrzmy na miejsce w tabeli Sampy [9]. Idąc dalej tym tropem, ostatnio tam pracował niejaki Giuseppe Marotta, specjalista od robienia drużyn a'la Italia. Podsumowując, nasz Marotta robi z nas drugą Sampdorię, niedługo będziemy mieć tylko jednego obcokrajowca [Jean Claude Blanc], bo przecież MY JESTEŚMY JUVENTUS, MY MUSIMY BYĆ WŁOSKIM IMPERIUM. Kiedy ten Pan zrozumie, że drużyny nie buduje się w oparciu o to z jakiego kraju pochodzi dany zawodnik, tylko o to co prezentuje własną osobą? Marotta otrząśnij się, to nie ciepłe kluchy w Genoi, tu rozchodzi się o najbardziej utytułowaną drużynę Serie A..
No tak, masz rację! Zakup Krasicia i Martineza to najlepszy dowód potwierdzający Twoją teorię! Sorensen też jakoś jest mało włoski. O naszych młodocianych nabytkach z Islandii i Rumunii nawet nie wspomnę. Kupujemy / wypożyczamy Włochów, to prawda. Ale kogo mamy kupować? Uzbeków? :doh:


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 20:48

MishaAveJuve, zgadzam sie w 100%
bajbek17, po kazdym meczu atakujesz Alexa, czy na to zasluzyl czy nie.
zgodze sie ze Alex zmarnowal 2 doskonale sytuacje ktore powinien wykorzystac. ale nobody's perfect :C
Alex daje tej druzynie wciaz bardzo duzo: pewnosc siebie, wciaz spore umiejetnosci techniczne, stale fragmenty gry( najpierw je wywalcza a potem wykonuje), podania i asysty. wiek juz nie ten i szybkosc tez. ale to wciaz nasz Alex, mistrz nad mistrzami. zasluguje na wdziecznosc i szacunek. strzeli dla nas jeszcze wiele kluczowych bramek, wykona wiele genialnych wolnych, zaliczy wiele asyst. najgorsze jest to ze Alex wygryzl ze skladu samego boskiego Roberto, a nie widac zawodnika ktory nawet w odleglej perspektywie moglby go zastapic, przykre ale prawdziwe.
Milan w 20 kolejkach zdobyl tylko 41 pktow, na 60 mozliwych! my 35 w 21 kolejkach, 35 na 63! :doh: :angry: inni wcale nie graja duzo lepiej od nas, poziom Serie A sie wyrownal, ale niestety w dol. i tylko dzieki temu mamy jeszcze szanse na LM


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 21:25

Alex, o którym piszecie to był ze dwa sezony temu teraz po boisku rusza się much w smole nie mówiąc o dryblingu, który jest beznadziejny i praktycznie zawsze kończy się stratą. Jedyne co posiada to technikę strzału jak i rzuty wolne choć już też coraz rzadziej mu wychodzą. Atakuje go bo nic mnie tak nie bedelu jak jego ciągle straty po drybling i pchanie się do każdego wolnego i co mecz gra beznadziejnie (prócz ostatniego z Catanią) tylko czasem uda mu się strzelić gola i dla wszystkich na forum gra genialnie i to mnie szczerze też wkurza. Jak dla mnie mógłby zakończyć karierę bo przynajmniej na kontrakcie byśmy zyskali. Gdyby Iaquinta, Amauri bądź którykolwiek z napastników zmarnował takie szanse to pojawiłyby się tu wiersze na temat tego jak lewi są nasi napastnicy prócz Alexa.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 21:45

bajbek17 pisze:Alex, o którym piszecie to był ze dwa sezony temu teraz po boisku rusza się much w smole nie mówiąc o dryblingu, który jest beznadziejny i praktycznie zawsze kończy się stratą. Jedyne co posiada to technikę strzału jak i rzuty wolne choć już też coraz rzadziej mu wychodzą. Atakuje go bo nic mnie tak nie bedelu jak jego ciągle straty po drybling i pchanie się do każdego wolnego i co mecz gra beznadziejnie (prócz ostatniego z Catanią) tylko czasem uda mu się strzelić gola i dla wszystkich na forum gra genialnie i to mnie szczerze też wkurza. Jak dla mnie mógłby zakończyć karierę bo przynajmniej na kontrakcie byśmy zyskali. Gdyby Iaquinta, Amauri bądź którykolwiek z napastników zmarnował takie szanse to pojawiłyby się tu wiersze na temat tego jak lewi są nasi napastnicy prócz Alexa.
co mecz beznadziejnie?! chyba ogladamy inne spotkania. nie gra genialnie jak kiedys ale zdobyl juz 7 bramek i zaliczyl 4 asysty. jesli Ent tyle zdobedzie przez caly sezon to bedzie cud :pray: dzieki niemu zdobywamy wiele rzutow wolnych w obrebie pola karnego, swietnie wykonuje rzuty wolne i rozne. ma ogromne doswiadczenie, umiejetnosci techniczne. drybling nie zawsze mu wychodzi, predkosc nie zawsze jest, ale dla mnie to nie jest najwazniejsze. nie ma dla niego zadnej alternatywy, godnego nastepcy. mam nadzieje ze Alex nie skonczy szybko kariery, to wciaz nasz kapitan, lider, legenda. zawsze udowadnial niedowiarkom ze sie myla, tak bedzie i tym razem. do tego uczciwie pracuje na kazde euro ktore zarabia, oszczednosci w pensjach szukajmy gdzie indziej


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:00

Najbardziej rozczarował mnie Delneri. Zapowiadał że będzie chciał wykorzystać zmęczenie Sampy po meczu w PW, a specjalnie nie widziałem tego na boisku. Nie rozumiem zmiany Alex-Krasić. Milos grał dobrze, stwarzał spore zagrożenie, a mimo wszystko zszedł on a nie Pepe który miał już żółtą kartkę. Spodziewałem się także Martineza na lewej stronie.
Podobał mi się Sissoko. Ładnie w odbiorze, i tylko taka powinna być jego rola. Aquilani niestety także ostatnio trochę gorzej niż jeszcze kilka kolejek temu. Marchisio mało widoczny, Amauri standardowo, no może kilka więcej fauli niż zwykle, niestety ale jeśli nie znajdzie się ktoś kto będzie strzelał bramki to daleko nie zajedziemy.


Obrazek
tadek92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 13
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:08

typkens pisze:Po meczu byłem bliski załamania nerwowego, ale wtedy zobaczyłem awatar Tadka92.

Obrazek

Jeśli to jest pronto, to nie mam pytań. Mistrz i kozak : DDD
Tak to jest pronto :-D do polerowania sami wiecie czego.... :D


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:13

JuveForeverPoznan pisze: co mecz beznadziejnie?! chyba ogladamy inne spotkania. nie gra genialnie jak kiedys ale zdobyl juz 7 bramek i zaliczyl 4 asysty. jesli Ent tyle zdobedzie przez caly sezon to bedzie cud :pray: dzieki niemu zdobywamy wiele rzutow wolnych w obrebie pola karnego, swietnie wykonuje rzuty wolne i rozne. ma ogromne doswiadczenie, umiejetnosci techniczne. drybling nie zawsze mu wychodzi, predkosc nie zawsze jest, ale dla mnie to nie jest najwazniejsze. nie ma dla niego zadnej alternatywy, godnego nastepcy. mam nadzieje ze Alex nie skonczy szybko kariery, to wciaz nasz kapitan, lider, legenda. zawsze udowadnial niedowiarkom ze sie myla, tak bedzie i tym razem. do tego uczciwie pracuje na kazde euro ktore zarabia, oszczednosci w pensjach szukajmy gdzie indziej
Proponuje obejrzeć skrót meczu z Bari i nie podniecać się jedynie z jego bramki, ale popatrzeć na reszte stałych fragmentów wykonywanych przez niego. Twierdzisz, że brak godnego następcy robi z niego świetnego zawodnika? Trezeguet był vice-kaptanem i legendą i gdzie teraz jest? Dzisiaj zapracował na swoją tygodniówkę podwójnie. Proponuję spojrzeć trzeźwo na jego grę a nie klapki na oczy i rany Boskie bo Alex przy piłce:P. Wtedy zapewne będziesz mógł stwierdzić, że oglądamy te same mecze.

A jeśli chodzi o resztę to mnie się wydaję, że zdecydowanie lepiej nasza gra w środku wyglądałaby gdyby Momo nie pchał się do przodu tylko asekurował tyły a rozgrywanie zostawił Aquilaniemu. Milos powinien usiąść na ławce choć na jeden mecz i złapać oddech. W meczu z Romą wystawiłbym Martineza i Pepe na skrzydłach.
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2011, 22:24 przez bajbek17, łącznie zmieniany 1 raz.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:22

to wskaz mi pilkarza Juve ktory wykonuje wolne lepiej? albo takiego ktory moglby godnie zastapic Alexa? nie ma takiego. Alex ma swoje lata, nie twierdze ze powinien wystepowac w kazdym meczu po 90min. ale widze roznice w naszej grze po jego wejsciu na boisko. dzis przed jego wejsciem nie istnielismy w ofensywie. wciaz ma swietne podanie, technike, przeglad pola i sytuacji, doswiadczenie zyciowe i boiskowe. do tego swietne stale fragmenty( malo jest lepszych na swiecie w tym aspekcie). nie wszystko mu wychodzi, ale pamietajmy ze jest tylko czlowiekiem, majacym 36 lat. nadal daje nam duzo, nadal moze zmienic wynik meczu 1 dotknieciem pilki. a pensje to powinno sie obciac Entowi. Alex zasluguje na swoja, nie tylko swoja obecna postawa ale tym co zrobil dla tego klubu. nie wszystko da sie przeliczyc na pieniadze. Trezegol odszedl, szkoda. ale nie wiemy czy u nas by strzelal, czy nie mial by kontuzji etc. do tego nie ma wiekszej legendy Juve niz Alex( IMHO)


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:35

Tak słabego meczu dawno nie widziałem. A odnośnie sytuacji Alexa to znalazłem ciekawą wrzute. Komentator chyba się rozpłakał :smile:



preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:35

Mecz w naszym wykonaniu dobry, cel na dzisiaj również został osiągnięty - no bo raczej trudno starać się o coś więcej grając bez formacji atakującej. Krasić - dobra zmiana, nie ma sensu niepotrzebne eksploatowanie tego zawodnika przy dobrym wyniku. Dobranoc.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 22:36

JuveForeverPoznan pisze:to wskaz mi pilkarza Juve ktory wykonuje wolne lepiej? albo takiego ktory moglby godnie zastapic Alexa? nie ma takiego. Alex ma swoje lata, nie twierdze ze powinien wystepowac w kazdym meczu po 90min. ale widze roznice w naszej grze po jego wejsciu na boisko. dzis przed jego wejsciem nie istnielismy w ofensywie. wciaz ma swietne podanie, technike, przeglad pola i sytuacji, doswiadczenie zyciowe i boiskowe. do tego swietne stale fragmenty( malo jest lepszych na swiecie w tym aspekcie). nie wszystko mu wychodzi, ale pamietajmy ze jest tylko czlowiekiem, majacym 36 lat. nadal daje nam duzo, nadal moze zmienic wynik meczu 1 dotknieciem pilki. a pensje to powinno sie obciac Entowi. Alex zasluguje na swoja, nie tylko swoja obecna postawa ale tym co zrobil dla tego klubu. nie wszystko da sie przeliczyc na pieniadze. Trezegol odszedl, szkoda. ale nie wiemy czy u nas by strzelal, czy nie mial by kontuzji etc. do tego nie ma wiekszej legendy Juve niz Alex( IMHO)
Nie wiem czy lepiej, ale Pepe nie raz udowodnił, że wolne potrafi uderzyć. Różnica dzisiaj w grze to była po wejściu Martineza a nie Alexa. Co przynosi jego cofanie po piłkę, którą zaraz straci bądź odda zwykłym podaniem do kogoś innego. Podałeś pare umiejętności, których ja już jakoś na boisku nie widzę. Dzisaj zmienił wynik meczu dwukrotnie z 0-1 na 0-0 :doh: Mów co chcesz, ale w tych zagranich widać było, że z wyżej wymienionych przez Ciebie umiejętnościach zostało niewiele.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 23:00

bajbku jakies herezje opowiadasz..., albo nie wiesz ktory to Del Piero i opowiadasz o innym zawodniku, albo.. trudno mi powiedziec co. A co do samego Pepe i tego ze udowodnil ze potrafi strzelic z wolego... RAZ mu sie dalo wow no powalajaca srednia i egzekucja, raz to sie nawet moze zdarzyc amauriemu bramke w tym sezonie strzelic- ale nie swiadczy to o tym ze to super sniper:P

Wejscie Alexa w tym meczu bylo bardzo widoczne, mowisz ze mogl dwa razy podwyzszyc ok, ale chociaz mial do tego okazje, wiedzial gdzie sie znalezc, jakos to wypracowal, a reszta tych "gwiazd"?? on przez 20 czy 15 min zrobil wiecej niz Ci co grali po 90..., i to oznacza ze jest slaby?
Uwazasz, calkiem obiektywnie mowiac, ze pilkarz ktory nie tylko byl, ale i jest jednym z najlepiej wykonujacych rzuty wolne zawodnikiem w historii pilki jest za slaby i zle to robi?

Powiedz mi tez do kogo on ma niby podac?? do amauriego?? to juz lepiej na aut wykopac albo byle gdzie..., do Kasica, za ktorego wszedl?
jedyny Pepe ktory cos pokazywal, kazdy pilkarz szczegolnie taki jak Del Piero pokazuje swoja wartosc w momencie gdy ma z kim zagrac, a badzmy szczerzy on nie ma z kim. Wyszkoleniem technicznym rowniez TERAZ wybija sie sposrod naszych pilkarzy, kto jeszcze wsrod naszych potrafi wygrac pojdynek 1vs1? Krasic szybkoscia, a Pepe, jak mu sie uda a reszta?? Aqua? prosze Cie, juz nie mowie o Momo czy Marchisio, Amauri, toni, Vicek?(czasami moze i tak). Ale samo przebywanie Alexa na boisku daje tez innym pilkarza jakas dodatkowa energia, ja widzialem ze Alex wniosl "cos" w dzisiejszy mecz.
Mowiac o tym ze chcialbys zeby zakonczyl kariere, udowadniasz to ze nie jestes prawdziwym fanem Juve, bo Juve to nie tylko same wyniki, to tez historia, tradycja, przywiazanie, to odroznia ten klub od innych i to jeden z niewielu ktoremu to sławetne DNA zwycięzców jeszcze zostalo... z takim podejsciem mysle ze powinienes zmienic sobie klub, pokibicuj ManC, Realowi, Chelsea, tam jest to czego chcesz...,


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Zablokowany