Serie A (21): Sampdoria 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:02

^FAZZI^ pisze:
kdzr pisze:
a na koniec cytat mojego Taty :

"Juventus to już tylko marka z nazwy i historii, kto to widział, żeby Oni z obrony tak bez sensu wykopywali, kiedyś to piłka szła od nóżki do nóżki, a ten z maską to w ogóle tylko się odbija od obrońców"
Bez obrazy, ale Twój Tata chyba nie widział Juve Capello ;) Tylko że wtedy wygrywaliśmy...

Myślę, że chodziło mu o Juventus Lippiego, albo nawet Trapattoniego z lat 1976–1986, cóż, moim zdaniem powiedział bardzo mądre słowa, sytuacje mamy taką, a nie inną.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:08

Oczywiście wynik zasłużony po jednej "setce" zmarnowanej z obu stron i tyle. Inna sprawa, że mecz powinniśmy wygrać, ponieważ czeka nas mecz z Udine, które jest w super formie.Na szczęscie dla nas oni można powiedzieć są najgroźniejsi na Stadio Friulli ale mimo wszystko ciężko będzie wygrać, na szczęście Melo wróci.
Później mamy wyjazd do Palermo(chyba nie muszę komentować jak się skończy ta wycieczka z taką grą). Dalej bardzo ważny wyjazd z Cagliari, który trzeba będzie wygrać, przed potyczką z Interem przed własną publiką.
Na razie nie widzę za bardzo jakiegoś pomysłu w grze, ale jest światełko w tunelu, tylko trzeba się pozbyć Amauriego(to jest pewne), on by może i mógł, ale jemu się chyba już nie chce, potrzebuje zmiany otoczenia. Już nawet zostawił bym atak w tym okienku taki jak jest tylko żeby wywalić Amauriego z klubu i kupić prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia.
Gra wygląda jak wygląda, cieszy mnie tylko, że dystans jeszcze nie jest taki tragiczny do "czwórki" i chyba w końcu z Lazio zleciało powietrze. Myślę, że trzeba się pogodzić z tym, że powalczymy o 2-4 miejsce z Romą i napoli i Interem, jedna z tych drużyn wypadnie poza premiowaną awansem "4" i niestety na dzień dzisiejszy(formę) powinniśmy wypaść my...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:13

Tu przegrana, tu wygrana, tu remis i już "mamy" 6 miejsce.
Czarno widzę ten sezon.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:24

ah znowu nie wykorzystujemy potknięć rywali.. szkoda Alex że nie trafłeś :(


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:29

W tej chwili z tym składem nawet jak wszyscy będą zdrowi (ale nie będą)
nie mamy ŻADNYCH szans na 4 miejsce. Milan -jest poza zasięgiem,
Napoli -to ich sezon, Inter i Roma mają lepszy skład i musieliby grać dwa razy gorzej niż my żeby być niżej. Do tego za naszymi plecami Palermo -duży potencjał, Udinese - rozpędza się i ma kto im bramki strzelać.
Po prostu nie zajmiemy tego 4 miejsca i tyle :cry:
Wspomnę tylko, że modlimy się o miejsce (poza naszym zasięgiem), które i tak jest dla takiego klubu wstydem.
Od zaraz napastnik, który strzela i sam kreuje także akcje, za prawie każde pieniądze, stracimy wiele więcej jak go nie kupimy, bo nie zajmiemy 4 miejsca.
Najlepszy Forlan, który jak Del Piero potrafi znakomicie zaczynać akcje ofensywne już na połowie boiska i skończyć ją golem. Dalej Fabiano.
Huntelaar dobry, ale w tej chwili potrzebujemy inny typ napastnika.
Nawiązując do meczu i tabeli bez wzmocnienia ataku nie ma czego szukać.


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:33

Ale my jesteśmy słabi !! Amauri.. to co on wyprawie jest po prostu przykre. Traore - pan szklanka. Grosso.. czy on dzisiaj mial chociaz jedno dokladne podanie na dalej niz 3 merty? Marchisio / Aqua.. słabo. Sissoko mimo, że dalej podać celnie na 10m. nie potrafi to chociaż pokazuje coś dobrego w odbiorze. Pepe.. chłopak sie stara, ale umowmy sie w takim klubie jak Juvetus powinien byc tylko i wylacznie zmiennikiem. Krasic musi odpoczac. Po raz kolejny nadzieje na jakieś punkty robi nam nie kto inny a nasz 36 letni!! kapitan. Martinez musi zaczac grywac wiecej.. zdecydowanie wiecej.. Następne mecze to udine i palermo.. biorac pod uwage co robi obecnie udine i jakie mamy zawsze wielkie problemy na sycylii to ja już się zaczynam bać.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:35

Jaka szkoda że Alex nie trafił :angry:
Nierozumiem zmiany Alex-->Krasic ?!? Powinien zejść Marchisio.

Lazio przegrało,Inter przegrał...Niestety jak zawsze nie umiemy tego wykorzystać.

Jeśli za tydzień przegramy z ostatnimi czasami rewelacyjnym Udine to lecimy na 7-8 miejsce :ok:

Napastnik potrzebny od zaraz!


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:36

Bartek(Juventino) pisze: Najlepszy Forlan, który jak Del Piero potrafi znakomicie zaczynać akcje ofensywne już na połowie boiska i skończyć ją golem. Dalej Fabiano.
Huntelaar dobry, ale w tej chwili potrzebujemy inny typ napastnika.
Nawiązując do meczu i tabeli bez wzmocnienia ataku nie ma czego szukać.

Dokładnie, potrzebujemy forlana i to na gwałt, on z Del Pierem w ataku mogli by coś strzelić. Wrzutki nam nie wychodzą bo nie pamiętam kiedy strzeliliśmy bramkę z takiej typowej wrzutki na głowę Amaura bądz Iaquinty, inna sprawa że te dośrodkowania są strasznie mizerne i zazwyczaj nasza wieża jest kryta przez 2 czasem 3 obrońców.
Pepe/Martinez - Forlan- Del piero -Krasic
a za nimi Aquiliani. Tak powinna wyglądać moim zdaniem formacja odpowiedzialna za zdobywanie goli...
W dzisiejszym meczu było to widoczne jak na dłoni, mamy Del Piero, który potrafi zagrać jakąś składną akcje z klepki, jak pokazał dzisiejszy mecz jest też Martinez. Powinniśmy Grać więcej takich akcji bo tylko one przynoszą nam jakiekolwiek korzyści...

Dodam jeszcze, że wszyscy napastnicy, jacy byli łączeni przez prasę ostatnimi czasy z Juve grają po prostu skutecznie
Berba-3 gole w ostatnim spotkaniu
Fabiano-3 gole w ostatnim spotkaniu
Forlan- ladny gol z Realem
Matri- Gol z palermo

A nasz Amauri...

Wiking pisze:
jareckik pisze:potrafi zagrać jakąś składną akcje z klepki
Może to kwestia zaskoczenia? Sampa nie spodziewała się, że umiemy wymienić piłkę w ataku :roll:
Słuszna uwaga :lol: , tylko nie wiem czy sie śmiać czy płakać... :angry:

Jeszcze jedna rzecz, chyba każdy pamięta cytat Del Neriego: "Juve jest zależne od Krasica" i chyba działa Krasić bez formy= nie ma juve, dodał bym jeszcze do tego Aquillianiego...
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2011, 18:53 przez jareckik, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 18:42

jareckik pisze: W dzisiejszym meczu było to widoczne jak na dłoni, mamy Del Piero, który potrafi zagrać jakąś składną akcje z klepki, jak pokazał dzisiejszy mecz jest też Martinez. Powinniśmy Grać więcej takich akcji bo tylko one przynoszą nam jakiekolwiek korzyści...
Może to kwestia zaskoczenia? Sampa nie spodziewała się, że umiemy wymienić piłkę w ataku :roll:


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 19:00

Po meczu byłem bliski załamania nerwowego, ale wtedy zobaczyłem awatar Tadka92.

Obrazek

Jeśli to jest pronto, to nie mam pytań. Mistrz i kozak : DDD


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 19:01

typkens pisze:Po meczu byłem bliski załamania nerwowego, ale wtedy zobaczyłem awatar Tadka92.

Obrazek

Jeśli to jest pronto, to nie mam pytań. Mistrz i kozak : DDD
Ahahahah :rotfl: Bez kitu pronto ;d


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 19:07

obstawialem remis badz przegrana, zremisowalismy jednak 'nie jest zle'. prawda jest taka ze my nie mamy kim straszyc z przodu a reszta formacji gra przecietnie. brak w pierwszej 11stce Alexa, VI, FQ. nie chce pisac 'do czego to doszlo' bo juz zmeczony jestem powtarzaniem tego od 2 lat. sytuacja wyglada kiepsko. Milan, Inter, Roma maja prawie w kieszeni miejsca 1-3, a do miejsca 4tego pretenduja takie druzyny jak Napoli, Lazio, Palermo byc moze Udine? i Juventus... niestety lub stety ale w tym sezonie jest z 7 druzyn ktore moga myslec realnie o LM, a Juventus przy nich prezentuje sie nienajlepiej. brak kwalifikacji do LM dla Juve bedzie katastrofa i planowanie powrotu 'na szczyt' okaze sie jedynie odleglym marzeniem.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 19:49

deszczowy pisze:
bajbek17 pisze:Alex zagrał swoje czyli nic. Tak to jest jak sie gra juz tylko dla srubowania rekordu i by dalej o nim mowiono.
Ja myślę, że on chciał strzelić bramkę dla zwycięstwa drużyny, a później by była mowa o rekordach, ale mogę się mylić...
Ja myślę, że jakby chciał to zrobić dla drużyny to nie chodziłby sobie bananem na gębie jakby to był zwykły trening.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 19:55

Trudny mecz.... Remis jest sprawiedliwy. Na pewno jeden ze słabszych meczów w naszym wykonaniu. Niestety Alex tym razem nie dał nam zwycięstwa, ale i tak jego gra na plus, ponieważ od jego wejścia coś się zaczęło dziać. Cieszy powrót Martineza. Krasic ewidentnie przemęczony. Aqua ma formę pod kreską. Co do Marchisio... Sprzedać! Wolę na lewej robiącego zamieszanie Gio, niż "pewnego" w obronie Marchisio... :roll: Z dnia na dzień zmieniam zdanie o Juventusie, który wyobraża sobie Del Neri. Gra nie jest w ogóle poukładana i śmiem twierdzić, że lepszy pomysł na grę ma mój trener z klasy okręgowej aniżeli ten pan. Jak widać, złym pomysłem było sprowadzenie go do tej drużyny...


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2011, 20:09

Martinez zaliczył imponujące wejście, ale to chyba jedyny pozytyw meczu. Na tle reszty wyróżniał się Pepe, ale to tylko świadczy o poziomie Juve - przeciętnym, bo Pepe to grajek o potencjale bardzo ograniczonym. Gra równo, ale dość przeciętnie. O ile wszelkie dotychczasowe decyzje Del Neriego byłem w stanie sobie wytłumaczyć, o tyle nie rozumiem, dlaczego przy takim zestawieniu personalnym graliśmy 4-4-2, a nie 4-5-1.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany