Serie A (19): Napoli 3-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 19:26

Obrazek Obrazek Obrazek

mecz 19 kolejki Serie A: Napoli - JUVENTUS

Czas:

2011-01-09 (niedziela)
Godzina 20:45

Miejsce:

Stadio San Paolo

O przeciwniku:
Rok założenia: 1926
Barwy: Niebieskie
Przydomek: Azzurri
Prezes: Aurelio De Laurentiis
Menedżer: Walter Mazzarri
WWW

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (2): 1987, 1990
Puchar Włoch (3): 1962, 1976, 1987
Superpuchar Włoch (1): 1990
Puchar UEFA (1): 1989

Ostatnie mecze:

6 styczeń 2011
Inter 3:1 Napoli

19 grudzień 2010
Napoli 1:0 Lecce

11 grudzień 2010
Genoa 0:1 Napoli

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Napoli
...
5. Juventus

Najlepsi strzelcy drużyn:

10 - Cavani (Napoli)
9 - Quagliarella (Juventus)

mecz na żywo w TV:

Obrazek
Obrazek


Arena Sport 4
C+ Fútbol (ESP)
C+ Sport (FR)
C+ Sport 1 (DK)
C+ Sport 3 (NO)
Digi Sport (HU)
Digi Sport (RO)
Digi Sport (Svk)
ESPN (uk & irl)
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Spormax Digiturk
Sport TV3
Sport+ (Russia)
SportDigital.tv
TV4 Sport
TV8 Turkey
~ C+ Sport HD (PL)
~ ESPN HD
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Spormax HD

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://www.myp2p.eu/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Napoli

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Można powiedzieć, że mecz na szczycie choć my dziś w drodze na ten szczyt trochę zabłądziliśmy. Tutaj już nie ma miejsca na błędy bo przeciwnik jest dużo silniejszy. Zawodników dodatkowo motywować nie trzeba ale czy nie zabraknie umiejętności i zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę?
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2011, 15:39 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 19:31

Zobaczymy jak dziś Napoli zagra z Interem.
Ciężko będzie i trzeba pamiętać o tym, że Napoli lubi strzelać bramki w ostatnich sekundach meczu :D


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 19:34

Przy obecnej 'formie' będzie ciężko. Byłoby sympatycznie, gdyby wleciały 3 punkciki, bo czołówka w razie kolejnego powinięcia nogi będzie się nam oddalała.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 19:46

Trudno oczekiwać od naszych wygrania tego meczu (nawet jakby byli w formie to byłoby bardzo ciężko) ale mam nadzieję, że Delneri posłucha kibiców przynajmniej w jednym - wystawi Gianettiego zamiast Amauriego :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:08

Zagramy na bardzo ciężkim terenie na dodatek z Amaurim w ataku, w ogóle niewiem czego się spodziewać...może po przerwie Napoli osłabnie zobaczymy dzisiaj...
FORZA JUVE!


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:09

Zdenek - Bonu - Kielon - Traore
... - ... - ... - Pepe

C'mon Delneri!
Zagramy bez wariata Melo, który nomen omen, jeśli chodzi o samą grę jest naszym najlepszym zawodnikiem... Pewnie nie tylko ten 1 mecz, trzeba tępić bandytyzm. Ciekawe kto zagra obok Aquy. Czy Momo, czy Delneri spróbuje, zaryzykuje i ustawi Claudio z Alberto. Mimo wszystko ich charakterystyka gry się dość różni.
Wiem, że tam będzie zaangażowanie i może mecz z Napoli wyglądać zupełnie inaczej. Ale jestem złej myśli, o co nie trudno.

edyt
Bonu może grać. Duńczyk niepotrzebny. Teraz jest jeszcze lepiej.

@down
Głównie się bronić? Śmiem wątpić. To bodaj Lazio tak cisnęło Neapolitańczyków... Mają niezłą passe, ale bez przesady. Należy być uważnym przede wszystkim w końcowych minutach, bo ostatnimi czasy punkty wyszarpują, ot co. Chociaż bez goryla z Brazylii mogą nam zdominować środek pola, tym bardziej, że Aqua moim zdaniem "nie zdanża" ostatnio. Mogą.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2011, 20:43 przez Ziółi, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:16

Ziółi pisze:Zdenek - Sorensen - Kielon - Traore
... - ... - ... - Pepe

C'mon Delneri!
Zagramy bez wariata Melo, który nomen omen, jeśli chodzi o samą grę jest naszym najlepszym zawodnikiem... Pewnie nie tylko ten 1 mecz, trzeba tępić bandytyzm. Ciekawe kto zagra obok Aquy. Czy Momo, czy Delneri spróbuje, zaryzykuje i ustawi Claudio z Alberto. Mimo wszystko ich charakterystyka gry się dość różni.
Wiem, że tam będzie zaangażowanie i może mecz z Napoli wyglądać zupełnie inaczej. Ale jestem złej myśli, o co nie trudno.
W tym meczu to my będziemy raczej głównie się bronić i grać z kontry, więc typowy przecinak jakim jest Sissoko przyda się bardziej.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2011, 20:18 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:17

Moim zdaniem, w zaistniałej sytuacji powinniśmy odejść od 4-4-2. Ciężko się spodziewać, żeby Delneri zdecydował się na taki krok, ale myślę, że warto.

------------------ Storari ------------------
Grygera -- Bonucci -- Chiellini -- Grosso
------------------ Sissoko------------------
------------Marchsio - Aquilani------------
Krasić---------------------------------Pepe
------------------Del Piero-----------------

Wygląda to moim zdaniem ciekawie - wiadomo, Del Piero średnio nadaje się do gry na takiej pozycji, ale z pewnością pokazywałby się do gry kombinacyjnej z Krasiciem i Pepe, do tego zdobył kilka wolnych w okolicach pola karnego. Lepiej moim zdaniem zagrać mocniejszym środkiem pola i przeważać tam nad rywalem, niż wypuszczać do boju bezproduktywnego Amauriego.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:25

beka pisze:Moim zdaniem, w zaistniałej sytuacji powinniśmy odejść od 4-4-2. Ciężko się spodziewać, żeby Delneri zdecydował się na taki krok, ale myślę, że warto.

------------------ Storari ------------------
Grygera -- Bonucci -- Chiellini -- Grosso
------------------ Sissoko------------------
------------Marchsio - Aquilani------------
Krasić---------------------------------Pepe
------------------Del Piero-----------------

Wygląda to moim zdaniem ciekawie - wiadomo, Del Piero średnio nadaje się do gry na takiej pozycji, ale z pewnością pokazywałby się do gry kombinacyjnej z Krasiciem i Pepe, do tego zdobył kilka wolnych w okolicach pola karnego. Lepiej moim zdaniem zagrać mocniejszym środkiem pola i przeważać tam nad rywalem, niż wypuszczać do boju bezproduktywnego Amauriego.
Naprawdę myślisz, że Del Neri nie wystawi Amauriego? Optymista.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:31

Ziółi pisze:Zdenek - Sorensen - Kielon - Traore
Spokojnie, NA SZCZĘŚCIE wraca Bonucci
Vimes pisze:W tym meczu to my będziemy raczej głównie się bronić i grać z kontry, więc typowy przecinak jakim jest Sissoko przyda się bardziej.
Zgodzę się z tym ale pod jednym warunkiem, na skrzydle musi zagrać od początku Pepe, bo w innym przypadku dla Del Neriego pałka się przegnie, choć w sumie już dziś się przegła gdy zmienił Alexa i zdecydował się na grę 4-4-0

PS. ciekawe w której minucie dziś Napoli strzeli bramkę, ja osobiście waham się pomiędzy 93` a 94` :wink:


E.
Kitkowski pisze:
mateo369 pisze:
Ziółi pisze:Zdenek - Sorensen - Kielon - Traore
Spokojnie, NA SZCZĘŚCIE wraca Bonucci
Znając życie Bonucci po kontuzji będzie prezentował podobny pioziom co Sorensen.
co to za kontuzja skoro pauzował tylko kilka dni, o jego formę jestem spokojny.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2011, 20:42 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Kitkowski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:38

mateo369 pisze:
Ziółi pisze:Zdenek - Sorensen - Kielon - Traore
Spokojnie, NA SZCZĘŚCIE wraca Bonucci
Znając życie Bonucci po kontuzji będzie prezentował podobny pioziom co Sorensen.

Amauri w ataku i wszystko jasne ;/ Jak on dzisiaj nadrewnił w tym meczu to aż sie prosi o pomstę do nieba :angry:

@Filip Rozdzielczość zmieniona ;) Podejrzewałem ze trzeba zmniejszaczem.pl uzyc...
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2011, 20:46 przez Kitkowski, łącznie zmieniany 1 raz.


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:43

@Kitkowski, z tym podpisem to przesadziłeś :)


A ja liczę na to, że nasi "zepną poślady" i zagrają dobry mecz. To co dzisiaj się działo rozzłościło wszystkich zarówno zawodników jak i kibiców dlatego mam nadzieje, że pokażą się z lepszej strony nasi grajkowie w tym meczu. Licze tym razem na Krasicia, który dzisiaj był niewidoczny..


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 20:46

Kitkowski pisze:
mateo369 pisze:
Ziółi pisze:Zdenek - Sorensen - Kielon - Traore
Spokojnie, NA SZCZĘŚCIE wraca Bonucci
Znając życie Bonucci po kontuzji będzie prezentował podobny pioziom co Sorensen.
Nie wiem po czym tak wnioskujesz, ale zmniejsz podpis bo za duży.
Że też największe bogactwo musimy mieć na bramce :doh:
W styczniu trzeba będzie kupić napastnika, ale to nie temat na to. Tu można napisać o skutecznym Giovinco, który jest bez wątpienia lepszym piłkarzem niż Lanzafame. Czy ruch Marotty mam rozumieć jakby "wymiana młodziaków" ? Bo jeśli tak, to nie pykło.
Man of the match, Marco Storari pod koniec cały czas łapał się za bark... Jutro poza Quaglią na bank będzie info w sprawie Marco...
Edit. Heheheh, to temat o Napoli, tak ? Ok :D Z nimi wygramy, zagra Momo, Zdenas i inne zapomniane gwiazdy. Dublet Amauri :dance:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2011, 00:26

Scenariusz?
HT: Napoli 0-1 Juventus
FT: Napoli 3-1 Juventus

Oczywiście nie jestem tym słynnym wróżbitą, ostatnio popularnym na naszym forum, ale mecze w Neapolu niestety nie należą dla nas do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych a w dodatku rządzą się tą durną chronologią.

Nie mamy wielkiego pola manewru. Postawiłbym na Marchisio w środku i Pepe na lewej. Napoli gra trójką stoperów przez co naturalnie łatwiej atakować skrzydłami, a Pepe jest zawodnikiem bardziej przebojowym od Principino, w dodatku w niezłej formie i powinien zwyczajnie dostać szansę.

Będzie ciężko zagrać na zero, Cavani - Lavezzi - Hamsik to nie przelewki, chociaż jak Urus i Słowak zagrają tak jak wczoraj z Interem to jestem spokojny.


Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2011, 00:53

Mam nadziej że pokażą że mecz z Parmą to tylko wypadek przy pracy i wygrają!


Obrazek
Zablokowany