Serie A (19): Napoli 3-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 15:37

Nie ma co rozpaczać, przecież jesteśmy teraz klubem klasy Sampdorii, czy właśnie ssc napoli.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 16:51

Zawodnikom nie chce się grać bo po co jak się jeździ takimi furami jak: Jaguar, Porsche czy Ferrari więc na boisku idzie sobie odpocząć. Po co kibice przychodzą na stadion :?: Na mecz z Bari niech zostaną w domu.
Juve już nie chce się grać. Juve już nic się nie che.


Obrazek
Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 17:03

figc1898 pisze:Zawodnikom nie chce się grać bo po co jak się jeździ takimi furami jak: Jaguar, Porsche czy Ferrari więc na boisku idzie sobie odpocząć.
No, a Giovinco jeździ Fiatem 500 i stuknął nam dwie bramki, może coś w tym jest :prochno:

Najgorsze jest to że taki klub jak Juve, z takimi tradycjami - tak podupadł przez (co coraz bardziej wiadome) błąd człowieka czy może ktoś kasą komuś posypał, nie wiem nie jestem od tego ale tak się stało, ta degradacja do Serie B nigdy nie powinna mieć miejsca. Teraz my kibice, przyzwyczajeni do sukcesów (no może już odzwyczajeni) patrzymy na to wszystko przez właśnie pryzmat tych trofeów, a prawda jest taka że Juventus jest teraz średniakiem ala Viola czy Ajax. Stoczyliśmy się niestety... przez
:angry:


FORZA JUVE!!!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 17:18

2 mecze; 7 goli :|

Trzeba się szybko ogarnąć i zacząć wygrywać. Statystyki są porażające...

Z Juve dobrze zagrał tylko Storari.
Toni? Lepiej niż się spodziewałem, co nie znaczy dobrze...

Bramka Toniego? Wg mnie słusznie nieuznana. Boniek w SKY mówił tak samo.

Ps. Mimo wszystko Cavani jest za słaby na Juve.
Świetnie gra głową, ale nogami - fatalnie jak na napastnika. Krótko mówiąc - drugi Amauri.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 17:23

francois pisze:2 mecze; 7 goli :|

Trzeba się szybko ogarnąć i zacząć wygrywać. Statystyki są porażające...

Z Juve dobrze zagrał tylko Storari.
Toni? Lepiej niż się spodziewałem, co nie znaczy dobrze...

Bramka Toniego? Wg mnie słusznie nieuznana. Boniek w SKY mówił tak samo.

Ps. Mimo wszystko Cavani jest za słaby na Juve.
Świetnie gra głową, ale nogami - fatalnie jak na napastnika. Krótko mówiąc - drugi Amauri.
Mam pytanie. Widziałes kiedyś mecz Cavaniego, czy może pierwszy raz widziałes go w akcji?


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 17:31

francois pisze:Bramka Toniego? Wg mnie słusznie nieuznana. Boniek w SKY mówił tak samo.
zdziwilbym sie jakby Boniek powiedzial co innego :) Romanista juz tak ma...


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 19:44

Nie ma co rozpaczać, przecież jesteśmy teraz klubem klasy Sampdorii, czy właśnie ssc napoli.
Chcialbym żebyśmy byli klubem klasy Napoli :? .


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 19:56

Szikit pisze:Widziałes kiedyś mecz Cavaniego, czy może pierwszy raz widziałes go w akcji?
Jak My go kupimy, to w następnym sezonie strzeli 5 bramek i będzie się potykał o własne nogi, a gromy się posypią na Marottę że kupił sezonowca za grubą kasę.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 21:14

Brak jakiejkolwiek stabilizacji w Juventusie jest dolujacy. Pierwsza czesc sezonu skonczyla sie w bardzo przyzwoity sbosob tylko po to zeby na poczatku nastepnego dostac sromotne lanie, dwa razy pod rzad.
Obecny kibic Juventusu przypomina mi niezdarnego zolnierza wedrujacego po polu minowym. Ubrany jest w bialo-czarna koszulke i reszte wojskowych szmat. Dostrzega koniec wybuchowej sciezki,i stara sie na swoj sposob dotrzec do celu lecz nagle slyszy wielkie BAM i go niema. Za rok proby podejmuje sie nastepny fajtlapa i znowu wielkie, glosne BAM, moze za rok, i znowu BAM, a moze jednak za rok i ....... BAM


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2011, 22:04

Cytat hmmm komentarz z Serie A.pl...

ponry grabarz, 15:02 10-01-2011

Własną piersią zasłonię trenera przed krytyką. Po pierwsze, De Sanctis obronił dwa strzały, więc można powiedzieć że to tak, jakby Juventus strzelił dwa gole. Po drugie młodzież typu Amauri, Grygera czy Toni nabiera doświadczenia i ogrywa się w meczach o stawkę. U Amauriego widać duże postępy, jak dalej tak będzie grać to ma szansę strzelić w tym roku gola. Po trzecie udało przełamać to fatum, że Juventus co drugi mecz remisuje, Po czwarte cały czas konsekwentnie trener gra taktyką 4-4-2, która, jak wyliczyli radzieccy uczeni, jest najlepszą formacją pod słońcem, nawet wtedy, kiedy nie ma się skrzydeł. Kibiców Juve powinien cieszyć fakt, że trener ich drużyny jest tak konsekwentnym człowiekiem. Po piąte Juventus nie ma takich funduszy jak Manchester City, więc nie może nawiązać walki z Parmą i Napoli, to przecież oczywiste. Po szóste, cieszy fakt że z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Trezegueta udało się pozyskać Toniego, bo jest to piłkarz o trzy klasy lepszy od Francuza, który dorabia do emerytury w Hiszpanii i strzelił tam póki co marne osiem goli. Jestem przekonany że najbliższe spotkanie u siebie z Bari pokaże, że kroczymy w dobrą stronę.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2011, 11:26

francois pisze:Ps. Mimo wszystko Cavani jest za słaby na Juve.
Świetnie gra głową, ale nogami - fatalnie jak na napastnika. Krótko mówiąc - drugi Amauri.
Chciałbym, że by Juve miało tak "słabego napastnika". Chociaż rok temu też nie chciałem Cavaniego. A Amauri nawet w swoim najlepszym sezonie w karierze (w Palermo) nie grał tak jak teraz Cavani.

PS. Pewnie nie tylko ja przez kilka dni byłem przekonany, że Cavani strzelił 3. gola głową: Video


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2011, 11:29

UWAGA

a ja mam takie pytanie.. Aronica dostał 4. zółtą kartkę w meczu z Interem.. i tu pytanie, czemu zagrał z Juventusem? wszedl w 2 polowie..... Czy nie powinno byc walkowera dla Juventusu>:) ??

nawet na livesports.pl w czasie meczu Inter - Napoli był taki komentarz do zóltej kartki Aronici
Salvatore Aronica (Napoli) otrzymuje żółtą kartkę i nie zagra w następnym spotkaniu.
bardzo liczę na odzew..


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2011, 12:47

Ciekawe, ciekawe :P
Dostał żółte kartki w meczu z interem (06.01.2011), genoa (11.12.2010), milanem (25.10.2011), roma (03.10.2010). Kilka źródeł to potwierdza, więc raczej żadna nie została mu anulowana.
Tylko ciekawe jak to we Włoszech jest, czy za 4 kartki ban jest nakładany automatycznie, czy musi to zrobić jakaś komisja?


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2011, 15:10

nie no wydaje mi sie ze automatycznie jest dawana kara, zawodnik sam wie, ze nie moze wystapic..


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2011, 15:15

Jeee wygramy walkowerem :prochno: JOKE.

Ale ciekawa sprawa co do 3 gola Cavaniego...Strzelił tego gola piętą a nie głową LINK. Dopiero na Interii to napisali, chyba bym sie niedomyślił jak 99% userów na tym forum.


Zablokowany