Serie A (18): JUVENTUS 1-4 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 10:40

stahoo pisze:W pracy sporo osób będzie miało wolne - Trzech Króli. Włosi też to obchodzą?

PS. Pokonamy Parmę i po 3 dnich wtopimy z Napoli. Zawsze wtapialiśmy po meczach z jakimiś Salzburgami i Lechami w środku tygodnia : /
No właśnie :( W środku tygodnia jeszcze nie wygraliśmy w tym sezonie (nie licze el. do LE!) 7 remisów i porażka :roll:

PS. Coś mi się obiło o uszy że szkoła też ma wolne w Trzech Króli co nie? :pray:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 10:55

<<W@jTEk>> pisze:No właśnie :( W środku tygodnia jeszcze nie wygraliśmy w tym sezonie (nie licze el. do LE!) 7 remisów i porażka :roll:
No to się zdecyduj, mówisz ze nie liczysz LE a jednak liczysz. Bez LE to zagraliśmy 2 mecze, 1 porażka i 1 remis więc bilans wprawdzie niekorzystny ale ciężko na podstawie 2 spotkań wysuwać wnioski, że idzie nam słabo na tygodniu. Remisami w LE nie ma się co sugerować, bo graliśmy tam innym składem, innym podejściem, po prostu inaczej a w Serie A dużo lepiej nam idzie. Teraz czas na zwycięstwo, prosta sprawa :wink:
<<W@jTEk>> pisze:PS. Coś mi się obiło o uszy że szkoła też ma wolne w Trzech Króli co nie? :pray:
niestety tak...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 11:02

mateo369 pisze:
<<W@jTEk>> pisze:No właśnie :( W środku tygodnia jeszcze nie wygraliśmy w tym sezonie (nie licze el. do LE!) 7 remisów i porażka :roll:
No to się zdecyduj, mówisz ze nie liczysz LE a jednak liczysz. Bez LE to zagraliśmy 2 mecze, 1 porażka i 1 remis więc bilans wprawdzie niekorzystny ale ciężko na podstawie 2 spotkań wysuwać wnioski, że idzie nam słabo na tygodniu. Remisami w LE nie ma się co sugerować, bo graliśmy tam innym składem, innym podejściem, po prostu inaczej a w Serie A dużo lepiej nam idzie. Teraz czas na zwycięstwo, prosta sprawa :wink:
Czytaj uważniej! napisałem że nie licze Elminacji do LE! czyli tych 4 spotkań!
<<W@jTEk>> pisze:PS. Coś mi się obiło o uszy że szkoła też ma wolne w Trzech Króli co nie? :pray:
niestety tak...
Stety :D

PS. Qauglia znowu pyknie ze dwie.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 11:28

<<W@jTEk>> pisze:PS. Coś mi się obiło o uszy że szkoła też ma wolne w Trzech Króli co nie? :pray:
Kurna, dobrze macie w tej szkole. Za moich czasów tak nie było :D Ja akurat w czwartki zaczynam zajęcia o 12 ale myślę, że raz (ile to już takich razów było :)) mogę nie pójść :D
<<W@jTEk>> pisze:PS. Qauglia znowu pyknie ze dwie.
Q x 2 i jedną VI. Dla Parmy strzeli Crespo.


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 11:34

Mietson pisze:
<<W@jTEk>> pisze:PS. Coś mi się obiło o uszy że szkoła też ma wolne w Trzech Króli co nie? :pray:
Kurna, dobrze macie w tej szkole. Za moich czasów tak nie było :D Ja akurat w czwartki zaczynam zajęcia o 12 ale myślę, że raz (ile to już takich razów było :)) mogę nie pójść :D
Olaboga toż to USTAWOWO DZIEŃ WOLNY OD PRACY, tak więc uczelnie wyższe też nie pracują...

Co do meczu... mam nadzieję na 3 punkty :D


FORZA JUVE !!!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 11:42

marek.siedlce pisze:Olaboga toż to USTAWOWO DZIEŃ WOLNY OD PRACY, tak więc uczelnie wyższe też nie pracują...
:happy:

A sądziłem, że Polska staje się coraz bardziej świeckim państwem..... :D


18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2010, 21:08

liczę na wygraną, myślę, że po takiej przerwie Del Neri dobrze przygotuje drużynę do meczu a Parma nie błyszczy ostatnio i to będzie dobry odwet za mecz z chievo. Mam nadzieję, że ktoś z przodu się potknie i będzie wyższa pozycja. Najlepeij,a by milan i napoli straciły punkty ;)


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2010, 14:03

Gigiego jeszcze bym nie wystawiał w tym meczu. Lepiej nie ryzykować. Storari jest gwarancją jakości i na Parmę wystarczy. Mam nadzieję, że obrona będzie wyglądała tak:
Traore-Sorensen-Chiellini-Grygera

O resztę niech się Del Neri martwi :D


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Prezes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2010, 19:22

Może obrona będzie taka :

Sorensen--Legrotaglie--Chielini--Grygera

tylko nie wiem czy Legro jest zdrowy :think:


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2011, 22:27

Mular pisze: tylko nie wiem czy Legro jest zdrowy :think:
Jest zdrowy, więc jeśli dotrwa do meczu to pewnie zagra.


fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2011, 22:58

Mular pisze:Może obrona będzie taka :

Sorensen--Legrotaglie--Chielini--Grygera
Ja stawiam właśnie na taki skład defensywy, ale bardziej prawdopodobny jest Grosso na lewej.
Mecz teoretycznie łatwy, ale z Chievo też miało być łatwo... Mam jedynie nadzieję, że spotkanie będzie nudne i wygramy, a nie tak jak ostatnio - mam już chyba dosyć emocji na ten sezon :)


Obrazek
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 13:53

fruwajacy pisze:
Mular pisze:Może obrona będzie taka :

Sorensen--Legrotaglie--Chielini--Grygera
Ja stawiam właśnie na taki skład defensywy, ale bardziej prawdopodobny jest Grosso na lewej.
Mecz teoretycznie łatwy, ale z Chievo też miało być łatwo... Mam jedynie nadzieję, że spotkanie będzie nudne i wygramy, a nie tak jak ostatnio - mam już chyba dosyć emocji na ten sezon :)
W połowie sezonu ledwo jesteśmy a już masz nadmiar emocji? :D


fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 14:00

Filip pisze:W połowie sezonu ledwo jesteśmy a już masz nadmiar emocji? :D
Po meczu z Lazio jeszcze jakoś się trzymałem, ale końcówka z Chievo chyba mnie rozłożyła... :lol: Marzę sobie o takich "nudach" na boisku jak w sezonie 05/06 :roll:


Obrazek
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 14:52

Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawy. Piłkarze dużo trenują, widac wolę walki. Po cichu niektórzy myślą już o Scudetto, mam nadzieję, że to nie zachwieje równowagi i zamiast bujać w obłokach, będą biegać po boisku... Liczę na 2:1, ale też na dobrą grę Juve...
Brutalo pisze:...Chciałbym Buffona...
Lepiej dać mu czas na spokojny powrót do gry. Storari dobrze go zastępuje, więc nie trzeba się spieszyć :wink: ...


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 15:30

Jeśli Gigi`emu nic nie przeskoczy to możemy go zobaczyć już w meczu z Catania za tydzień w Pucharze Włoch...
Tak mi się bynajmniej wydaje ;)


Zablokowany