Coppa Italia (1/8): JUVENTUS 2-0 Catania

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2011, 22:58

Bianconeri23 pisze:
bajbek17 pisze:Pewnie mnie zwyzywacie, ale trudno. Alex zagrał jeden dobry mecz w tym sezonie i juz go nosicie na rekach a raz w roku to sie nawet garbaty wyprostuje :twisted: A tak poważnie to ne liczyłbym na niego w innych meczach bo to raczej jednorazowy wyczyn choc chciałbym się mylić. Mnie jednak Alex przyzwyczaił do słabych występów i wole go w roli Jokera.
Jeden dobry mecz w tym sezonie?! Obok Quagliarelli to Del Piero jest naszym najlepszym napstnikiem w tym sezonie.
Jeżeli ma się takie "tuzy" w składzie jak Amauri i Iaquinta to nie jest trudno być wyróżniająca się postacią w drużynie.


JuveForeverPoznan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2011, 23:26

bajbek17 pisze:Pewnie mnie zwyzywacie, ale trudno. Alex zagrał jeden dobry mecz w tym sezonie i juz go nosicie na rekach a raz w roku to sie nawet garbaty wyprostuje :twisted: A tak poważnie to ne liczyłbym na niego w innych meczach bo to raczej jednorazowy wyczyn choc chciałbym się mylić. Mnie jednak Alex przyzwyczaił do słabych występów i wole go w roli Jokera.
czlowieku malej wiary... :C
przed kazdym sezonem czesc osob pisze ze powinien przejsc na emeryture, a on zawsze robi numer i zostaje. gdyby mial sie dostosowac do takich zyczen to by nie zostal krolem strzelcow i nie dostal standing ovation na SB. szybkosc nie ta, ale doswiadczenie i umiejetnosci :bravo:
i nie przesadzaj z tym 1 meczem :naughty: bylo ich zdecydowanie wiecej, chocby mecz z Lechem w Turynie


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2011, 10:09

szkoda, że nie mogłem obejrzeć tego meczu...

skrót widziałem i muszę powiedzieć, że Gigi łapie formę :)


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2011, 18:25

Odnośnie występu Marchisio, ze dał ciała przy podaniu DP, to nie zapominajmy o jego podaniu do Alberto 8) genialne jak zagranie Alex'a tyle, że tym razem to Aquilani spartoczył :-D

Miał też kilka fajnych wyjść do przodu, po mału się pobudza, oby miał coraz wiecej takich przebłysków i utrzymywał je poprzez formę, bo z tym to jednak jak na razie słabo ( i pisze to fan Marchisio <sick>).

Początek sezonu miał znakomity i był niesamowity apetyt na więcej, ale później spuścił z tonu i w konsekwencji miał jedynie kilka dobrych meczy na ogrom występów, bo trzeba przyznać że Del Neri często po niego sięga.

PS. Fajnie się naraziłem naszemu stranieriemu w Catanii ? :smile:
http://nk.pl/#augustyn (patrz. komentarz w profilu)


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2011, 21:35

Bez Del Piero tego meczu byśmy nie wygrali. Szkoda komentarza co się z Tonim stało. Dobry występ Buffona po półrocznej przerwie oraz dobry Aquilaniego w ataku. Ogólnie na plus.


Obrazek
Obrazek
Zablokowany