Serie A (16): JUVENTUS 2-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 21:09

To piekielnie trudny mecz z najsilniejszym lazio od kilku naprawdę dobrych lat. Kto by się spodziewał, że właśnie pojedynek ze stołeczną drużyną jutro zadecyduje o pozycji wicelidera.
Odrazu przed tym spotkaniem przypominają mi się pojedynki z romą i violą, oba u siebie, gdzie musieliśmy wygrać, byliśmy lepsi, jednak w rezultacie nie udało się zgarnąć 3 pkt.
Jesteśmy lepsi o grających świetny sezon piłkarzy lazio. Musimy to wygrać, dosyć tracenia pkt. na własnym terenie z takimi rywalami. Wykluczymy z gry Zarate i Hernanesa a będzie dobrze. Są w zasiegu ręki i nie nie możemy się ich bać, tylko oni nas. Abyśmy pierwsi strzelili gola a będzie dobrze.
Nie odsyłałbym tak szybko Aquilaniego na ławką, na pewno jutro zagra od 1 minuty. Z drugiej strony aż żal sadzać na ławce Pepe, który jest w gazie. Ciekawe jak to rozwiąże Del Neri.

Liczą się tylko 3 pkt., nie ważny styl i rozmiar, 7-0 czy 2-1, musiy to wygrać!! :!:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 21:13

Wczoraj śniło mi się że Juve wygrało ten mecz 4:1 :lol: po dwóch bramkach Quagliarelli,Krasicia i Camilleri (sam niewiem dlaczego)...

Aaa i jeśli Quagliarella strzeli bramke w I połowie mamy pewne 3 pkt :dance:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 21:19

Dragon pisze:Z drugiej strony aż żal sadzać na ławce Pepe, który jest w gazie. Ciekawe jak to rozwiąże Del Neri.
Dokładnie ! Na początku, kiedy był w płynie, grał naprawdę słabo. Jednak od czasu przyjęcia formy gazowej stał się wartościowym zawodnikiem. Jeżeli mamy wybierać między kimś z trójki Aqua/Marchisio/Pepe, najchętniej nie zobaczyłbym jutro na boisku urodzonego w Rzymie...
;)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 22:00

Moim zdaniem, ten mecz da nam odpowiedź na pytanie, czy w tym sezonie walczymy o scudetto, czy tylko o udział w Lidze Mistrzów. Lazio spisuje się nadspodziewanie dobrze i wygląda na to, że mecz z nimi będzie prawdziwym testem dla Juventusu Del Neriego. Mam nadzieję, że ten test zostanie zaliczony. Obyśmy jutro byli wiceliderem.


Obrazek
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 23:12

ten mecz pokaże na co nas stać, Napoli dzisiaj wygrało 1:0 :x
musimy jutro sięgnąć po komplet punktów


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 23:27

Dla mnie mimo wszystko obecnie Marchisio na skrzydle zamiast Pepe to lekkie nieporozumienie. Simone od meczu z Romą jest chyba w kwiecie formy. Jakby się tak zastanowić - kiedy Marchisio ostatnio na pełnej szybkości pociągnął z piłką po czym dorzucił ją w pole karne (już pal licho czy celnie)? Dawno, nie wiadomo czy w ogóle coś takiego miało miejsce, a przecież z tego głównie rozlicza się skrzydłowych. Oczywiście Principino swoją robotę tam wykonuje, ma niezły drybling, ale najczęściej z piłką schodzi do środka, albo przerzuca na Krasicia. Na dzień dzisiejszy Pepe jest po prostu lepszym skrzydłowym od Marchisio, którego miejsce jest w środku pomocy. Także jutro liczę na skrzydła Krasic - Pepe, a w środku obok Melo widzę Aquilaniego, który ostatnio mocno spuścił z tonu, ale to piłkarz fundamentalny co pokazała chociażby Liga Europejska.


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 23:43

Vincitore pisze:Dla mnie mimo wszystko obecnie Marchisio na skrzydle zamiast Pepe to lekkie nieporozumienie. Simone od meczu z Romą jest chyba w kwiecie formy. Jakby się tak zastanowić - kiedy Marchisio ostatnio na pełnej szybkości pociągnął z piłką po czym dorzucił ją w pole karne (już pal licho czy celnie)? Dawno, nie wiadomo czy w ogóle coś takiego miało miejsce, a przecież z tego głównie rozlicza się skrzydłowych. Oczywiście Principino swoją robotę tam wykonuje, ma niezły drybling, ale najczęściej z piłką schodzi do środka, albo przerzuca na Krasicia. Na dzień dzisiejszy Pepe jest po prostu lepszym skrzydłowym od Marchisio, którego miejsce jest w środku pomocy. Także jutro liczę na skrzydła Krasic - Pepe, a w środku obok Melo widzę Aquilaniego, który ostatnio mocno spuścił z tonu, ale to piłkarz fundamentalny co pokazała chociażby Liga Europejska.
Nie mogę się nie zgodzić, szczególnie z tezą, że Pepe jest w kwiecie formy. Ostatnio nawet odrosła mu lewa noga! Z tego co pamiętam w 2 ostatnich meczach, z Violą i Catanią, strzelił 2 gole co nie zdarzało się zbyt często w jego karierze ;)

Obecnie tabela wygląda korzystnie dla Nas (po dzisiejszych meczach). Jesteśmy na 4 pozycji i z niej nie spadniemy choćby nie wiem co. Za to jeśli wygramy wbijamy się na 2 pozycję i tego bym sobie życzył.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2010, 23:47

Pepe to jest zmotywowany stripteasem :D dlatego tak gra


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 00:06

Patrząc na grę od początku sezonu to lepiej oczywiście sobie radzi Marchisio ale ostatnio Pepe, jak już ktoś zauważył, jest w gazie. Perfekcyjnie wykorzystał szansę jaką mu dała najpierw zmiana w meczu z Violą a potem absencja Claudio w spotkaniu z Catanią i teraz może nawet pokusić się o pozostanie w wyjściowej 11 na dłużej.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 01:11

Marchisio na skrzydle to jest jakieś kompletne nieporozumienie.
Wciąż mam nadzieję, że Pepe zagra od pierwszej minuty.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 04:37

rok temu o tej porze, bylismy mniej wiecej w tym samym miejscu co teraz.. i raptem przyszla masakryczna seria naszych piłkarzy... jutro potrzebujemy tego zwyciestwa, by wlasnie ten sezon roznil sie od poprzedniego.. bo przy naszej porazce i nie daj boze zwyciestwie Milanu, strata 9 pkt moze okazac sie kluczowa...


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 09:16

Wg mnie zagra Aqua i Marchisio, a Del Neri na ławce będzie trzymał Pepe i Alexa w razie gdyby gra się nie kleiła. Szczególnie ten pierwszy pozwoliłby rozszerzyć grę. Ja bym tak właśnie zrobił na miejscu naszego trenera.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 11:54

Z Lazio będzie ciężko... Jak na razie grają bardzo dobrze, o czym świadczy pozycja w tabeli. Mają 3pkt. przewagi nad Juve i ten mecz jest idealnym momentem na wyrównanie zdobyczy punktowej. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że Napoli wczoraj wygrało 1:0 z Genoą i już jest na 2miejscu... Liczę na 3:1 i gola Iaquinty.


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 12:04

Corcky pisze:Wg mnie zagra Aqua i Marchisio(...)
Mimo tego, że środowy mecz z ManCity poza prestiżem nic nam nie przyniesie, to zwróciłbym uwagę na jedno: Aquillani i Quagliarella grają regularnie w pierwszym składzie pomiędzy meczami pucharowymi w LE, gdzie jak wiadomo nie są brani pod uwagę. Dlatego zgodzę się z przedmówcą, że Alberto raczej zagra od 1'. Podobnie Fabio Q.

Największe znaki zapytania stoja przy 3 pozycjach: PO, LP oraz N. Ja osobiście stawiam na Sorensena (Zdenek niech jeszcze chwilę poczeka z "debiutem", Motta z obecną formą powinien się rozglądać za klubem, który chciałby go wypożyczyć na wiosnę), Pepe (gra ofensywniej niż Marchisio, co zrozumiałe) oraz ... no właśnie. Iaquinta jakoś mnie nie przekonuje, zresztą Alex raczej też. Na kogokolwiek coach nie postawi będzie... średnio :)

Podpisuję się pod zdaniami, które padły wcześniej: zaliczyliśmy piękne remisy (Roma i Viola), czas na zwycięstwo, nie ważne, czy piękne, czy wymęczone.


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2010, 13:14

Brutalo pisze:
Dragon pisze:Z drugiej strony aż żal sadzać na ławce Pepe, który jest w gazie. Ciekawe jak to rozwiąże Del Neri.
Dokładnie ! Na początku, kiedy był w płynie, grał naprawdę słabo. Jednak od czasu przyjęcia formy gazowej stał się wartościowym zawodnikiem. Jeżeli mamy wybierać między kimś z trójki Aqua/Marchisio/Pepe, najchętniej nie zobaczyłbym jutro na boisku urodzonego w Rzymie...
;)
Wiecie co? Pepe na pewno będzie. Spodziewałbym się rotacji w tym punkcie Aqua/Marchisio. ;).


Zablokowany