LE (gr. A) [05]: Lech 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 06:47

Obrazek Obrazek Obrazek

Liga Europejska (grupa A): Lech Poznań - JUVENTUS

Czas:

2010-12-01 (środa)
godzina 21:05

Miejsce:

Stadion Miejski w Poznaniu

O przeciwniku:

Rok założenia: 1922
Barwy: niebiesko-białe
Przydomek: Kolejorz, Pyry
Prezes: Andrzej Kadziński
Menedżer: Jose Maria Bakero
WWW

Sukcesy:

Mistrzostwo Polski (6): 1983, 1984, 1990, 1992, 1993, 2010
Puchar Polski (5): 1982, 1984, 1988, 2004, 2009
Superpuchar Polski (4): 1990, 1992, 2004, 2009

Aktualna sytuacja w tabeli grupy A:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek
Obrazek Obrazek

A La Carte 3
B92
C+ Sport 1 (Finland)
CT4 Sport
Digi Sport (HU)
Eredivisie Live 2
ESPN (uk only)
OBN BiH
Slovenia TV2
Sport TV2
Sport+ (Russia)
Sportmanía
STV 3 Slovakia
SuperSport 7 (ZA)
TRK Futbol
TV2 Sport (Den)
YES Sport 1
~ HDTV Smart
~ NTV+ HD Sport

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.myp2p.eu/

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Co tu dużo mówić – koniec z remisami, czas zacząć wygrywać żeby nie odpaść z LE już w grupie i to z polską drużyną. Nie będzie łatwo ale jeśli tylko będzie motywacja i poważne podejście do meczu o zwycięstwo możemy być pewni. Piłkarsko jesteśmy dwie klasy wyżej, teraz trzeba to tylko potwierdzić.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 08:32

Czas się ostro wziąść do roboty. Jeśli nie wygramy tego meczu to możemy zapomnieć o wyjsciu z grupy. A tego sobie nie mogę wyobrazić :doh:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 09:55

Co tu dużo mówić jeśli chcemy grać dalej musi być zwycięstwo, lecz nawet ono nie daje duzo bo potem mecz z Man City...

W tym meczu jak zwykle nie zagrają Quaglia i Aqua...
Więc w tym meczu musimy/powinniśmy zagrać dwoma skrzydłowymi Pepe-Krasic, w środku wiadomo Melo-Marchisio...W obronie nie chce już widzieć Motty (od niego to już Grosso lepiej gra który nie miał przygotowania do sezonu), niech Soresnen zagra (jeśli chodzi o prawą obrone to słaby w ataku ale pewny w obronie) :whistle:

Mam nadzieje że nie skończy się na kolejnym upokorzeniu przez Polaków (jak to brzmi?).

PS. W grupie bardziej liczą się bezpośrednie mecze czy bramki ?


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 10:53

<<W@jTEk>> pisze:W tym meczu jak zwykle nie zagrają Quaglia i Aqua...
Nie zagrają również Motta (kartki) oraz Grosso i Salihamidżić (nie zgłoszeni do LE)
<<W@jTEk>> pisze: Mam nadzieje że nie skończy się na kolejnym upokorzeniu przez Polaków (jak to brzmi?).

PS. W grupie bardziej liczą się bezpośrednie mecze czy bramki ?
Liczą się bezpośrednie mecze, jeśli ManCity wygra z Red Bullem a Juventus przegra bądź zremisuje niżej niż 3-3 z grupy wychodzą Anglicy i Lech.
Przed rozpoczęciem rozgrywek w życiu nie pomyślałbym, że w 5 kolejce zagramy z Lechem o życie. Wydaje mi się jednek, że - przepraszam za kolokwializm - nasi piłkarze mają LE głęboko w d... i boję się, że bez 12 zawodników nie wygramy tego meczu. Lech jest dziwną drużyną, bez wyrazu w lidze, ale grającą naprawdę świetnie w LE. Mam nadzieję, że Chiellini i Bonucci zapamiętali już nazwisko Rudnevs i zagrają uważniej w obronie. Idolem Peszki jest Del Piero, a jego ulubionym klubem Juve, więc to będzie dla niego ciekawy pojedynek ;-)
Skład Juve?
Storari - Sorensen, Chiellini, Bonucci, ? - Krasić, Marchisio, Melo, Pepe - Del Piero, Iaquinta. Jeśli skład będzie inny, Del Neri utwierdzi mnie w przekonaniu dotyczącym traktowania LE. Kasy to my tam nie zarobimy, prestiż też niewielki.


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 11:10

No to wreszcie długo wyczekiwany mecz w Poznaniu ;) Mam przyjemność obejrzeć go w środę z trybun :dance: Liczę ,że nie zabraknie motywacji i walki na każdym metrze kwadratowym poznańskiego boiska. O ile te warunki zostaną spełnione to możemy być spokojni. Oby nie zabrakło koncentracji, bo jak Lech pokazał w meczach z City i z nami w Turynie - potrafią wykorzystać brak koncentracji u przeciwnika. Wierzę ,że odbijemy sobie w tym meczu brak skuteczności w meczu z Violą.
FORZA JUVE!

P.S. Stawiam 1-3. Bramki:
:ball: Krasić
:ball: Del Piero
:ball: Rudnevs
:ball: Iaquinta
:D


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 11:20

Niestety wydaje mi się, że Lech niesiony dopingiem z nami wygra. O wyjściu z grupy już nawet nie ma co marzyć, szkoda, bo będziemy przez następne 10 lat słuchać jak to Lech wyeliminował wielki Juventus -.-
Bardzo dobrze, że Del Neri olewa ten puchar ciepłym moczem, Juventus powinien grać w LM a nie w jakiejś LE.


#AllegriOut
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 11:27

A ja myślę, że mimo wszystko wygramy. Niby olewamy ten puchar ciepłym moczem ale taki blamaż, jak wyeliminowanie kosztem Lecha to chyba przesada! Liczę na Milosa.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 11:34

Tak tylko weźmy pod uwagę to jaki opór stawiali nam w Turynie, u siebie ograli Man City, także boje się blamażu..


#AllegriOut
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 11:58

My jesteśmy Juventusem, a Lech jest Lechem.

0:3, inny wynik będzie niespodzianką.

Juve jest wkurzone po remisie z Violą i będą chcieli odreagować :-)

spokojnie, jestem pewny, że rozniesiemy Kolejorza.


przez chwilę jako Marco Buffon
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 12:12

Moim zdaniem, w tym meczu będziemy mieć jeden poważany problem - napastników. Nie czepiam się teraz ich skuteczności, a bardziej wytrzymałości. Zarówno Iaquinta jak i Del Piero w miarę trwania będą opadać z sił szybciej niż reszta drużyny. Obawiam się, że gdzieś tak od 70 minuty mogą stać kompletnie bezużyteczni, a zmienić ich nie ma za bardzo na kogo. Niby można wystawić Lanzafame, ale bądźmy poważni - on miałby zapewnić nam zwycięstwo :lol:? Chyba, że Del Neri znajdzie jakiegoś Sorensena w wersji ofensywnej. Jeżeli szybko nie strzelimy bramki to będzie ciężko.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 12:14

A więc nie wypada nic innego jak tylko przytoczyć cytat Janusza Wójcika i się do niego zastosować. Lech jak wiadomo spina się niesamowicie na puchary, pokazał to nie raz i nie dwa w tym sezonie. Liczę, że Del Neri solidnie odrobił lekcje z pierwszego meczu i przed meczem złapie piłkarzy za jaja uświadamiając im sytuację w tabeli. Piłkarsko jesteśmy innym światem względem Lecha, jeżeli zaś chodzi o motywacje to jest na odwrót. Strasznie szkoda Aquilaniego bo on potrafi uporządkować naszą grę w środku pola.

Skład? Liczę na coś takiego:
Storari - Sorensen, Bonucci, Chiellini, Traore - Krasic, Melo, Marchisio, Pepe - Del Piero, Iaquinta.

natomiast mam obawy, że skończy się to tak:
Storari - Sorensen, Bonucci, Chiellini, Pepe - Krasic, Melo, Sissoko, Marchisio - Del Piero, Iaquinta.

Niestety, ale Sissoko i Melo w duecie w środku pola to kataklizm.

Liczę, że wygramy wysoko.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 12:21

A ja nie liczę na nic... wkurzony jestem po sobocie na nich ehhh :angry: Wygrają i nie awansują to będzie ok... Przegrają i nie awansują to nie będzie ok... :evil: Byle by nie było "siary"... A może Salzburg zremisuje, albo ogra City... Co grają "padakę" ostatnio. Wczoraj remisy w naszej grupie.

Stoke - City 1-1

Juve - Fiora 1-1

Korona - Lech 0-0


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 12:23

Co tu dużo mówić, ten mecz trzeba wygrać. Forza Juve


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 12:27

Szczerze to moglibyśmy odpaść. Jedyny mecz, który zagraliśmy przyzwoicie w LE to wyjazd do Manchesteru. Chłopaki się zmobilizowali na mocnego rywala ale ogólnie olewamy ten puchar.


Adra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2009
Posty: 27
Rejestracja: 13 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2010, 12:45

Olewamy czy nie, wtopić nie możemy bo potem przez ćwierć wieku albo i dłużej będzie w Polsce krążyła historia pt. "Jak Juve zostało ograne przez Lecha i wyeliminowane".


Zablokowany