Serie A (14): JUVENTUS 1-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 14:32

a ja myślałem,że dopalacze już zamknęli... :/ ale cóż,niektórzy chyba poczynili spore zapasy i nadal sobie robią dziury w mózgu.

żeby nie było OT ,to parę słów na temat meczu ;) Violi nie można na pewno lekceważyć i dopisywać sobie 3 pkt. Mają dobry skład, niska pozycja w tabeli nie oddaje ich realnego potencjału. Najbardziej rzecz jasna obawiam się Boruca.. On zawsze w meczach z silnym rywalem prezentuję 110% umiejętności. Jednak patrząc na ostatnie mecze Juve można optymistycznie podchodzić do tego meczu :) gra ładnie się zazębia, tracimy mało bramek ostatnio, to na pewno cieszy :) Myślę że 2bramkowe zwycięstwo Juve jest jak najbardziej prawdopodobnym wynikiem :-D


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 24 listopada 2010, 14:40

Według mnie 1:0,2:1i rozważam też remis 1:1 zobaczymy bo jednak Fiorentina to nie jest podrzędny klub i potrafią pokazać naprawdę dobrą piłkę. Jaki będzie końcowy wynik zobaczymy w sobotę ale jedno jest pewne ten mecz nie zakończy się bezbramkowym remisem.


FORZA JUVE
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 10:14

thor21 pisze:Może ktoś mi powiedzieć dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw?Atakie zespoły jak Roma czy Udine ja mają?Bo po prostu myślę ze to wina trenera nuedacznika jakim jest Del Neri.


A co do meczu Juventus go pewnie przergra lub fartem zremisuje.Bo znając to że w dzisiejszym juventusie po wygranym meczu zawsze nastepuje remis lub porazka,to po prostu wygrana jest niemozliwa.A tym bardziej że viola ma mocny skłąd i światowej klasy bramkarza.
Rozbawiłeś mnie do bólu :)

Juventus Delneriego gra pięknie i stanowi drużynę. Ostatnio chyba tak graliśmy podczas pierwszej kadencji Lippiego. Zawsze zazdrościłem angolom ich ładnej piłki a teraz widzę ją od kilku tygodniu w ukochanym Juve. Angole już tak ładnie nie grają a my tak!

Co do Violi, jestem dziwnie spokojny o ten meczy, tak samo jak o mecz z Genuą. Liczę na pewne zwycięstwo i 3punkty, oczywiście potknięcia rywali zapewne jakieś będą :)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 11:22

thor21 pisze:Może ktoś mi powiedzieć dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw?Atakie zespoły jak Roma czy Udine ja mają?Bo po prostu myślę ze to wina trenera nuedacznika jakim jest Del Neri.


A co do meczu Juventus go pewnie przergra lub fartem zremisuje.Bo znając to że w dzisiejszym juventusie po wygranym meczu zawsze nastepuje remis lub porazka,to po prostu wygrana jest niemozliwa.A tym bardziej że viola ma mocny skłąd i światowej klasy bramkarza.
Zastanawiałem się, czy by tego nie wrzucić w całości do cytatów, ale jednak odpuszczę. Głupie nie oznacza w tym wypadku - śmieszne. Pojechałeś, gościu, po bandzie.

Mecz jest do wygrania. U siebie, z przeciwnikiem mimo wszystko dość mocno niestabilnym i chimerycznym... Upilnować Gilę i będzie dobrze.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 11:30

Może ktoś mi powiedzieć dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw?Atakie zespoły jak Roma czy Udine ja mają?Bo po prostu myślę ze to wina trenera nuedacznika jakim jest Del Neri.


A co do meczu Juventus go pewnie przergra lub fartem zremisuje.Bo znając to że w dzisiejszym juventusie po wygranym meczu zawsze nastepuje remis lub porazka,to po prostu wygrana jest niemozliwa.A tym bardziej że viola ma mocny skłąd i światowej klasy bramkarza.
Kiepski jest ten tekst. Zalatuje prowokacją na kilometr.

A co do meczu - wygramy bez większych problemów :)


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 12:07

thor21 pisze:Może ktoś mi powiedzieć dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw?Atakie zespoły jak Roma czy Udine ja mają?Bo po prostu myślę ze to wina trenera nuedacznika jakim jest Del Neri.


A co do meczu Juventus go pewnie przergra lub fartem zremisuje.Bo znając to że w dzisiejszym juventusie po wygranym meczu zawsze nastepuje remis lub porazka,to po prostu wygrana jest niemozliwa.A tym bardziej że viola ma mocny skłąd i światowej klasy bramkarza.
Nie wiem czy słyszałeś, ale ten światowej klasy bramkarz jest poważnie kontuzjowany i w tym roku już nie zagra.

Co do meczu to łatwo nie będzie. To w końcu Viola. Ale z drugiej strony w tym sezonie grają przeciętnie. Do tego Fiorentina jest mocno osłabiona w ataku, nie zagra przecież Mutu i Jovetić, którzy zawsze byli groźni. U nas wrócił Krasić, pomoc jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Liczę na skromne zwycięstwo.


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 13:49

thor21 pisze:Może ktoś mi powiedzieć dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw?Atakie zespoły jak Roma czy Udine ja mają?Bo po prostu myślę ze to wina trenera nuedacznika jakim jest Del Neri.


A co do meczu Juventus go pewnie przergra lub fartem zremisuje.Bo znając to że w dzisiejszym juventusie po wygranym meczu zawsze nastepuje remis lub porazka,to po prostu wygrana jest niemozliwa.A tym bardziej że viola ma mocny skłąd i światowej klasy bramkarza.
Nikt Ci nie może powiedzieć "dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw", bo mają serie zwycięstw:
9. kolejka 30.10.2010 Milan 1- 2 Juventus
10. kolejka 07.11.2010 Juventus 3 - 1 Cesena

13. kolejka 21.11.2010 Genoa 0 - 2 Juventus
14. kolejka 27.11.2010 Juventus - Fiorentina :smile:

Trener DEL NERI nie jest nieudacznikiem, ponieważ prowadzi drużynę do odpowiedniego poziomu i po prostu myślę, że obok Milanu to nawet jesteśmy kandydatami do Scudetto.

A co do meczu, Juventus go na pewno nie przegra. Jeżeli już to Fiorentina go fartem zremisuje :lol:

Fiorentina ma mocny skład, którego nie posiada oraz światowej klasy bramkarza, którego również... nie posiada :puck:


PS
Jeżeli Twój komentarz napisałbyś na Facebooku dla ironii oznaczył bym go:
"LUBIĘ TO :ok: "


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 14:01

PS
Jeżeli Twój komentarz napisałbyś na Facebooku dla ironii oznaczył bym go:
"LUBIĘ TO "
To swietnie!

Meczy wygramy, przegramy lub zremisujemy. W kazdym razie na pewno fartem.


Make friends for life or make hardcore enemies!
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 15:57

Ostatnio Juve gra dobrze (patrząc na plagę kontuzji), więc przydałoby się to podtrzymać. Fiorentina to rywal do pokonania, ale myślę, że nie będzie łatwo. Skład dużo się nie zmieni, bo i nie ma na co... Liczę na zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że Boruc kilka razy będzie zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki :)


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 17:47

thor21 pisze:Może ktoś mi powiedzieć dlaczego Juve w tym sezonie jeszcze nie ma ani jednej serii zwycięstw?Atakie zespoły jak Roma czy Udine ja mają?Bo po prostu myślę ze to wina trenera nuedacznika jakim jest Del Neri.


A co do meczu Juventus go pewnie przergra lub fartem zremisuje.Bo znając to że w dzisiejszym juventusie po wygranym meczu zawsze nastepuje remis lub porazka,to po prostu wygrana jest niemozliwa.A tym bardziej że viola ma mocny skłąd i światowej klasy bramkarza.
Jestem przekonany, że gdzieś na innym serwisie piłkarskim widziałem podobne wypowiedzi, a więc powtarzasz się czy ktoś się pod Ciebie podszywa? : o


thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 18:34

Jeśli chodzi o tego bramkarza ,to miałem na myśli Boruca.Który jest światowej klasy nramkarzem co udowodnił w meczu z Milanem.Dla mnie tem to będzie remis lub przegrana,zobaczycie wspomnicie moje słowa


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 18:48

Trol21!
Weź przejedź sobie takim kółeczkiem po środku myszki na samą górę, ale na samiuśką górę. Tam w lewym górnym rogu, na takim żółtawym tle nad takimi ludkami z dymkamii jest napisane "Forum dla wszystkich fanów Juve".
Ty należysz do tego grona?
Czego piszesz takie rzeczy mając dopisek "Juventino"?
:think:


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 20:14

@thor21,

Tak z ciekawości... Frey jest również światowej klasy bramkarzem czy ten już nie?


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 20:51

thor21 pisze:Jeśli chodzi o tego bramkarza ,to miałem na myśli Boruca.Który jest światowej klasy nramkarzem co udowodnił w meczu z Milanem.Dla mnie tem to będzie remis lub przegrana,zobaczycie wspomnicie moje słowa
A jak wygramy to co powiesz? Dla mnie jesteś marnym prowokatorem... Radzę nie odpisywać na jego posty, bo wydaje mi się ,że jemu tylko o to chodzi... Jeżeli się mylę to zastanawiam się skąd tyle pesymizmu? ...


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 21:16

Odnośnie użytkownika thor21 i jego postawy/wypowiedzi:

Przestańcie czytać jego wypociny albo przynajmniej nie odnoście się do nich. Jak już ktoś wspomniał to mogą być prowokacje trolla, który się świetnie bawi widząc to co ma miejsce na forum. Inaczej trzeba będzie zrobić akcję pt. "BAN dla thora". :x


Obrazek
Zablokowany