Serie A (13): Genoa 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 21:38

Obrazek Obrazek Obrazek

mecz 13 kolejki Serie A: Genoa - JUVENTUS

Czas:

2010-11-21 (niedziela)
godzina 12:30

Miejsce:

Stadio Luigi Ferraris

O przeciwniku:

Rok założenia: 1893
Barwy: czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoblu
Prezes: Enrico Preziosi
Menedżer: Davide Ballardini
WWW

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (9): 1898, 1899, 1900, 1902, 1903, 1904, 1915, 1923, 1924
Puchar Włoch (1): 1937

Ostatnie mecze:

14 listopad 2010
Cagliari 0-1 Genoa

10 listopad 2010
Genoa 1-0 Bologna

7 listopad 2010
Palermo 1-0 Genoa

Aktualna sytuacja w tabeli:

4. Juventus
...
9. Genoa

Najlepsi strzelcy drużyn:

6 - Quagliarella (Juventus)
...
2 - Mesto / Toni (Genoa)

mecz na żywo w TV:

Obrazek
Obrazek


Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 3
C+ Fotball (Norway)
C+ Fútbol (Spain)
C+ Sport (France)
C+ Sport 1 (Denmark)
C+ Sport 1 (Finland)
Digi Sport (HU)
Digi Sport (RO)
ESPN (uk & irl)
Hi Soccer
NTV+ Football
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 7
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport TV1
SuperSport 2 (DigitAlb)
TV4 Sport
TV8 Turkey
UT-1 (Pershiy Nacionalniy)
YES Sport 1
~ Al Jazeera Sport HD1
~ C+ Sport HD (D/F/N/S)
~ DigitAlb HD5
~ ESPN HD
~ Sky Calcio HD7
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Super Calcio HD
~ Sport 1 HD (Ned)
~ Sport TV HD

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://www.myp2p.eu/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Genoa

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Strasznie dziwna godzina tego spotkania ale cóż, trzeba grać. Po meczu z Romą był pewien niedosyt bo zdobyliśmy jeden punkt, albo też straciliśmy dwa. Ale to już za nami i tym razem mierzymy się na wyjeździe z Genoą, która przed tym sezonem dosyć solidnie się wzmocniła ale jak na razie nie przynosi to specjalnych skutków. Genoa jest drużyną dosyć nieobliczalną, wydaje mi się jednak, że Juventus nie powinien mieć z nimi problemu. Po dwóch ostatnich zremisowanych spotkaniach trzeba wrócić na ścieżkę zwycięstw tak, aby nie oddalić się zbytnio od czołówki. A więc czekamy na ten mecz z niecierpliwością.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2010, 19:52 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
Diegol28

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2009
Posty: 209
Rejestracja: 30 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 21:59

Przydało by się wygrać po tych remisach.Mam nadziej że się zmobilizują i wygrają.Choć trzeba przyznać że zawsze ciężko nam się gra z tą drużyną.
Liczę na 3pkt


"Prawdziwy wyścig między nami a milanistami polega na tym, kto pierwszy zdobędzie kolejną gwiazdkę: tyle że my sięgamy już po trzecią, a oni dopiero po drugą."
Gianni Agnelli
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 22:13

Myślę, że Juve powinno wygrać. Jeżeli oczywiście zagramy na takim poziomie jak w meczu z Romą. Konsekwentnie w obronie, kreatywnie w pomocy, solidnie w ataku. Wiem że same nazwiska nie grają, lecz jeśli Chiellini czy Aqulani utrzymają obecną formę, jestem dobrej myśli. Oczywiście nie zapominajmy o wariacie Melo. A jeśli chodzi o atak to mam nadzieję, że Quagiarella będzie trzymał swój poziomi strzeli znów coś. Ale jak się patrzy tak ostatnio na nasz atak to grają tam same samoluby, które piłki do siebie nie zagrają, choć drugi jest w takiej sytuacji, że powinien trafić do siatki z zamkniętymi oczyma. Nie wiem , czy jakieś kłótnie czy jak?


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 22:16

Dziwne, że Gazzetta wrzuciła na prawą pomoc Lanzafame (FEJM! :o). Czyżby Pepe był zawieszony za nadmiar żółci? Wczoraj dostał kartkę, ale wg. JuvePoland jest to jego trzecia.

Co do samego meczu liczę na wygraną. Genoa ostatnio wygrywa po 1-0, co może świadczyć o dobrej obronie i niezbyt silnym ataku ;)

0-2 dla Juve (oby!)


@tabo89
Wybacz, przegapiłem.
Ostatnio zmieniony 14 listopada 2010, 22:20 przez typkens, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 22:18

Pepe jest zawieszony, w przytoczonym linku po prostu jest jeszcze "Stan na 11.11.2010 r." czyli po meczu z Brescią.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 22:40

No to d...a z tym Pepe... ehh Oby Krasic już zagrał...

Genoa nic specjalnego nie pokazuje, ale jest groźna. Trzeciego remisu nie z cierpię już chyba :doh:

PS. Zobaczyć przegraną facjatę Morattiego bezcenne :rotfl:


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 22:45

To prawda. Szkoda tylko,że mecz jest tak wcześnie ale cóż nie ma wyjścia. Załatwimy Genue.


FORZA JUVE
Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 22:53

No to trzeba teraz wygrać, jestem dobrej myśli, inter mamy za sobą, dobrze by było ,żeby się to dłuuuugo nie zmieniło :wink: Genoa mimo znacznych wzmocnień nie prezentuje bardzo wysokiego poziomu więc sądzę ,że zdobędziemy te 3 punkty ;) Stawiam 1-2. Bramki Quagliarelli i Iaquinty ;)
FORZA JUVE!


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 23:31

Nie ma co się napalać na tego Krasica, bo nawet jak zagra to i tak nie zagra na pewno super spotkania, bo jest ledwo po kontuzji. Ostatnio trenował indywidualnie, może już zostanie powołany, ale na pewno zacznie mecz na ławce, a jak wejdzie to może na 20-25 minut meczu. Może Lanzafame zagra w końcu na jakimś przyzwoitym poziomie, w końcu już po kontuzji jest w kadrze od 2-3 spotkań ligowych, więc na już na treningu pewnie dochodzi do formy. Wróci na pewno też Motta i pewnie on zagra na prawej, Sorensen , no i Grygera też ma wrócić po kontuzji, a więc Sorensen na ławie, bo będzie zmiennikiem w razie "wu" dla któregoś ze środkowych obrońców. Skład może być taki: Storari-Motta Bonucci Chiellini Traore- Lanzafame Aquilani Melo MArchisio- Del Piero/Iaquinta Quagliarella.

Co do zwycięstwa nie jestem aż taki pewien jak co niektórzy, gdyż Marassi to mimo wszystko trudny teren, a Genoa powoli wraca na dobry tor: zwycięstwa z Bologną i Cagliari nie powalają na kolana, bo przeciwnicy w końcu nie są ligowymi potęgami, ale i takie mecze trzeba wygrywać. Jeśli jednak utrzymamy poziom meczu z Romą to powinniśmy wygrać, ale zobaczymy też w jakiej dyspozycji będą nasi zawodnicy, którzy będą grali z Rumunią w środę, odpkukać kontuzje!


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 12:26

Elo Melo:) pisze:Może Lanzafame zagra w końcu na jakimś przyzwoitym poziomie, w końcu już po kontuzji jest w kadrze od 2-3 spotkań ligowych, więc na już na treningu pewnie dochodzi do formy.


Nie liczyłbym na to. Jeśli chodzi o tego grajka to nie ma co mówić o jakimś dojściu do formy itp. bo on po prostu jest cholernie mizernym piłkarzem, a taki Gio to go zjada na śniadanie jeśli chodzi o umiejętności.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 12:55

głupia pora na rozegranie meczu bo o 12:30 :/
Mam nadzieję , że zagra Krasić bo nie mam ochoty patrzeć na Lanzafame !
stawiam 2:1 dla Juve !


Fino Alla Fine Forza Juventus!
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 13:59

12:30 to przecież pora największego kacowania po sobocie, kto wymyśla te pory meczów :doh:

Krasicia od początku raczej nie zobaczymy, jakby trzeba było ratować wynik to go pewnie DN wpuści. Oglądanie Lancafamy na prawym skrzydle może być co najmniej śmieszne :prochno:


Obrazek
KielbikJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2009
Posty: 153
Rejestracja: 05 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 14:42

beka pisze:12:30 to przecież pora największego kacowania po sobocie, kto wymyśla te pory meczów :doh:
:lol: Ale sobie pore wymyślili... Najgorszą, jaką mogli!


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 14:53

Po bardzo dobrym spotkaniu z Romą jestem pewien, że tym razem Juventus wygra. Bardzo są potrzebne 3. punkty, choć z takim rywalem nie będzie łatwo, nigdy nie było. Mecz o 12:30. To chyba jakaś pomyłka, tak grają chłopaki w ściąganie z nich przykładu jest jednak chyba błędem. Mimo wszystko z ciekawością i niecierpliwością mecz obejrzę, bo chcę obejrzeć zwycięskie Juve.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2010, 14:58

Mi jakoś nie przeszkadza ta pora meczu :whistle:

Genoa niby bardzo poważnie się wzmocniła ale nic specjalnego nie grają, mam nadzieje że Krasic już zagra.
Oczekuje 3 pkt bo do Milanu tracimy już 6 pkt :roll:

FORZA JUVE!!


Zablokowany