Serie A (13): Genoa 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 15:46

Tutaj skrót bramek i paru akcji w HD :


;-)


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 15:56

Kubba pisze:Nie wiem czy zauważyliście, ale w drugiej połowie Fred częściej powstrzymywał akcje, wybijał piłki przeciwnika niż Bonucci...
Tak, ale to już normalne. Bonucci zawsze ogranicza z odbiorem jak może, często nie oglądam meczów na żywo, bo nie mam czasu, tylko powrotki gdy znam już wynik i wtedy przyglądam się na spokojnie jak graja zawodnicy. Bonucci zawsze jakoś schowany, Chiellini dużo musi robić za niego, Leonadro przegrywa często pojedynki główkowe, nie jest typem gracza, ktory naszedłby na piłkę całym ciałem, raczej statyczny i co mnie trochę zadziwia - oglądałem każdy mecz Juventusu i nie zauważyłem jeszcze żeby Bonucci w Serie A wybijał piłkę wślizgiem, woli odpuścić akcje, niż ratować ja wślizgiem.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 16:06

W 18. minucie pierwszą bramkę strzelił Eduardo, ale nie skierował piłki do siatki rywali, a zaskoczył głową swojego bramkarza.
źródło

:rotfl: onet i wszystko jasne :rotfl:

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu (no może poza linią ataku). Oby tak dalej a może faktycznie powalczymy z Milanem :ok: Dobra decyzja o wprowadzeniu Milosa od początku spotkania, zrobił co miał zrobić i Del Neri pozwolił mu odpocząć. Brawo Del Neri :bravo:

PS. Eto bawi się w Zidana :smile:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 16:40

Sorensen! 18 lat a już tak dobrze gra. Co prawda nie jest jeszcze piłkarsko ukształtowany, ale widać że ma talent. I to jeszcze grał na prawej obronie a widać że to środkowy. Mam nadzieję że Del Neri go ogarnie bo jeszcze troche z koordynacją, zwinością nie tak :P ale z drugiej strony warunki fizyczne takie a nie inne.. no ale gra naprawdę fajnie a jest bardzo młody :) jak tak dalej będzie grał to może nie będziemy potrzebowali zakupu ŚO? Nawet jak Legro odejdzie po sezonie to Chiellini, Bonucci i Sorensen może wystarczą?

Jeszcze co do meczu, to fakt Genoa miała trochę pecha. Ale bardzo mi się podobała gra piłką w środku pola. Te wymienianie podań i utrzymywanie się przy piłce na spokojnie wyglądały bardzo dobrze. Oby tak dalej :)

Słabo Fabio Q. , Hasan nic nie wniósł. Ogólnie mecz fajny, pewna gra w obronie, a było sporo wrzutek i se poradzili nasi :)

Co do Vicka, tak niektórzy narzekają a Amauri jest od niego sporo słabszy. Takiej bramki jak ostatnio z Romą to my chyba nigdy od naszego brasileiro nie uświadczymy. Dziś Iaquinta nie grał dobrze.. ale swoje jeszcze i tak ustrzeli bo jest niezłym napastnikiem.


Z Juve na dobre i złe!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:03

Obawiałem się troszkę tego meczu, ale dali radę.
Inter przegrał z Chievo :lol: Lazio zremisowało, jest dobrze.

Iaquinta na ławkę będzie idealny, Amauri chyba by strzelał fochy.
VI jak trochę się ogarnie, pogra regularnie to może być pożytek z niego.


FORZA JUVE!!!
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:28

Kubba pisze: Sissoko - coraz bardziej skłaniam się nad pozbyciem się tego piłkarza... :(
Też widzę to podobnie. W tej chwili jest naszym 4, zawodnikiem branym pod uwagę jeśli chodzi o ustalanie środka pola. Jeśli przyjdzie do nas lewy pomocnik to wtedy już w ogóle będzie miał problem z pojawieniem się na boisku... Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie sprzedanie go, zarobienie kilku baniek i powrót Ekdala z wypożyczenia...


ObrazekObrazekObrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:33

mateo369 pisze:
W 18. minucie pierwszą bramkę strzelił Eduardo, ale nie skierował piłki do siatki rywali, a zaskoczył głową swojego bramkarza.
źródło

:rotfl: onet i wszystko jasne :rotfl:
Onet nie jest dobrym źródłem, ale tym razem mają rację, bo na oficjalnej stronie Serie A bramka jest zapisana na konto Eduardo, a nie Marchisio :roll: .

dowód .


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:36

Elo Melo:) pisze:
mateo369 pisze:
W 18. minucie pierwszą bramkę strzelił Eduardo, ale nie skierował piłki do siatki rywali, a zaskoczył głową swojego bramkarza.
źródło

:rotfl: onet i wszystko jasne :rotfl:
Onet nie jest dobrym źródłem, ale tym razem mają rację, bo na oficjalnej stronie Serie A bramka jest zapisana na konto Eduardo, a nie Marchisio :roll: .

dowód .
Nie zrozumiałeś. Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Sęk w tym, że to Eduardo był bramkarzem, więc zaskoczył sam siebie :prochno:.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:43

Vimes pisze:
Elo Melo:) pisze:
mateo369 pisze: źródło

:rotfl: onet i wszystko jasne :rotfl:
Onet nie jest dobrym źródłem, ale tym razem mają rację, bo na oficjalnej stronie Serie A bramka jest zapisana na konto Eduardo, a nie Marchisio :roll: .

dowód .
Nie zrozumiałeś. Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Sęk w tym, że to Eduardo był bramkarzem, więc zaskoczył sam siebie :prochno:.
Tym bardziej zdanie jest bez sensu. Pod względem gramatycznym to jakiś koszmar.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:43

Naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie I połowa. W drugiej Genoa trochę nas przycisła, ale wcale się temu nie dziwię, musieli gonić wynik. Bardzo dobrze zagrał dziś Storari i Melo. Reszta dobrze, oprócz ataku. A, zapomniałem jeszcze o Sorensenie. Być może przesadzam, ale dzisiaj jak dla mnie zagrał fantastycznie. Nie jestem w 100% pewien, ale w defensywie nie popełnił chyba ani jednego błędu, oby tak dalej.

Widać postępy w naszej grze, gramy ładną piłkę, ładnie wymieniamy podania, i nie ma już czegoś takiego, że obrońca lub pomocnik dostaje piłkę i posyła długą piłkę w kierunku jednego z napastników. Brawo DELNERI.

Generalnie bardzo udane popołudnie. Juventus wygrał, Lazio zremisowało, Inter przegrał, i jeszcze w polskiej lidze krakowska Wisła wygrała ;). Do pełni szczęścia brakuje porażki Napoli.

FORZA JUVENTUS !


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 17:53

deszczowy pisze:
Vimes pisze:
Elo Melo:) pisze:
Onet nie jest dobrym źródłem, ale tym razem mają rację, bo na oficjalnej stronie Serie A bramka jest zapisana na konto Eduardo, a nie Marchisio :roll: .

dowód .
Nie zrozumiałeś. Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Sęk w tym, że to Eduardo był bramkarzem, więc zaskoczył sam siebie :prochno:.
Tym bardziej zdanie jest bez sensu. Pod względem gramatycznym to jakiś koszmar.
Reklamację zgłoś do onetu. Moim zdaniem, ten komentarz jest zabawny, skoro autor z onetu oglądając (?) mecz nie zdołał się zorientować, że Eduardo to bramkarz.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 18:05

Vimes pisze:
deszczowy pisze:
Vimes pisze:
Nie zrozumiałeś. Przeczytaj to zdanie jeszcze raz. Sęk w tym, że to Eduardo był bramkarzem, więc zaskoczył sam siebie :prochno:.
Tym bardziej zdanie jest bez sensu. Pod względem gramatycznym to jakiś koszmar.
Reklamację zgłoś do onetu. Moim zdaniem, ten komentarz jest zabawny, skoro autor z onetu oglądając (?) mecz nie zdołał się zorientować, że Eduardo to bramkarz.
No tak Vimesie słusznie zwróciłeś uwagę, śmiesznie to brzmi :smile: .

Żeby nie było OT : ten Sorensen kolejny raz solidny występ, już nawet zagrał dobrą piłkę do Vicka, ale on zwalił setę :roll: . Jak ten młodzian będzie tak grać to Motta niech się pakuje spowrotem do Udinese :wink: .


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 18:06

WojtinhoFCJ pisze:
Słabo Fabio Q.
Dwie asysty Quagliarelli i mówisz, że zagrał słabo. Fakt, nie był za bardzo widoczny, ale swoje zrobił.


przez chwilę jako Marco Buffon
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 18:10

Mecz na plus, wygraliśmy średnim nakładem sił. Oczywiście do czego nas już przyzwyczaił Storari, występ na swoim poziomie. Para stoperów dziś nie do przejścia, ale nie był to ich idealny mecz. Jak dla mnie Bonucci z meczu na mecz się coraz bardziej rozgrywa. Motta średnio, dobra zmiana Sorensena który jak na razie nie zawodzi. Grosso to odmienny temat, zagrał na swoim poziomie, choc parę ważnych przechwytów miał. Środek pola w genialnej dyspozycji, tylko na razie Aquilani nie wyrabia kondycyjnie (co jest dziwnie, bo nie gra w Lidze Europy). Krasic zagrał na przyzwoitym poziomie, dobrze że go Gigi zdjął w 60 minucie. Atak niewidoczny, choc moglibyśmy wygrac te 0;3 gdyby Iaquinta nie był samolubny, i potrafiłby podac do lepiej ustawionego Quagliarelli.
Co cieszy ? To że trzymamy się w ścisłej czołówce, i oby tak dalej.


Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 18:37

Dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie na tyłach, a to jeszcze nie jest to co możemy grać tym składem. Idziemy na majstra Panowie!


Zablokowany