Serie A (10): JUVENTUS 3-1 Cesena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 15:13

nie było czasem spalonego przy tej bramce?


sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 15:14

gramy to samo co z Salzburgiem, widac że z taka gra to i Serie A nie zwojujemu, zSlazburgiem mialo byc 6pkt były 2, a cesena maja być 3 a ile bedzie? :prochno:


By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 15:57

Alex rządzi na boisku! młodziutki Sorensen też niczego sobie...
W ataku gramy bardzo dobrze podoba mi się ten mecz w naszym wykonaniu ;)

Quaglia mnie nigdy nie przestanie zaskakiwać (każda jego bramka jest ładna) :D Motta najgorszy na boisku. Gramy z przewagą i musimy to WYGRAĆ! FORZA JUVE!!


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 15:59

Damy radę, po stracie bramki wyraźnie chłopaki wzięli się do roboty. Myślę, że jeszcze coś strzelimy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
morii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2010
Posty: 37
Rejestracja: 02 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:00

Odnośnie karnego, nie widziałem dokładnie.. ale to nie czasem Bonuci faulował ?


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:00

dobrze że gorączkę ma Amauri, choć to brzydko brzmi i nie chcę być złośliwy ale na prawdę on by dzisiaj grał od początku i po co, skoro głową gra bardzo dobrze Quaia :D, swoją drogą ten gol przypomniał mi bramkę jak De Ceglie dośrodkował z prawej strony lewą nogą wtedy strzelił jeszcze ruchliwy Amauri :P


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:00

Jak zwykle tracimy gola.. :| Ale sama gra mogła się myślę podobać. Głównie za sprawą dwójki: Del Piero Aquilani.

Alex jest dzisiaj najlepszy. Poderwał zespół jak na kapitana przystało. Wychodzą mu dryblingi, kiedy jest pod grą robi się groźnie. Tym bardziej mnie to dziwi, że jest po dwóch ciężkich meczach w tygodniu. Oby tak dalej.

Aquilani natomiast ma dzisiaj niebywale trudne zadanie uporządkować rozgrywanie od tyłu, przy takich a nie innych personaliach. Momo prawie każdą piłkę gra do niego. Ale póki co nasz Alberto dobrze sobie radzi z uspokajaniem środka boiska.
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2010, 16:01 przez Corcky, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:00

Zaczęło się tragicznie, nie tylko ze względu na straconą bramkę, ale gra Ceseny była świetna, podeszli wysoko pressingiem, podwajali i grali fajnie klepką, na szczęście szybko spuchnęli. Trochę szczęścia się do nas uśmiechnęło, a na grę nie ma co narzekać. Jest jaka jest, ale przy takiej ilości osłabień to i tak nie wygląda źle. Trzeba strzelić na 3:1 i kontrolować do końca.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:01

Przez pierwsze 20 minut wygladalo to kiepsko, na szczescie potem juz bylo troche lepiej. Sorensen bardzo niepewnie - zwlaszcza na poczatku. Potem juz gral troche lepiej, nawet chyba zbyt ryzykownie, jak na pierwszy wystep w Serie A (kiwka bez asekuracji przed wlasnym polem karnym). Bramka prawdopodobnie leci na konto Grosso (chyba, ogladam w slabej jakosci, wiec moglem cos pomieszac). Sissoko takze nie gra zbyt dobrze, Aquilani bezbarwnie - oprocz swietnego uderzenie z dystansu. Marchisio podobnie - ratuje go za to swietna asysta. Najlepiej zdecydowanie atak - Quagliarella i Del Piero. Widac, ze rozumieja sie coraz lepiej. Pepe takze biega i walczy za dwoch.

Bonucci zdecydowanie najlepiej z calej obrony - ale tego sie mozna bylo spodziewac. Motta jest momentami ogrywany strasznie, o Grosso nie ma co wspominac - cofa sie za gleboko, zostawia cala lewa flanke pusta, schodzac blizej srodka. Pewnie dlatego Del Neri przerzucil z prawej strony, na lewa, Pepe w trakcie meczu.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:01

Za dobrze nie zaczeliśmy, ale od połowy połowy( :smile: ) to już my dyktowaliśmy grę strzelając dwie brameczki. Przeciwnik gra w dziesiątkę dlatego liczę na kolejne bramki.

Najlepszy na boisku Alex. Dziś gra <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, nie ma co...
Najgorszy Sissoko... Masa głupich błędów, szczególnie przy podaniach. Chłop do zmiany.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:01

Jak dla mnie najlepsi na boisku Del Piero, Aquiliani, Marchisio i Q.

Del Piero - gol + duuuużo fajnych zagrań, ogólnie to chyba najbardziej aktywny z przodu
Aquiliani - <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przegląd pola, pare pięknych zagrań
Marchsio - bajeczna asysta
Q. - świetny szczupak ;)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:03

YachO_ pisze:Jak dla mnie najlepsi na boisku Del Piero, Aquiliani, Marchisio i Q.

Del Piero - gol + duuuużo fajnych zagrań, ogólnie to chyba najbardziej aktywny z przodu
Aquiliani - <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przegląd pola, pare pięknych zagrań
Marchsio - bajeczna asysta
Q. - świetny szczupak ;)
Lepiej bym tego nie ujął. Popieram i podpisuję się obiema rękoma.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
morii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2010
Posty: 37
Rejestracja: 02 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:03

#YachO_

Popieram i nie rozumiem osób co piszą że Aquilani gra bezbarwnie, świetny mecz w jego wykonaniu, o Alexie nie wspomnę.


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:13

Arbiter trochę miesza w tym meczu moim zdaniem, bramka dla Ceseny ze spalonego, karny też jakiś taki podejrzany. Dobrze że prowadzimy - możemy spokojnie kontrolować grę. W tym meczu chyba nic się już nie wydarzy może prócz jakiejś jeszcze jednej bramki dla nas.
Na pochwałę zasługują Aquillani i DelPiero. Grają dziś świetnie.
Mam nadzieję, że nie pożydzimy grosza i latem młody Włoch dołączy do nas na stałe :)


sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 16:14

moze sie podobac gra, zeby tylko zawsze tak bylo Q i Alex fenomenalnie, Marchisio mnie zaskakuje, chcialbym zobaczyc teraz takie Juve grajace szybka pilke i dyktujace warunki:)


By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
Zablokowany