LE (gr. A) [03]: Salzburg 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 09:27

Obrazek Obrazek Obrazek

Liga Europejska (grupa A): Red Bull Salzburg - JUVENTUS

Czas:

2010-10-21 (czwartek)
godzina 21:05

Miejsce:

Red Bull Arena (Stadion Salzburg-Wals-Siezenheim)

O przeciwniku:

Rok założenia: 2005
Barwy: czerwono – biało – niebieskie
Przydomek: Die Bullen (Byki)
Prezes: David Neureuter
Menedżer: Hub Stevens
WWW

Sukcesy:

Mistrz Austrii: 2007, 2009, 2010

Aktualna sytuacja w tabeli grupy A:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek
- - - - - VOD 54 - - - - -


A La Carte 4
Al Jazeera Sport +4
B92
C+ Fútbol 2 (Spain)
Eredivisie Live 1
ESPN (uk only)
Euro Futbol
Hi Sports
Hi Sports 2
Ictimai TV
NTV+ Sport On-Line
Puls 4
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport Info (Portal)
Sport 5
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
Viasat Football (Nor)
~ Sky Sport HD2 (Ger)

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.myp2p.eu/

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Ostatnie spotkania w wykonaniu Bianconerich napawają optymizmem. Po wysokim zwycięstwie z Lecce czas przenieść się do Europy. Tym razem w Austrii zagramy z najsłabszą drużyną grupy A – Red Bullem Salzburg. Nieoczekiwanie po 2 kolejkach liderem tabeli jest Lech ale po tej kolejce wszystko powinno powrócić do normy. Nie oszukujmy się ale zarówno Juventus jak i City powinni bez problemów poradzić sobie ze swoimi przeciwnikami. Bardzo potrzebne nam to zwycięstwo bo w tym momencie z dwoma punktami jesteśmy na 3 miejscu. Na szczęście Red Bull radzi sobie słabo a Stara Dama wręcz odwrotnie więc o wynik nie powinniśmy się obawiać.
Ostatnio zmieniony 22 października 2010, 10:52 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 12:00

Pytanie nie związane z tym meczem, lecz z PE. Jak przedstawia się sytuacja dotycząca stroju Juventusu na mecz Lechem ? Głównie chodzi mi o napis sponsora który widnieje na koszulkach Starej Damy. ;)


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 12:29

WOW. Nie wiedziałem, że Red Bull ma, aż 4 drużyny :think: :whistle: i jeszcze jedną hokejową.

Ten komercyjny klubik, powinniśmy łyknąć z 5-0, bo grają beznadziejnie, teraz przegrali u siebie z KSV 0-2. Na pewno trzeba strzelić dużo bramek, więcej niż Lech czy City, w końcowym rozrachunku to one mogą mieć znaczenie, kto awansuje. Szczerze, to liczę na to, że City ogra Lecha dwa razy, a my potem City przez co razem z nimi wyjdziemy. No ale dalsza kmina będzie po wygraniu naszych 2 meczy z Austriakami. Mamy szansę zrobić sobie istną strzelaninę.

Forza Juve


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 12:53

paku pisze:Pytanie nie związane z tym meczem, lecz z PE. Jak przedstawia się sytuacja dotycząca stroju Juventusu na mecz Lechem ? Głównie chodzi mi o napis sponsora który widnieje na koszulkach Starej Damy. ;)
Co z nim nie tak? ;)

Chodzi Ci zapewne o zakaz reklamowania zakładów w Polsce, tak?
Zagrają pewnie bez sponsora, podobnie jak kiedyś Real, chyba z Marsylią.
-----
Co do meczu- liczę na wygraną. Nasza drużyna zazębia się, stwarzam kolektyw. Tak- kolektyw. Mimo, że jest gracz wyraźnie ciągnący resztę (Krasić), to reszta również się stara i to mi się podoba.
Ciekawe kto będzie bronić. Stawiam, że jednak Alex będzie na bramce. Za to drugi Alex na pewno będzie w ataku. Razem z Iaquintą. W pomocy Krasić, Pepe, Momo i Marchisio. W obronie dałbym szanse Mottcie. To tyle narazie :)


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 13:21

stahoo pisze:
paku pisze:Pytanie nie związane z tym meczem, lecz z PE. Jak przedstawia się sytuacja dotycząca stroju Juventusu na mecz Lechem ? Głównie chodzi mi o napis sponsora który widnieje na koszulkach Starej Damy. ;)
Co z nim nie tak? ;)

Chodzi Ci zapewne o zakaz reklamowania zakładów w Polsce, tak?
Zagrają pewnie bez sponsora, podobnie jak kiedyś Real, chyba z Marsylią.
Powinni w każdym meczu na wyjeździe grać bez sponsora na koszulce, bo było założenie, że 'wyjazdówki' mają mieć swojego sponsora, którego narazie nie ma. Jednak w praktyce może być inaczej, bo już widziałem 'wyjazdówki' z logo BetClic.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 13:35

Wynik inny niż co najmniej dwubramkowe zwycięstwo z tymi ogórkami będzie małą porażką. A z innej beczki: kiedy gramy rewanż z ManC.?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 13:39

deszczowy pisze:Wynik inny niż co najmniej dwubramkowe zwycięstwo z tymi ogórkami będzie małą porażką.
Co tam dwubramkowe?! Dwucyfrowe.
deszczowy pisze:A z innej beczki: kiedy gramy rewanż z ManC.?
Podobno 16 grudnia...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 13:44

D0N pisze:
stahoo pisze:
paku pisze:Pytanie nie związane z tym meczem, lecz z PE. Jak przedstawia się sytuacja dotycząca stroju Juventusu na mecz Lechem ? Głównie chodzi mi o napis sponsora który widnieje na koszulkach Starej Damy. ;)
Co z nim nie tak? ;)

Chodzi Ci zapewne o zakaz reklamowania zakładów w Polsce, tak?
Zagrają pewnie bez sponsora, podobnie jak kiedyś Real, chyba z Marsylią.
Powinni w każdym meczu na wyjeździe grać bez sponsora na koszulce, bo było założenie, że 'wyjazdówki' mają mieć swojego sponsora, którego narazie nie ma. Jednak w praktyce może być inaczej, bo już widziałem 'wyjazdówki' z logo BetClic.
Wyjazdówki czyli te białe. A z Lechem mogą spokojnie grac w pasiakach na których jest sponsor, a którego nie wolno reklamować ponoć w Polsce.


thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 15:42

Dla mnie osobiście Juventus powinien odpuścić sobie tą badziewną i mało pretiżową lige Europy i skupić się wyłącznie na lidze.Dlatego mam nadzieje że Juventus szybko odpadnie z LE małym nakładem sił i bez kontuzji.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 15:55

Mam nadzieję, że w tym meczu nie powtórzy się sytuacja z poprzednich lat, kiedy to po kilku lepszych meczach zawsze zdarzała się jakaś wtopa.

Jednak osobiście będę oglądał raczej mecz Lecha, gdyż Juventus nie powinien się potknąć, a Lech może stworzyć ciekawe widowisko.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 16:01

Ja tez jak kolega powyżej skupię się na meczu Lecha Poznań, ale z czysto praktycznego względu. Jakim jest transmisja meczu mistrza Polski. Co do spotkania Starej Damy, jestem spokojny. A takie uczucie związane z Juventusem i europejskimi pucharami, odczuwałem 2. lata temu, przed meczem z Realem Madryt w Hiszpanii w tedy nam się udało. I myślę że w ten czwartek podobnie. Spodziewam się skutecznej 2. i 3. linii i 1. potknięcia się naszych obrońców. Więc wynik meczu jakieś 4-1 dla Włoskiej drużyny.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 16:07

W najbliższych 3 meczach LE [2x Salzburg i 1x Lech] zdobywamy 9 punktów i do meczu z City w 6 kolejce podchodzimy bez żadnego stresu. Innego wyjścia nie ma.

Szczerze gardzę tymi co wybrali do oglądania mecz City z Lechem.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 16:13

Marcin_FCJ pisze:Szczerze gardzę tymi co wybrali do oglądania mecz City z Lechem.
:bravo: :bravo: :bravo:

Juve ogląda się nawet w jakości "kalkulatora" bez względu z kim grają :smile:


nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 16:46

Wszyscy ich ograli, więc Juve tez musi, a w takiej formie nie powinno być problemów.
Forza


Obrazek
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 18:21

francois pisze:Mam nadzieję, że w tym meczu nie powtórzy się sytuacja z poprzednich lat, kiedy to po kilku lepszych meczach zawsze zdarzała się jakaś wtopa.

Jednak osobiście będę oglądał raczej mecz Lecha, gdyż Juventus nie powinien się potknąć, a Lech może stworzyć ciekawe widowisko.

no, Lech tworzy w polskiej lidze TAKIE WIDOWISKA!
odwróć tabelę, lech Poznań na czele!

nie no, gratuluję postawy godnej kibica ptfu torino.


przez chwilę jako Marco Buffon
Zablokowany