LE (gr. A) [02]: Manchester City 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 21:57

Nie gramy tak źle(o dziwo!). Trochę niewidoczny atak, ale za to obrona gra dziś dobrze - prócz De Ceglie, który standardowo jest objeżdżany jak słup.
Krasić trochę słabo... Za to bardzo zdziwiony(oczywiście pozytywnie)jestem postawą Martineza. Gość walczy w ataku, wraca się do głebokiej defensywy - pozytywnie. Ale trochę jeszcze nie ufnie grają jego koledzy, bo jak na razie bardziej staramy się atakować prawą stroną. Sissoko... czasami jak za dawnych lat, biega, lata, ślizga sie - gra dobrze.

Faul na Krasiciu? Raczej powinien być karny...


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 21:59

Dla mnie karny był wtedy ewidentny, a sędzia kartke dał za symulowanie :evil:


Z Juve na dobre i złe!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 22:01

Dobry początek ładny gol VI i dalej przewaga ManCity...tak moge podsumować I połowe.

Krasic nie gra wielkiego meczu ale karny się należał!!
Ostatnio zmieniony 30 września 2010, 22:02 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 22:02

karny ewidentny, sedzia kiepsko prowadzi zawody... karny byl a nie zolta za symulowanie, i jesli ktos ma "n" to na 222 kanale mecz


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 22:05

:ArchI: pisze:
Qba123 pisze:ja mam dobrego neta i wszystkie sie wieszaja.. jaka lipa że w tv nie można oglądnąć jak człowiek..
http://worldfootball.us/channel1.html w HD i nie tnie.
Dajcie cos innego bo zbanowali ten kanal ;/

EDIT1: DOBRA DZIALA :D
Ostatnio zmieniony 30 września 2010, 22:06 przez Bartek88, łącznie zmieniany 1 raz.


DuDuS2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2010
Posty: 9
Rejestracja: 11 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 22:05

Co tu dużo mówić jak dla mnie bramka Vicka może i ładna ale on sam pewnie jest zaskoczony jak to mogło wpaść. :D
Przy drugiej bramce bez 2 zdań błąd Cegiełki i tutaj nawet nie ma co się rozpisywać.
Ogólnie niczego lepszego się nie spodziewałem no ale jest jeszcze 2 połowa może akurat nastąpi jakiś przebłysk. :lol:
Po pierwszej połowie do wymiany De Ceglie za Motte która zamieniłby się pozycją z Grygera. Melo też mógłby się przydać chociaż z jego nadmierną walecznością moglibyśmy jedynie zarobić czerwoną.
Mam nadzieję, że jakimś cudem wygramy lub utrzymamy wynik.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 22:05

1. mamy defensywnych pomocników?
2. DP beznadziejnie, widoczny tylko wtedy kiedy traci piłki
3. boki obrony po raz n-ty słabizna
4. sędzia mistrz świata, powinien dać czerwoną

Nie jest źle, choć mogłoby być lepiej.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 22:07

Pierwsze 20 minut jako tako dla Juve, ale z czasem kompletna przewaga ManC(dobrze, że przynajmniej na początu strzelili). Dużo strzałów z dystansu od strony Citizens. Jak strzelą drugą bramkę to chyba z dystansu. Fart, że Tevez tej piłki kozłującej dobrze nie trafił, bo był 1m-2m przed bramką. Nie wiem dlaczego sędzia dał żółtą kartkę właśnie Krasicow, a nie obrońcy ManC! Na pewno nie było tu mowy o żadnej symulacji. Jak tylko usłyszałem gwizdek sędziego od razu wiedzałem, że będzie karny i najprawdopodbniej 2:1 do przerwy, ale cóż... :evil:

Co do straconej bramki to rzeczywiście jak ktoś pisał wina tego PAJACA :x , który został w tyle. Fajnie by było mieć czyste konto, ale to w końcu nie jest żadna dolna półka, więc stracić bramkę z Cagliari, a z Manchesterem City to trochę róznica :?


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:14

Wynik cieszy, a mógł być lepszy. Juve należał się karny jak nie dwa. Nie ma co narzekać. Ten mecz pokazał, że dużo łatwiej jest się bronić i kontratakować niż prowadzić grę i nie stracić gola. City mają dużo lepszych wykonawców niż my a jednak nie poradzili sobie z jak na razie najsłabszą obroną SerieA !! To o czymś świadczy.
Znakomity mecz Sissoko, dziś miał odbiorów więcej niż przez cały zeszły rok. Obrona mądrze i rozważnie. Gol stracony po minimalnie nieudanej pułapce offside'owej.
Zmiany dokonane przez DelNeriego moim zdaniem ryzykowne ale bardzo mądre. Widział, że w tym meczu nie mamy szans prowadzić gry i jedyne co mógł zrobić to wzmocnić odbiór i defensywę. Zmiana Krasica na Melo w pierwszym momencie wydała mi się idiotyczna ale okazała się bardzo dobra.
Szkoda w tym meczu niewykorzystanych szans i braku szczęścia. Sędzia pozwalał na ostrą grę i to nie działało na naszą korzyść (dobrze, że nie grał Lanzafame - on z tym swoim nurkowaniem wyleciałby z boiska szybciej niż by na nie wszedł).
Podsumowując - jeśli zagramy tak z Interem to mamy szanse jakieś punkty im wyszarpać. Jeśli za to oni wciągną nas na swoją połowę to w kontratakach zmiażdżą nas na papkę Bebiko.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:17

Szkoda, że Alex nie trafił z wolnego. Ogólnie, to remis na wyjeździe z City nie jest złym wynikiem.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:27

Jestem zadowolony... Mimo tego, że City przez większość meczu dosłownie Nas zmiażdżyło, to udało się wywieźć cenny jeden punkt a bardzo trudnego terenu.

Sissoko - bardzo dobrze, prawie jak ten stary Momo sprzed dwóch lat.

Ale co najbardziej mnie cieszy to gra obronna! Tyle piłek co przecieli Nasi obrońcy, tyle zatrzymanych akcji już dawno nie widziałem. Chiellini i Bonucci wzorowo. Starta bramki na barki De Ceglie, który standardowo grał drzewo, które każdy wymijał...
Grygera dobrze, ale zdarzały się błędy.

Fajnie Martinez w pierwszej połowie... Zobaczymy co będzie dalej. Może myliłem się co do tego gościa? :think:

Iaquinta przewracał się jak doniczki na wietrze...

Włoskie przyśpiewki 1,5 tyś tifosich przeważające nad 45 tyś angoli... bezcenne. Choć skoków z Barwuahem na ustach mogli sobie darować.

Lech liderem! Idą na miszcza!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:32

Gra w drugiej połowie wyglądała naprawdę nieźle. Przede wszystkim cieszy bardzo dobra postawa w obronie - defensorzy grali pewnie, przy pełnej koncentracji potrafią powstrzymać takich przeciwników... De Ceglie do tego grona nie wliczam.

Widać progres i to jest najważniejsze. Być może rodzi się nam drużyna, której nie będziemy musieli w kolejnym sezonie budować od początku...

Denerwuje mnie natomiast słaby atak oraz fakt, że po strzelonej bramce standardowo już cofamy się i czekamy na przeciwnika na własnej połowie.

Po dzisiejszym zwycięstwie Lecha polskie media, swoim zwyczajem zresztą, hucznie wskazują na fakt, że Lech lideruje w grupie śmierci :!: :lol: Bo to po 2 spotkaniach się zmagania kończą? :rotfl:


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:33

Nie narzekajcie!

W dorbym tempie rozegrane 90 minut.
Piłkarze tacy jak Del Piero czy wracający po kontuzji VI biegali na pełnych obrotach.
Sissoko dobre podania z piewszej piłki, Zdenek kolejny przyzwoity mecz.
Nic specjalnego nie pokazał środek obrony :/
Ogólnie mecz na + i wydaje mi się, że do końca eliminacji będziemy żałować bramki z 90+ minuty straconej z Lechem.

Swoją drogą brawo LEchici !


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:35

Od 2 tygodni liczyłem na zwycięstwo :C no i prawie się udało. Wcięło mnie po bramce VI :dance: Niestety straciliśmy "banalnego" gola, mecz był do wygrania liczyłem na to do ostatniej minuty :pray: Remis nie jest zły, teraz 2x3 pkt z Salzburgiem i do przodu z Lechem oraz może być 2 remis z The Citizens i jedziemy dalej na tym wózku :prochno:

Graz z samego początku bardzo szybka, taka mi się podoba, City zupełnie zaskoczone, nie wiedzieli co się działo, niestety po 1 golu, nasi sobie trochę usiedli, co wykorzystało City, potem obie drużyny tylko z kontry.

Juve mnie zaskoczylo na PLUS :bravo:

Man City mnie zaskoczyło na MINUS :dance:


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 23:36

Można prosić o bramki z tego spotkania? ;)
Niestety net mi padł i nie miałem jak oglądać spotkania :(


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Zablokowany