LE (gr. A) [01]: JUVENTUS 3-3 Lech

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 13:14

RDKA pisze:heh... tak jak kolega mówił zapraszam do Poznania na sektor Juve :) wtedy bedziecie mieli ode mnie dozgonny szacunek :)
Co może nie być wcale tak znowu długo, nie....? :wink:
Ech, ale Ty, kolego, przynajmniej nie siejesz buractwa, jak ten wyżej. Pozdro!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 13:18

Mecz już tuż tuż, więc wiadomo emocje rosną z każdym dniem i godziną. Mam nadzieję, że zagramy dobrze i wygramy pewnie 2-0 czy 3-0. Więcej wydaje mi się nie ma co liczyć. Nie przyjmuje do wiadomości remisu, a tym bardziej porażki (sic! :doh:) bo ta byłaby powodem do wyśmiania Naszego klubu.

Co do składu: Wszystko tak jak z Sampą, ale w ataku zdjął bym Alexa i wstawił Iaquinte. Który moim zdaniem bardziej się przyda i z Q stworzy fajny duet. Ale na ławce jest Del Neri więc raczej będzie bał się posadzić na ławce Del Piero...
Mam nadzieję, że obrona nie będzie grać tak jak z Sampą bo będzie kicha. W końcu to tylko Lech.

Forza!

EDIT:
Zapomniałem, że Fabio nie może zagrac :/ W takim razie zostaje Del Piero i wchodzi Vicek... Mam nadzieję, że obaj coś ustrzelą...
Ostatnio zmieniony 14 września 2010, 13:21 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 13:20

Proponuję ankietę na stronie głównej- "W której minucie meczu po raz pierwszy komentator wspomni o Calciopoli, degradacji, korupcji, złym Moggim." Ewentualnie mogę przyjmować zakłady:

przed meczem w studiu- 1,2
1-5 minuta - 1,4
6-10 minuta - 1,6
10-15 minuta- 2,5
15-45 minuta- 8,0
w studiu w przerwie- 12,0
45-90 minuta- 20,0
nie wspomną- 50,0


EDIT
Dlaczego Quaglia nie może zagrać? Bo Napoli gra w LE?


Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 13:24

Bo wystąpił już w meczu kwalifikacyjnym do LE.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 13:30

Mi już wystarczył materiał w Cafe Futbol, w którym dziennikarz stwierdził że Juventus został przebudowany kosztem bagatela 50ciu mln euro [co z tego że połowę tego zyskał ze sprzedaży] albo grafika pierwszego składu z Sissoko a Melo jako jego zmiennik [od roku jest odwrotnie]. Na dodatek Borek zaczął snuć wizję ustawienia 4-2-3-1, dopiero Kołtoń wykazał się wiedzą mówiąc mu że DelNeri trzyma się 4-4-2.

A w studiu gościem będzie Boniek więc będzie mówił o szansach Lecha i niedociągnięciach Juve.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 14:30

Widzę, że niektórzy wolą skupić się na obrażaniu Lecha, a nie na samym meczu. No cóż... Tylko ciekawe ilu w tym fanów Legii :roll: ...

Ja osobiście jestem trochę podzielony. Kibicuję tym dwóm zespołom, ale jestem realistą. Juve powinno wygrać ten mecz. Klasę mają większą, to jeszcze nie ten poziom. Za kilka sezonów Lech może coś zdobyć w takim meczu, ale spokojnie. Lech ma dobrą obronę, gorszy atak. Juve ma dobry atak, słabszą obronę. Myślę, że będzie 2:0 dla Juventusu, ale mam szczerą nadzieję, że Lech pokarze się z dobrej strony...

PS.: Proszę nie obrażać Lecha. To forum nie jest od tego :wink: .


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 14:39

rafal-1897 pisze:Kibicuję tym dwóm zespołom, ale jestem realistą. Juve powinno wygrać ten mecz. Klasę mają większą, to jeszcze nie ten poziom. Za kilka sezonów Lech może coś zdobyć w takim meczu, ale spokojnie.
Nie jesteś realistą. Twierdzisz bowiem, że Lech to JESZCZE nie ten poziom i trzeba będzie poczekać kilka sezonów, aby go osiągnął... Myślisz, że kiedykolwiek zespół z Poznania zbliży się do klasy Juventusu? Bez żartów... Obecnie Juventus przechodzi gruntowną przebudowę, ale nadejdzie taki czas, w którym już wszystko będzie hulać jak w szwajcarskim sikorze i turyńczycy wrócą na należne im miejsce - top Europy.

Osobiście, podobnie jak Stahoo, nie mogę się już doczekać polskich "komentatorów".

Co do wypowiedzi Bońka - nie napinam się wcale - od dawna bowiem wiadomo, że Rudy wypięty jest na nasz klub i gloryfikuje Romę... Spokój
8)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 15:00

Co by nie mówić Lech, Lechem niby drużyna nie licząca sie znacznie w Europie, ale jednak trzeb podejśc do tego meczu poważnie nie zlekceważyc przeciwnika i zagrac jak najlepiej mam nadzieje, że stadnio bedzie pełny nasi kibice nie zawiedzą i nie dadzą sie przekrzyczeć tym z Poznania, kumple już mi powiedziele, że jeżeli Juve nie wygra to bedą mieli ładny ubaw ze mne... ale ja o czymś takim nawet nie myśle trzeba w takim meczu ładować ile się da jeżeli bedzie można strzelic 3 bramki to ładujemy 3 jeżeli bedzie mozna 5,6,7 to strzelamy ile się da licze na to że Juve pokaże jak duzo jeszcze brakuje polskim druzyna do tych najlepszych z Europy:!:


FORZA JUVENTUS !!!!!!!!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
thor21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 15:40

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e ... omosc.html

I to jest niestety prawda.Juventus już nie jest klubem którego wszyscy się bali,teraz jest klubem na poziomie Bari,do którego przeciwnicy podchodza bez kompleksów.
Nie lubie tego rudego zdrajcy .ale niestety tutaj on ma racje.Juventus jest w największym kryzysie od początku swego istnienia.Dopóki ni będzie dużych pieniędzy na transfery dopóty ten klub będzie się co raz bardziej staczał w dół.
Zresztą patrząc na styl gry z początku tego sezonu moge stwierdzić że Juventus po prostu nie da rady Lechowi.mamy cienką obrone i atak,pomoc w miarę i w dodatku cienkiego trenera który nic w życiu nie osiągnoł.

Stawiam w meczu z Lechem na remis albo na minimalną wygraną lecha.Już widze te uśmieszki radości na twarzach Lipinskiego,Borka,Kołtonia,Bońka itp.
Ale niestety tak będzie.Chyba że stanie się cud ,na co raczej nie liczę


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 15:42

Swider10 pisze:Co by nie mówić Lech, Lechem niby drużyna nie licząca sie znacznie w Europie, ale jednak trzeb podejśc do tego meczu poważnie nie zlekceważyc przeciwnika i zagrac jak najlepiej mam nadzieje, że stadnio bedzie pełny nasi kibice nie zawiedzą i nie dadzą sie przekrzyczeć tym z Poznania, kumple już mi powiedziele, że jeżeli Juve nie wygra to bedą mieli ładny ubaw ze mne... ale ja o czymś takim nawet nie myśle trzeba w takim meczu ładować ile się da jeżeli bedzie można strzelic 3 bramki to ładujemy 3 jeżeli bedzie mozna 5,6,7 to strzelamy ile się da licze na to że Juve pokaże jak duzo jeszcze brakuje polskim druzyna do tych najlepszych z Europy:!:


FORZA JUVENTUS !!!!!!!!!!!


Jak Juve nie wygra to podobnie jak ty , koledzy będom ze mnie polewać i do tego mnie będą denerwoać, aż juve nie zdobędzie pucharu ;p

Ale myśle , że juve wygra coś kolo 2-3:0 , tylko troche się boje , że obrona może sie pomylić i coś wpadnie .


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 16:19

thor21 pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e ... omosc.html

I to jest niestety prawda.Juventus już nie jest klubem którego wszyscy się bali,teraz jest klubem na poziomie Bari,do którego przeciwnicy podchodza bez kompleksów.
Nie lubie tego rudego zdrajcy .ale niestety tutaj on ma racje.Juventus jest w największym kryzysie od początku swego istnienia.Dopóki ni będzie dużych pieniędzy na transfery dopóty ten klub będzie się co raz bardziej staczał w dół.
Zresztą patrząc na styl gry z początku tego sezonu moge stwierdzić że Juventus po prostu nie da rady Lechowi.mamy cienką obrone i atak,pomoc w miarę i w dodatku cienkiego trenera który nic w życiu nie osiągnoł.
Iście ciekawa wypowiedź... Czym niby ten cały Lech może nas postraszyć, nawet przy tak fatalnym Juve w ostatnim czasie? Nawet Grygier wdeptałby ich w murawę. Polowanie na pyry już w najbliższy czwartek.

Wypowiedzi co poniektórych wołają o pomstę do nieba. Kompleksy? Problemy osobiste? Nie wylewajcie tego na forum, bo znacząco obniżacie prestiż tego forum...
thor21 pisze: Stawiam w meczu z Lechem na remis albo na minimalną wygraną lecha.Już widze te uśmieszki radości na twarzach Lipinskiego,Borka,Kołtonia,Bońka itp.
Ale niestety tak będzie.
Nie staraj się odebrać mi roli jasnowidza - Pan Zambrotta również by za to skarcił 8)
thor21 pisze: osiągnoł
Kyrie eleison :!: :shock: Tego się już wytłumaczyć zwyczajnie nie da.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 16:22

Swider10 pisze:w takim meczu ładować ile się da jeżeli bedzie można strzelic 3 bramki to ładujemy 3 jeżeli bedzie mozna 5,6,7 to strzelamy ile się da licze na to że Juve pokaże jak duzo jeszcze brakuje polskim druzyna do tych najlepszych z Europy:!:
Gracze Juve pewnie myślą- nie możemy ich zlekceważyć, ale kim oni do ***** nędzy są? Strzelimy im ze 2 bramki i dowieziemy do końca, żeby mieć siły na weekend na Udinese.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 17:18

mrozzi pisze:
rafal-1897 pisze:Kibicuję tym dwóm zespołom, ale jestem realistą. Juve powinno wygrać ten mecz. Klasę mają większą, to jeszcze nie ten poziom. Za kilka sezonów Lech może coś zdobyć w takim meczu, ale spokojnie.
Nie jesteś realistą. Twierdzisz bowiem, że Lech to JESZCZE nie ten poziom i trzeba będzie poczekać kilka sezonów, aby go osiągnął... Myślisz, że kiedykolwiek zespół z Poznania zbliży się do klasy Juventusu? Bez żartów...
Chodziło mi o poziom pozwalający podjęcie walki w Europie. Nie mało takich drużyn, które już zaskakiwały. Jeśli wszystko jest dobrze prowadzone, mogą się nawet utrzymać na tym pułapie. Lecha stać na podjęcie walki. Ale w tym meczu prawdopodobnie zwycięży klasa i doświadczenie Juve. A po za tym Lech nie musi tu wygrać. Juventus musi. A Shamrock i Sturm było stać na podjęcie w miarę równej walki...


Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 18:13

Stawiam w meczu z Lechem na remis albo na minimalną wygraną lecha.Już widze te uśmieszki radości na twarzach Lipinskiego,Borka,Kołtonia,Bońka itp.
Ale niestety tak będzie.
Mały OT:
Tomasz Lipiński jest zdeklarowanym kibicem Juventusu. Nie sądzę aby był zadowolony z jakichkolwiek złych wyników Juve.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 18:20

Zieliński podkreślał, że Lech nie może liczyć na dobry wynik osiągnięty w Turynie - Kiedy maluczki spotyka się z wielkim klubem, nie ma dużych szans na awans - powiedział Zieliński. Do rywalizacji w fazie grupowej Ligi Europy podchodzi on jednak pełen optymizmu. - Dla nas jest to spełnienie marzeń i wielka przygoda - zakończył.
źródło
pierwszy gość z lecha mówiący z sensem :wink:

też bym chciał abyśmy strzelili poznaniakom worek bramek i myślę, że gdyby na naszych zawodnikach ciążyła jakaś presja, gdyby musieli wygrać wysoko to spokojnie tak by zrobili ale (niestety) na 99% będzie tak jak mówi stahoo - Juve strzeli 1-2 bramki i zaczną kontrolować spotkanie by ani przez chwilę 3 pkt nie były zagrożone bo tylko to jest ważne. Obyśmy się mylili :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany