LE (gr. A) [01]: JUVENTUS 3-3 Lech

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:33

Piotr Juvefan pisze:Wie ktoś może czy wieśki z Polsatu będą transmitować mecz w Turynie z Lechem na kanale otwartym,bo dzisiaj patrzyłem telegatetę na czwartek i meczu tam nie było czyżby nie kupili praw?
_________________
Jeszcze nie wiesz, że nie będą? Tylko TV4 go pokaże.
Toż przez to już niejedna petycja miała być sporządzona :wink:

Co do meczu, to oczywiście nie interesuje mnie nic innego jak trzy punkty i minimum trzybramkowe zwycięstwo. Innej opcji NIE MA, bo znowu barany-eksperci ze studia a la Kowalczyk czy jacyś dziennikarze będą mówić "Katenaczio", symulacje, prowokacje, dzikie węże, madagaskar. Trzeba zapchać im jadaczki workiem bramek, tyle.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:33

Kołtoń Milanista dla siebie zarezerwował środę,Borek za Realem,więc też swoje kompleksy ma,na pedałów nie ma lekarstwa,szkoda obejże na necie. pozdro:)


Obrazek
ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 22:18

Piotr Juvefan zapraszam do Nowego Tomyśla , obejrzymy mecz przy piwku :-D


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 22:59

deszczowy pisze:Ciekawe od kogo Peszko będzie chciał koszulkę po meczu? :smile:
No od wszystkich, nie :roll:

Generalnie o sredniactwie Juve trabia nie tylko Polaki, ale i wloscy dziennikarze i kibice Bianconerich. Smutne to, ale prawdziwe(?). Juventus sredni, niesredni Lechowi naklasc to nasz OBOWIAZEK, tak jak pupy robienie kupy.
<<W@jTEk>> pisze:polsat woli puścić hotel 52 czy szpilki ŻAAALL :angry:
Szpilki sa sexy :*

No ludzie, co Wy? tv4 nie odbieracie?
Wygrana (Juve) mniejsza niz 3:0 bedzie wstydem.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
^Slim^

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 123
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 23:23

Amaurozaurus pisze:Bez jaj. Lech jedzie do Turynu po koszulki, a nie po punkty.
A dostanie tyle co Polska reprezentacja po meczu z Hiszpanią.

Mam szczerą nadzieję, że im dokopiemy, bo niektórych lechistów naprawdę ponosi w tych wywiadach. Z drugiej strony to pokazuje jaką aktualnie Juventus ma renomę, nikt nas się nie boi, nawet borowiki z ekstraklasy. Kiedy wrócą czasy kiedy mecze wygrywaliśmy zanim w ogóle się zaczęły, eh... marzenia.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 23:37

^Slim^ pisze:
Amaurozaurus pisze:Bez jaj. Lech jedzie do Turynu po koszulki, a nie po punkty.
A dostanie tyle co Polska reprezentacja po meczu z Hiszpanią.

Mam szczerą nadzieję, że im dokopiemy, bo niektórych lechistów naprawdę ponosi w tych wywiadach. Z drugiej strony to pokazuje jaką aktualnie Juventus ma renomę, nikt nas się nie boi, nawet borowiki z ekstraklasy. Kiedy wrócą czasy kiedy mecze wygrywaliśmy zanim w ogóle się zaczęły, eh... marzenia.

Nie marzenia, tylko kwestia czasu :)

Ja stawiam na spokojne zwycięstwo 3:0 i mam nadzieję, że cały czas to Juve będzie kontrolowac grę.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 23:45

Polscy "Kibice" Juventusu... dramat.. sory chłopaki musiałem..

Aha znawcy futbolu... Nie "Leszek" tylko LECH za cos takiego moglibyscie w wielkopolsce dostać mele w twarz..
I nie "Lechiści" tylko LECHICI... rywala trzeba znać od każdej strony nie tylko od strony Polsatu..


ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 00:26

RDKA
""Kibicie"" -? - coś nie pasuje? Tak jesteśmy kibicami, a kim niby?
"cos takiego moglibyscie w wielkopolsce dostać mele w twarz.. "- tylko tak potraficie reagować na swoją nie moc?
"rywala trzeba znać od każdej strony nie tylko od strony Polsatu.."- znamy bardziej Nasz klub jak Wy swój ,na dobre czy na złe .


I lepiej spływaj z tego forum bo zapewne nie jesteś mile tutaj widziany , pozdrawiam :-D [/u]


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 01:02

RDKA pisze:Polscy "Kibice" Juventusu... dramat.. sory chłopaki musiałem..

Aha znawcy futbolu... Nie "Leszek" tylko LECH za cos takiego moglibyscie w wielkopolsce dostać mele w twarz..
I nie "Lechiści" tylko LECHICI... rywala trzeba znać od każdej strony nie tylko od strony Polsatu..
idź koleś na stronkę marnego Kolejorza, który dostaje w Białymstoku baty z Jagiellonią (i nie tylko w Białymstoku - Puchar Polski).
Czego się spodziewasz po meczu z Juve ? Czy Peszko i Bandrowski zdążą się wymienić koszulkami z Del Piero lub Iaquintą?
Wynik mniejszy niż 5:0 będzie dla Leszka z Poznania (tutaj dokończcie sobie w nawiasie) wielkim osiągnięciem.


przez chwilę jako Marco Buffon
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 09:38

Już nie przesadzajcie z tymi wynikami. 2-0, 3-0, 5-0, zaraz będzie 7-0. Nie zdziwię się jak Juve strzeli gola, może dwa, a potem swoim zwyczajem bardzo spokojnie wrzuci dwa niższe biegi i będzie wieźć ten wynik do końca.

Fakt faktem, że obecny Juventus, przy braku zgrania, przy przbeudowie zespołu, przy pewnych słabych punktach, to nadal drużyna dwie klasy lepsza od Lecha. Ale to też druzyna która pokazała, że może być bohaterem sensacyjnych wyników na nasza niekorzyść. Radziłbym więc troche sie opamiętać. Wątpię, żeby Juventus potraktował ten mecz jako szlagier, jak niektórzy z Was go traktują.
Aha znawcy futbolu... Nie "Leszek" tylko LECH za cos takiego moglibyscie w wielkopolsce dostać mele w twarz..
Naplułbyś w twarz? A na poważnie- spoko. Nie wszyscy wiedzą, ze Juventus to nie Juventus Turyn (co można znaleźć na Waszych stronkach), nie wszyscy wiedzą, że pisownia Man Utd (lub Man United- sam teraz nie wiem) jest nie mile odbierana przez kibiców Czerwonych Diabłów. Więc wrzuć na luz.
I nie "Lechiści" tylko LECHICI... rywala trzeba znać od każdej strony nie tylko od strony Polsatu..
To akurat tyczy się bardziej Was chłopaki.


RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 10:35

Marco Buffon pisze:
RDKA pisze:Polscy "Kibice" Juventusu... dramat.. sory chłopaki musiałem..

Aha znawcy futbolu... Nie "Leszek" tylko LECH za cos takiego moglibyscie w wielkopolsce dostać mele w twarz..
I nie "Lechiści" tylko LECHICI... rywala trzeba znać od każdej strony nie tylko od strony Polsatu..
idź koleś na stronkę marnego Kolejorza, który dostaje w Białymstoku baty z Jagiellonią (i nie tylko w Białymstoku - Puchar Polski).
Czego się spodziewasz po meczu z Juve ? Czy Peszko i Bandrowski zdążą się wymienić koszulkami z Del Piero lub Iaquintą?
Wynik mniejszy niż 5:0 będzie dla Leszka z Poznania (tutaj dokończcie sobie w nawiasie) wielkim osiągnięciem.
Lech może i przegra ale wbrew waszym przekonaniom nikt sie nie napina... Rownie dobrze mogłbym zostać teraz kibicem Interu i pisać na forach że wszyscy są słabi... Bez sensu sie napinacie wszyskim powinno zależeć na tym żeby polski futbol sie rozwijał, a gdy graja z jakąś unaną marką to tylko słysze"Baty" "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" 5:0, 6:0... ech nawet jak bedzie 8:0 to mowcie tak po meczu...


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 11:09

Spodziewam się wyniku z przedziału 2:0 do 4:0. Lech nas raczej nie ukąsi.
Co do samych Poznaniaków, to oprócz meczów z Juve, życzę im samych zwycięstw, niech się polska piłka rozwija.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 12:03

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e ... omosc.html

Zbyszek Romsanista sie odgryza:D

2 POST:
ŁukaszzNTFanJuve pisze:Piotr Juvefan zapraszam do Nowego Tomyśla , obejrzymy mecz przy piwku :-D
Dzięki za zaproszenie,ale daleko mam(do okolic Poznania),może Czarnecki do Poznania miał dalej ale zawsze coś:D


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 12:25

GRUNDOL pisze:Widzę że popadacie w kompleksy na temat zdobycia biletów na mecz LECH-juve
a więc wyjaśnię wam pewną kwestie
czytając wasze posty, chce się aż śmiać planujecie już wyjazdy zdobywanie biletów itp ogarnijcie się trochę mogę was zapewnić ze juve nie jest drużyną co będzie miło przywitana i pomysły wasze ze zdobyciem biletów na nasze sektory naprawdę jest nie na miejscu w większości dla niektórych źle się to może skończyć ale to już wasza sprawa... Możecie pisać ze macie znajomych w wiarze Lecha , kumpli co mają karnety itp.... ale oni załatwiając wam bilety sami się narażają na konsekwencje... I dla waszej informacji jest już od kilku lat stworzona tzw baza danych gdzie przy zakupie biletu jest potrzebna tzw Karta Lecha Pesel i te sprawy. Już widziałem wiele osób co próbują się wbić na nasze sektory i źle się to kończyło więc ludzie zastanówcie się co wy odwalacie za manine To Jest POZNAŃ LECH POZNAŃ a jak Już jesteście spragnieni tak Piłki Nożnej to pozostaje wam wejść na sektory juve dostaniecie tak ok 2500 biletów
ps. Bedzie prowadzona akcja szukania tzw polonusów i kibiców sukcesu przed meczem a to się źle konczy jak kogoś się dorwie ale to wasze zdrowie wasze ryzyko....
TYLKO LECH POZNAŃ :) :)
RDKA pisze: Lech może i przegra ale wbrew waszym przekonaniom nikt sie nie napina...
Mówiłeś coś, czy mi się wydawało...?
:roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
RDKA

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2010
Posty: 21
Rejestracja: 13 września 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 12:54

heh... tak jak kolega mówił zapraszam do Poznania na sektor Juve :) wtedy bedziecie mieli ode mnie dozgonny szacunek :)


Zablokowany