Serie A (1): Bari 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 13:56

@Maras@ pisze:
gil pisze: a ja nie twierdze, ze jesli nie jest zgrany to nie moze strzelic gola - pewnie ze moze; natomiast jesli chodziloby o jakies kombinacyjne akcje wtedy pewnie slabo by to wygladalo
Na kombinacyje akcje jeszcze przyjdzie czas, w tej chwili na szybko potrzebujemy zmiennika Amauriego i twierdze ze Fabio bedzie lepsza opcja na szpicy (mimo ze nie gral zadnego meczu w naszej druzynie) niz Malaka (ktory ma juz kilka spotkan na swoim koncie - choc ogolnie rzecz biorac to w ataku lepiej sie sprawowal niz na skrzydle)...
taaa tylko nie spodziewaj sie ze od razu w pierwszym meczu bedzie strzelal i asystowal; Quaglia mimo wszystko wirtuozem nie jest i nigdy nie bedzie


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 14:12

gil pisze:
@Maras@ pisze:
gil pisze: a ja nie twierdze, ze jesli nie jest zgrany to nie moze strzelic gola - pewnie ze moze; natomiast jesli chodziloby o jakies kombinacyjne akcje wtedy pewnie slabo by to wygladalo
Na kombinacyje akcje jeszcze przyjdzie czas, w tej chwili na szybko potrzebujemy zmiennika Amauriego i twierdze ze Fabio bedzie lepsza opcja na szpicy (mimo ze nie gral zadnego meczu w naszej druzynie) niz Malaka (ktory ma juz kilka spotkan na swoim koncie - choc ogolnie rzecz biorac to w ataku lepiej sie sprawowal niz na skrzydle)...
taaa tylko nie spodziewaj sie ze od razu w pierwszym meczu bedzie strzelal i asystowal; Quaglia mimo wszystko wirtuozem nie jest i nigdy nie bedzie
Ale za to potrafi strzelic "z niczego". Co jak co ale strzal z dystansu to on ma. Nie jedna bramke zdobyl w taki sposob ze pilka gdzies sie odbila a on "łupnął" :P
Bedzie dobrze ;)


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 15:10

z Bari na wyjeździe będzie ciężko obstawiam 1-0 dla nas


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 15:31

Kolejny sezon Seria A czas zacząć! Po ubiegłorocznej kompromitacji musimy teraz pokazać, że Juve to nadal Juventus i walczy o najwyższe cele, a nie o awans do el. Ligi Mistrzów jak w minionym sezonie( a skończyło się jeszcze gorzej).
Mercato jest dość poukładane, prócz oddania za bezcen Diego i sprowadzenia Martineza za krocie. Tych dwóch działań kompletnie nie rozumiem. Mam nadzieje, że to jeszcze nie koniec i sprowadzimy kogoś dobrego na lewą stronę obrony i sprzedamy "szrot" (jak to większość trafnie nazywa zawodników, którzy są nam nie potrzebni) dzięki czemu uzyskamy pieniążki na jakieś działania transferowe w ostaniej chwili.
Mam nadzieję, że w tym sezonie uda nam się rywalizować z Romą i Milanem o miejsca 2-3. Nie ma co marzyć o Scudetto, Inter jest nadal za dobry - niestety.

Co do meczu z Bari. Czuje, że to spotkanie do najłatwiejszych należeć nie będzie. Pierwszy mecz może być bardzo trudny, dlatego nie ma co się spieniać jak wygramy 1-0. Nie widzę innego rezultatu jak wygrana. Czekam na występ Krasicia, który zapewne wejdzie z ławki. \
Liczę na dobrą postawę całej drużyny a szczególnie Die... ehhh :doh:

Forza Juve!


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 15:59

Mam nadzieję, że wygramy. Po dobrej grze, nie ważne jaką różnicą bramek, ważne są 3 punkty. Również liczę na dobrą grę całej drużyny, a szczególnie Die... ehhh :doh:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
kedzior1392

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2008
Posty: 73
Rejestracja: 21 września 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:05

Wszyscy liczą na wygraną, teren ciężki, ale powinni dać radę pokonać. Jak będzie 1:0 to super. Uwielbiam takie wyniki. :D

Mam nadzieje, że Lanzafame nie pojawi się na boisku tylko będzie tyrał na boisku treningowym celność, bo to co on wyrabiał w meczu ze Sturmem to przechodzi ludzkie pojęcie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:15

W zasadzie zgadzam się z tym przewidywanym składem z małym wyjątkiem w postaci Sissoko, bo w jego miejsce chciałbym zobaczyć coraz lepiej dysponowanego Melo. Aquilani jeśli zagra to pewnie nie od początku, chociaż kto wie. Z nowych nabytków najbliżej wybiegnięcia w niedzielny wieczór jest Quagliarella. Krasicia wolałbym i to zdecydowanie bardziej niż Martineza (który mógłby też zagrać w ataku), ale najpewniej jeśli już zagra to pewnie jakiś czas w drugiej połowie.

Del Neri ma pewien komfort. Ma bowiem z czego wybierać (kontuzjowani są Amauri i Iaquinta, kilku zbędnych grajków na wylocie, dlatego dramatu nie ma). Jeszcze tylko ta nieszczęsna lewa obrona i zmiennik na środek tejże formacji i jedziemy.

Mecz na pewno nie będzie łatwy, bo Bari ma Almirona. Mam jednak nadzieję, że uda się przywieźć z Bari cenne 3 punkty. Forza Juve!


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 16:23

Pierwszy mecz, pierwszy prawdziwy sprawdzian przed nasza ekipa, Bari druzyna nieobliczalna tym bardziej ze jest to dopiero 1 kolejka, licze na wygrana jaka ona by nie byla licza sie tylko 3ptk. musimy dobrze wystartowac i trzymac poziom caly sezon :!:

PS. DIEGO juz strzela dla Wolsburga .... :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:38

http://www.solojuve.com/oficjalny/krasi ... a_bari.php


Zebina, Grosso, Camor, Hasan, Treze niepowołani, więc raczej do sprzedania. Ale czemu Aquilani nie został powołany?? :think:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:38

Jest kadra na jutrzejszy mecz:

Bramkarze: Manninger, Costantino, Storari
Obrońcy: Motta, Chiellini, Bonucci, Grygera, De Ceglie, Legrottaglie, Ferrero
Pomocnicy: Felipe Melo, Sissoko, Marchisio, Lanzafame, Pepe, Martinez, Krasic
Napastnicy: Del Piero, Quagliarella

Dwoch zawodnikow Primavery, tylko dwoch napastnikow, brak Aquilaniego. Te rzeczy rzucaja sie w oczy. Pewnie to wszystko bedzie wygladac nastepujaco:

----------------Storari--------------
Motta---Bonucci--Chiellini--DeCeg
---------Melo------Marchisio-------
--Krasic---------------Pepe/Lanza--
-----Del Piero-----Quagliarella-----

Martinez chyba rozpocznie z lawki. No i mimo wszystko faworytem do pierwszej 11 jest raczej Pepe, a nie Lanza. Nie do konca wiadomo tez czy zagra Krasic, ale miejmy nadzieje, ze tak.


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 17:56

Obrazek

Moim zdaniem tak to będzie wyglądać chyba , że jednak zdecyduje się wprowadzić Krasica od przerwy wtedy grałby na prawej Pepe a na lewej Dawid. Martinez wg mnie raczej na pewno zacznie na ławce ze względu , że może zmienić w razie potrzeby dwóch skrzydłowych i DP jak się ten zmęczy.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 18:14

kamil_piotr1990 pisze:Obrazek

Moim zdaniem tak to będzie wyglądać chyba , że jednak zdecyduje się wprowadzić Krasica od przerwy wtedy grałby na prawej Pepe a na lewej Dawid. Martinez wg mnie raczej na pewno zacznie na ławce ze względu , że może zmienić w razie potrzeby dwóch skrzydłowych i DP jak się ten zmęczy.

Czyli jednak 4-4-1-1 z rozgrywającym Alexem?? Wydaje mi się, że personalnie Del Neri wystawi własnie taką 11-nastkę, ale że będzie to ustawienie 4-4-2 .
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2010, 18:35 przez Gandalf8, łącznie zmieniany 1 raz.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 18:29

Aquilani jednak jeszcze nie jest gotowy na debiut. Szkoda. Ale jesli to ma wyjsc dla neigo korzystniej to niech lepiej jeszcze potrenuje i wejdzie do skladu w najwlasciwszym momencie. Jesli chodzi o Krasica to wydaje mi sie ze nie wyjdzie w pierwszym skladzie. Predzej od poczatku drugiej polowy albo nawet w 60 minucie. Wszystko bedzie zalezalo od wyniku i postawy naszej druzyny na boisku...


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 18:41

Gandalf8 pisze:
kamil_piotr1990 pisze:Obrazek

Moim zdaniem tak to będzie wyglądać chyba , że jednak zdecyduje się wprowadzić Krasica od przerwy wtedy grałby na prawej Pepe a na lewej Dawid. Martinez wg mnie raczej na pewno zacznie na ławce ze względu , że może zmienić w razie potrzeby dwóch skrzydłowych i DP jak się ten zmęczy.

Czyli jednak 4-4-1-1 z rozgrywającym Alexem?? Wydaje mi się, że personalnie Del Neri wystawi własnie taką 11-nastkę, ale że będzie to ustawienie 4-4-2 .
Alex będzie grać jako cofnięty napastnik dlatego tak go umieściłem.
"Wolę zaufać doświadczeniu innych piłkarzy, którzy zawsze trenowali z grupą. Wrócił Marchisio, dobrze spisuje się Felipe Melo."
A jednak Krasic wejdzie z ławki. Czyli pewnie Lanza i Pepe.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 18:59

lenor pisze:a nawet karnego nie potrafili wykorzystac cwaniaczki.
BÓJTA SIE JUVE WRACA DO GRY!!!!!!!!! (I tutaj śmiech twardziela)
Kiedy Milito podchodził do wykonania karnego tak sobie pomyślałem, że skoro i tak mecz interu to klapa, to goryczy dopełniłby niewykorzystany rzut karny.


Zablokowany