Serie A (1): Bari 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2010, 22:10

Moim zdaniem zagramy tak jak graliśmy przez większość przygotowań z korektą na kontuze czyli

-------Storari
---Motta---Chellini--Bonnucci--De Ceglie
--Pepe----Sissoko--Marchisio--Lanzafame
-----------Del Piero---Martinez

jeżeli chodzi o zmiany to jestem pewien O(oczywiście biorąc poprawkę na sytuację na boisku) że wejdzie Krasic, pewnie Quagliarella i Melo/Aquiliani

Liczę na dobry wynik, gdyż zmian było dużo więc gra pewnie nie będzie zachwycać, pewnie jakieś 1-0, 2-1 albo 2-0.


Songo37

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2007
Posty: 16
Rejestracja: 02 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2010, 22:34

Ja bym chciał zobaczyć taki skład

Storari

Motta Bonucci Chiellini De Ceglie

Pepe Sissoko Aquilani Lanzafame

Del Piero Trzeguet

wchodzą Krasic Quagliarella Martinez


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2010, 22:45

Songo37 pisze:Ja bym chciał zobaczyć taki skład

Storari

Motta Bonucci Chiellini De Ceglie

Pepe Sissoko Aquilani Lanzafame

Del Piero Trezeguet

wchodzą Krasic Quagliarella Martinez
Mało prawdopodobne, bo Francuz odchodzi, chociaż w obecnej sytuacji jak najbardziej powinien zagrać... Zobaczymy co wykombinuje Del Neri. Odejście Diego trochę namieszało w składzie, ale nie zrzucajmy winy na Brazylijczyka. Zagrają pewnie Del Piero-Quagliarella, chodź ten drugi jest trochę za niski jak na wysuniętego napastnika (182cm). Ale nie tacy się zdarzali...


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2010, 23:57

Mecz na pewno nie będzie łatwy, bo przy takiej ilości nowych zawodników w pierwszej jedenastce (5-7) na pewno będą problemy ze zgraniem. Mimo to liczę na występ od pierwszych minut Aquilaniego i Krasica, bo powinni być w stanie zaoferować więcej niż Marchisio czy Lanza/Martinez na skrzydle. Bardziej niż na składne akcje liczę na błysk poszczególnych zawodników. Ciekawe czy Del Neri postawi na atak Del Piero-Martinez czy szanse od razu dostanie Quagliarella. Stawiam na remis.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 08:22

Hmmm... Ciekawie, ciekawie. Trochę "świeżaków" jest, trochę kontuzji się pojawiło...

Ja bym wyszedł czymś takim:

-----------Storari-----------
Motta-Bonuc-Kielon-Cegła
Krasić--Melo-Aqua---Pepe
--------Alex-Quaglia-------

Trochę to ryzykowne, bo Aqua i Krasić trenują z drużyną dość krótko, ale ...w końcu to Bari, niech się chłopaki przyzwyczają.

BTW. Mamy dziurę na lewej obronie, porządnego lewoskrzydłowego brakuje, a sposób wytransferowania Diego zakrawał o kpinę, ale ...Marotta chyba mnie "kupił" Quaglią.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 08:36

Łukasz pisze: BTW. Mamy dziurę na lewej obronie, porządnego lewoskrzydłowego brakuje, a sposób wytransferowania Diego zakrawał o kpinę, ale ...Marotta chyba mnie "kupił" Quaglią.
Zgadzam sie ; ) Dodalbym jeszcze do tego, ze po odejsciu Trezeguet przydalby sie jeszcze jeden napastnik, ale i tak nie jest najgorzej.

Bedzie remis, albo wygramy minimalnie. Ciezko bedzie o trzy punkty, zwlaszcza, ze ani nie jestesmy zgrani, ani nie wyjdziemy najmocniejszym skladem. Ciekawe, jak zagra Marchisio (o ile wyjdzie w pierwszej 11 w ogole). Do tej pory nie zachwyal - ale to byl tylko okres przygotowawczy.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 08:52

właśnie jeśli chodzi o zgranie to napewno tu będziemy dominować bo graliśmy duuuużo meczy w sezonie przygotowawczym. Wiadomo nowe nabytki muszą się odnaleźć ale to kwestia 3-4 spotkań.

wymęczone 1:0 do przodu


Prezes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 09:28

Według mnie ten mecz powinien zakończyć się spokojnym wynikiem dla Juve 2-0 :ok:
Mam nadzieję , że dobrze wypadną nowe nabytki Juventusu w tym meczu :happy:
Liczę na bramki Fabio i Krasicia . :ball:


Jaskier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 09:43

Łukasz
Zgadzam się tylko zamiast Pepe Martineza bym dał od początku .Zasłużył sobie na grę w 1 składzie. :D


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 09:45

Myślę, że Krasic zagra od początku, bo on też wcześniej zaczął przygotowania do sezonu.
Chciałbym zobaczyc tez od 1 minuty Quagliarellę, ale myślę, że w ataku zagra Martinez.

gdybyśmy kupili klasowego lewego obrońcę, to pierwszą jedenastkę mamy waleczniejszą od interu, i wcale nie gorszą jakościowo.
ławka też dużo lepsza niż w poprzednim sezonie, choć rezerwa obrony nie napawa optymizmem...

no cóż... za rok, wykupujemy piłkarzy, wzmacniamy boki obrony, przychodzi Dzeko (inaczej Marotta nie sprzedalby Diego) i Rossi.

a mecz z Bari wygramy trzema bramkami.


przez chwilę jako Marco Buffon
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 09:55

Marco Buffon pisze: gdybyśmy kupili klasowego lewego obrońcę, to pierwszą jedenastkę mamy waleczniejszą od interu, i wcale nie gorszą jakościowo.
ławka też dużo lepsza niż w poprzednim sezonie, choć rezerwa obrony nie napawa optymizmem...
Dobrze ze chociaz pierwszy sklad obrony jest w miare sympatyczny bo w tamtym roku i tego nie bylo :P heh
"Daj palec a wezmie cala reke"... :P


Prezes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 24 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 09:58

Może nie na temat ale cieszę się bardzo , że Superpuchar Europy nie należ do Interu :happy: :D :bravo: :dance:


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 10:00

Mular pisze:Może nie na temat ale cieszę się bardzo , że Superpuchar Europy nie należ do Interu :happy: :D :bravo: :dance:
Tak jak kazdy kibic Starej Damy :P LOL


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 10:21

@Maras@ pisze:
Mular pisze:Może nie na temat ale cieszę się bardzo , że Superpuchar Europy nie należ do Interu :happy: :D :bravo: :dance:
Tak jak kazdy kibic Starej Damy :P LOL

Racja, jak Atletico strzelało bramki interowi to były momenty wielkiej radości a po ostatnim gwizdku to chciałem zobaczyc mine Morattiego :C


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 10:24

a nawet karnego nie potrafili wykorzystac cwaniaczki.
BÓJTA SIE JUVE WRACA DO GRY!!!!!!!!! (I tutaj śmiech twardziela)


Zablokowany