Trofeo Berlusconi 2010: Milan 0-0(k:4-5) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 11:45

Elo Melo:) pisze:
YachO_ pisze:
Elo Melo:) pisze:Niech ten mecz będzie dobrym przetarciem przed rewanżem ze Sturmem w czwartek. Fajnie byłoby wygrać, wiadomo prestiż itd. Jednak jeśli wtopimy to nie będę płakać z tego powodu, mecze na poważnie wszystko pokażą. Pewno na Canale 5 zablokują pajace :angry: , no cóż pozostanie oglądanie w necie i zamulające linki :angry: taki urok niestety.
Zaloguj się na bet365 albo sportingbecie i spokojnie sobie pooglądasz ;).

Co do meczu to stawiam na 2 : 2 i w karnych wygrywa... Milan ? :D
A wiesz czy tam będzie bankowo transmisja??
Ogólnie mówiłem... :prochno:


SebastianGiovinco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 23
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 11:51

Myślę, że wygramy ten mecz o ile będziemy grać pressingiem i odważnie w ataku :)


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 12:19

Myślę ,że wygramy ten mecz :wink: Nie ma co się bronić to tylko mecz towarzyski, o ile zagramy odważnie "z przodu" to myślę ,że wygramy 2-1 lub 2-0 :wink:


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 12:19

Pewnie znów obejrzę tak jak TIM. Canale 5 zakodowało, przynajmniej na Cyfrze.

Co do meczu to nie jestem w stanie nic powiedzieć. Ważne, żeby chłopaki grały razem, bo trzeba się zgrać przed sezonem, a ze Sturmem to nie było widać jakiegoś wielkiego zgrania.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 12:28

Już kilk dobrych lat nie wygraliśmy tego trofeum, miło byłoby wreszcie odwrócić kartę. Przyda nam się mecz z takim rywlem. W Trofeo TIM przez 45 min. byliśmy zespołem o wiele lepszym, dziś moglibyśmy to potwierdzić przez 90 min.
Oby nie doszło do karnych bo już na starcie będziemy przegrani :whistle:
Liczę na dobry mecz i nasze zwycięstwo.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 12:57

Każdy mecz z Milanem ma swoją renomę, dlatego warto było by pokazać się z jak najlepszej strony. Dla niektórych zawodników (De Ceglie czy Grygera) może być ostatnią szansą na pokazanie czegokolwiek. Domyślam się ataku Treze-Alex, żeby Sandokan i Diego odpoczęli na Sturm. Poza tym wręcz żądam na boisku Pana 12 mln, czyli Martineza. Niech coś wreszcie pokaże ! Po drugiej stronie Lanzafame, w środku Marchisio z Momo. W obronie niech się Bonucci zgrywa z Giorgio. Manninger na bramce :!: :!: :!:
Będzie.... 3:3, a w karnych wygramy :smile:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 13:14

Chyba najciekawszy sparing w tym pre-sezonie. Bo w końcu zobaczymy nasze wspaniałe 12 mln euro. Lepiej niech zabłyśnie, bo za dużo szans nie będzie miał. Camor bije go na głowę, nawet gdy jest kontuzjowany czy wali po piszczelach przeciwników.
Drugi gościu to niejaki obrońca krzyża z numerem 33. Facet do odstrzału już sezon temu. Teraz ma być naszym pierwszym obrońcą z ławki, a psa bym nie dał mu wyprowadzić.

W ataku Del Piero i Trezeguet, mam nadzieje że pierwszy odpowiednio trzymany na ławce będzie umiał wejść i zagrać na poziomie. Drugi mam nadzieje, że się nie połamie i strzeli gola z łysej bańki.


16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 13:14

Niby to mecz towarzyski niby wynik jest sprawą drugorzędną, ale licze po cichu na zwycięstwo. Wygrana z Milanem zawsze ma swój smaczek nawet jeśli chodzi o towarzyski puchar. Co do składu to mam nadzieje na atak Treze-Alex w bramie chciałbym żeby wystąpił Manni.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 13:35

Wypuścić "słabszy" skład to dobre rozwiązanie. Del Neri pewnie chce oszczędzać tych, którzy zagrają ze Sturmem. I przy okazji dowiemy się jak grają pozostali :) . To, że nie zagra Krasic jak i Aquilani to było oczywiste... Krasic ledwo po testach i nawet bez treningów z drużyną, a Włoch nawet testów nie przeszedł... Może być 2:1 dla Juve, ale ważniejsze w tym meczu jest przygotowanie do sezonu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 13:42

Ciekawe czym uraczy nas Gigi. Zapowiada, że wystawi tych zawodników, którzy do tej pory grali mniej lub wcale. Możemy zatem się spodziewać Martineza, Legro, Garbusa, Treze... Brak powołań dla Camoranesiego, Salihamidzicia, Grosso i Zębiny jest jednoznaczny. Delneri sobie tych panów w klubie nie życzy i oby opuścili drużynę w trymiga.

Poprzednie spotkanie pokazało, że jesteśmy piłkarsko lepsi - po przyjściu Krasicia i Aquilaniego oraz nowych obrońców tą różnicę powinno być widać jeszcze bardziej. Pytanie tylko, jak to spotkanie potraktuje Allegri i czy także wystawi dziś rezerwę.


Bakrlik24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 87
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 20:30

Składy na mecz:

Milan: Abbiati - Bonera - Thiago Silva - Papastathopoulos - Antonini - Ambrosini - Pirlo - Seedorf - Oduamadi - Borriello - Ronaldinho

Juventus: Storari - Grygera - Legrottaglie - Chiellini - De Ceglie - Pepe- Melo - Marchisio - Martinez - Trezeguet - Del Piero

P.s: Dzisiaj urodziny ma MELO :C


Obrazek
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 20:42

Bakrlik24 pisze:Składy na mecz:

Milan: Abbiati - Bonera - Thiago Silva - Papastathopoulos - Antonini - Ambrosini - Pirlo - Seedorf - Oduamadi - Borriello - Ronaldinho

Juventus: Storari - Grygera - Legrottaglie - Chiellini - De Ceglie - Pepe- Melo - Marchisio - Martinez - Trezeguet - Del Piero

P.s: Dzisiaj urodziny ma MELO :C
To dlatego pewno gra :D

Wydaje mi się, że wygramy ten mecz, a bramkę strzeli Del Piero


Obrazek
wierzba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2009
Posty: 38
Rejestracja: 02 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 20:50

stream AC Milan - Juventus http://sportstream24.com/watch_online_4


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 20:55

Brudasy ^ wyglądają jedwabiście w tych swoich szatach :-D

Bardzo jestem ciekaw Malaki, mam nadzieję że coś ustrzeli i uraczy nas swoim tańcem.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 20:57

skład mnie zaskoczył :)

liczę na 2-0


Zablokowany