LE (Q3): Shamrock 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 20:34

Ma ktoś dobry, długi skrót z tego meczu? Żeby nie były tylko bramki z meczu, ale też ciekawe akcje...


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 20:36

Martin pisze:2-0 z Shamrock R. o którym 90% forumowiczów dowiedziało się dopiero 2 tygodnie temu to jest wstyd.
:rotfl:

Przepraszam Martin, ale inaczej tego skomentować się nie da.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 20:38

Jak chcesz to masz cały mecz do oglądnięcia online:

http://www.rte.ie/player/#v=1077714


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 20:42

Meraviglioso pisze:A fakty są takie, że aby wrócić na szczyt trzeba wpierw pokonać kilka pierwszych schodów
Znowu nie do mnie skierowane, znowu się wtrącę ;]
Trzymając się twojego porównania ze schodami - mamy się cieszyć jeśli pierwszy, najniższy stopień pokonujemy co prawda bez poważnego upadku ale ze znacznym zachwianiem równowagi? To nie to czego oczekujemy, nie tak mamy grać.
marcinek pisze:ednak sam czy nie przyznasz mi racji jak ktos ma 'Dołączył' z duzym przebiegiem czy posty takich ludzi nie sa statystycznie madrzejsze?
Statystycznie tak. Jednak statystyka ma to do siebie, że czasem kłamie :>
Fernir pisze:A kogo my znowu takiego mamy w skladzie, ze owe nazwiska maja nas predysponowac do bycia wielkimi?
Buffon, Chiellini, Bonucci, Marchisio, Sissoko, Melo, Diego, Iaquinta, Amauri, Trezeguet. Myślę, że są to piłkarze, którzy przy odpowiednim prowadzeniu w treningu i nastawieniu mentalnym są w stanie uraczyć nas Scudetto. To, że kadrowo nie jesteśmy jakimś potentatem - tu masz rację, przy czym weź pod uwagę, że przez cały poprzedni sezon rzadko kiedy którykolwiek z nich prezentował jakąkolwiek formę. Wyobraź sobie, że każdy z nich gra na 70, 80 procent możliwości. Można wtedy walczyć? :wink:
marcinek pisze:Wiesz po ostatnim sezonie wszyscy (w tym i ja) ci ktorzy mysleli ze jednak nic wielkiego sie nie stalo po degradacji bo nadal ciagniemy tylko ciut gorzej ale juz wracamy na stare dobre tory powinni przejrzec na oczy
Ja bym proponował raz a dobrze odciąć się od blamażu z poprzedniego sezonu. Zaczynamy z Del Nerim, może nie wirtuozem na ławce ale to i tak zawsze lepiej niż z zielonym Ferrarą i wiecznym przegranym Zaccheronim.

Trzeba wierzyć w Del Neriego, jesteśmy Juve i musimy mierzyć w Scudetto, a nie w trójkę czy LM, bo takie a nie inne plany na przyszły sezon oznaczają popadanie w średniactwo, a tego jako kibic Juve nie przeżyję.


nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 20:57

Zawidowianin pisze:Jak chcesz to masz cały mecz do oglądnięcia online:

http://www.rte.ie/player/#v=1077714
Ok, dzięki. Przestudiuję jeszcze raz na spokojnie :prochno:


Obrazek
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 21:10

Mnie to smieszylo jak kibice cieszyli sie po kazdym udanym zagraniu :D

albo jak krzyczeli "ole" podczas gdy ich pupile podawali pilke miedzy soba w obronie przy stanie 0-1 :P


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 21:35

@up, i to są właśnie wierni kibie :wink: Mimo świadomości, że nie mają szans potrafili cieszyć się z drobnych zwycięstw - w tym przypadku podań xD Nawet jak Del Piero wszedł, to sie cieszyli.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 22:05

Niezłą mają tez maskotkę, kilka razy widoczna była na ekranie jak szaleje:

Obrazek


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 22:40

Negri pisze:Zaczynamy z Del Nerim, może nie wirtuozem na ławce ale to i tak zawsze lepiej niż z [...] wiecznym przegranym Zaccheronim.
No, rzeczywiście, Delneri to wszak urodzony zwycięzca...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 22:57

Łukasz pisze:
Negri pisze:Zaczynamy z Del Nerim, może nie wirtuozem na ławce ale to i tak zawsze lepiej niż z [...] wiecznym przegranym Zaccheronim.
No, rzeczywiście, Delneri to wszak urodzony zwycięzca...
Łukasz, poprawiasz wszystkich a piszesz Delneri. Czy to zamierzony chwyt, czy może poprawna pisownia ?


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 22:59

Łukasz pisze:
Negri pisze:Zaczynamy z Del Nerim, może nie wirtuozem na ławce ale to i tak zawsze lepiej niż z [...] wiecznym przegranym Zaccheronim.
No, rzeczywiście, Delneri to wszak urodzony zwycięzca...
Może i nie, ale ja jakoś o dziwo wierzę w Del Neriego.
Może za dwa, trzy miesiące będziecie się śmiać i będziecie mieli do tego pełne prawo, ale mam przeczucie, że będziemy grać inaczej, lepiej.
Niepoprawny optymista? Być może.

EDIT:
Brutalo - pisownia poprawna, można pisać Del Neri, ale poprawnie też jest Delneri

http://pl.wikipedia.org/wiki/Luigi_Delneri

Jasne.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 23:13

Negri pisze: EDIT:
Brutalo - pisownia poprawna, można pisać Del Neri, ale poprawnie też jest Delneri

http://pl.wikipedia.org/wiki/Luigi_Delneri

Jasne.
Z motyką na słońce :oops: :roll:

Oglądając wczorajszy mecz z Shamrock naszła mnie pewna refleksja odnoście mercato, a mianowicie średnia wieku zawodników którzy zagrali w pierwszej jedenastce:
Storari 33
Motta 24
Bonucci 23
Chiellini 26
De Ceglie 24
Sissoko 25
Marchisio 24
Pepe 27
Lanzafame 23
Diego 25
Amauri 30
Średnia 25,8
Mam wrażenie że nagle i niepostrzeżenie dokonuje się w Juventusie jeden bardzo ważny proces. Zmiana pokoleniowa. Zamiast Legro, Zebiny, Camora, Grosso czy ... Del Piero grają znacznie młodsi. Podoba mi się taka strategia nowego zarządu. Szkoda że poprzedni nie uwzględnił w takim stopniu kooperacji młodzieży z pozostałymi mistrzami. Do planu pięcioletniego jak znalazł :roll:
Ps. Krasic ma 26, pasuje idealnie :prochno:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 09:59

Szkoda tylko, że największy nasz talent- Giovinco, został skreślony odrazu, bez uzyskania jakiejkolwiek szansy na pokazanie się... :roll: Wypożyczenie? Nie ma już 20 lat żeby go pałętać po średnich klubach, chyba pokazał na co go stać.


Obrazek
wtulazel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 94
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 12:24

Barabasz pisze:
Negri pisze: EDIT:
Brutalo - pisownia poprawna, można pisać Del Neri, ale poprawnie też jest Delneri

http://pl.wikipedia.org/wiki/Luigi_Delneri

Jasne.
Z motyką na słońce :oops: :roll:

Oglądając wczorajszy mecz z Shamrock naszła mnie pewna refleksja odnoście mercato, a mianowicie średnia wieku zawodników którzy zagrali w pierwszej jedenastce:
Storari 33
Motta 24
Bonucci 23
Chiellini 26
De Ceglie 24
Sissoko 25
Marchisio 24
Pepe 27
Lanzafame 23
Diego 25
Amauri 30
Średnia 25,8
Mam wrażenie że nagle i niepostrzeżenie dokonuje się w Juventusie jeden bardzo ważny proces. Zmiana pokoleniowa. Zamiast Legro, Zebiny, Camora, Grosso czy ... Del Piero grają znacznie młodsi. Podoba mi się taka strategia nowego zarządu. Szkoda że poprzedni nie uwzględnił w takim stopniu kooperacji młodzieży z pozostałymi mistrzami. Do planu pięcioletniego jak znalazł :roll:
Ps. Krasic ma 26, pasuje idealnie :prochno:
To jest chyba najmłodszy możliwy skład na mecz. Nie liczę oczywiście juniorów. Tylko bramkarz jakiś taki stary. Del Neri mówił, że będzie stawiał na młodzież, jakby nie patrzeć tak młode drużyny we Włoszech to mają chyba tylko Bari, Atalanta itd.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2010, 12:40

Dobrze to zauważyłeś Brutalo, faktycznie w porównaniu z rokiem ubiegłym ubyło nam kilka latek ze śedniej.
I co najciekawsze początek sezonu (sparingi itp) gramy lepiej niz w zeszłym. Wtedy był totalny piach choćwygrywaliśmy i z Realem i Sevilla.


Zablokowany