Sparing (24.07): JUVENTUS 2-1 Lyon

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 18:53

Diego musi w końcu kiedyś błysnąć - dlaczego by nie dzisiaj? :P
A tak na serio to liczę, że nasi podejdą poważnie do tego meczu i wygrają po tym remisie z HSV


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 19:32

Cały mecz jest uzależniony od jednego czynnika-nastawienia. Jeżeli każdy z zawodników na boisku walczyć i próbować pokazać się na boisku, powinniśmy wygrać. Liczę na występ kilku zawodników powracających do kadry, ale podejrzewam że co najmniej połowa składu będzie taka sama jak w poprzednich sparingach. Szczególnie mam nadzieję na dobry występ Diego. Pozycja jednego z dwóch napastników ewidentnie mu nie służy, ale mam nadzieję że zdoła się do niej przyzwyczaić. Po to są właśnie te mecze, żeby testować różne rozwiązania. Mimo to mam nadzieję że któregoś dnia rano Del Neri obudzi się, poleży jeszcze chwilkę i nagle BŁYSK. 28-10-2009, Stadio Olimpico di Torino, JuvePoland Club na trybunach a na murawie Juventus rozgrywający jeden z najlepszych meczy tamtego sezonu ustawiony 4-5-1 z Melo i Sissoko na DMF oraz Giovinco, Diego i Samurajem na pozycji ofensywnych pomocników. Miodzio się to oglądało, a i wynik był dosko. Po co na siłę grać 4-4-2, skoro posiada się zawodników do 4-5-1 :?:. Jestem pod wrażeniem zacofania Del Neriego i jego uzależnienia od jednej formacji, nie mniej jednak staram się Go jeszcze nie oceniać...*
*wiem, przed chwilą już ciut oceniłem ; )


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
dejvid_00

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 39
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 19:39

Ja dzisiaj licze na Pepe, mam nadzieję że pokaże się z dobrej strony.Forza Juve!


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 19:53

Mimo, że w poprzednich meczach mało uwagi zwracałem na wynik, w tym już chętnie zobaczyłbym wygraną Juve po dobrej składnej i przyjemnej dla oka grze.

Bardzo ciekawi mnie postawa Martineza... Liczę na to, iż pokaże choć odrobinę dobrej gry, bo to co pokazał ostatnio wołało o pomstę do nieba.

Diego? Na pewno zagra dobrze. Fajnie będzie jak coś ustrzeli.


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 20:31

Już leci rozgrzewka :) Polecam ten link http://www.websporhd.de.vu/


wierzba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2009
Posty: 38
Rejestracja: 02 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 20:35



Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 20:47

Barabasz pisze:Mimo to mam nadzieję że któregoś dnia rano Del Neri obudzi się, poleży jeszcze chwilkę i nagle BŁYSK. 28-10-2009, Stadio Olimpico di Torino, JuvePoland Club na trybunach a na murawie Juventus rozgrywający jeden z najlepszych meczy tamtego sezonu ustawiony 4-5-1 z Melo i Sissoko na DMF oraz Giovinco, Diego i Samurajem na pozycji ofensywnych pomocników. Miodzio się to oglądało, a i wynik był dosko. Po co na siłę grać 4-4-2, skoro posiada się zawodników do 4-5-1 :?
Na sile to Ty i wielu innych uzytkownikow tego forum chcecie wepchnac tego Sebastian do skladu. Najpier kazdy chcial widziec w skladzie Diego, pozniej Seba.. Dlaczego nie potraficie w koncu pogodzic sie z tym ze Seba nigdy nie zostanie wielka gwiazda Juve, ba smiem twierdzic ze juz nigdy nie zostanie podstawowym zawodnikiem naszej ukochanej druzyny i naprawde najwyzszy czas to zrozumiec i przyjac do wiadomosci.

Co do meczu to chce w koncu zobaczyc pewna i skuteczna gre w defensywie grajac z przeciwnikiem na poziomie...


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:06

Juventus dziadzieje!

To już nie chodzi o to, że zajmujemy w lidze 7. miejsce, że po boisku biegają kolesie tacy jak Amauri, że pozbywamy się perspektywicznych graczy - dziś nawet nasze stroje wyglądają jakbyśmy byli drużyną serie B. Nie chodzi o to, że fason jest wyjątkowo brzydki w tym roku, że bramkarskie bluzy wyglądają jak "kresze z bazaru"... tych "naprasowanek" z logo sponsora już zdzierżyć nie jestem w stanie! Wygląda to tragicznie! Aż tak nisko upadliśmy? Nie możemy mieć nawet strojów jak chociażby nasz dzisiejszy konkurent gdzie logo tego samego sponsora jest idealnie wpasowane w kompozycje koszulki? Szlag mnie trafia jak widzę taki Juventus... :angry:


Pozdrawiam!
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:08

Macie jakis porzadny link do ogladania online?
TO to narazie najlepsze co znalazlem, ale jest słabo... Liczę na pomoc :)

Dzięki wielkie :ok:
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2010, 21:22 przez JuveFilip_8_, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mat01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 519
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:09



nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:26

karpiu pisze:dopóki jest Amauri o wynik jestem "spokojny" :?
Przecież Amauri dobrze gra :shock:
W sumie jak i cała drużyna nieźle się sprawuje, poza karnym Chielliniego...
Ja wiedziałem, że jest z nim coś nie tak, bo chyba zapomniał na wyjazd zabrać swoją koszulkę i gra w koszulce jakiegoś kolegi z numerem 30.


Obrazek
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:26

brawo Alex ;) chociaż w tym meczu nie zachwycasz to strzeliłes karnego ;)
Lanzafame narazie najlepszy u nas na boisku


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:28

Pieprzenie bzdur na temat Amauriego to już taka forumowa tradycja.
Co oni brali przed meczem? Teraz Lanzafame ćwiczy karate


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:29

Karny z kapelusza, ale taka jest piłka i taki cwany jest Amauri 8)

Mamy przewagę, ale nie umiemy jej w pełni wykorzystać.
Najbardziej podoba mi się gra Motty, chłopak fajnie gra, stara się.

Martinez? Miliard razdy lepiej niż ostanio...


Mecz robi się co raz bardziej ostry. Nie podoba mi się to. To jest tylko sparing... Gorzej jak jakieś kontuzję wyjdą.

Atmosfera jak na normalnym meczu. Fajnie :smile:

EDIT:
Marian. pisze: Należał się karny, bo nie widziałem?
Nie.
Ostatnio zmieniony 24 lipca 2010, 21:32 przez Kubba, łącznie zmieniany 2 razy.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 21:29

Wyglada na to ze Del Neri przygotowuje Del Piero na kolejny sezon jako kluczowego zawodnika. Wiem, tylko zmiennik dla Diego, ale nie wiemy jak bedzie jesli Diego powiedzmy zlapie kontuzja na 2 tygodnie.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Zablokowany