Serie A (34): Inter 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 21:57

lisica pisze:ja gratuluje waszej wiary w klub... Co tydzien praktycznie wszystko w plecy wiec co sie moze innego stac. Ta druzyna w perspektywie czasu i tak nic nie zdziala a co po niektorzy i tak beda pisac ze WYGRAMY!DAMY RADE! Jaki mamy atut na inret niech ktos napisze sensownie zebysmy mogli wygrac anie jakies w stylu: bedzie dobrze, jestem dobrej mysli
Chodzi lisek koło drogi
Nie ma ręki ani nogi,
Kogo lisek przyodzieje,
Ten się nawet nie spodzieje.

Aaani ten kogo przyodzieje ani sam lisek nie ogarnie tego jak Juve przywiezie 3pkt z mediolanu ... a szanse mamy spore


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 14:46

Zastanawiam, sie jaką taktyka wyjść na Inter. Jeśli Diego nie będzie nie ma sensu grać 4-3-1-2, bo ta taktyka jest ustawaina tylko pod niego, a Candreva raczej nie weźmie na siebie gry z takim przeciwnikiem. 4-4-2 też nie dobre bo nie ma skrzydłowych, w dodatku Giovinco kontuzja. De Ceglie jest za słaby na lewe skrzydło bo ma tylko dobrą wrzutke, a reszta leży. Moeże w takim wypadku przejść na 4-3-3, w końcu zadowala nas tylko zwycięstwo tak naprawdę zważywszy na to 4 miejsce. w środku dwóch defensywnych pomocników Melo i Sissoko (jeśli zdrowi, bo pogubiłem sie już w kontuzjach) z czego Melo odpowiedzialny za Sneijdera. Rozgrywa Marchisio. Atak to DP, Iaquinta po bokach i na środku Amauri/Treze.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:00

Baala pisze:Zastanawiam, sie jaką taktyka wyjść na Inter. Jeśli Diego nie będzie nie ma sensu grać 4-3-1-2, bo ta taktyka jest ustawaina tylko pod niego, a Candreva raczej nie weźmie na siebie gry z takim przeciwnikiem. 4-4-2 też nie dobre bo nie ma skrzydłowych, w dodatku Giovinco kontuzja. De Ceglie jest za słaby na lewe skrzydło bo ma tylko dobrą wrzutke, a reszta leży. Moeże w takim wypadku przejść na 4-3-3, w końcu zadowala nas tylko zwycięstwo tak naprawdę zważywszy na to 4 miejsce. w środku dwóch defensywnych pomocników Melo i Sissoko (jeśli zdrowi, bo pogubiłem sie już w kontuzjach) z czego Melo odpowiedzialny za Sneijdera. Rozgrywa Marchisio. Atak to DP, Iaquinta po bokach i na środku Amauri/Treze.

ja zdecydowanie jestem za 4 - 3 - 1 - 2

w pomocy: lewy środek Marchisio; środek Sissoko; prawy środek Candreva

ofensywny pomocnik: Diego

Atak: Del Piero Trezeguet


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 15:02

triada pisze:
Baala pisze:Zastanawiam, sie jaką taktyka wyjść na Inter. Jeśli Diego nie będzie nie ma sensu grać 4-3-1-2, bo ta taktyka jest ustawaina tylko pod niego, a Candreva raczej nie weźmie na siebie gry z takim przeciwnikiem. 4-4-2 też nie dobre bo nie ma skrzydłowych, w dodatku Giovinco kontuzja. De Ceglie jest za słaby na lewe skrzydło bo ma tylko dobrą wrzutke, a reszta leży. Moeże w takim wypadku przejść na 4-3-3, w końcu zadowala nas tylko zwycięstwo tak naprawdę zważywszy na to 4 miejsce. w środku dwóch defensywnych pomocników Melo i Sissoko (jeśli zdrowi, bo pogubiłem sie już w kontuzjach) z czego Melo odpowiedzialny za Sneijdera. Rozgrywa Marchisio. Atak to DP, Iaquinta po bokach i na środku Amauri/Treze.

ja zdecydowanie jestem za 4 - 3 - 1 - 2

w pomocy: lewy środek Marchisio; środek Sissoko; prawy środek Candreva

ofensywny pomocnik: Diego

Atak: Del Piero Trezeguet
Trezegol ma kontuzje podobno :whistle:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 18:37

no to w takim razie Iaquinta (mimo fatalnego występu w ostatnim meczu)


lisica

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 30
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 18:38

triada pisze:
lisica pisze:ja gratuluje waszej wiary w klub... Co tydzien praktycznie wszystko w plecy wiec co sie moze innego stac. Ta druzyna w perspektywie czasu i tak nic nie zdziala a co po niektorzy i tak beda pisac ze WYGRAMY!DAMY RADE! Jaki mamy atut na inret niech ktos napisze sensownie zebysmy mogli wygrac anie jakies w stylu: bedzie dobrze, jestem dobrej mysli
skoro uważasz, że inni bredzą, to może sama coś sensownego wymyśl?
nie uważam ze ktos bredzi tylko prosze o jakies poparcie zyciowe dla swoich wpisow :wink:


dawac chlopy!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 18:55

oby Vincenzo zagrał, bo mimo, że psuje multum 100 procentówek to zawsze coś ustrzeli, jestem pewny jednego będzie walka, bo i była by ona, nawet bez trenera i zarządu, choć moim zdaniem ci zmieniają nasze juve tylko na gorsze;/ co raz częściej widać, brak zaangażowania i walki :angry: :angry: aż nie chcę mi się wierzyć, że to juventus...

życzę sobie i wszystkim, żeby do tego gracze juventusu dołożyli piękną i porywającą grę :pray: kto wie, może to co najlepsze pozostawili na koniec??
Ps. kurs na inter w bukach to 1.70;/ nie pamiętam, kiedy ost. juventus był tak lekceważony;/ nie wiem czy płakać czy się śmiać :angry:


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 19:35

Eric6666 pisze:?
Ps. kurs na inter w bukach to 1.70;/ nie pamiętam, kiedy ost. juventus był tak lekceważony;/ nie wiem czy płakać czy się śmiać :angry:
to najwyższy kurs na inter, przeważnie kurs waha sie w granicach 1,6... W dodatku na Juve mozna zagrac po kursie nawet 6,4!!!


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 19:47

Eric6666 pisze:
Ps. kurs na inter w bukach to 1.70;/ nie pamiętam, kiedy ost. juventus był tak lekceważony;/ nie wiem czy płakać czy się śmiać :angry:
Oczywiscie nie ma to nic wspolnego z tym, ze gramy na wyjezdzie, inter u siebie nie przegral od 2 sezonow, druzyny trenowane przez mourinho od 50 lat. Po prostu Juventus jest lekcewazony, ot co.
Wez sie kopnij w glowe, myslenie nie boli >_<;

Co do meczu, nie obchodzi mnie w zadnym stopniu w jakim ustawieniu zagramy, czy na prawej obronie wybiegnie Zjebina, czy z przodu wybiegna nasze brazylijskie pajace, czy moze Marchisio z Candreva. Licze ze zepniemy poslady i pokazemy jaja. no i fajnie by bylo jakby Chiellini wpasowal swoj lokciec w usmolona twarz baruwaha


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 19:48

Kiepska sytuacja przed tym meczem. W pierwszej rundzie wygraliśmy u siebie nieznacznie mimo, że na boisku nie było Maicona i Sneijdera, czyli notabene dwóch ważnych, o ile nie bardzo ważnych piłkarzy Interu. Jutro oni będą, Inter będzie grał u siebie, przyszły tryumfator Serie B (;)) musi wygrać ten mecz, bo jeżeli tak się nie stanie, a Roma pokona Lazio to będzie już po herbacie. Nie wierzę Zaccheroniemu, że jutro zobaczymy idealny Juventus. Nie wierzę już nikomu. Ferrara też zapowiadał i ostrzegał przed sezonem rywali, że Juventus nie odpuści żadnego meczu, a dzisiaj jesteśmy gdzie jesteśmy. Fakt faktem forma Interu to sinusoida, ale przecież nas to powinno mało co obchodzić gdy spojrzymy w lustro. Raczej umiejętności techniczne w tym meczu nie wezmą góry, a waleczność w środku pola, dlatego w linii pomocy ustawiłbym:
Sissoko -- Melo -- Marchisio
Oczywiście przy 4-3-1-2, które dla mnie jest jedynym optymalnym ustawieniem na ten mecz biorąc pod uwagę to, że wraca Diego i nie mamy w kadrze klasowego lewego skrzydłowego.
Co do obsady ataku to Del Piero - Amauri/Iaquinta, przy czym optowałbym za tym pierwszym, bo może dostanie petardę w tyłek (wiem, wiem bzdura) po otrzymaniu włoskiego paszportu, albo uda mu się przynajmniej zbić główką jakąś piłkę do Del Piero. Poza tym Amauri Carvalho de Oliveira ma wspaniałą budowę ciała, której może pozazdrościć mu nie jeden stoper w Europie i dzięki temu spokojnie będzie mógł fizycznie stawić czoła Lucio, czy Samuelowi, a oglądając Vincenzo z Cagliari dostawałem oczopląsu.


Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:15

Eric6666 pisze: Ps. kurs na inter w bukach to 1.70;/ nie pamiętam, kiedy ost. juventus był tak lekceważony;/
Nie no, bez żartów. Nie wiem co ma kurs do lekceważenia Juventusu przez buków, ale Ty pisząc jego nazwę z małej litery przesadzasz bardziej niż trochę.

Gdy za Ranieriego graliśmy z Realem w Madrycie, to kurs na gospodarzy wynosił 1.55. w Expekcie.
Tharp pisze:Co do meczu, nie obchodzi mnie w zadnym stopniu w jakim ustawieniu zagramy, czy na prawej obronie wybiegnie Zjebina, czy z przodu wybiegna nasze brazylijskie pajace, czy moze Marchisio z Candreva.
Mnie natomiast bardzo interesuje w jakim składzie Juventus wyjdzie na to spotkanie. Dlaczego Amauri, Diego i Melo to pajace?
Tharp pisze:Licze ze zepniemy poslady i pokazemy jaja.
Na mnie nie licz.


Forza Juve!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 20:26

mecz już jutro...my walczymy o 4 miejsce a oni o scudetto będzie cięzko niestety...
Typ SerieA.pl 3:1 dla interu ja osobiście stawiam 1:1 :whistle:

Diego jutro zagra jak jabym chciał zobaczyć go w formie takiej jak na początku sezonu (czyt.Roma) :whistle: :pray:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:06

Don Mateo pisze:
Eric6666 pisze: Ps. kurs na inter w bukach to 1.70;/ nie pamiętam, kiedy ost. juventus był tak lekceważony;/
Nie no, bez żartów. Nie wiem co ma kurs do lekceważenia Juventusu przez buków, ale Ty pisząc jego nazwę z małej litery przesadzasz bardziej niż trochę.

Gdy za Ranieriego graliśmy z Realem w Madrycie, to kurs na gospodarzy wynosił 1.55. w Expekcie.
tylko, że z Realem kurs na nas wynosił 4 a nie 6,40;/ wiem, bo zarobiłem na tym spore pieniądze. To tylko pod Ps, więc nie rób wielkiej afery, chcę tylko pokazać jak odbił się ten sezon na naszej marce.
Co do tej małej litery to mnie, aż zatkało, ale to raczej nieumyślnie niż specjalnie, więc nie rób afery, bo każdemu się zdarza "coś palnąć".


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:14

Jak można kierować się kursami na bukmacherach ... W takim meczu?
Ja mam swoje własne zdanie. Wg mnie Juventus nie ma szans. Podczas ostatnich meczów drużyna pokazała, że nawet jak mają tydzień na przygotowanie, grają u siebie itd. to grają kiepsko i trzeba liczyć na fart. Inter to klasowa drużyna, a my nie potrafimy sobie radzić ze średniakami. I nawet fakt, że są to derby niewiele daje, bo raczej się nie przełamiemy.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2010, 21:33

Jak zwykle zapowiedź, którą warto przeczytać

Zapowiedź przygotowana przez SerieA.pl:
Jeden z najbardziej ekscytujących pojedynków w kraju odbędzie się w piątek, gdy Inter podejmie na swoim boisku Juventus. Tym razem konfrontacja będzie dla obu ekip okazją do odbudowania swojego morale.

W ostatnim czasie obu wiodło się bowiem kiepsko, by nie powiedzieć fatalnie, biorąc pod uwagę oczekiwania oraz możliwości Interu i Juventusu. Częściej lekcję życia odbierali ci drudzy, których wpadek nie trzeba już chyba nikomu przypominać. Wystarczy wspomnieć, że w sezonie, który miał się zakończyć zdobyciem mistrzostwa kraju, zwycięstwem w Lidze Mistrzów oraz przy korzystnych wiatrach także triumfem w Coppa Italia, Stara Dama nie ma już szans na żadne trofeum i to od kilku dobrych tygodni.

Inter z kolei wciąż walczy na wszystkich trzech frontach. W Lidze Mistrzów awansował niedawno do półfinału, w którym pierwsze spotkanie rozegra już we wtorek, w Coppa Italia kilka dni temu awansował do finału, a w Serie A ma tylko punkt straty do prowadzącej w tabeli Romy.

Paradoksalnie właśnie postawa w lidze jest największym problemem Interu. Stwierdzenie, że jest on wiceliderem tabeli z małą stratą do lidera odsłania prawdę tylko częściowo. Bardziej dokładne jest ono, gdy dodać do tego, że w ostatnich kilku tygodniach Nerazzurri roztrwonili wielopunktową przewagę i w zasadzie na własne życzenie oddali przewodnictwo Romie, wygrywając mecze tylko z najsłabszymi rywalami.

Cóż jest jednak wspanialszego niż powrót na ścieżkę zwycięstw w spotkaniu z odwiecznym rywalem? Szanse na to są spore, bowiem Inter jest jedną z zaledwie trzech drużyn w lidze, które w tym sezonie na swoim boisku nie przegrały. Zresztą o serii Jose Mourinho, który od kilku lat nie przegrał żadnego spotkania ligowego na własnym obiekcie można by napisać książkę.

Kąsek jest tym bardziej łakomy, że przeciwnik boryka się z ogromnymi problemami. Podobnie jak Inter, także Juventus w ostatnich tygodniach wygrywał jedynie na swoim terenie i to w niezbyt przekonującym stylu z najsłabszymi ligowcami. W ostatnich pięciu meczach turyńczycy doznali w sumie aż trzech porażek i pokonali jedynie Atalantę oraz Cagliari, czyli drużyny ze zdecydowanie niższej półki niż ich najbliższy rywal.

Przed najbliższym spotkaniem dłuższą listę absencji mają goście, ale i tak nie jest ona aż tak długa jak chociażby kilka tygodni temu i nie ma na niej tak ważnych dla składu drużyny piłkarzy. Tak naprawdę jedynie Caceres oraz Trezeguet będąc do dyspozycji trenera mogliby liczyć na miejsce w składzie, a nieobecności Chimentiego, Giovinco oraz Grygery nie powinny mieć negatywnego wpływu na postawę Starej Damy.

Po stronie Interu nieobecnych będzie jedynie trzech. Najważniejsze osłabienie to brak Chivu, który nie zagra z powodu kartek. Kontuzje wyeliminowały poza tym Santona oraz rezerwowego bramkarza Toldo.

Piątkowy pojedynek zostanie rozegranym nietypowo w piątek z uwagi na starcie Interu w Lidze Mistrzów, jednak nie ma wątpliwości, że tym razem piłkarze mistrza kraju nie poświęcą starcia w Serie A, by oszczędzać siły na europejskie boje. Tym razem w stawce jest bowiem nie tylko kolejny komplet punktów, ale i prestiż, dlatego grzechem byłoby nie skorzystać z fatalnej formy rywala i nie pokonać go na swoim terenie. Stawiamy na wygraną Interu, która dobrze zrobi mu przed bojami z Barceloną.

Inter: Julio Cesar &#8211; Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Motta, Cambiasso, Balotelli, Sneijder, Eto&#8217;o, Milito

Juventus: Buffon &#8211; Zebina, Cannavaro, Chiellini, Grosso, Sissoko, Felipe Melo, Marchisio, Diego, Amauri, Del Piero

Typ SerieA.pl: 3:1
Jest też mały up w liście TV.

Wierzę, że możemy wygrać ten mecz. FORZA !!!


Obrazek
Zablokowany