Serie A (34): Inter 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bladzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 34
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 16:47

Simi pisze:Bardzo dobra wiadomosc że mecz będzie na C+, tylko jedną z wad jest to że w związku z żałobą narodową, nie będzie komentarza, ale jakoś się to wytrzyma.
Sam nie wiem co o tym meczu sądzic, w końcu to derby Italii, a jak wiadomo takie mecze rządzą się własnymi prawami.
Na Eurosporcie juz dzisiaj komentowali normalnie, to moze jest nadzieja na C+ tez :P


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 17:38

Buri pisze:realnie = mecz przegramy, a Roma nie podoła presji i to Inter wygra kolejny raz mistrza.
realnie to będzie w sobotę o 20:45, Derby to Derby -nigdy nie wiadomo


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 18:06

Dziwny to będzie mecz. Z jednej strony Inter będzie chciał za wszelką cenę wygrać i nie stracić punktów do Romy, ale z drugiej nie da się ukryć, że dla Mediolańczyków priorytetem pozostaje obecnie Liga Mistrzów i w kontekście półfinału LM z Barceloną nawet derby Włoch z podupadającym Juventusem, nie wydają się takie ciekawe, ważne.

Z kolei z obozie Juve także "nie ma szału". Większość kibiców zaczęła już dawno powątpiewać w sens walki o 4. miejsce serie A, drżenie serca wywołują wśród piłkarzy gracze zespołów takich jak Udinese czy Fulham, więc przed spotkaniem z gigantem (jakim jest zespół z Mediolanu w stosunku do tego co prezentują Turyńczycy) panuje czysty zdroworozsądkowy pesymizm.

Zainteresowanie przed tym meczem jest wyjątkowo mizerne. Zwyczajowo mięlibyśmy już setki komentarzy przedmeczowych, kibice wymyślaliby swoje "złote jedenastki" na ten mecz, w mediach roiłoby się od wypowiedzi ekspertów i "ekspertów", na forach głośne byłoby ujadanie zażartych kibiców obu ekip. Paradoksalnie(?) jedynym "ogniskiem zapalnym", które jeszcze jako tako podgrzewa atmosferę przed piątkowym spotkaniem jest nie czysto sportowe znaczenie tego meczu, a odgrzebana (wreszcie?) afera Calciopoli - osoba Luciano Moggiego, który jako jedyny jest jeszcze w stanie sprawić, umartwionym kibicom Juventusu, jakąś radość w tym sezonie. Gorzka to prawda.

Chciałbym żeby zdarzył się cud i żeby Juventus wygrał ten (przed)ostatni mecz o honor (czyli jedyne co jeszcze ma dla nas wartość) w tym sezonie.


Pozdrawiam!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 18:49

Buri pisze:realnie = mecz przegramy, a Roma nie podoła presji i to Inter wygra kolejny raz mistrza.
gratuluje wiary w klub :angry:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 19:05

Eric6666 pisze:
Buri pisze:realnie = mecz przegramy, a Roma nie podoła presji i to Inter wygra kolejny raz mistrza.
gratuluje wiary w klub :angry:
Raczej jak to podkreśla Buri realizmu. Teraz już wiemy że nawet na papierze inter jest mocniejszy. Nie zawsze jednak mocniejsza drużyna pokonuję tę teoretycznie słabszą. Na taki przypadek liczę w piątek.
Bardzo chciałbym żeby to właśnie Juventus przełamał tę passę mou w meczach u siebie.
Ps. Będzie remis.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 19:18

Mam nadzieje na remis


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 19:26

bladzio pisze:Na Eurosporcie juz dzisiaj komentowali normalnie, to moze jest nadzieja na C+ tez :P
Za to na TVP Sport oglądałem wczoraj Fiorentina - Inter i było z dźwiękiem ze stadionu tylko, szczerze mówiąc jaki by nie był ten komentarz to warto żeby był. Szkoda, że Rai zakodowało.
triada pisze:realnie to będzie w sobotę o 20:45
W piątek.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 19:38

Nie mam wiele pragnień przed tym meczem co do składu. Moim pobożnym życzeniem jest tylko taka odprawa przed meczem:



No, ale raczej nie wyobrażam naszych dam tak spiętych :lol:.

Co do meczu to modlę się co wieczór by na boisko nie wybiegł De Ceglie.


lisica

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 30
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 20:09

ja gratuluje waszej wiary w klub... Co tydzien praktycznie wszystko w plecy wiec co sie moze innego stac. Ta druzyna w perspektywie czasu i tak nic nie zdziala a co po niektorzy i tak beda pisac ze WYGRAMY!DAMY RADE! Jaki mamy atut na inret niech ktos napisze sensownie zebysmy mogli wygrac anie jakies w stylu: bedzie dobrze, jestem dobrej mysli


dawac chlopy!
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 20:19

lisica pisze:ja gratuluje waszej wiary w klub... Co tydzien praktycznie wszystko w plecy wiec co sie moze innego stac. Ta druzyna w perspektywie czasu i tak nic nie zdziala a co po niektorzy i tak beda pisac ze WYGRAMY!DAMY RADE! Jaki mamy atut na inret niech ktos napisze sensownie zebysmy mogli wygrac anie jakies w stylu: bedzie dobrze, jestem dobrej mysli
skoro uważasz, że inni bredzą, to może sama coś sensownego wymyśl?


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 20:21

lisica pisze:ja gratuluje waszej wiary w klub... Co tydzien praktycznie wszystko w plecy wiec co sie moze innego stac. Ta druzyna w perspektywie czasu i tak nic nie zdziala a co po niektorzy i tak beda pisac ze WYGRAMY!DAMY RADE! Jaki mamy atut na inret niech ktos napisze sensownie zebysmy mogli wygrac anie jakies w stylu: bedzie dobrze, jestem dobrej mysli
atut? Inter jest faworytem i teoretycznie ten mecz 'musi wygrać', Juve nic nie musi, jest spisywany na straty, a bardzo często właśnie w takiej sytuacji to 'Dawid wygrywa z Goliatem'. Poza tym, naszym (oprócz tej wspominanej kondycji) brakuje często motywacji, a na taki mecz nikt dodatkowo motywować się nie musi. Poza tym, my już mamy z głowy wszystkie puchary, sama liga, Inter musi oszczędzać siły na Barcelonę i jest świeżo po Fiorentinie.
Remis jest w zasięgu, jak nasi pokażą cojones, to może być nawet skromny triumf, ale to tylko taka moja cichuteńka nadzieja


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 20:46

Widzę, że się "chłopy" się nieco skonsternowali wypowiedzią Koleżanki Lisicy, a szczególnie jej podpisem... 8)

Mnie się marzy piękne 0-4 i to w dziewięciu przeciw jedenastu i oczywiście ze stronniczym sędzią, który co rusz utrudniałby naszym życie, odgwizdywał spalone i faule, których piłkarze Juve by nie popełnili, ha ha ha... :smile:
To samo mogliby jeszcze powtórzyć we wszystkich pozostałych meczach sezonu. Przeboleje nawet hat-tricka Grygery w meczu z Milanem... :ok:


Pozdrawiam!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 20:54

Brutalo pisze:
Eric6666 pisze:
Buri pisze:realnie = mecz przegramy, a Roma nie podoła presji i to Inter wygra kolejny raz mistrza.
gratuluje wiary w klub :angry:
Raczej jak to podkreśla Buri realizmu. Teraz już wiemy że nawet na papierze inter jest mocniejszy. Nie zawsze jednak mocniejsza drużyna pokonuję tę teoretycznie słabszą. Na taki przypadek liczę w piątek.
Bardzo chciałbym żeby to właśnie Juventus przełamał tę passę mou w meczach u siebie.
Ps. Będzie remis.
juventus jest w tym sezonie najbardziej nieprzewidywalną drużyną w Serie A. To co na papierze się nie liczy, bo juve teoretycznie było silniejsze niż większość przeciwników i co? jak dla mnie w meczach, gdzie motywacji nie trzeba juventus jest w stanie wygrać, a na pewno powalczyć


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 21:00

Jak jechaliśmy do Neapolu, Genui czy na Sycylie to nie liczyło się to, że na chwilę obecną te drużyny są równie silne, byliśmy Juventusem więc 3pkty to obowiązek. Miało to pewnie też jakiś wpływ na sposób gry.

W Mediolanie raczej nikt nie spodziewa się ataków z naszej strony, to może być jakiś plus. Do tego w takich meczach nie zawsze dzieje się wszystko zgodnie z logiką. Zresztą raz już pokonaliśmy Inter, a w PW też długo prowadziliśmy i to właśnie na San Siro.

Ja w każdym razie widzę jakieś szanse.

Forza Juve


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2010, 21:23

W ramach bezcelowych dywagacji przedmeczowych, tak było 9 lat temu. Równe 9 lat temu:
http://www.juvepoland.com/news.php?id=9081
Ach:)


Zablokowany