Serie A (34): Inter 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wiązek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2008
Posty: 33
Rejestracja: 05 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 15:55

a moim zdaniem to są profesjonaliści i do ligi mistrzów awansujemy chociaż przegramy z AC Milanem (niestety). a z interem to są zawsze inne mecze inaczej do nich sie jest zmotywowanym przykład ostatni mecz z interem .


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:13

mnowo pisze:W tym meczu oprócz kibiców Juventusu kciuki za naszych będą trzymać i wszyscy tifosi Romy i Milanu - to jasne.
jak słońce 8)

Nie ujmujac nic pojedynkowi Inter-Juve to oczy niezaleznie od tego rezultatu bardziej beda skupione na Derbach Rzymu,ale od meczu piatkowego tez duzo zalezy.Przed Interem ciezki okres CSKA,Viola,Viola,Juve,Barca :P raczej na bank odpuszcza sobie mecz w Coppa Italia i skupia sie na was.Najlepsze jest w tym ze musza kalkulowac i rozkladac sily :wink:
o zwyciestwo bedzie wam ciezko ale jestescie w stanie zremisowac.
oprocz Diego ktos narzeka na urazy??


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:16

pawełek89 pisze:oprocz Diego ktos narzeka na urazy??
Grygera :D


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:18

eslk pisze:
pawełek89 pisze:oprocz Diego ktos narzeka na urazy??
Grygera :D

to dobrze :bravo:


Obrazek
saioo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 17 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:18

pawełek89 pisze: oprocz Diego ktos narzeka na urazy??

Tak, Grygera, ale najprawdopodobniej jego nieobecność nie wpłynie negatywnie na jakość gry :prochno:
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2010, 16:26 przez saioo, łącznie zmieniany 2 razy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:23

Jak wygląda sytuacja z Diego? Według LGdS powinien wrócić na mecz z Interem. Od 4-4-2 wolę 4-3-1-2. Nie wiem kto zagra trequartistę, ale w 4-4-2 na lewym skrzydle grałby Kuczer, którego nie chcę widzieć na oczy.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:39

Myślę, że zmobilizują się i wygrają jak to mają w zwyczaju z silniejszymi drużynami czasem.

Wierzę z całych sił, trzeba pomóc Romie i sobie :)
A jutro dokopać jeszcze im w "Calciopoli 2", jedziemy.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:44

No niestety...w mecz z Cagliari chłopaki grali o kase to motywacja była... :C

Inter teraz ma mecze co 3 dni :prochno: Bologna(3-0) ; CSKA (0-1) ; Viola (2-2) ; Viola (PW) ; Juve (SA) ; Barca (CL) :smile: :smile:

Na ten mecz nie potrzeba motywacji (przynajmniej ja tak myśle)

Moje marzenie na ten mecz: Giovinco strzela hat-tricka Interowi :smile: :smile: :D :D


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:44

ważny tydzień = mecz z interem + calciopoli 2 + sprawa beniteza. Może coś się z tego uda.

Co do meczu daje naszym szanse 70% na zwycięstwo! Problemem Zaca jest motywacja a na takie mecze nie potrzebna jest motywacja. Inter nigdy z nami łatwo nie wygrał i nie wygra :pray: . Moim zdaniem 2-1 dla Juve. Stawiam Amauri, Melo/Marchisio. Oczywiście chciałbym ujrzeć Sebe, ale Camor passuje w meczu, więc pewnie 4-3-1-2 . Oby Vincenzo zagrał w końcu cały mecz i Treze, bo Amauriego nie chcę już oglądać, co nie zmienia faktu, że mam przeczucie, że go nabiją i piłka od niego odbita wpadnie do bramki :prochno: .

Nadzieje jest w nas silna!! Juve po zwycięstwo!! Dołóżmy interowi i nie dajmy im wygrać scudetto!!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 17:21

Moim zdaniem wszystko zależeć będzie od nastawienia. Każdy punkt jest teraz ważny, ale w każdym meczu musimy grać o trzy punkty, nie o jeden. Dlatego właśnie mam nadzieję, że nie pojedziemy do Mediolanu, aby się bronić, ale aby zaatakować. Mam gdzieś kto w tym meczu zagra i jaka będzie taktyka, liczy się końcowy rezultat, piękna gra w tym sezonie jest już nieosiągalna. Determinacja i walka o przyszły sezon - tu widzę dla nas nadzieje.

Wygramy.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 19:09

Mam nadzieję , że pogrążymy Inter i Mourinho i w końcu Juve przerwie tą passę portugalczyka. Jak mi się marzy takie 5-0 na ich stadionie, ich kibiców płaczących , mourinho lecącego na trybuny po 12 minutach przy 2-0 dla nas :D Ahhh jak się spełni to stawiacie po skrzynce browarów :D Wracając do realiów :D Zwycięstwo jest w naszym zasięgu ... jeżeli Zaccheroniego tylko piorun pierdyknie tam gdzie trzeba, bo wystawiając De Ceglie to będziemy skazani na pożarcie oraz te genialne zmiany, najlepsi schodzą z boiska po to by defensorzy weszli ;| Co do Giovinco to mi się wydaje , że Zac dawał mu odpocząć od początku jego kariery w Juve na ten specjalny mecz :smile:


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 19:20

<<W@jTEk>> pisze:
Moje marzenie na ten mecz: Giovinco strzela hat-tricka Interowi :smile: :smile: :D :D
Dobrze ze za marzenia nie karają.


Moim skromnym zdaniem, nie ma co liczyc na jakis genialny rezultat dzisiejszego Juventusu z dzisiejszym Interem, ciezko bedzie cos ograc na San Siro. oczywisice wierze ze moze jednak, na przekór moim przewidywaniom chlopaki zepną poslady i ugraja chocby jeden punkt(ale tak samo Inter ktory nie notuje jakis wspanialych rezultatów ostatnimi czasy, tez moze sie spiąć i nas upokorzyc).

Jezeli mialbym postwić na kogos pieniedze to bylby to Inter.

3:1 dla Interu niestety...


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 19:52

Ja niestety mam złe przeczucia co do tego meczu, szczególnie to przez nasza postawę przez cały sezon, jesteśmy nieobliczalnym zespołem, wygrywamy z interem, a przegrywamy dla przykładu z Bari, Palermo, Sampdorią i tak dalej. Licze po cichu na duże zmęczenie interu, oraz na to że będą już myślami przy Lidze Mistrzów.


lisica

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 30
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 20:18

nie moge sie doczekac meczu z interem i tego co bedzie sie dzialo po nim na forum. :smile:


dawac chlopy!
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 20:23

Ja tam bym wolal zeby bylo niecznne przez jakis czas, bo bedzie na prawde cyrk...


Zablokowany