Serie A (34): Inter 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
olo119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2009
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 12:14

Czemu zszedł Alex? Bo liczba DMF MUSI się zgadzać... Do 37 minuty przyzwoita gra Juve, Sissoko nie grał dobrze, odzyskał wprawdzie piłkę, ale po swojej stracie - stracie których najwięcej zanotował do zejścia. Wola walki była, taktyka była, okazje były, wszystko było do 37 minuty...


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 12:17

Czy minuta ciszy była skierowana do ofiar tragedii
w Smoleńsku?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 12:21

Internazionale pisze:Bo wasza strona tak mówi? http://translate.google.pl/translate?js ... l=it&tl=pl i tyle w tym temacie ;)
"Dotyczące także "matką wszystkich wykryć, to kolejny otwór pomiędzy majtki Moggi." I wszystko jasne.

Mówiłem Wam, chłopaki, czytajcie właściwe strony?
Internazionale pisze:Oszukiwany...
Ani trochę Ci się nie dziwie.

Eto jest bardzo słabym napastnikiem. Nie mija się z celem aktualnie porównywanie go do naszego "lasu".


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 12:47

Wczoraj nie byłem w stanie nic napisać. Nie chciałem dostać kartki. Co tu robią posty pikników z interu, czemu unikacie wymiany zdań w temacie w którym powinno albo i jest wam być przykro?

Do rzeczy wczorajszy mecz słaby w naszym wykonaniu rywale też nie grali jakoś dobrze czerwona kartka strasznie im pomogła i w drugiej połowie grali dobrze. Mogę stwierdzić, że gdyby nie czerwona kartka było by ciut lepiej dla nas może i nawet remis. Swoją drogą taką patelnie jaką zmarnował Milito my nie mieliśmy chyba przez cały sezon.

Jeśli miał bym wystawiać pojedyncze laurki to nie wyglądało by to najlepiej:
Buffona chyba dobrze, Cana byłem trochę zaskoczony jego dobrą grą, ale jego wślizg po którym Etoo był sam na sam mówi wszystko, Kielon słabiej niż zwykle, Grosso ogólnie już pisałem jego gra mi się nie podoba, ale wczoraj było ciut lepiej, Zebina podawał wszędzie tam gdzie nie było naszych.

Mrachisio kompletnie beznadziejny, Momo czerwona kartka mówi wszystko jak najbardziej zasłużona. Pierwsza żółta sędzia chciał zapanować na boisku wiadomo była to pierwsza połowa chciał ostudzić gorące głowy, druga żółta w ogóle nie ma o czym pisać. Melo na plus. Diego fatalnie shot power w kolejnym PESie nie więcej niż 20 albo nie gram, jego strzały przerażają tylko szkoda, że kibiców a nie bramkarza rywali.

Iaquinta - Amauri słabo.

Zastanawia mnie jedna rzecz za co dostał W.Samuel żółta kartkę? Jeśli dostał za faul do dlaczego nie było karnego wytłumaczcie mi to ktoś tylko nie interiści.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 12:53

Co do meczu to krótko: Kartka ustawiła wszystko, inaczej może byśmy dowieźli remis.

Co do Live na JP to ludzie kiedyś trzymał duuuużo wyższy poziom, zmieniliście prowadzącego? :shock: Bo teraz trochę tam kogoś zbytnio emocje ponoszą :evil:


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 14:51

Łukasz pisze:Tyle że Holender rozciągał grę, przynajmniej próbował rozgrywać.
Holender miał do kogo rozciągnąć. Z jednej strony pokazywał się Eto'o, z drugiej Pandev, środkiem Milito, gdzieś jeszcze Maicon, a Diego widział Iaquintę na spalonym i resztę kolegów na swojej połowie. I tak niemal w każdym meczu.

Kartka ustawiła mecz.


Forza Juve!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 15:06

juveninhoo pisze: Co do Live na JP to ludzie kiedyś trzymał duuuużo wyższy poziom, zmieniliście prowadzącego? :shock: Bo teraz trochę tam kogoś zbytnio emocje ponoszą :evil:
i bardzo dobrze dzięki temu jest ciekawiej ^^.

Szkoda tej kartki Momo ale cóż niech ten sezon już się skończy !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 16:58

Internazionale pisze:
Oszukiwany...
Kurde nieźle będzie cię boleć konsekwencja Calciopoli 2, bo wtedy pozostaną jedynie te podane przeze mnie przymioty:)


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 20:41

Ja po tym meczu zapamiętam chyba tylko dwie rzeczy:
1. Jak Maicon ośmieszył nas( Camora???), bawiąc się piłką przed polem karnym. Jak można dopuścić zawodnika żeby z taką łatwością podrzucał piłkę i jeszcze strzelił gola??!!... :doh:

2. Ucieszona micha jak mu tam... :think: Moratti??? :whistle:

Z perspektywy meczu to nie byliśmy ekipą odstającą, na nasze obecne możliwości to całkiem całkiem... Widać, że niechęć kibiców obu ekip przeniosła się już nie pierwszy raz na murawę.
No cóż, chyba tylko trzeba wierzyć Gigiemu, że zostały nam 4 finały... a miało być 38...


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 20:43

jsduga pisze:Ja po tym meczu zapamiętam chyba tylko dwie rzeczy:
1. Jak Maicon ośmieszył nas( Camora???), bawiąc się piłką przed polem karnym. Jak można dopuścić zawodnika żeby z taką łatwością podrzucał piłkę i jeszcze strzelił gola??!!... :doh:
TO byl Amauri vel wood, niestety tez mi to utkwilo w glowie... ehh ten sezon to jakas patologia.


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 21:04

Teraz to ja już kompletnie nie wierze w Juve w tym sezonie :angry:
Zbyt wiele razy sie na nich zawodziłem :płaczę:
Niech ten sezon sie skończy i zaczynajmy od zera :pray:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 10:55

Ma ktoś może zdjęcie z minuty ciszy?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 11:05

aras191 pisze:Czy minuta ciszy była skierowana do ofiar tragedii
w Smoleńsku?
Nie. To było uczczenie pamięci Raimondo Vianello, włoskiego komika.

Edit: O czcigodni modowie, połączcie mi oba te posty. Dziękuję.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
adinho08

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2010
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 18:53

No i extra. My przegraliśmy z Interem a Sampdoria wygrała z Milanem. Dzięki temu LM oddaliła się na 6 pkt. Zostały tylko 4 mecze. Nawet zakladajac ze zdobedziemy 12 pkt to Sampa musi się conajmniej dwa razy potknąć..


Vinci per noi magica JUVENTUS !
Górnik Zabrze & Wisłoka Dębica
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 19:19

Jedyna nadzieja że Sampa ma trudny kalendarz:

25 kwietnia 2010
Roma Sampdoria 20:45
2 maja 2010
Sampdoria Livorno 15:00
9 maja 2010
Palermo Sampdoria 15:00
16 maja 2010
Sampdoria Napoli 15:00

czyli trzy bardzo trudne mecze (z Livorno sobie poradzą) problemem jest Palermo gra co prawda z Milanem ale u siebie (my wyjazd) raczej obstawiam że to oni będą grać w kwalifikacjach LM.


Zablokowany