Serie A (34): Inter 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 23:57

Vincitore pisze: Co mógł zrobić Diego, gdy dostawał piłkę i miał przed sobą 5-6 interistów i gdzieś w gąszczu ich stojący na 98-metrowym spalonym Iaquinta.
:prochno:

No, bez kitu ktoś musi kolesiowi wyjaśnić co to znaczy spalony, bo ewidentnie nie czai, z Amaurim zresztą jest podobnie. Szlak by mnie trafił na miejscu Diego, każda piłka do Iaq i akcja przerwana bo offside :| pojęcie o tym mają jak ten koleś ;d :

I to tak od dluższego czasu jest, widocznie wspólne treningi z Amaurim mu nie pomagają :lol:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:04

Nie wiem, czym tu się podniecać w tej bramce Maicona. Sam bym zrobił podobny manewr, wystarczy wziąć piłkę do lasu i przedryblować pare drzew.


Faktem jest, że tracimy Sissoko. Dosłownie i w przenośni. Facet gra coraz słabiej, woli się stawiać na boisku, bezmyślnie zagrywać, ehh...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
saioo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 17 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:09

Vincitore pisze:Tyle, że by cokolwiek osiągnąć to musielibyśmy grać co tydzień z Interem, to jest drugi mecz w tym sezonie po pierwszych Derby D'Italia gdzie widziałem walczący Juventus. Reszte meczów, które przegraliśmy były bez walki.
Być może po części się można zgodzić, że walka była, ale niestety nic poza tym ... Panowie nie bardzo wiedzą jak rozegrać i przetrzymać piłkę, jest zazwyczaj klasyczna "wrzuta na aferę" 0 jakiegokolwiek rozegrania piłki i składnej szybkiej akcji, zresztą to ustawienie 4-3-1-2 udowodniło nam w tym sezonie, że nie jest dla nas, a przynajmniej nie z takim składem.

Już bez czarowania się trzeba najnormalniej wyczekać do końca sezonu, zobaczyć co się stanie na wakacjach i jak będzie wyglądał Juventus na przyszły sezon.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:10

A kogo my nie tracimy w tym sezonie, Diego i Melo ponizej oczekiwan, Sossoko tez, jedynie chyba u Poulsena jest postep.

Wina to trenerzy, wiec nie skreslalbym akurat tych co wymienilem.
Do odstrzalu Grosso, Zebina, Grygera przede wszystkim, no i pewnie Amauri


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:13

Dopiero po dzisiejszym meczu zaczyna trafiać do mnie ta smutna prawda, my rzeczywiście możemy nie zakwalifikować się do LM. Przecież to jest niewyobrażalne.
Ale cóż: piłkarze... jeżeli w ogóle ich mamy, to paru, inni panowie po prostu dobrze zarabiają; trener wyszedł z założenia, że trzeba zacisnąć zęby i brać się do roboty, ale póki co skupił się na tym pierwszym (zresztą, z powodzeniem mu to idzie). Przy okazji chciałbym w tym miejscu pozdrowić fanów Alberto, rzeczywiście jest lepiej jak z Ferrarą. :ok: Idąc dalej, zarząd - bardzo kompetentny, firma Juventus prosperuje, mamy już 14 mln klientów na całym świecie!!! Trzeba tylko wyłapać tych 3 kibiców, którzy wywiesili te brzydkie transparenty! Wśród nich na pewno jest juveluck. No i właściciel... ten no... yyy... jak on się nazywał?
Idźcie wy wszyscy pobiegać! Bądź też - al tour de Fraaaaaaaance!


Obrazek
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:17

Faktycznie Zaccheroni jest dużo lepszym trenerem niż Ferrara. :lol:
Teraz bym chciał widzieć uśmiechnięte buźki tych, którzy śmiali się ze mnie gdy mówiłem o pozostaniu Ciro.
Statystyki nie kłamią.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:21

Amauri miał dzisiaj 3 próby przyjęć i jedną nieudaną interwencje przy bramce Maicona- niestety Brazylijczyk po raz kolejny w sezonie nie jest w stanie rozegrać przyzwoitego spotkania...

Też mi się wydaję, że porażka dość znaczna-ale gra taktycznie całkiem niezła- jeśli chodzi o grę to Inter także długo się męczył, miałem nadzieję na chociaż 0-0 bo mecz odbywał się w bardzo wolnym tempie.

Iaquinta to piłkarz coraz bardziej przypominający charakterystyką Amauriego, na szczęście próbował także nieco schodzić do środka i odgrywać cześć zagrań

DP- jego zejście jest dla mnie pomyłką, Alex wyglądał dziś naprawdę nieźle.

Reszta na swoim poziomie- trochę słaby występ Marchisio.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:42

Czułem dziś niesamowity wstyd, oglądałem mecz w pubie z kumplami, a że wiedzą że jestem za Juve mieli dziś wiele okazji by ze mnie ostro poszydzić. 3 strzały w pierwsze 5 minut potem dużo dużo nic i 2-0 w plecy. Proszę niech ktoś coś zrobi z tym klubem, nie mogę patrzeć na tą mękę i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zmiany "wspaniałego" Trenejro. Jak widziałem cieszącego się Moratiego to aż mi się nóż w kieszeni otwierał.


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 00:45

Poki jeszcze gralismy w komplecie jakos ta gra wygladala ale juz potem wiadomo bylo ze nawet punktu z tamtad nie wywieziemy. Ligo mistrzow nie odchodz !!!


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 02:08

Ale ten Zaccheroni to muł!!!! Trzymajcie mnie, bo nie uniosę!!!!! Jak widzę tę jego mordę, jak szczerzy te zęby to mam ochotę tak go przebutować, żeby mu tak zostało...

Co to w ogóle za kretyński wyraz twarzy???

Tak powinien wyglądać treneiro prawdziwy :
Obrazek


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 08:45

nie ma co się denerwować, przynajmiej ja przestałem od jakiś 5 kolejek bo widzę, że to nie ma sensu. Trzeba sobie uświadomić, że nie jestesmy najlepszym klubem we włoszech ani nie jesteśmy w czołówce europejskiej. Więc 0-2 z interem to przyzwoity wynik. :angry:


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 08:58

Buri , przyjąłbym ten wynik gdyby rzeczywiście Inter zasłużył na te zwycięstwo, nie da się ukryć , że sędzia dziwne rzeczy odstawiał , Momo dostał pierwszą żółtą kartkę za to , że Motta podbiegł i pyskował do niego , to dla mnie jest niezrozumiałe. Z resztą 25 fauli Inter i 3 żółte kartki , 15 fauli Juve i kartek od ciula ;| Chiellini przy faulu na Stankovicu po , którym padła bramka , to też dla mnie coś urojonego. No i Muntari, aż dziw ,że jak przyjął piłkę jajami to nie leżał , bo co lekkie szturchnięcie to każdy ich piłkarz leżał na glebie ale widocznie jaja ma ze stali no i to piękne "podanie" piękny kiks , lecz niestety wyszło na lepiej niż powinno. Dopóki graliśmy w 11 Inter praktycznie nic nie grał liczyli tylko na strzały z dystansu, najwidoczniej to przeszkadzało sędziemu to wyręczył ich wlepiając red card. Motta w każdą zamieszkę się pakował i skończył mecz , snijder za "Vaffan...." nie dostał kartki , więc co jest grane?


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 09:08

W momencie gdy schodził Del Piero miałem dziwne przeczucie, że będzie źle. Na boisku brakowało lidera i po prostu kogoś z przodu co mógłby uczynić różnice. Sam Diego meczu nie wygra.
Jest mi po prostu przykro. Wiem, że ostatnio regularnie dostajemy baty i nie jest to żadna nowina, ale gdy oglądałem wczoraj naszych chłopców widziałem zaangażowanie(nareszcie) i wolę zwycięstwa, ale fakt iż musieliśmy kończyć mecz w dziesiątkę skomplikował strasznie sprawę. Praca sędziego również nie stała na najwyższym poziomie. W ogóle miałem nadzieje, że wygramy i pomożemy Romie i Milanowi prześcignąć Inter, ale jest jak jest. Szanse na LM maleją z każdym meczem.

Sempre insieme a te!


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 09:24

przez pierwsze 20 minut nie było zle , byliśmy lepsi , ale po tej czerwonej kartce dla Sissoko już wiedziałem , że nie będzie dobrze w tym meczu ;( no i stało się że straciliśmy gola którego wogóle mogło nie być bo faulu Chielliniego nie było na Stanković'u ... ale pokazał się nasz magik Amauri który został ograny przez Maicona jak dziecko.... :( co do naszych zawodników to gdyby nie Buffon było by 5-0.. Chiellini i Cannavaro byli najlepsi w naszej obronie bo to co robi Zebina to poprostu śmiech na sali .. Grosso nie było tak zle , Melo zostawił serce na boisku , walczył , biegał jak głupi bo poprostu chciał grać w piłke dobry występ brazylijczyka , Diego ładnie zagrywał do Iaquinty bo gdy wszedł Amauri to na niego piłki grać nie można .. Diego to samo co Melo jak jeden z nielicznych walczył na boisku... Iaquinta starał się nie wiem dlaczego zdjoł go Zac


Fino Alla Fine Forza Juventus!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2010, 09:39

"Widziałem" mecz od pierwszej bramki... Co tu pisać ? Padaka dobrze, że towarzystwo z poczuciem humoru no może tylko sisman tam płakał. Zac wraz z synem pewnej pyry co pali mentole muszą odejść


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Zablokowany