Serie A (34): Inter 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:07

Są na głównej składy, jednak 4321
Buffon - Zebina, Canna, Chiellini, Grosso - Melo, Sissoko, Marchisio - Diego - Del Piero, Iaquinta
'duma mediolanu' w 4231, niestety, Marioszek na ławce :płaczę:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:13

Taki skład jak chciałem poza Iaquintą, chociaż trochę teraz żałuje, że nie gra Camo. Zawsze miał ten patent na Inter :>

Będzie co będzie, Forza Juve!


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:16

Pora na składy:
Gospodarze:
Julio Cesar
Maicon
Lucio
Samuel
Zanetti Javier
Motta Thiago
Cambiasso Esteban
Pandev Goran
Sneijder Wesley
Eto'o Samuel
Milito Diego

ławka:
Balotelli Mario
Arnautovic Marko
Muntari Sulley
Stankovic Dejan
Materazzi Marco
Orlandoni Paolo
Cordoba Ivan

teraz JUVE:
Buffon Gianluigi
Zebina Jonathan
Cannavaro Fabio
Chiellini Giorgio
Grosso Fabio
Melo Felipe
Sissoko Mohamed
Marchisio Claudio
Diego
Del Piero Alessandro
Iaquinta Vincenzo

ławka:
Manninger Alex
Legrottaglie Nicola
De Ceglie Paolo
Salihamidzic Hasan
Poulsen Christian
Camoranesi Mauro German
Amauri Carvalho


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:18

Bardzo podobają mi się składy. Oczekuję, że nasi wciąż potrafią puknąć inter niezależnie od dnia i godziny :)


Goofy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2010
Posty: 137
Rejestracja: 12 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:21

na skład nie narzekam...ale będzie chorernie ciężko zdobyć punkty...myślę , że panowie ścisną poślady i będzie chociaż ten remis i 1 pkt bo na przegraną nie można sobie pozwolić...


non Ti lascero' mai !
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:26

Co do składu to zbytnio nie ma w czym wybierać ale dobrze że jest VI, szkoda że Camor zostaje na ławce ale mam nadzieję, że wejdzie w drugiej połowie dobić rywala :wink:

Macie link do transmisji z C+ ? Chyba, że bedzie bez komentarza..

e. http://www.vshare.tv/live/292433/burasukahaha/1#player

Ale jak bez komenta to bez sensu..
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2010, 20:38 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
herfrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 20:30

z canal+ bedzie bez komentarza :( (do końca żałoby narodowej)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:48

smutno mi sie robi jak patrze na Chielliniego, który jako jedyny wkłada serce do gry i jako jedynemu z zawodników z pola widać, że zależy na pozytywnym wyniku. Reszta chyba nie wie z kim grała, kim dla kibiców jest ten rywal. Przegrać można zawsze, ale nie po takim meczu. Mourinho wręcz nas ośmieszył grając w 2 połowie wręcz systemem 2-4-4.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:51

Czerwona kartka załatwiła sprawę... 2-0 :/ szkoda... hate Inter


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:54

Tak jak sądziłem, była nadzieja na 0-0. Inter miał zamiar grać na trójce, jak wyleciał Sissoko to zwolnili na dwójkę, a 70 minucie wrzucili spowrotem trójkę i się skończyło. Zastanawia mnie czy jakbyśmy grali w 11 to czy przy 0-0 w 70 minucie przyspieszyliby na maxa.

Pozytywnie zaskoczył mnie Cannavaro i ogólnie obrona poza 1 błędem Grosso ustrzegła się indywidualnych wielbłądów co się nie zdarza. Melo też dobrze. Jak widać kiedy nie musi brać się za rozgrywanie (tutaj nawet nie za bardzo mógł bo nie mieliśmy piłki nigdy), to jest to zawodnik, który będzie grał w 1 składzie Brazylii na Mundialu i możliwe, że zdobędzie tytuł mistrzowski mając spory wkład w to osiągnięcie. Więcej nie chce mi się pisać, ale nikt mi nie wmówi, że po 11stu byśmy wygrali :D 0-0 jak zwykle szczyt marzeń.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:55

Moratti cieszył gębę, ciekawe jaką będzie miał minę po procesie w Neapolu.

Zebina mnie po prostu dobija, on nie umie grać w piłke! Popełnia dziecięce błędy i spowalnia akcje. Bardzo słaby sezon Sissoko, nie poznaję tego kolesia. Grosso za to chamskie zachowanie też powinien wylecieć z boiska. Amauri wszedł żeby się trochę poprzewracać w polu karnym. Osamotniony Iaquinta był beznadziejny, ale też nie miał z kim grać, bo przecież nie z Diego. Wystarczy porównać wykonany rzut wolny tego ostatniego i Sneijdera, żeby zobaczyć różnice między tymi zawodnikami. Najlepszy był chyba Buffon, wcale bym się nie zdziwił jak odejdzie latem.
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2010, 23:15 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:56

Eh.

Jaki cały sezon, taki ten mecz. Czyli beznadziejny.

Diego grał dobrze przez 20 minut, potem zaczął się plątać i gubić piłkę. Czerwona kartka (jak najbardziej sluszna) dla Sissoko ustawiła mecz. Melo jak zawsze nie potrafił utrzymać pomocy "na swoim miejscu" i za wolno wracał do tyłu.

W drugiej połowie oddaliśmy chyba tylko 3 strzały. 2 Cannavaro po wrzutce, jeden Diego z wolnego (w końcu w bramke!). <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zmiany. Del Piero prędzej zostawiłbym na boisku, niż Diego. Salihamidzic to miał chyba tylko dobiegac tą końcówke za zmeczonego i kontuzjowanego Marchisio.

Buffon jak zawsze bezbłędnie. Chiellini włożył całe serce w ten mecz. Marchisio coś tam próbował, ale wparcie było marne. Cannavaro mimo jednego głupiego błędu (kiedy dał się objechać Eto'o i ten wyszedł na sam na sam), całkiem poprawnie. Szkoda Del Piero, bo tylko on mógłby coś zmienić w tym meczu, a zszedł już przed przerwą.

O reszcie szkoda gadać.


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:57

Niestety nie udało się pomóc Romie w wyprzedzeniu Interu. To była ostatnia dobra rzecz jaką mogliśmy zrobić w tym sezonie. Warto pochwalić piłkarzy za walkę mimo, że był to właściwie mecz o pietruszkę. Sissoko dzisiaj przechodził samego siebie. Tylu głupich strat i niecelnych podań to już dawno nie widziałem. I to przyjęcie gdzie piłka odskoczyła mu na co najmniej 5 metrów...Miałem nadzieję, że chociaż wytrzyma do przerwy, ale nawet to mu się nie udało. Zresztą znając geniusz Zaca to nic by to nie dało, bo i tak nie zdjąłby go przed drugą połową i wcześniej czy później Malijczyk i tak by wyleciał. W ogóle świetnie zmiany dziś Zaccheroni przeprowadził. Wyraźnie bardzo zależało mu na zwycięstwie Mediolańczyków. Warto odnotować, że Marchisio znowu doznał kontuzji.

Naprawdę ładny gol Maicona i piękne pudło Milito kiedy stał z pół metra od bramki.


Obrazek
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 22:58

Wiadomo było że Melo albo Sissoko wylecą po tym jak szybko mieli żółte, dzisiaj padło na Momo.

Dobrze Canna, Buffon to skarb, Diego nie ma z kim grać, czemu zszedł Alex a nie fatalny Vicek.

Idę spać, oby nastąpiły dla nas lepsze czasy.


PS. MOGGI?


herfrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2010, 23:02

Pierwsze 20 min było obiecujące,kilka strzałów na bramkę julio cesara,w tym dosc groźny Alexa. Momo kompletnie nie wiedział że jest na boisku,wiele strat w środku pola. To samo się tyczy Felipe Melo+niedokladne podania. Do tego najpierw w głupi sposob zarobiona żółta kartka przez Momo a 2 calkowicie zasluzona. Zac zrobil najwiekszy blad sciagajac Alexa,byl o wiele bardziej aktywny od Iaquinty. W 2 połowie mieliśmy wiele szczęscia bo moglismy przegrac kilkoma bramkami wiecej...


Zablokowany