Serie A (33): JUVENTUS 1-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 18:28

Żenujący mecz, ale dobre 3 punkty. Postawy zawodników/trenera nie będe komentowac, bo szkoda na to czasu. Jedno co mnie dziwi, to to że ciszy prasowej już nie ma.. i znowu będziemy wysłuchiwac jacy to dobrzy jesteśmy. :doh:


Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 18:37

FalsoVero pisze:3pkt dla nas ok wszystko fajnie tylko po raz kolejny potwierdziło się to, że Giorgio jest naszym najlepszym napastnikiem, obrońcą i pomocnikiem...
... trenerem, drugim trenerem, trenerem bramkarzy, masażystą, dyrektorem sportowym, prezesem i kibicem. Uff!

Cieszą trzy punkty, reszta (styl gry, indywidualne laurki) schodzi na dalszy plan.


Forza Juve!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 18:40

Mówiłem że kielona to najlepszy napastnik w juve ?! strzeliłby 2 gola gdyby nie VI...rozumiem chciał się odblokować ale wiedział że jest na spalonym (chyba) :angry:

Camor miał dobre spotkanie...zaskoczyła mnie zmiana seby :!: przynajmniej sęsowne zmiany dzisiaj były a nie co ostatnio :prochno:

Cieszą 3 pkt :dance: Będzie 5 miejsce jak Genoa dzisiaj wygra...

FORZA JUVE!!


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 20:03

<<W@jTEk>> pisze:Mówiłem że kielona to najlepszy napastnik w juve ?!!
Mamed Kielona?

Meczu nie widziałem, ale fajnie zagrał Buffon i Chiellini... Ten pierwszy trochę obronił, a drugi strzelił gola niczym Tsubasa.
Cieszą 3 pkt styl gry nie wiem... Zagramy w następnym sezonie w Lidze Europejskiej i ściągniemy Romeo Lukaku (To nie żart, chłopak naprawdę ma potencje). Świetna zmiana Cakeroniego, Giovinco nie wszedł w 89 minucie, co naprawdę napawa optymizmem.!! Być może z Interem wyjdzie .... a po co ja się łudzę?

Swoją drogą czy jeżeli Bayern i Hamburg zagrają w finałach Europejskich Pucharów, Italia nie straci miejsca premiowanego udziałem w LM ?
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2010, 20:11 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 7 razy.


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 20:05

<<W@jTEk>> pisze:Mówiłem że kielona to najlepszy napastnik w juve ?! strzeliłby 2 gola gdyby nie VI...rozumiem chciał się odblokować ale wiedział że jest na spalonym (chyba) :angry:

Camor miał dobre spotkanie...zaskoczyła mnie zmiana seby :!: przynajmniej sęsowne zmiany dzisiaj były a nie co ostatnio :prochno:

Cieszą 3 pkt :dance: Będzie 5 miejsce jak Genoa dzisiaj wygra...

FORZA JUVE!!
Polecam naprawdę lekturę słownika i większą uwagę na lekcjach Polskiego. Bez składu i ładu.


Co do samego meczu nie ma się co dużo rozpisywać, jak to ujął komentator na Al Jazeerze, stary Juventus byłby zadowolony z takiego wyniku zaliczając pełną pulę, małym nakładem sił przed ważnym meczem, ciekawe jak zareaguje obecny. W samym meczu podobał mi się Chiellini co chyba odkrywcze nie jest, oraz Marchisio. Natomiast co do Iaquinty dzisiaj naprawdę szkoda słów, nie wiem czy opanował choćby jedną piłkę, nad De Ceglie nie będę się pastwił.

Trzeba myśleć już o piątku, i wierzyć w wyciągnięciu konsekwencji z dzisiejszego meczu.


Dawniej Virus[Mauro].
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 20:31

Kolejny żałosny mecz. Co z tego, że wygrany, jak taką grą nie zasługujemy nawet na środek tabeli, nie mówiąc już o pucharach. Teraz trzeba się modlić, żeby jakoś dociągnąć na koniec sezonu do 6 miejsca i w konsekwencji zakwalifikować się do Ligi Europejskiej. Amauri, Grosso, Zebina - co oni robią w Juventusie ?


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 20:53

Ważne że 3 punkty więc nie będę aż tak bardzo marudzić, ale to co robiły dzisiaj nasze "skrzydła" i atak było żenujące... :angry: Zwycięstwo cieszy styl "trochę" mniej. Zobaczymy czy pokażą ambicje z interem...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 20:57

Nie to , że Vicenzo zagrał fatalnie to popełnił błąd główkując po strzale Gorgio. Chiellini zaliczyłby chyba 1 raz w karierze dubelka :)


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 21:02

zwycięzców sie nie sądzi :D
niewiem czy jeszcze nas stać chociaż na LE zobaczymy po meczach na San Siro czyli na koniec sezonu :lol:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 21:57

Liczą się 3 punkty. Drużyna zagrała w miarę. Współpraca na linii Iaqu-Amauri poprawna (kilka fajnych zgrań), ale obaj mieli straszne problemy z kontrolowaniem piłki.Lepiej Vincenzo, ale nadmiar chęci przypłacił utratą bramki Giorgio. Z drugiej strony pokazało to tylko jak bardzo chce strzelać bramki. Nie sądzę żeby był to objaw jakiegoś ślepego ciśnienia na bramki al'a Inzaghi.
De Ceglie znowu jeździec bez głowy, lepiej Camor, ale również daleko od swojej średniej formy + głupi łokieć. Marchisio znowu świetnie, Melo czasem też. najemnik niech odejdzie, Grosso też. Proszę. Zebina mizernie.
GIORGIONE :happy: :happy: :happy:
Po raz kolejny udowodnił, że razem z Gigim jako jedyni są konkurencyjni na swoich pozycjach w skali światowej. Aż się prosi o lepszego partnera na środku :angry:
Od teraz każda następna porażka oznacza brak Champions League. Palermo łatwo skóry nie sprzeda...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 22:21

Ja tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz, bo do mnie to jeszcze nie dociera. Nie straciliśmy bramki. Szok.

O grze się zapomni, istotne trzy punkty. Zobaczymy czy i czym nas jeszcze w tym sezonie zaskoczy wesoła Zacka ferajna. Nadzieja umiera ostatnia.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 22:37

szczypek pisze:Ja tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz, bo do mnie to jeszcze nie dociera. Nie straciliśmy bramki. Szok.
Poczekaj tydzień...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 22:47

deszczowy pisze:
szczypek pisze:Ja tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz, bo do mnie to jeszcze nie dociera. Nie straciliśmy bramki. Szok.
Poczekaj tydzień...
Zapomniałem jak to smakuje. Kiedy ostatni raz mieliśmy do czynienia z taką sytuacją?

A Inter? Wygramy z nimi, jestem przekonany.


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 23:01

szczypek pisze:
deszczowy pisze:
szczypek pisze:Ja tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz, bo do mnie to jeszcze nie dociera. Nie straciliśmy bramki. Szok.
Poczekaj tydzień...
Zapomniałem jak to smakuje. Kiedy ostatni raz mieliśmy do czynienia z taką sytuacją?
Ostatni raz nie straciliśmy bramki z Ajaxem 0-0, a w lidze z Udinese w listopadzie...
Także jestem w szoku :prochno:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2010, 23:08

deszczowy pisze:
szczypek pisze:Ja tylko zwrócę uwagę na jedną rzecz, bo do mnie to jeszcze nie dociera. Nie straciliśmy bramki. Szok.
Poczekaj tydzień...
Panie, jaki tydzień, przecież zawsze pokrzywdzony niekorzystnym terminarzem inter podejmuje nasz zespół w piątek.

PS. dzisiaj wygraliśmy bo Kielon strzelił bramkę (na 1:0).


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany