Serie A (33): JUVENTUS 1-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 14:55

z taką grą to o LM możemy pomarzyć kto wie ? może nawet o LE możemy zapomnieć :evil:
Z Cagligari będzie ciężko ale gramy u siebie chciałbym zobaczyć Seba na boisku ale...no wszyscy chcą go na boisku tylko nie trener :whistle:

Później mecz z Interem walczącym o Scudetto i Milan a i frytki do tego (w restauracji u Marchisio ) :doh:


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 15:04

<<W@jTEk>> pisze: Później mecz z Interem walczącym o Scudetto i Milan a i frytki do tego (w restauracji u Marchisio ) :doh:
Otworzył Pizzerie


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 17:00

Powiem tak:
Ja już niewierze w takie Juve w tym sezonie może zająć nawet 15 miejsce w tabeli - nie obchodzi mnie to ten sezon jest stracony czekam na nowy a co sie w tym wydarzy - co za różnica


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 17:49

Musimy to wygrać bo jakby wyglądała LM bez Juve??
Nuda i bez pięknych goli Alexa??
No chyba raczej damy radę no i jeszcze u siebie??
Postawiłbym na Immobile i Alexa a za nimi Giovinco i Diego musimy w końcu coś ugrać bo jeżeli mamy grać tak jak ostatnio to lepiej niech dadzą walkower do końca sezonu...bo po co się przemęczać skoro będą potrzebne siły na nowy sezon...też trudny.
Obstawiam remis lub jednobramkowe zwycięstwo Juve!
Forza Juve Grande Alessandro!!!


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 18:09

Najgorsze jest to że rok temu walczyliśmy jeszcze z Realem, Chelsea, Zenitem w LM jak równy z równym, a teraz jakieś odpady z końca tabeli nas ganią.. przykre jest patrzec na to co się tutaj dzieje. Liczę tylko na występ Giovinco.
juventusprzemek pisze:[...]Immobile i Alexa a za nimi Giovinco i Diego [...]
Pewnie nie zagra, z powodu kontuzji.


Goofy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2010
Posty: 137
Rejestracja: 12 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 18:58

tylko wygraną biorę pod uwagę, bo inaczej pożegnamy się z jakimikolwiek europejskimi pucharami...a przed nami cięższe mecze niż ten z Cagliari...

Giovinco od początku musi grać...


non Ti lascero' mai !
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 19:35

Mam nadzieję, że to zamknięcie w szatni im trochę pomogło i Zac wreszcie pójdzie po rozum do głowy ustawiając jako taką taktykę i motywując piłkarzy.

Jeśli nie wygrana to już nie mają kompletnie na co liczyć.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 20:10

Do końca 6 spotkań, Cagliari, Bari i Catania to muszą być zwycięstwa, to samo Parma w Turynie, która po dobrym początku gra już o nic, bo na bank się utrzyma a o puchary ciężko. Jeśli chodzi o 2 wypady na San Siro to mamy chyba większe szanse tam niż w jakimś Neapolu czy Genui. Tu przynajmniej naprawdę będzie mobilizacja. Do tego z Milanem gramy w ostatniej kolejce kiedy ten już prawdopodobnie będzie grał o nic (widzieliście ich terminarz? Walka o tytuł będzie walką Interu z Romą).
Dalej wierzę w LM (choć ciężko o optymizm).

Co do meczu z Cagliari to dwie rzeczy:

Giovinco
Forza Juve


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2010, 20:14

juventusprzemek pisze:Musimy to wygrać bo jakby wyglądała LM bez Juve??
Chlopaku, zejdz na Ziemie, nas juz nie ma i nie bedzie w przyszlym sezonie w Lidze Mistrzow...

@tabo89 - podziwiam, ze chce Ci sie zakladac kolejny temat/zapowiedz o nadchodzacym meczu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 00:52

A ja Wam powiem, że jestem absolutnie przekonany, że Primavera, wystawiona razem z ichniejszymi trenerami na ławce, zagrałaby 100 razy lepiej niż nasze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zarabiające po 3 mln za sezon. Młode Zebry mają chęć do gry i mentalność zwycięzców, połamańce dziadzia Zaca boją się wychodzić na murawę i są popychadłem całych Włoch.

Obstawiam remis lub nieznaczną przegraną. Chociaż skoro Udine strzeliło nam 3 bramki, to bardziej bramkostrzelne Cagliari może zrobić większą rozpi.erduchę w naszych szeregach. :think:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 01:06

Z tą Primaverą to nie ma co się zbytnio rozpędzać, bo i tak do niczego takiego nie dojdzie, a jeżeli by już doszło to prócz doświadczenia dla naszych młodych wilczków nic innego by nie wynikło.
Jaki miałby być efekt i reakcja naszych gwiazdeczek? Że niby petardy w tyłki by dostali i zaczęli śmigać? Nic z tych rzeczy. Skoro po takim szeregu kompromitacji, upadków, ciosów, protestów kibiców, a nawet daniu po razie Zebinie nic sobie z tego nie zrobili, to nie ma co się łudzić, że nagle by się obudzili, chociażby nie wiem jak bardzo chcieli. Wierzę w to, że Primavera gryzłaby trawę, ale co z tego? I tak by nie wygrali, bo piłka seniorska różni się od juniorskiej.

Co do samego meczu to wiadomo, że będzie ciężko. Dawno nie wygraliśmy w przekonywujący sposób (ostatni raz 5:2 z Atalantą, bo Fulham nie liczę :prochno:). Jeżeli wygramy to pewnie wymęczymy bułę i jakieś 2:1, 3:2 ugramy, będzie bardzo ciężko. Normalnie powinienem remis wziąć w ciemno, ale dalej jak ślepy w nich wierzę i pewnie znów się rozczaruję :doh:.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 13:33

tego meczu raczej nie obejrzę w TV. po ostatnich "popisach" naszego ukochanego klubu nawet nie wiem co napisać. trzeba wygrać ten mecz? A czy z Napoli czy z Udinese nie trzeba było? obecnie nawet w lidze europejskiej się nie znajdziemy, więc na moje oko to mogą i wszystko do końca sezonu już przegrać. Ciężko mi to jest pisać, ale obecna sytuacja jest po prostu fatalna i miejmy nadzieję, że z początkiem przyszłego sezon choć trochę się wszystko pozmienia, na lepsze oczywiście. Tymczasem liczę na jakikolwiek punkt w starciu z Cagliari.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 13:37

Przy okazji tego że wspomniałeś o oglądaniu meczu:

Jeśli ktoś będzie miał info n/t meczu w którejś z polskich stacji wcześniej niż ja zauważę to proszę o wiadomość :wink:


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 14:22

Jeżeli Juventus nie zwycięży w tym meczu, a to bardzo prawdopodobne, to śmiem wątpić, że w ogóle zakwalifikujemy się do Ligi Europejskiej, bo jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów to już dawno straciłem nadzieję. Należy wystawić ofensywny skład, postawić wszystko na jedną kartę i po prostu wygrać ten mecz. Innej recepty nie widzę.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 14:41

A dla mnie to niech przegrajmy, obojetne mi to, a nawet lepsze. Pewnie wiekszosc z was mnie obleci ale mam logiczne wytlumaczenie.

Nie mam na ta informacje zrodla, nie pamietam nawet czy to poprawna suma, ale obilo mi sie kiedys o uszy ze za udzial w fazie grupowej LM dostaje sie okolo 15 milionow. Za udzial w LE dostaje sie owiele mniejsza, niezbyt znaczaca dla takich budzetow jakich ma Juventus, sume.

Jak wszyscy wiemy w Champions League sie w nastepnym sezonie nie znajdziemy. Wiec moim zdaniem, co nam po takim pucharze pocieszenia jesli i tak praktycznie nic z tego nie mamy, procz wiekszego ryzyka kontuzjii?

Wedlug mnie lepiej by bylo gdybysmy nie brali udzialo w LE i skupili sie na lidze.

Mam nadzieje na wystep Giovinco. Od pierwszych minut.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Zablokowany