Serie A (30): Napoli 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:27

Przyzwoity mecz Melo, przynajmniej w II połowie.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:35

Elo Melo:) pisze:nie zagranie w LM i LE w kolejnym sezonie może być dla Juve wybawieniem
dokladnie! potwierdzam! gorzej nie bedzie jak zostana ci co cos rokuja + chociazby chlopaki z primavery...jestem tego samego zdania!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:40

Dobrze, że Gianni nie musi tego widzieć...

Co ta banda amatorów szukających łatwej gotówki zrobiła z Jego Juventusem ?


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:41

Od tego się zaczęło.

Spójrzcie sobie teraz na wasze komentarze...


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:44

Maxi - bijąc sie w piersi przyznaję, byłem za zwolnieniem Claudio, i przez myśl mi nie przeszło że niecały rok później będziemy w takiej ...
Jeśli te plotki o sklerozie Zaca to prawda to :bravo: :angry:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:48

MaxiLopez pisze:
Od tego się zaczęło.

Spójrzcie sobie teraz na wasze komentarze...
Nie ma co płakać za Ranierim, owszem gramy jakieś 10x słabiej, niż za Siwego, ale przy nim tez sporo nerwów i włosów z głowy sobie powyrywaliśmy. Ja w każdym razie nie tęsknię. Trenerem był lepszym od Ferrary i Zaca, ale nie na Juventus, a właśnie na Romę.


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:58

Kolejna porażka... :cry:

Ciężko cokolwiek napisać, ja mam tylko nadzieję, że nie zależnie czy zajmiemy te 4 miejsce czy nie to pożegnamy się przede wszystkim z obecnym " zarządem " jaki i tym całym żenującym " projektem" :!:
Co do tego 4 miejsca, to na pewno trzeba o nie jeszcze spróbować powalczyć bo jeśli w Juve mają być jakieś konkretne transfery to gra w LM jest raczej podstawą, trzeba też przecież pamiętać o kasie z LM, praw TV, reklam czy biletów...

Niestety wszystko to wygląda tragicznie, potrzebne są zmiany zarządu, trenera, piłkarzy nie wspominając już nawet o tych kontuzjach czyli temat Vinovo...

W końcówce meczu mina Del Piero i Davida na pewno utknie w pamięci na długo...
Ostatnio zmieniony 26 marca 2010, 00:35 przez __Alex__, łącznie zmieniany 1 raz.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:23

Czemu kibice nie załatwią tych gnoi? Czemu siłą (tak, siłą) czegoś z tym nie zrobią? Kto będzie chciał dołączyć do zniszczonej drużyny latem? Piłkarze z Serie B? Co to będzie? CO TO BĘDZIE?

Mam już dość tych facjat. Gdybym spotkał na ulicy (mówię bez żartów) blanca to wyzwałbym śmiecia prosto w twarz. Albo i nawet gorzej...

Ile razy będziemy się przyglądać upadkowi Juventusu? Na LM już straciłem ostatki nadziei, brońmy się lepiej LE (ah no tak jesteśmy siódmi).

Po raz kolejny mam nadzieję, że ktoś z góry coś z tym burdelem zrobi, bo to jest już tak żałosne, że wszyscy się z nas śmieją. Dosłownie: wszyscy.

Przy naszym frajerstwie (delikatnie mówiąc) Real Madryt może się czuć triumfatorem CL. Koniec, dobranoc. Głowy powinny za to polecieć.

P.S. Bardziej niż start w pucharach martwi mnie przyszłość Kielona i Gigiego :think: :doh:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:26

Ma ktoś screenshota jakiegoś kiedy to w oczach Alexa pojawiły się łzy?


Obrazek
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:32

Mimo że rzadko się tu wypowiadam. To jednak...sorry ale żal mi dupe ściska...jak przegrywaliśmy to przegrywaliśmy...ale szczerze...takiego slabego Juventusu nie pamiętam...był jako taki styl, wyniki, piłkarze...teraz nie ma nic..nikt nie biega,nikt nie walczy...wszystko sie wali...nie mam sił oglądać tych żalów i żałosnych starań.... naprawdę przykro mi że dożyłem takich czasów...;( trzeba walki...a nie gówna...rzygać się chce tym wszystkim...;( w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mi smutno....ide bombe załapać


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:42

Nie da się powiedzieć nic więcej, poza tym, co napisaliście. Po raz kolejny cieszę się, że NIE oglądałem meczu. Z każdym tygodniem widać, że poziom dna obniża się. Że jest coraz gorzej i gorzej, i gorzej i..... Nie potrafię zrozumieć co dzieje się z tym klubem. Gdzie jest DUMA Z BYCIA JUVENTINIM? W osobie Grygery? Grosso? Zaccheroniego...?

Z naszego klubu coś wysysa krew. Tracimy naszą somę. Jakiś koszmar nocny siadł nam na piersiach i nie chce zejść. Wie, że dopadł dobry obiekt. Musimy się przebudzić, dopóki jeszcze możemy.

Juventus... umiera :|


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:49

ale to było dobre!!! :rotfl:
Takiego burackiego i frajerskiego Juventusu to jeszcze nie widziałem.

Ranieri, Molinaro, Marchionni-Wróćcie!


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:52

Jeszcze Kołtoń jak wypalił z tekstem "ala" no te rajdy Grosso są niesamowite, nie wielu pilkarzy potrafi sie tak podłączyć jak on..coś taekigo poweidział.... :dance:


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 01:19

Vincitore pisze: Nie ma co płakać za Ranierim, owszem gramy jakieś 10x słabiej, niż za Siwego, ale przy nim tez sporo nerwów i włosów z głowy sobie powyrywaliśmy. Ja w każdym razie nie tęsknię. Trenerem był lepszym od Ferrary i Zaca, ale nie na Juventus, a właśnie na Romę.
Nie sądzę, żeby Ranieri był trenerem dużo lepszym niż Zac czy Ferrara. On po prostu trafił jeszcze na ten silniejszy Juventus. Staczamy się i same zmiany trenerów tu nie pomogą. Zobaczycie co się będzie działo w przyszłym roku. :rotfl:

:cry:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 01:28

Meczu nie oglądałem....stety/niestety...ale od pewnego czasu zresztą wspomina to również Zac, chłopaki nie mają siły na cały mecz. W pierwszej połowie to wszystko jakoś wygląda czasem nawet schodzimy z niej zwycięzcy, a w drugiej mamy bicie stojącego chłopca, który woła mamę do zmiany bo nie ma już siły po kolejnym uderzeniu ojca...
Niestety Ferrara załatwił nam cały sezon i zbieramy tego plony nadal...niedoświadczony trener źle zasiał zboże i teraz słabo urosło i co rusz jest podłamywane przez wiatr przeciwników, czy zostanie całkiem złamane? wszystko do tego zmierza, w kolejnym sezonie znowu będziemy ekscytować się TYLKO walką o mistrza, tylko tym razem do której kolejki...?z jakimi piłkarzami? bo raczej z tym samym zarządem...w końcu zwycięskiego składu się nie zmienia...
Ostatnio zmieniony 26 marca 2010, 08:16 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany