Serie A (30): Napoli 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:42

Nie wiem jak wy, ale ja już się przyzwyczaiłem do tych porażek. Nie robią już na mnie takiego wrażenia, jak chocby w ubiegłym sezonie.
Co do meczu, to tak jak w avatarze.
Idę spac.


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:43

No genialna zmiana Del Piero na Grygere. Ale oprócz tego, to trzeba przyznać, że Napoli było lepsze, wygrało zasłużenie, a My zaczynamy wracać na ścieżkę obraną przez Ferrare.

Nie wydaje mi się, abyśmy zakończyli ten sezon na miejscu 4. I nie dlatego, że strata jest jakaś wielka. Po prostu gramy piach i jesteśmy za słabi.

Edit: W ogóle to gdyby nie pierwsze 4 mecze i 12 punktów, które w nich zdobyliśmy to byśmy teraz walczyli o utrzymanie...
Ostatnio zmieniony 25 marca 2010, 22:49 przez eslk, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:45

No - Panowie. Mamy wątpliwy zaszczyt przyglądać się upadkowi ukochanej drużyny. Płakać się chce, gdy każda kolejna drużyna radośnie nas gwałtem bierze. Jesteśmy niczym dzieci we mgle. Słabi, bezbronni, pozbawieni przyszłości... O LM możecie już zapomnieć - ci, którzy jeszcze na nią nadzieje mieli. Teraz naszym problemem będzie zatrzymanie w klubie Buffona, Chielliniego, Sissoko - słowem najlepszych.

Juventusu nie ma - nie ma nas na piłkarskiej mapie świata. Łoją nas wszyscy - zarówno ci mocni, jak i podwórkowi amatorzy. Za jakie grzechy musimy patrzeć na tych amatorów :?: :!: Nic nie zapowiada, aby się cokolwiek miało zmienić. To 6 miejsce to i tak chyba za dużo. Są inne drużyny, bardziej ambitne, które na takie lokaty zasługują. Dzisiejsze spotkanie w pełni zasłużenie przegrane, choć i tak wymiar kary nad wyraz łagodny. Mogło się spokojnie skończyć z 5 bramkami z tyłu, a nikt z Juventinich nie mógłby mieć o to pretensji. Od dzisiaj gramy już tylko o przetrwanie, choć honoru odzyskać się już nie da...


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:47

Wniosek po tym meczu podobny do tego, który nasuwał się na myśl po poprzednich spotkaniach: VERGOGNA!

Napoli nas dyma, a my ich Grygerą! brawo!


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:47

Może jeszcze uda się poprawić serię Ferrary :D Bilans z 5 ostatnich spotkań to : wygrana, remis, porażka, porażka, porażka. Mecz przegraliśmy w 66`. Ta zmiana była naprawdę boska. Poza tym Manninger powinien lepiej zachować się zarówno przy pierwszej jak i drugiej bramce. Gdyby nie jego niepewne wyjścia te gole pewnie by nie padły. Walka o LM już chyba ostatecznie zakończona. Ogólnie raczej nie będzie europejskich pucharów. W weekend 9. miejsce? Żal na to patrzeć, ale chyba innego sposobu na odrodzenie Juventusu nie ma. Tak czy siak stoczylibyśmy się na dno. Im szybciej tym lepiej, bo nie ma co marnować kolejnych sezonów z tym zarządem, a przy zajęciu 4. miejsca na pewno wiele by się nie zmieniło.

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy Napoli i Palermo zasługują na wyższe miejsce od nas to przypomnę, że w tym sezonie zdobyli na nas bez większych problemów po 6 punktów.


Obrazek
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:50

Na mnie tez juz nie robia wrazenia te porazki, zagralismy jak ostatnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i przegralismy, liga mistrzow poszla, teraz drzyjmy o lige europejska w ktorej na teraz nas nie ma( 7 miejsce) , coz jak sie ma takich pilkarzy i zarzad co tu gadac, ale zac to cis dal dupy, jak mozna taka zmiane zrobic alexa i grygera wchodzi??????????? jestemy posmiewieskiem, ciekawe co beda gadac, po meczu nasi, bo mam wrazenie ze oni jak wychodza na boisku juz mysla, jak sie po meczu tlumaczyc z porazki


Witcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 100
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:51

Chyba widziałem łzy Treze i Del Piero, ale w sumie się nie dziwię...
tyle lat, tyle zwycięstw, tyle pięknych chwil...
i nagle paru <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, nie Calciopoli, paru <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wszystko to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>

Tyle mam do powiedzenia.

Forza Juve!


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:56

ja zaluje najbardziej ze nie zagralem za 100 badz wiecej na napoli..taka okazja..taki faworyt ehh coz trudno

co do meczu..to nie ma co pisac..fajnie ze wrocil dzordz

co do obokmeczu...miny alexa i treze....bezcenne :roll:


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:57

zagraliśmy jak parówy, nie mogę przypomnieć sobie drugiego takiego meczu.... zaraz zaraz, czy to nie było tydzień temu w czwartek?

Panowie ja czuję się poniżony, nie wierzę że cokolwiek zdołamy ugrać... to nasz najgorszy sezon od prawie 113 lat! Nie wiem czy sięgniemy po kogoś klasowego w wypadku gdy nie będziemy grać w Europejskich Pucharach, a wyprzedaż szykuje się ogromna....

Nasi dotychczasowi trenerzy chyba nie ogarniają talentu Seby skoro od niego wolą ewidentnie słabszego o kilka lat świetlnych Zdenona Grygerona

Jeżeli nie wygramy następnych meczy to ja osobiście zwolnię ten cały pieprzony zarząd i tych najemników!

Zauważyliście że nie mamy ani bocznych obrońców ani napastnik tj. Lavezzi? i do tego gramy tak bezpłciowo że chyba Odlew Poznań gra lepiej od nas... 0 pressingu 0 niczego 0 wszystkiego ... ja nie ogarniam już tego juwentusu

CZEKAM NA PRAWDZIWE JUVE!*

*mam nadzieję że będzie to jak najszybciej ....
Ostatnio zmieniony 25 marca 2010, 23:01 przez dr.DeV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 22:59

Nasze szansę maleją naprawdę na jakieś 40 % tak oceniam... Szkoda mi tych naszych dwóch napastników na ławce, mimo że wiele już sezonów minęło, to będzie jeszcze przez wiele lat wzór niedościgniony...
Niestety raczej i Alex i Treze i podobnie caly Juventus na boiskach Europy w przyszłym sezonie nie odegra nawet epizodycznej roli...

Teraz to już prawo równi pochyłej. Jak nie idzie ,to nie idzie po całości. Będziemy mieli problem z każdym.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:02

Grygera za Alexa :rotfl: Zac Ty ch...sobie pomyślałem 1-1 i obrońca za napadziora...mysłał, że dowiozą 1 pkt. :angry:

Nie ma szans na 4 miejsce z tymi gamoniami...trzeba bezstresowo doczekać końca sezonu i liczyć , że wyszystko się zmieni począwszy od zarządu po skład.


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:02

zacznę od tego że miałem dziś niewątpliwie wątpliwą :) przyjemność obejrzenia naszych pupili w TV
nie jesteśmy już moi drodzy ligowym średniakiem, moim zdaniem prezentujemy dziś poziom beniaminka Serie A !!!, który nie robi w meczu absolutnie nic oprócz obrony Częstochowy i wybijania piłki na oślep.
W naszej drużynie panuje absolutny chaos - pierwsza sprawa - trenuje nas jakiś ufoludek z matplanety a nie specjalista - stał i patrzył jak tonie statek , no jeszcze postanowił zabawić fanów Napoli wpuszczając Zdenka :rotfl:
zaczyna się jak za Ferrary : strzela gola obronca w sumie w przypadkowej akcji , pomoc i atak nie istnieje, dziś komentator (fan Napoli) co raz wymieniał jakie to wielomilionowe "gwiazdy" pokonał jego zespół. Ale ja nie widziałem dziś żadnej gwiazdy w Juve ! To jest żenada ! :angry: :angry: :angry:
świetne były zbliżenia na ławkę, kiedy to realizator pokazywał dla kontrastu cieszących się piłkarzy Napoli nasze tuzy : Camora, Treze i Del Piero ... potem nawet pokazał Giovinco, którego zdaje się wynik i tak nie interesował, bo on nie może się wbić do składu....przecież u nas grają "gwiazdy" : Grygera, Cannavaro , Zebina itp :whistle:

i na koniec moich smutnych dywagacji - realizator pokazał z bliska oczy Alexa : dostrzegłem w nich prawdziwe zmartwienie, nie sądzę by tylko tym wynikiem...chyba nasz Capitano zaczyna zdawać sobie sprawę , że ten zespół , w tym składzie, z tym trenerem i zarządem....po prostu przestał istnieć na piłkarskiej mapie Italii...........ciao :ball:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:03

Daniel Potrapeluk mówił, że po trzech słabych meczach, teraz czas na dobry i co Ty na to Danielku?! Wywołuję Cię do tablicy!

Zastanawiam się jacy zawodnicy i jaki trener zechcą "wzmocnić" drużynę tego pokroju. Brak europejskich pucharów, środek tabeli - zapowiada się interesująco.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:03

Mówię to jako kibic Juve od 2000 roku.

Może to i dobrze, że nie będziemy grali w CL. Może to pozwoli przemyśleć pewnym ludziom niektóre sprawy. Lepiej czasami zrobić krok w tył, aby potem... no właśnie.


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:03

Sprawa wygląda tak, gramy dwa najważniejsze mecze w sezonie patrząc na układ tabeli i meczy przed nami (Doria i Napoli) i zdobywamy w tych spotkaniach zaraz niech policzę ...... 2x-5y[(-3+z)(12z-21x)]:35*0=0 tak tak ZERO pkt. dno i rozpacz!


Zablokowany