Serie A (29): Sampdoria 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Diego10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2009
Posty: 31
Rejestracja: 15 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:04

Jakim cudem oni maja 6m przeciez oni nic nie graja


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:47

Kolejny mecz potwierdza to, że ta drużyna jest źle zbudowana od góry do dołu.

Nie ma co się rozwodzić nad resztą.


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:47

Juventus nie ma pomysłu na grę. Nie ma kto strzelać goli. Najlepszym zawodnikiem meczu, mimo wpuszczonej !@#$%^ i tak jest Chimenti. Tyle.


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:50

Jeszcze tylko oklep w Neapolu i wakacje! Można będzie snuć sny o potędze z 15 mln euro do wydania bez gry w pucharach. I pełen wybór piłkarzy, którzy będą się rwać do gry u nas, aż strach pomyśleć.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:51

juz nie dlugo diego10 :D


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:52

Matko z córką, z kim ten Diego ma grać jak dwaj panowie w ataku stoją jak kołki, nie pokazują się do gry. Zatem nasz nr. 28 musi kopać wszerz a nie to przodu. Jak nie zagra Giovinco w przyszłym meczu (oczywiście jeśli będzie zdrowy) to ja nie wiem... tyle mam do powiedzenia, bo szkoda słów. Kolejny wieczór w którym Juve totalnie psuje humor.

----------Iaquinta------------
Giovinco--Diego--Candreva/Camor
-----Marchisio--Sissoko----

Nasza ofensywa nie istnieje, każda akcja kończy się na 20 metrze i jest bicie w mur.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:53

Podstawowym i rzekłbym nawet, że jedynym odpwiedzialnym za tą porażkę jest Zaccheroni. Po laniu w Londynie tak się wystraszył, że ustawił zespół w sposób wykluczający jakiekolwiek możliwości stwarzania sytuacji bramkowych. Trójka środkowych pomocników przywiązana do środkowej linii i trójka ofensywnych graczy skazana na walkę z szóstką przeciwników. Naprawdę żal mi tych graczy. Przychodzi im grać pod wodzą kompletnych trenerskich dyletantów. Nie dziwie się, że tym najbardziej nerwowym zaczęły puszczać już nerwy. Kiks Chimentiego czy fatalna dyspozycja Sissoko nie przeszkodziłyby w zwycięstwie jeśli personalnie i taktycznie potencjał drużyny byłby wykorzystany.
Tak trudno było zrozumieć tej trenerzynie, że Sissoko musi być zmieniony przez Melo? Że konieczne jest zweryfiikowanie założeń taktycznych dla graczy środka pola? Że sytuacja na boisku wymaga obecności Camoranesiego?!
Jak pomyślę, że te %^%*&^*(, które rujnują klub od paru lat postanowiły zaoszczędzić parę milionów na Hiddinku a za chwilę stracą ich kilkadziesiąt na braku kwalifikacji do LM... :angry:


calma calma
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:53

Kiedy ten koszmar się skończy? :płaczę: :płaczę: :płaczę:

Jestem zły, rozczarowany, smutny..

Sezon przegrany. Prawdopodobnie o Ligę Europejską będzie bardzo ciężko.. :angry:


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:54

Mecz potwornie nużący. Dawno się tak nie wynudziłem podczas meczu Juve. Sampa niczym Palermo. Pełna kontrola 90 minut, bramka i do domu. Z naszej strony zero zagrożenia. Kiedy piłka znajduje się około 25 metra od bramki Sampy 3-4 naszych zawodników stoi przy piłce albo w okolicy, a reszta za nią. Jeden, góra dwóch piłkarzy plącze gdzieś z przodu między 6-7 obrońcami. Sampa dzisiaj nieskuteczna, bo mogli z 3-4 spokojnie strzelić. Na plus na pewno Canna, Poulsen, do pewnego czasu Marchisio i Del Piero. No i jeszcze powinniśmy podziękować Chimentiemu, że oszczędził nas przed blamażem. Gol Cassano świetny. Co prawda idzie na konto naszego bramkarza, ale strzał był niemal idealny. Bardzo mocny, opadający tuż pod poprzeczkę. Jedyne co mógł zrobić Chimenti to odbić piłkę przed siebie, bo na przerzucenie nad bramką nie było szans.

Za tydzień Napoli, więc pewnie lecimy na 7. pozycję. Do tego Genoa gra z Palermo, więc albo Sycylijczycy nam odskoczą, albo Genoa nas dogoni.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 22:56

Ja już obawiam się bardzo o te 4 miejsce, jak nas takie kluby jak Palermo i Sampdoria wyprzedzają…
Niech ten sezon się już kończy, błagam .
Kolejny trener, który nigdy nie mógł się pochwalić zwycięstwem nad Juventusem od dziś może otwierać szampany i chwalić się całemu światu. Każdy nas ośmiesza, pakują nam bramki z najdziwniejszych pozycji. Co oni zrobili z naszym pięknym starym Juventusem ?
Dosyć! Dosyć! Wypierniczać z Juventusu w podskokach ! Diego też niech szuka nowego klubu, nam nie jest potrzebny ktoś, kto raz na 10 spotkań pokaże jakąś sztuczkę. My potrzebujemy gracza, który w pojedynkę potrafi wygrać mecz i ma równą formę ( Pavel Nedved – oj brakuje nam Ciebie chłopie)
Mam nadzieje, że kibice zrobią może porządek z tą bandą spalonych naleśników.
Mimo wszystko na dobre i złe z Juventusem !
Forza Juve!


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 23:05

Nie da się wygrać meczu na stojąco.
Jak można tak ustawić zespół? 3 def.pom. ściśle trzymających się środka pola jeden Diego i 2 kołków bez szybkości. Oszczędzałeś Blanc na Hiddinku to teraz twoje oszczędzanie pójdzie psu na bude jak LM nie będzie.
Ta drużyna nie może grać bez skrzydeł ludzie.
Krytykujcie Diego mośki, podobała się wam gra Juve jak zszedł?
Mi się żygać chciało. Nie zdziwie się jak sam będzie chciał odejść.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 23:06

Koniec. Potrzeba nam braku gry jakichkolwiek pucharach, trzesienia ziemi, moze nawet wykupienia klubu z rak obecnych wlascicieli, wywalenia wladz i 90% skladu. Musimy przygotwac sie na kilka nastepnych bardzo chudych lat jesli myslimy o tym zeby kiedykolwiek nawiazac do tego czym kiedys byl Juventus.
Krytykujcie Diego mośki, podobała się wam gra Juve jak zszedł?
Mi się żygać chciało. Nie zdziwie się jak sam będzie chciał odejść.
Nasza gra sie kompletnie nie zmienila po jego zejsciu, mosku. Niech odchodzi. Przed jego przyjsciem jakos szlo nam lepiej. Chetnie pomacham mu na pozegnanie.
Ostatnio zmieniony 21 marca 2010, 23:08 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 23:06

Gdzie ten Juventus z sezonu kiedy to wrocilismy z Serie B??:( Pewne miejsce w LM pozniej na drugi rok brak kompromitacji w LM odpadlismy po wyrownanej grze z Chelsea!

Ja nie wiem taki krok w tył poczyniliśmy:(( Czemu zwolnili Ranieriego :( Dlaczego;( O Losie <beczy>


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 23:07

Ten Juventus jest po prostu w komie i tyle na temat.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2010, 23:08

Kolejny popis ragazzi w tym sezonie! Brawo! Zaczynam wierzyć, że w przyszłym sezonie będziemy bez żadnych europejskich rozgrywek. Jeśli facet, któremu stuka 40 lat jest najlepszy z Juventusu* na boisku, to czym jest reszta piłkarzy? Co jeszcze się musi stać, aby ta banda poszła po rozum** do głowy? Jak bardzo musimy klęknąć do miecza Interowi, Milanowi, a nawet Sampdorii czy Palermo?

Ten klub to nie jest już Juventus. To piłkarzyki ubrane w koszulki z JuveStore. Jak można tak spieprzyć taką drużynę? Przecież blanc, secco oraz Zaccheroni nie nadają się do takiej drużyny. Co tu robi Amauri, Grygera, De Ceglie czy Poulsen?

Jedno jest pewne- im dalej będziemy w tym tkwić, tym trudniej będzie o rewolucję. Kto z klasowych trenerów/piłkarzy będzie chciał przyjść do rozbitego w takim stopniu klubu?

P.S. Stosując się do tego newsa i słów "Szefowie klubu! Zac! Piłkarze! Big Ben wybił waszą ostatnią godzinę!", mam nadzieję, że kibice szykują coś hardkorowego.

*- barwami, a przede wszystkim stylem bliżej im do Sieny, Udinese czy nazwą- do Juve Stabia. Oczywiście bez obrazy dla tej trójki.

**- takowy w ich głowach raczej nie istnieje. 404 not found.


Zablokowany