LE (1/8) [2]: Fulham 4-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 15:16

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Zakładając, że Juve przejdzie Fulham, nie mogę sie zgodzic z tym co ktoś napisał tu wcześniej, że "jesli przejdziemy Fulham, wygramy LE"...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e ... abela.html
Zakladajac, ze faworyci po 1 meczach wygraja (do ktorych MIMO wszystko osobiscie zaliczam tez Valencie zwlaszcza ze Frings i Ozil kontuzje) to Juve bedzie mialo do zwalczenia jeszcze: Hamburger SV, Lille, Wolfsburg, Sporting, Standard, Marsylię/Benfice, Valencie.
Pokusze sie o porownanie druzyn.
HSV - trener prezentujacy niezla taktyke - taktycznie HSV > Juventus
potencjal ofensywny HSV = Juve, napastnicy HSV < Juve, pomocnicy HSV < Juve, defensywa HSV > Juve, bramkarz (w chwili obecnej tzn bez Buffona i Alexa) HSV >> Juve, druzyny jako kolektyw HSV > Juve... Ogolnie HSV = Juve
Lille - trener srednio znany, ale prezentujacy ofensywna pilke, taktycznie Lille = Juve, potencjal ofensywny Lille = Juve, napastnicy Lille < Juve pomocnicy Lille = Juve, defensywa Lille > Juve, bramkarz Lille > Juve (w razie gry Alexa = bo Landreau tez jest niezly), druzyny jako kolektyw Lille > Juve... ogolnie Lille=> Juve
Wolfsburg - zmiana trenera dobrze im zrobila, obecnie graja coraz lepiej, i remis z silnym Rubinem - wcale nie musieli, mogli to wygrac... taktycznie Wolfsburg = Juve, potencjal ofensywny Wolfsburg >> Juve, napastnicy Wolfsburg > Juve, pomocnicy Wolfsburg = Juve, defensywa Wolfsburg > Juve, bramkarz (obecnie Wolfs > Juve, w razie Alexa i Gigiego Juve wygrywa), druzyny jako kolektyw Wolfsburg > Juve.... ogolnie niestety Wolfsburg > Juve
Sporting - warsztat Carlosa Carvalhala w koncu zaskoczyl w lidze kilka winow z rzedu, w tym z Porto 3:0...maja dobrych skrzydlowych ktorzy moga sprawic ze De Ceglie/Grygerze/Zebinie moga snic sie koszmary... taktycznie Sporting = Juve, potencjal ofensywny Sporting > Juve, napastnicy Sporting = Juve (poza Liedsonem i czasem Saleiro to hmm...slabo, Juve ma 4), pomocnicy Sporting = Juve, defensywa Sporting = Juve, bramkarz Sporting > Juve, tylko w razie Buffona < (Patricio jest b. dobry i mlody), druzyny jako kolektyw Sporting (nierowna forma) = Juve... generalnie Sporting = Juve
Standard - przyznam sie szczerze ze nie widzialem ich nigdy, a z ich skladu kojarze tylko Bolata, De Camargo, Witsela i Jovanovicia...wiec sie nie podejme ich analizy, ale podejrzewam ze < na korzysc Juve...
Marsylia - trenera przedstawiac nie musze :roll: taktycznie Marsylia > Juve, potencjal ofensywny Marsylia = Juve, napastnicy Marsylia > Juve, pomocnicy Marsylia < Juve, defensywa Marsylia >> Juve, bramkarz Marsylia > Juve (w razie Buffona <, w razie Alexa =), druzyna jako kolektyw Marsylia > Juve... ogolnie Marsylia => Juve
Benfica - trener anonimowy, ale w LE niezle graja, a w lidze niszcza wszystko i wszystkich, taktycznie jednak Benfica <= Juve, potencjal ofensywny Benfica >>> Juve, napastnicy Benfica >Juve, pomocnicy Benfica = Juve, defensywa Benfica > Juve, bramkarz Benfica >Juve (w razie Alexa =, w razie Gigiego <), druzyna jako kolektyw Benfica > Juve
ogolnie Benfica > Juve
Valencia - treneiro chaotyczny, potrafi wygrac z silnym, przegrac ze slabym... taktycznie Valencia = Juve, potencjal ofensywny Valencia = Juve (tylko Silva, Villa i Mata, w Juve jest Alex, Diego i Marchisio - mniej wiecej na 0), napastnicy Valencia > Juve, pomocnicy Valencia < Juve, defensywa Valencia > Juve, bramkarz Valencia > Juve (w razie Alexa i Gigiego <), druzyna jako kolektyw Valencia = Juve ogolnie Valencia =< Juve...

Wiec tak latwo nie bedzie...owszem, sa niespodzianki ,ale generalnie na te chwile, cieszylbym sie z awansu do polfinalu... naprawde.
według Ciebie jesteśmy jedną z najsłabszych drużyn w LE !!! puknij się w czoło :)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 15:20

Mam szczerą nadzieję, że Zdenek już w tym sezonie murawy nie powącha. Na środku obrony widziałbym Poulsena, który grywał na tej pozycji w poprzednim klubie. Jeśli to my będziemy się utrzymywać przy piłce i kontrolować przebieg spotkania dobrze zabezpieczając tyły myślę, że dobry rezultat dowieziemy do końca.

----------Chimenti-------
Zebina-Cannavaro-Poulsen-Grosso
---------Sissoko-Melo-Marchisio---
----------Candreva--Diego---------
----------------Iaquinta--------------

Tak samo jak Kondzio uważam, że to chyba najsilniejsza 11 jaką możemy wystawić, zakładając, że Camor nie jest gotowy na cały mecz.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 15:27

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Zakładając, że Juve przejdzie Fulham, nie mogę sie zgodzic z tym co ktoś napisał tu wcześniej, że "jesli przejdziemy Fulham, wygramy LE"...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-e ... abela.html
Zakladajac, ze faworyci po 1 meczach wygraja (do ktorych MIMO wszystko osobiscie zaliczam tez Valencie zwlaszcza ze Frings i Ozil kontuzje) to Juve bedzie mialo do zwalczenia jeszcze: Hamburger SV, Lille, Wolfsburg, Sporting, Standard, Marsylię/Benfice, Valencie.
Pokusze sie o porownanie druzyn.
HSV - trener prezentujacy niezla taktyke - taktycznie HSV > Juventus
potencjal ofensywny HSV = Juve, napastnicy HSV < Juve, pomocnicy HSV < Juve, defensywa HSV > Juve, bramkarz (w chwili obecnej tzn bez Buffona i Alexa) HSV >> Juve, druzyny jako kolektyw HSV > Juve... Ogolnie HSV = Juve
Lille - trener srednio znany, ale prezentujacy ofensywna pilke, taktycznie Lille = Juve, potencjal ofensywny Lille = Juve, napastnicy Lille < Juve pomocnicy Lille = Juve, defensywa Lille > Juve, bramkarz Lille > Juve (w razie gry Alexa = bo Landreau tez jest niezly), druzyny jako kolektyw Lille > Juve... ogolnie Lille=> Juve
Wolfsburg - zmiana trenera dobrze im zrobila, obecnie graja coraz lepiej, i remis z silnym Rubinem - wcale nie musieli, mogli to wygrac... taktycznie Wolfsburg = Juve, potencjal ofensywny Wolfsburg >> Juve, napastnicy Wolfsburg > Juve, pomocnicy Wolfsburg = Juve, defensywa Wolfsburg > Juve, bramkarz (obecnie Wolfs > Juve, w razie Alexa i Gigiego Juve wygrywa), druzyny jako kolektyw Wolfsburg > Juve.... ogolnie niestety Wolfsburg > Juve
Sporting - warsztat Carlosa Carvalhala w koncu zaskoczyl w lidze kilka winow z rzedu, w tym z Porto 3:0...maja dobrych skrzydlowych ktorzy moga sprawic ze De Ceglie/Grygerze/Zebinie moga snic sie koszmary... taktycznie Sporting = Juve, potencjal ofensywny Sporting > Juve, napastnicy Sporting = Juve (poza Liedsonem i czasem Saleiro to hmm...slabo, Juve ma 4), pomocnicy Sporting = Juve, defensywa Sporting = Juve, bramkarz Sporting > Juve, tylko w razie Buffona < (Patricio jest b. dobry i mlody), druzyny jako kolektyw Sporting (nierowna forma) = Juve... generalnie Sporting = Juve
Standard - przyznam sie szczerze ze nie widzialem ich nigdy, a z ich skladu kojarze tylko Bolata, De Camargo, Witsela i Jovanovicia...wiec sie nie podejme ich analizy, ale podejrzewam ze < na korzysc Juve...
Marsylia - trenera przedstawiac nie musze :roll: taktycznie Marsylia > Juve, potencjal ofensywny Marsylia = Juve, napastnicy Marsylia > Juve, pomocnicy Marsylia < Juve, defensywa Marsylia >> Juve, bramkarz Marsylia > Juve (w razie Buffona <, w razie Alexa =), druzyna jako kolektyw Marsylia > Juve... ogolnie Marsylia => Juve
Benfica - trener anonimowy, ale w LE niezle graja, a w lidze niszcza wszystko i wszystkich, taktycznie jednak Benfica <= Juve, potencjal ofensywny Benfica >>> Juve, napastnicy Benfica >Juve, pomocnicy Benfica = Juve, defensywa Benfica > Juve, bramkarz Benfica >Juve (w razie Alexa =, w razie Gigiego <), druzyna jako kolektyw Benfica > Juve
ogolnie Benfica > Juve
Valencia - treneiro chaotyczny, potrafi wygrac z silnym, przegrac ze slabym... taktycznie Valencia = Juve, potencjal ofensywny Valencia = Juve (tylko Silva, Villa i Mata, w Juve jest Alex, Diego i Marchisio - mniej wiecej na 0), napastnicy Valencia > Juve, pomocnicy Valencia < Juve, defensywa Valencia > Juve, bramkarz Valencia > Juve (w razie Alexa i Gigiego <), druzyna jako kolektyw Valencia = Juve ogolnie Valencia =< Juve...

Wiec tak latwo nie bedzie...owszem, sa niespodzianki ,ale generalnie na te chwile, cieszylbym sie z awansu do polfinalu... naprawde.
Nie z wszystkim się zgodzę, aczkolwiek podsumowując, będzie bardzo ciężko wygrać tą lige. Jeśli chodzi o kadrę to silniejszy od nas jest chyba tylko Liverpool. Reszta wygląda słabiej.

Jutro spacerku nie możemy się spodziewać. Fulham u siebie jest bardzo mocne, a poza tym czasem pomoże im 12 zawodnik - czyli nasz bramkarz.

Obstawiam remis.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 15:46

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:napastnicy HSV < Juve
A bo ja wiem? Guerrero jest chimeryczny, ale Ruud, Petrić czy młody-zdolny Berg nie ustępują naszym staruszkom.
Co najmniej znak równości.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 16:18

Bardzo mnie ciekawi postawa obrony w tym meczu. Grygera w ostatnich dwóch meczach zaliczył dwa największe faile sezonu i powinien usiąść na trybunach (tak, tak, wiem, że nie jest to możliwe, bo kontuzje, etc). On mi trochę czasami przypomina Rivasa - i oby skończyło się tak samo jak z Kolumbijczykiem ;)

Stawiam na remis, 1:1, 2:2, albo 3:3 ;)


Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 17:01

powiem szczeże że nie wieże w to że juve strzeli więcej niż 2 bramki obstawiam 1-1 lub 2-1 dla Fulham ale w ostatecznym rozrachunku Juve przejdzie do następnej rundy :bravo:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 17:07

eslk pisze:Bardzo mnie ciekawi postawa obrony w tym meczu. Grygera w ostatnich dwóch meczach zaliczył dwa największe faile sezonu i powinien usiąść na trybunach (tak, tak, wiem, że nie jest to możliwe, bo kontuzje, etc). On mi trochę czasami przypomina Rivasa - i oby skończyło się tak samo jak z Kolumbijczykiem ;)

Stawiam na remis, 1:1, 2:2, albo 3:3 ;)
Na siłę można by było ustawić Melo w środku a Grygerę wysłać na Sybir. Również mam nadzieję, że czeka go taki sam los jak Rivasa


Obrazek
Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 17:59

Awans mam jak w banku.Ale juve już pokazała nawet jak coś ma się jak w banku można to stracić.Mam nadzieje że Manninger wyzdrowieje bo ja się boje grania Chimenti


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 18:23

Damianoss60 pisze:Awans mam jak w banku.Ale juve już pokazała nawet jak coś ma się jak w banku można to stracić.Mam nadzieje że Manninger wyzdrowieje bo ja się boje grania Chimenti
Jak w banku? Śmiem wątpić wystarczy ,że przez cały mecz stracimy 2 bramki, a nie jak ostatnio 3!


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 18:41

Ya-Qb 25 pisze:powiem szczeże że nie wieże w to że juve strzeli więcej niż 2 bramki obstawiam 1-1 lub 2-1 dla Fulham ale w ostatecznym rozrachunku Juve przejdzie do następnej rundy :bravo:
polecam mozille poprawia błędy ortograficzne - no chyba ,że miałeś na myśli wieże ,czyli Iaquinte Trezegueta ,czy Zamore :)
a do szczeże brakuje mi sensownego wyjaśnienia

oby juve awansowało! łatwo nie będzie ,więc tacy pewni nie bądźcie!! przeciwnik to nie laik z polskiej ligi! oby nie było powtórki z bayernu ,bo taki mecz na cały sezon to i tak wystarczający jest!


Kolokwialny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 20
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 20:18

Pinsoglio - Zebina Cannavaro Grosso De Ceglie - Sissoko Marchisio Camor - Diego - Trezeg Iaquinta


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 20:29

Kolokwialny pisze:Pinsoglio - Zebina Cannavaro Grosso De Ceglie - Sissoko Marchisio Camor - Diego - Trezeg Iaquinta
Trezeguet sie nie nadaje !!! Grosso na środku ?? nie da rady i za Camora Melo


Fino Alla Fine Forza Juventus!
marcin1804

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 15 lipca 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 21:24

Tak swoją drogą szykuje sie niezłe oszukać przeznaczenie; puściłem wodze wyobraźni i takie analogiczne dziwactwo wyszło: mecz ze Sieną- pierwsza połowa, wygrywamy 3:1 ( czytaj pierwszy mecz z Fulham), druga połowa meczu ze sieną tracimy 2 bramki i nie wykorzystujemy tak wielkiej szansy na zwycięstwo. Przegrywamy remisująć. ( czytaj <niedajBożę> drugi mecz z Fulham czyli tracimy dwie bramki i odpadamy mimo że w dwumeczu remis). Obym się mylił...


Porażka jest gorsza niż śmierć, bo z porażką trzeba żyć.
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 21:41

Kolokwialny pisze:Pinsoglio - Zebina Cannavaro Grosso De Ceglie - Sissoko Marchisio Camor - Diego - Trezeg Iaquinta
Co Ty tutaj wymyśliłeś ? Grosso na środku obrony, a na lewej obronie nie stabilny w obronie Paolo. Sądzę że za Vincenzo wystąpi Del Piero a za De Ceglie, Poulsen.
Reasumując:
----------------------Chimenti-------------------
Zebina --- Cannavaro --- Poulsen --- Grosso
--- Sissoko ----------Melo--------Marchisio---
-----------Del Piero-------Diego----------------
---------------------Trezeguet------------------

Wolałbym na bramce Pinsoglio bo przynajmniej w ostatnim czasie łapał piłke, a nie to co Chimenti grał ostatni raz w wakacje (nie wliczając w to jego ostatniego, fenomenalnego występu ze Sieną), ale czy Zac postawi na niedoświadczonego zawodnika ? :whistle:


Kolokwialny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 grudnia 2009
Posty: 20
Rejestracja: 21 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2010, 21:46

Grosso grywal juz na srodku obrony. Jest najbardziej doświadczony na tej pozycji z reszty. Jeżeli nie chcesz deCeglie na lewej to moze tam grac Hasan ktory tez juz tam grywał i radził sobie ponadprzeciętnie.
Del Piero nie nadaje sie na gre przeciwko Anglikom.
Amauri-Iaquinta-Treze to jedyna opcja z przodu.
Camor powinien zagrać - jeżeli ogladales mecz ze Siena to zrozumiesz dlaczego. Majac z przodu Dwóch dobrych wysokich potrzeba jest Camora i jego prawej strony.Wole poświecić Claudio na srodku i dać Melo Momo Camor niż odpuscic Mauro.


Zablokowany