LE [1/8] (1): JUVENTUS 3-1 Fulham [JPC na meczu!!!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Amaurozaurus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2010
Posty: 29
Rejestracja: 15 lutego 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 16:13

Nie ma bata musi byc zwycięstwo. Awans ma byc załatwiony już w pierwszym meczu.
Przed chwilą dałem va banque na Juve. Forza


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 16:18

Amaurozaurus pisze:Nie ma bata musi byc zwycięstwo. Awans ma byc załatwiony już w pierwszym meczu.
Przed chwilą dałem va banque na Juve. Forza
to kiedy impreza ? ;) a tak co do meczu musimy wygrać najlepiej niestracić zadnej bramki a to dlatego ,ze w Angli gra sie cieżko przkkładem wczorajszy mecz może Giovinco zagra i camor wiec ataki uskrzydlające sie by przydały bo ostatnio gramy bez polotu a jakimś cudem tylko 1 porażka za Zaca i żeby tylko ta 1 w tym sezonie. zobaczymy może coś Vincenzo pokaze ;) co do meczu to 2-0 dla nas


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 16:19

Mam nadzieję, że od pierwszej minuty będzie grał Iaquinta, na Treze nie moge patrzeć... A na środku pomocy Marchisio (wtedy pokaże na co tak naprawdę go stać), choć podobno jest przeziębiony :think:. Stawiam na 1 : 1


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 16:28

YachO_ pisze:Mam nadzieję, że od pierwszej minuty będzie grał Iaquinta, na Treze nie moge patrzeć... A na środku pomocy Marchisio (wtedy pokaże na co tak naprawdę go stać), choć podobno jest przeziębiony :think:. Stawiam na 1 : 1
obyś sie mylił z takim wynikiem bo jak taki wynik u siebie bedziemy mieli to każdy bramkowy remis traktuje jako porażkę, 2-0 musi być;)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 16:32

Ja liczę na indywidualne przebłyski.
Nie mogą grać 3 w środku przeciwko ich 4.
Zabiegają ich.
4-2-3-1 ze skrzydłowymi bo z angolami można wygrać używając ich broni.
Skrzydeł.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 17:10

Nie ma co porównywać poszczególnych formacji obu drużyn. Ale jest coś w czym mają dzisiaj nad nami przewagę. A mianowicie jest to pozycja bramkarza. Mark Schwarzer zbiera bardzo dobre noty, to świetny fachowiec i jest lepszym piłkarzem niż Manninger.

Juventus nie może bać się takiego przeciwnika, musimy go przejść, bo inaczej będzie wielki wstyd. Stawiam na skromne zwycięstwo.
Bardzo prawdopodobne, że Stara Dama będzie jedynym przedstawicielem Serie A w europejskich pucharach, musimy się godnie zaprezentować!


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 18:33

ewerthon pisze: Bardzo prawdopodobne, że Stara Dama będzie jedynym przedstawicielem Serie A w europejskich pucharach, musimy się godnie zaprezentować!
Wydaje mi się, że Inter może przejść Chelsea. Powiem szczerze, że nawet bardzo na to liczę mimo, że szczerze nie znoszę tego klubu. Cholerny Ranking UEFA straszy a szkopy mają w CL Bayern i VFB - choć bardzo bym się zdziwił gdyby ci drudzy przeszli FCB. Do tego w LE gra Hamburger, Wolfsburg i Werder, i o ile dwóch ostatnich ma ciężkich rywali (Rubin i Valencie) to pierwszy ma do pojechania sporo słabszy Anderlecht i pewnie awansuje. Nie wiem czemu Włoskie drużyny tak słabo sobie radzą...
BTW sorry za offtop :P :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 18:39



eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 19:01

Czyli 4321 albo 4231. I dobrze.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 19:13

Fulham jest do ogrania...jednak będzie trzeba się cholernie nabiegać i wybiegać zwycięstwo...Mam nadzieję, ze w tym meczu nasi nie będą odstawiać nogi, bo można być pewnym, że Anglicy odstawiać swoich nie będą. Ostatnio oglądałem połowę meczu Fulham z Tottenhamem i trzeba przyznać, że jest to solidna drużyna chociaż były momenty, że dali się bardzo zepchnąć do obrony przez Koguty.

Najwygodniej by było jakby Juventus wygrał 2-0, jednak będzie to moim zdaniem naprawdę trudne, obawiam się, że brak Kielona będzie w tym meczu bardzo widoczny, zwłaszcza, że nie potrafimy jako drużyny trzymać przeciwnika daleko od naszej bramki i Alex będzie musiał się wykazać(oby bez żadnego klopsa :pray: )
No nic...czekam na mecz, trzeba zlać Angoli i tyle...


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 19:37

wszyscy pisza, ze trzeba to wygrac, ze to bardzo wazne, zeby dojsc do finalu itd. Mam gdzies ten caly puchar, uwazam, ze zac powinien wystawic sklad primavery, zeby sie ogrywali i to wszystko.

Nasi najwieksi rywale o 4 miejsce, graja wylacznie w serie a, a zabliza sie koniec sezonu, wiec nasze zmeczenie jeszcze bardziej wyjdzie, boje sie, ze nie wytrzymac do konca sezonu. I ja osobiscie wole, zeby juve dostala sie na 4 miejsce, niz, zeby walczylo w pucharze pocieszenia.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 19:50

Najważniejsze to zagrać na zero z tyłu.
Liczę na dobry rezultat i grę z jakimś pomysłem.


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 19:54

Medzeer pisze:wszyscy pisza, ze trzeba to wygrac, ze to bardzo wazne, zeby dojsc do finalu itd. Mam gdzies ten caly puchar, uwazam, ze zac powinien wystawic sklad primavery, zeby sie ogrywali i to wszystko.

Nasi najwieksi rywale o 4 miejsce, graja wylacznie w serie a, a zabliza sie koniec sezonu, wiec nasze zmeczenie jeszcze bardziej wyjdzie, boje sie, ze nie wytrzymac do konca sezonu. I ja osobiscie wole, zeby juve dostala sie na 4 miejsce, niz, zeby walczylo w pucharze pocieszenia.
Ostatni raz wygraliśmy coś w Europie 14 lat temu. Także dla mnie zdobycie tego pucharu miałoby duże znaczenie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 20:07

Medzeer pisze:wszyscy pisza, ze trzeba to wygrac, ze to bardzo wazne, zeby dojsc do finalu itd. Mam gdzies ten caly puchar, uwazam, ze zac powinien wystawic sklad primavery, zeby sie ogrywali i to wszystko.
E tam, przestać walić smuty. Byłoby miło gdyby ten, przegrany już w połowie sezonu, sezon zakończył się czymś miłym. Dlaczego mamy nie walczyć tam, gdzie walczyć jeszcze możemy? Bo Ciebie nie podnieca Liga Europejska? To ostatnia okazja w tym sezonie, żeby coś sobie i Europie udowodnić.
Primavera się ogrywa tam, gdzie gra.


Edit.
Skład: Manninger - Zebina, Legrottaglie, Cannavaro, Grosso - Salihamidzic, Poulsen, Candreva, Marchisio - Diego - Trezeguet.
Nie wiem co myśleć :roll:


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 20:12

widze, ze nie dokonca zrozumiales co napisalem, rzeczywiscie troche to pokrecilem. Mowie tylko, ze wedlug mnie, powinnismy sie skupic na serie a, a nie meczyc sie niemilosiernie w le.

I jasne, byloby milo, ale jakim kosztem, nie zakwalifikowania sie do ligi mistrzow?


Zablokowany