LE [1/8] (1): JUVENTUS 3-1 Fulham [JPC na meczu!!!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 20:30

Monte Cristo pisze:
Giovinco ma kontuzje.
Wiem o tym tylko że miał być juz gotowy na mecz z Fiorentiną... :whistle:


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 20:37

Mam nadzieje, że Immobile zagra choć 15 minut.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 20:41

karosznurek pisze:Mam nadzieje, że Immobile zagra choć 15 minut.
Z czystej ciekawości, dlaczego masz taką nadzieję?


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 22:20

Może coś ustrzeli?


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 22:35

Mecz będzie trudny, a Fulham tanio skóry nie sprzeda. Brak Chielliniego w obronie może być bardzo odczuwalny przy rosłych i szybkich piłkarzach z Londynu. Cieszy mnie natomiast powrót Camora do składu. Chyba w pierwszym składzie nie wyjdzie ale sądzę, że zobaczymy go na boisku jutrzejszego wieczoru. W pierwszym składzie wybiegnie pewnie: Manninger, Grygera, Cannavaro, Legro, Grosso, Poulsen, Sissoko, Marchisio, Diego, Canderva i z przodu Iaquinta.
Immobile raczej nie zagra, w obwodzie jest DP i Trezegol wiec raczej nic nie ustrzeli :P
Najważniejsze nie stracić u siebie bramki, żeby nie odpaść tak głupio jak biedna Fiorentina. W kolejnej fazie będzie na nas czekał ktoś z dwójki Panathinaikos - Standard Liege czyli potencjalnie słabszy rywal no ale w półfinale mamy spore szanse trafić na Liverpool a to już może być problem :whistle:


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 22:48

Pierwszy mecz w domu więc wypadałoby go wygrać bez straty gola. Również mnie martwi brak Chielliniego... Niech pan Zambrotta się modli aby napastnicy Fulham byli w słabej dyspozycji :D


filippo0 pisze:Prawda jest taka, że Fulham to drużyna ze środka tabeli w premiership i jesli chcemy coś działać w Europie na dłuższą mete to musimy wciągać takich rywali nosem. Musi być 2-0, 3-1 conajmniej...

Otóż to ;). Juventus jeśli myśli poważnie o LE to nie może obawiać się takich średniaków:)
Ostatnio zmieniony 10 marca 2010, 22:53 przez sk1le, łącznie zmieniany 1 raz.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 22:50

Prawda jest taka, że Fulham to drużyna ze środka tabeli w premiership i jesli chcemy coś działać w Europie na dłuższą mete to musimy wciągać takich rywali nosem. Musi być 2-0, 3-1 conajmniej...


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 13:16

Zaskakują mnie trochę statystyki Fulham'u. Mają 11 meczową passę bez porażki (licząc Europejskie jak i Angielskie podwórko), z bilansem 18:4, w tym 7 zwycięstw (17:3) i 4 remisy (1:1). Cóż jak na średniaka nie idzie im tak źle, do tego dodajmy że przeszli Szachtar Donieck.

Statystki to statystki, choć zaskakujące ale prawdziwe. Mimo to, myślę że Juve da z siebie wszystko. Sądzę że wygramy 3:0 , bądź 3:1.

Wygrana w ostatnim meczu ze słabo spisującym się zespołem Violi w tym sezonie, choć trochę powinna dać nam kopa ^^.

pzdro.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 13:24

kaczy19FJ pisze:\
Wygrana w ostatnim meczu ze słabo spisującym się zespołem Violi w tym sezonie, choć trochę powinna dać nam kopa ^^.
myślę że pilkarze Realu mysleli wczoraj podobnie..


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 13:44

kaczy19FJ pisze:Zaskakują mnie trochę statystyki Fulham'u. Mają 11 meczową passę bez porażki (licząc Europejskie jak i Angielskie podwórko), z bilansem 18:4, w tym 7 zwycięstw (17:3) i 4 remisy (1:1). Cóż jak na średniaka nie idzie im tak źle, do tego dodajmy że przeszli Szachtar Donieck.
pzdro.
Każda passa się kiedyś kończy miejmy nadzieję że ich urwie się po dzisiejszym meczu


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 13:49

karosznurek pisze:Może coś ustrzeli?
Beka, nie licz na małolata, że będzie drugim Bojanem. Nie wiem, co to za moda na wierzenie w młodzież naszego klubu, sorry, ale osiągamy masę sukcesów w Primaverze, a nic się nie przekłada na dorosłą kadrę, te 2 rodzynki, co grzeją ławkę i jeden b.dobry zawodnik to mało.

Wolałbym w tak ważnym meczu, aby grał Trezeguet, który posiada doświadczenie, cwaniactwo i instynkt, a nie nieopierzony chłopak z Primavery.

Wierzę w nasz sukces. Po odpadnięciu z LM, liczę, że nasi coś ugrają w LE i mam ochotę na finał, bo aż takiego słabego składu nie mamy to raz, dwa nasza drużyna odbudowuje morale i gra całkiem całkiem :wink: .


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 14:05

Nie obawiam się nastawienia przed tym spotkaniem. Nie ma co przyrównywać do sytuacji Realu, który był wczoraj PEWIEN swojego awansu i hucznie zapowiadał wygraną 3-0. Asiory z Madrytu charakteryzuje buńczuczna postawa. My z kolei mamy sporo pokory do swoich kolejnych rywali, co w zespole zakorzenił z powodzeniem Zac. Pokora, skromność to elementy kluczowe tego dwumeczu, bowiem piłkarsko mamy o wiele większe szanse na awans. Koncentracja odegra najważniejszą rolę.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 14:36

Trzeba zatakowac szybko i najlepiej skutecznie, w późniejszych fazach rozgrywki nalezało by się skupić na obronie i kontratakach. Nie mam żadnych specialnych wymagan personalnych na ten meczu opdczuwam pewien spokuj przed tym meczem. Mimo iż statystyki dają nam prawo obawiać się drużyny "z wysp" liczę na zwycięstwo, bez straty gola. I jeszcze tak dopełniając obstaawiam 2-0 :wink: .


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 14:50

http://solojuve.com/komentarze_prasowe/ ... fulham.php

Tak rzekomo ma wyglądać nasze ustawienie w dzisiejszym pojedynku. Powiem szczerze, że byłbym usatysfakcjonowany, bo pomoc wygląda zacnie, a nie można zapominać, że opanowanie środka boiska będzie dzisiaj kluczowe.

Wolałbym od pierwszej minuty mimo wszystko zobaczyć Vinciego. Treze zawodzi i obawiam się, że nie będzie miał czym postraszyć.


Kultek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 89
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 15:40

Ictimai TV ten kanał nie jest czasem niekodowany ?


FORZA JUVE !
Zablokowany