LE [1/8] (1): JUVENTUS 3-1 Fulham [JPC na meczu!!!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 21:09

Bosiontko pisze: Brak Chielliniego może być odczuwalny, ale na całe szczęście za tydzień będzie zdrowy.
Skad masz taka informacje?

Mam nadzieje ze wygramy ten mecz.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 22:02

Z Fulham będzie ciężko. Niestety znowu mamy okrojony skład, ale mimo wszystko trzeba pokazać kto tutaj ma klasę. Chyba nie damy się ograć takim ogórkom?
Brutalo pisze: Melo nie zagra za kartki. Pewnie MeloClub Poland będzie zawiedziony :roll:...
?


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 00:07

goly pisze:
Brutalo pisze: Melo nie zagra za kartki. Pewnie MeloClub Poland będzie zawiedziony :roll:...
?
Fanatyczni antyfani Melo krytykujący każdy jego mecz i sam transfer bez względu na ewidentny wzrost formy pod wodzą Zaca (grając nie w rombie) Często widzę takich na forum, ale nie pojadę nickami bo nie pamiętam 8)
Jaa, błąd zrobiłem :oops: Powinno być MeloPoland Club :C
Boli bardzo brak Giorgio. Obrona wygląda bardzo słabo, ale z drugiej strony każdy z zawodników w dobrej formie chyba jest lepszy od swojego Vis-a-vis z Fulham...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 00:15

Fajna cizia, siostra Tabo?


Powinniśmy wygrać to spotkanie, ponieważ gramy u siebie. Będzie nam sprzyjać równo skoszona trawa, no i piłki mam nadzieję będą dobrze napompowane.


Z Juventusem od 1997 roku.
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 00:39

Bosiontko napisał:
Brak Chielliniego może być odczuwalny, ale na całe szczęście za tydzień będzie zdrowy.



Skad masz taka informacje?

Mam nadzieje ze wygramy ten mecz.

http://goal.com/en/news/10/italy/2010/0 ... -chiellini

Podobno ma go ominac "tylko" pierwszy mecz z Fulham i niedzielny ze Siena. Oby to była prawda.

Co do samego spotkania to biorac pod uwage braki kadrowe (ktos wie czy Sissoko bedzie gotow do gry?) moze byc dosyc ciezko, ale Fulham to mimo wszystko nie jest rywal przed ktorym powinnismy trzesc portkami. Stawiam na 2-1 albo 0-0.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 15:08

Fenrir: dzieki za info, :)

co do tematu, to wszyscy mowia ze Fulhamn to nie druzyna na skale Juventusu, przecietniak ligi Angielskiej.. Tak, a takie Bari czy Catania to wirtuozy Serie A, no nie? eh.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 15:19

Bez Kielona, ale na własnym stadionie... Stawiam na 1 : 1. Bramke dla nas strzeli Claudio Marchisio. FORZA JUVE !!! :D


rezal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2009
Posty: 70
Rejestracja: 21 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 15:48

Ja wyczuwam 0:0 po bramkach Amauriego i Giovinco.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 15:56

-10- pisze:Fajna cizia, siostra Tabo?
Nie.
rezal pisze:Ja wyczuwam 0:0 po bramkach Amauriego i Giovinco.
Na pewno :?: :smile:
gawron pisze:To była ironia, Tabo.
Czasami ciężko ją rozróżnić ze zwykłymi pomyłkami :P
Ostatnio zmieniony 09 marca 2010, 16:40 przez tabo89, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 16:23

tabo89 pisze:
rezal pisze:Ja wyczuwam 0:0 po bramkach Amauriego i Giovinco.
Na pewno :?: :smile:
To była ironia, Tabo. Do tych, co w tematach meczowych podają te swoje jesnowidzkie typy. Niedługo zaczną pisać, w których minutach piłka wyleci na aut.. :lol:

żeby nie było offtop'u..:
Mecz zapowiada się ciekawie.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 15:45

Jeśli oni chcą faktycznie zwojować Ligę Europy, to muszą wygrać pierwszy mecz w Turynie w wysokim stosunku. W rewanżu w Londynie może być trudniej. Dlatego trzeba jutro zagrać z głową na karku, zaatakować od początku i przejąć inicjatywę, ale też uważać z tyłu. Brak Chielliniego będzie na 100% widoczny, więc Legro z Canną muszą naprawdę uważać. Całe szczęście, że Vicek wrócił i to on powinien zagrać z Del Piero w ataku. Myślę, że Zac dał odpocząć Alexowi w sobotę we Florencji, aby na jutro był świeży i w pełni sił. Wypoczęty Alex=sukces w Juve. Tak przypuszczam. Nie tylko obrona musi być bezbłędna, bo Kielon nie zagra. Również Manninger nie jest takim pewnym graczem jak w tamtym sezonie. Fakt parę razy uratował tyłek nam dobrymi intewencjami jak np. z Violą, ale potrafi żałośnie skiksować i sito gwarantowane. Powrót Poulsena to dobra wiadomość, już kawałek meczu w sobotę zagrał przyzwoicie jak przed kontuzją. Więc brak Melo nie będzie taki odczuwalny. Fajnie też wyglądała współpraca Candrevy z Diego. Fajnie jakbyśmy zagrali tak samo jak w sobotę. Plusem Zaca jest to, że nie gramy sztywnym wariantem taktycznym, tylko w meczu potrafimy płynnie zmienić formację i tego nam właśnie za Ferrary brakowało.

Wg mnie Zac może 2 wariantami zagrać:
Sobotni:
Manninger-Zebina Chiellini* Legro De Ceglie- Marchisio Sissoko* Melo*- Candreva- Diego Treze

Manninger-Zebina/Grygera/Caceres?-Canna Legro- Grosso-Marchisio Poulsen Candreva-Diego-Del Piero Iaquinta

Zawodnicy z * nie zagrają jutro, więc ktoś inny w ich miejsce. W tych wariantach chodziło mi głównie o to, że Candreva zagrał na pozycji Diego, na której był przeważniej ustawiany. Zapewne ze względu na absencje Sissoko i Melo Candreva z Poulsenem będzie musiał zagrać z MArchisio zagrać w bloku 3 osobowej pomocy. No i jeszcze jedno, mam nadzieję że Zacowi nie odwali i nie zagramy czasami 3 defensorami.

Taktyka ważna, ale to co w głowie jeszcze ważniejsze. Dlatego mam nadzieję, że nie zlekceważą Fulham. Będzie koncentracja cały czas i wygramy spokojnie do zera, oby z dobrą zaliczką, aby za tydzień zagrać ze spokojem swoje i awansować do 1/4. FORZA JUVE!!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 18:20

Mamy już listę powołanych

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... Camoranesi

Cieszy z pewnością obecność w składzie Marchisio, który narzekał w ostatnim czasie na przeziębienie. Powrót Camora, Poulsena także warty podkreślenia. Niestety zabrakło jeszcze Caceresa.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 18:33

YachO_ pisze:Bez Kielona, ale na własnym stadionie...
Właśnie. Brak Chielliniego na własnym stadionie jest wielką stratą. Gra na własnym stadionie w tym sezonie nie różni się od gry na wyjeździe (może trochę tylko tym, że Diego podobno na wyjazdach gra lepiej). Bilans jest bardzo zbliżony, dlatego jeżeli mamy szukać własnych atutów, to na pewno niech to nie będzie własne boisko.

Mecz do wygrania. Ten Juventus, powtarzam to za prawie każdym razem, jest zdolny do rzeczy wielkich i małych. Liczę więc, że będziemy mieć więcej szczęścia, nie stracimy bramki, strzelimy kilka i będziemy spać spokojnie przed rewanżem.

Drużyna z Anglii i to chyba jej największy atut. Też potrafią rozegrać świetny mecz i wygrywać z wielkimi zespołami (przyp. takim był kiedyś Juventus). Dlatego trzeba uważać i nie podejść do tego pojedynku z wygórowaną pewnością, bo nic się samo nie wygra.

Forza Juve!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 20:16

mrozzi pisze:Mamy już listę powołanych

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... Camoranesi

Cieszy z pewnością obecność w składzie Marchisio, który narzekał w ostatnim czasie na przeziębienie. Powrót Camora, Poulsena także warty podkreślenia. Niestety zabrakło jeszcze Caceresa.
Znowu nie ma Giovinco... :doh:
Iaquinta może zagra od 1 minuty licze na to...
Ciekawe czy DP będzie wogóle grał bo jeśli gra Candreva z Diego (bardzo dobrze im razem idzie) to alex nie gra...
FORZA JUVE !!


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 20:23

DiEgO RiBaS Da CuNhA pisze:
mrozzi pisze:Mamy już listę powołanych

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_ ... Camoranesi

Cieszy z pewnością obecność w składzie Marchisio, który narzekał w ostatnim czasie na przeziębienie. Powrót Camora, Poulsena także warty podkreślenia. Niestety zabrakło jeszcze Caceresa.
Znowu nie ma Giovinco... :doh:
Iaquinta może zagra od 1 minuty licze na to...
Ciekawe czy DP będzie wogóle grał bo jeśli gra Candreva z Diego (bardzo dobrze im razem idzie) to alex nie gra...
FORZA JUVE !!
Giovinco ma kontuzje.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Zablokowany