Serie A (22): JUVENTUS 1-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Toneker

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 29 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:24

Tak się składa, że w przeciwieństwie do niektórych oglądam mecze i kibicuję drużynie dłużej niż 3 miesiące. I pamiętam jak Zebina grał przed kontuzjami. Był podstawowym graczem w drużynie z czasów Capello, Caceres nie łapałby się wtedy na ławkę. Ale ostatnio francuza męczą kontuzje, więc już parę osób kibicujących Juve od niedawna go zwalnia.. to proponuję od razu wywalić Camora i Treze, też więcej się leczą, niż grają.

I może mi ktoś w końcu wyjaśni, czym takim się wyróżnia Caceres, że ma grać? Zawalił nam już w pojedynkę 4-5 bramek, dostał głupie, choć zasłużone czerwo i sprokurował rzut karny (widocznie ta jego super prędkość i wyszkolenie techniczne nie starczyły). Gra fatalnie, a dla niektórych tutaj jest bogiem, szkoda tylko, że nikt nie potrafi wyjaśnić czemu. W moim Juve, drużynie na miarę Scudetto i LM Caceres może co najwyżej grzać ławę, a i to głównie dzięki uniwersalności, a nie umiejętnościom. Ale fakt, jak się mierzy w walkę o Lige Europejską, to można składać team ze średniaków...


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:30

panie szczypku czy szczepanie, jezeli czytal bys nie na wyrywki a calosc widzial byc ze napisalem ze jak nie ma Fabio to niech juz Paolo bedzie,a Ty wyciales bez sensu kawalek mojej wypowiedzi i probujesz zablysnac... no nie bardzo Ci sie udalo,
co do Tonekera, jezeli tak dlugo kibicujesz Juve i pamietasz zamierzchle czasy z Capello to pownienies wiedziec ze Zebina byl jego "przydupasem", to on sciagna go za soba z Romy i chcial zeby gral u nas, Zebina gral wtedy tylko dlatego ze Capello go lubi, zreszta nie zawsze gral w podstawie:)
ps. jezeli uwazasz ze kibicuje Juve od 3 mies... co jest raczej nie mozliwym zeby stac sie fanem naszej druzyny w ostatnich 3 miesiacach...:D to sprawdz tylko kto jest dluzej na tym forum:), a moja przygoda z Juve napewno nie zaczela sie wtedy tylko duuuzo wczesiej:), ja pamietam nawet czasy Lippiego:D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:36

szczypek pisze:
Toneker pisze:Ale brak Poulsena, jednak w tym sezonie znacznie lepszy niż Ci dwaj.
Tak właśnie. Brak Poulsena jest lepszy niż Melo i Sissoko.
Zważywszy na grę poulsena i Melo w tym sezonie oraz Sissoko w ostatnim meczu, to nie było śmieszne... :wink:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:36

MishaAveJuve pisze:nie no prosze Was Zebina?? przeciez to jest najgorszy pilkarz w naszej ekipie... ja nie wiem gdzie i jakie mecze ogladacie, ale zeby Zebina byl lepszy od Caceresa..., wow naprawde szacun:D, i to jeszcze 5 klas wyzej... czy dzisiaj jest jakis prima aprilis?? :roll:
ustawienie na dzis to bramce wiadomo w obronie raczej tez Caceres!! po prawej, jezeli chodzi o srodek to raczej czym szalec nie mamy ;P lewa... no ja bym jednak tego Grosso widzial, bo De Ceglie, chociaz bardzo go lubie... to jakos bardzo stracil w moich oczach, ale moze Zac jakos go pouklada, ale ze Fabio nie ma to i Paolo moze byc, moze sie dzisiaj chlopak przelamie- licze na to:D
do tego zagral bym 2 defensywnymi, i tez chyba tu ameryki nie odkryje ze widzial bym Melo i Sissoko, ktorzy potencjal maja na to by byc najlepsza para defensywnych na swiece... tak na swiecie, dla mnie oni naprawde potemcjal maja ogromy i mozliwosci tylko trzeba jakos to wykrzesac z nich, 3 przed nimi oczywisice w srodku Diego, ale w polowie by, go zdjal, wg mnie Diego u nas troszke za pewnie sie czuje, niech wejdize za niego Giovinco albo Alex, na bokach za to, no moze zobaczymy co ten nasz nowy nabytek jest wart a wiec Candreva a po lewej moze Marchisio? albo Iago- mial byc taki wspanialy:D
no i w ataku osamotniony... Alex, moze zmienic Diego jako tego srodkowego w pomocy a za Diego wtedy wszedl by moze Amauri albo Paloucci, wszystko jedno i tak zaden bramki nie strzeli:P


a wiec ja widzial bym to tak
-----------Maninger-----------
--Caceres--- Legro---Chiellini---De Ceglie--
---------Melo----------Momo--------------
--Candreva---Diego(w 2polowie Gio)-Marchisio
----------------Alex--------------------------------
Fajnie, ze przeczytales ze Grosso nie ma na dzisiejszy mecz, ale ze Marchisio ma od jakiegos czasu kontuzje to juz nigdzie nie trabili? Poza tym daj zyc - Claudio na skrzydle... :doh:

@Toneker z leksza przegial z Caceresem w jedna, a z Amaurim w druga strone. Jak dla mnie Zebina dzisiaj na prawej obronie, a Martin na lewej i jest gitara :-D Aha, i Urus nie zawalil 4-5 bramek, tylko 3, na upartego 4, a taki Legro, Canna i Grosso maja podobne "osiagi", tyle ze ci dziadkowie juz raczej za wiele sie nie naucza, a ten mlodziak ma na to szanse. Oczywiscie nie robie z niego boga i uwazam, ze musi jeszcze sporo rzeczy poprawic. Nie ma co zyc przeszloscia kolego, to se ne vrati...

I nie ma sie z czego cieszyc, ze Palermo nam az tak nie ucieklo. Na plecach bardzo czuc stinky breath of Sampa, Cagliari, Bari, Genoa, Fiorentina, wiec trzeba im szybciutko uciekac.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:41

MishaAveJuve pisze:panie szczypku czy szczepanie, jezeli czytal bys nie na wyrywki a calosc widzial byc ze napisalem ze jak nie ma Fabio to niech juz Paolo bedzie,a Ty wyciales bez sensu kawalek mojej wypowiedzi i probujesz zablysnac... no nie bardzo Ci sie udalo
Miałem skład, w którym był Grosso, ale to był skład innego użytkownika, nie Twój stąd mój błąd. Sorry. Zabłysnąć nie próbuje, ja błyszczę cały czas.
Toneker pisze:Tak się składa, że w przeciwieństwie do niektórych oglądam mecze i kibicuję drużynie dłużej niż 3 miesiące. I pamiętam jak Zebina grał przed kontuzjami. Był podstawowym graczem w drużynie z czasów Capello, Caceres nie łapałby się wtedy na ławkę. Ale ostatnio francuza męczą kontuzje, więc już parę osób kibicujących Juve od niedawna go zwalnia.. to proponuję od razu wywalić Camora i Treze, też więcej się leczą, niż grają.
We wcześniejszej wypowiedzi miałem nadzieję, że Ty żartujesz, ale skoro mówisz poważnie to tak też Ci odpowiem. Sam piszesz, że Zebina BYŁ podstawowym zawodnikiem. Jeżeli aktualnie nim NIE JEST to znaczy, że jest gorszy i od Grygery i od Caceresa. Szczerze mówiąc wcale mnie to przy jego fizycznej dyspozycji nie dziwi, ktoś musi na ławce siedzieć, a nie chcemy dopisywać go do zbyt długiej listy kontuzjowanych. Cenię go, jak mówiłem, na pewno wiele mógłby nam dać, ale aby tak mogło być on musi przede wszystkim mieć czas na trening, a on co wróci i chwile zagra to zaraz go nie ma. Zwalnia się go, bo się szuka prawdziwego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. To nie jest przestępstwo chyba?
stahoo pisze:
szczypek pisze:
Toneker pisze:Ale brak Poulsena, jednak w tym sezonie znacznie lepszy niż Ci dwaj.
Tak właśnie. Brak Poulsena jest lepszy niż Melo i Sissoko.
Zważywszy na grę poulsena i Melo w tym sezonie oraz Sissoko w ostatnim meczu, to nie było śmieszne... :wink:
To było <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> śmieszne, nie znasz się, sorry.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2010, 18:43 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:41

w takim ustawieniu jakie przedstawilem nie widze go w innej pozycji, chyba ze jako defensywnym ale tam juz miejsca sa obstawione, a jak ma kontuzje, co wyraznie przeoczylem to powinni jakiegos mlodego sprobowac, moze Iago, wrocil z wypozyczenia niech sprobuje..., a moze Paloucci, wyprzedzajac innych nie ma pojeia czy juz gral na takiej pozycji gdyz jakos nigdy nie interesowalem sie nim, ale moze warto sprobowac, jak Zambrotte Lippi z prawego pomocnika na lewego obonce przestawial tez sie wielu dziwilo, wiec moze z Palouccim jakos to wyjdzie?


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:53

Ja mam nadzieję, że dziś zobaczymy Giovinco, chociaż na parę minut i jakiegoś młodego w ataku bo na Amauriego się już patrzeć nie da.
Lazio w chwili obecnej jest w nie najlepszej formie i powinniśmy to wykorzystać. Mam nadzieję, że zmiana trenera podziała na zawodników mobilizująco i każdy będzie chciał się pokazać. Lazio jest do ogrania bez dwóch zdań - musimy tylko zagrać z sercem i wszystko będzie dobrze :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 19:27

Toneker pisze:Tak się składa, że w przeciwieństwie do niektórych oglądam mecze i kibicuję drużynie dłużej niż 3 miesiące. I pamiętam jak Zebina grał przed kontuzjami. Był podstawowym graczem w drużynie z czasów Capello, Caceres nie łapałby się wtedy na ławkę. Ale ostatnio francuza męczą kontuzje, więc już parę osób kibicujących Juve od niedawna go zwalnia.. to proponuję od razu wywalić Camora i Treze, też więcej się leczą, niż grają.
Nie wiem do kogo pijesz, bo ja akurat kibicuję Juve od lat nastu i doskonale pamiętam grę Zebiny sprzed dłuższego okresu czasu. Wyraźnie mówimy tu jednak o obecnej sytuacji, a nie o jakichś zamierzchłych czasach, które usilnie przypominasz. Zebina to "Pan Szkiełko", przez co nie wnosi do zespołu jakiejkolwiek wartości.

Francuza męczą kontuzje, ale nie ostatnio, jak mniemasz, a cały czas.

Nie ośmieszaj się i nie porównuj klasy Camora i Treze, piłkarzy z najwyższej półki do marnego Zebiny. Był niegdyś solidny, ale nie genialny, jak swego czasu powyższa dwójka.

Słówko odnośnie Caceresa - to Ty się zachowujesz, jakbyś meczy nie oglądał i oceniał piłkarza tylko na podstawie statystyk, kartek i bramek w plecy. Zapominasz jednak wyraźnie, że gdyby nie on, dostawalibyśmy o wiele większe baty. To on jako jedyny niejednokrotnie miał odwagę podjąć rękawicę, miał jaja, aby podejmować ryzyko - w końcu jest obrońcą. Widzisz tylko to, co mu nie wychodziło, a zapominasz, że tak naprawdę to znikomy ułamek tego, co nam pozytywnego dał jako zawodnik. Obiektywizmu kolego.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:16

Wg gazzetta.it znow gramy rombem z Amauriem, Del Piero i Diego. W pomocy Candreva, Sissoko i Melo. Obrona - Legro, Chiellini, De Ceglie, Caceres.

Ile spotkan musimy przegrac, zeby w koncu ktoś się ogarnął i dokonał jakichs zmian.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:19

eslk pisze:
Prokson pisze:De Ceglie na obronie i trójka w plecy :bravo:

Stawiam 2-0 dla pasiastych. nowy trener nowa motywacja....przynajmniej w tym jednym meczu
Nie no, lepiej stawiac na Grosso, przez ktorego w kazdym meczu tracimy przynajmniej jedną bramkę. Wprost genialne.
1<3


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:28

Heh... a czy nia dałoby Hasana na obronę wsadzić (chodzi mi o boki oczywiście)? Przecież kiedyś tam grał... :think:


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:31

link do meczu jakby ktos chcial:) Forza Juve


mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:37

Więkość meczy tej kolejki zakończyły sie remisem, więc jest to korzystne dla Juve (no może poza zwycięstwem romy), dlatego dobrze by było żeby Juve wygrał w co bardzo wierze.


!!! Juventus Per Sempre !!!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:37

Wczoraj Brutalo pisze: Biorąc pod uwagę obecny skład widział bym forsowane przeze mnie na forum i w PES 4-2-1-1-1-1 8)

-------------Amauri----------- Ent
-----Del Piero-----------------ukochana, idealna pozycja zaraz za Entem
-----------------Diego--------trochę bardziej cofnięty niż Del Piero, zajmujący się głównie rozgrywaniem, ale ze względu na obecność Alexa mniej pilnowany przez przeciwników
-----------Candreva-----typowy środkowy pomocnik, łącznik między linią ataku a defensywnej pomocy. Podołał by ?
--------Melo----Momo------ bez rasizmu, a z Lostów. Czarna Skała.
De Ceglie*-Chiellini-Legro--Zebina
------------Alex Manninger------------

* jeżeli Caceres może tam grać, to wolę Go znacznie bardziej niż De Ceglie.
Dwie pomyłki, Grygera za Zebine i Canna za Legro. Seba na ławce, czyli Zac wybrał Del Piero zamiast Giovinco. Zobaczymy...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:43

Brutalo pisze: Dwie pomyłki, Grygera za Zebine i Canna za Legro. Seba na ławce, czyli Zac wybrał Del Piero zamiast Giovinco. Zobaczymy...
Seba na ławce myśle że spodowane jest to dopiero powrotem po kontuzji pewnie w 2 połowie zagra ;)

PS.Na bet365.com jest bardzo dobra jakość i pokazują tam wszystkie mecze Juve w serie A :-D Polecam


Zablokowany