Serie A (22): JUVENTUS 1-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 13:17

eslk pisze:
Prokson pisze:De Ceglie na obronie i trójka w plecy :bravo:

Stawiam 2-0 dla pasiastych. nowy trener nowa motywacja....przynajmniej w tym jednym meczu
Nie no, lepiej stawiac na Grosso, przez ktorego w kazdym meczu tracimy przynajmniej jedną bramkę. Wprost genialne.
Molinaro wróć!!!!!!!!1111111
----------
Powoli, pomalutku zaczyna być ostatni dzwonek na wygrywanie, jeżeli chcemy grać w Champions League w przyszłym sezonie.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 13:24

panowie nie skreślajcie Amauriego... rozumiem jaki ma sezon ,ale wszyscy opuścili się i to mocno pod wodzą Ciro a Zac chce wrócić tj. na początek sezonu więc może w końcu nasz brazylijski dryblero-sprinter coś ugra.
Osobiście chciałbym ,żeby zagrał niezłą końcówkę sezonu i sprzedać go bo nie równo gra strasznie.
jeżeli mógłbym pobawić się w trenera jak wy : to ustawiłbym

Caceres Chiellini Legro Grosso
---------Melo--------------
--------------Sissoko-------
Candreva--------------Giovinco
-----------Diego---------
----------------Amauri----------

oczywiście Gio po kontuzji ,więc pewnie wejdzie na 45> x minut więc zobaczymy Ashtona Kuthchera osobiścię liczę ,że w końcu zaczniemy atakować całą linią a nie pojedyńczymi zawodnikami

Molinaro wróć!!!!!!!!1111111
gdybyśmy grali z 3 ofensywnymi n ie musiałby tyle wrzucać a w obronie na pewno jest lepszy niż De Ceglie i Grosso razem wzięci
__________________________________________________________
FORZA JUVE!!! KCIUKI ZA ZACA
__________________________________________________________
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2010, 13:25 przez Eric6666, łącznie zmieniany 1 raz.


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 13:24

Jacques pisze:Według mnie jutro wygramy pewnie i to właśnie za sprawą "efektu nowej miotły". Opinię tą wyraziłem na bazie swoich wieloletnich obserwacji jaki wpływ na drużyny w kryzysie ma nowy trener. Tyle.
Hmmm jakby tak zaklepac 38 trenerow na przyszly sezon, to wszystkich rywali w lidze zmieciemy "nowa miotla" :D

Mam cicha nadzieje na wystep od pierwszej minuty Paolucciego - uwazam ze gorzej od Amauriego na pewno nie zagra.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 13:29

Amauri strzeli dzis bramke, jesli nie strzeli to prosze mnie ukarac banem.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 13:36

Olek1987 pisze:Amauri strzeli dzis bramke, jesli nie strzeli to prosze mnie ukarac banem.
Znudziło Ci się już juvepoland ? :lol:

Co do meczu to wydaje mi się, że sprawimy sensację i wygramy, choć kto wie co to będzie, jakoś nie jestem przekonany do Cakeroniego.
Oczywiście całym sercem jestem za Juve, najwyższy czas rozpocząć nową serię, ale tym razem wygranych!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 15:54

Nadzieja jest. Dzisiejszy mecz na pewno warto obejrzeć chociażby z ciekawości. Już mi nie jest obojętne czy wygramy czy nie. Wygrajmy to. Pewnie zagramy takim składem, jaki jest przewidywany, chociaż mam cichą nadzieję, że Zac czymś zaskoczy. Nie powinno zabraknąć zaangażowania i woli walki (każdy powinien pokazać się z jak najlepszej strony).

A i mam prośbę. Dajcie sobie siana z tym Molinaro. Już mi się rzygać chce jak czytam takie pierdoły. Najpierw przez cały sezon się wysłuchuje, że jest przeciętnym grajkiem, gdzieś tam ktoś między wersami próbuje szukać czegoś pozytywnego w jego grze (gra w obronie?), ale to nigdy nie był gracz na Juventus. I mam gdzieś, że Juventus aktualnie swoją postawą na takich właśnie graczy zasługuje. Molinaro nie ma i obym go więcej w koszulce Juventusu nie musiał oglądać.
Brutalo pisze:PS. Szczególnie interesuje mnie podejście Zaca do Giovinco. Jeżeli będzie trzecim trenerem nie dającym mu szansy, to zacznę powoli wątpić w ich omylność...
Ciekawa zależność. Giovinco zasługuje na grę, tym bardziej wtedy, gdy rzeczywiście podnosi naszą jakość w ofensywie. Brakuje mi też ciągle Camoranesiego.


Toneker

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 29 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 16:27

Nowy trener, nowe nadzieje. Przede wszystkim na odbudowanie formy przez naszych przecież niezłych piłkarzy.

Bramka - Alex, wiadomo, nie ma co więcej pisać.
Obrona - Zebina-Cannavaro-Chiellini-Grosso
Zebina - o 5 klas lepszy od Caceresa i Grygery w praktycznie każdym aspekcie. Oczywiście jak jest w formie, ale zakładając, że Zdenek nie jest w formie od czasów Ajaxu, a Martin w formie nigdy nie był, to warto mu zaufać.
Środek taki, bo wyboru dużego nie ma, a Legro jest równie słaby jak Canna, z tą różnicą, że Fabio tłumaczy wiek.
Lewa - jednak Grosso, pewniejszy w obronie niż De Ceglie i Caceres razem wzięci, chociaż i tak słaby. Jednak brak Molinaro, który graczem ponadprzeciętnym nigdy nie był, ale tylu błędów co Grosso, czy Caceres nigdy nie popełniał.
Pomoc - Melo z Sissoko jako defensywni, oby w końcu zaczęli coś grać, bo potrafią. Ale brak Poulsena, jednak w tym sezonie znacznie lepszy niż Ci dwaj.
Przed nimi - Iago, z Giovinco i Diego. Ci dwaj ostatni, wiadomo czemu. Wolę sprawdzać Iago niż Candereva, bo jest nasz, no i nie pamiętam już kiedy ostatnio wypożyczyliśmy gracza godnego wypożyczenia. Same pomyłki w stylu Caceresa.
W ataku osamotniony Amauri. Po prostu z braku opcji, ale i z szacunku do gracza, któremu nie idzie, ale się stara, czego nie można powiedzieć o Del Piero, który nie pasuje na szpicę, nie stara się, porusza się w slowmo, a formy nie ma już dawno i w tym wieku nie odzyska. Czekamy na powrót Treze, bo jak Iaquinta wróci z tą samą dyspozycją co miał na początku sezonu, jest słabszy od Amauriego. Oby brazylijczyk odzyskał formę, bo tą nie błyszczał tylko pod Ciro. Ale pod nim nikt nie błyszczał.
Liczę na to, że zaczniemy zdobywać punkty, zajmiemy to 4 miejsce, a po sezonie zatrudnimy lepszego trenera.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 17:35

Toneker pisze: Obrona - Zebina-Cannavaro-Chiellini-Grosso
Zainteresuj się powołaniami, dopiero potem wygłaszaj zdanie. Grosso nie zagra - zawieszenie za żółte kartki.
Toneker pisze: Zebina - o 5 klas lepszy od Caceresa i Grygery w praktycznie każdym aspekcie.
Tak? To niby w jakim to "aspekcie" Zebina przebija Caceresa? Szybszy jest Martin, lepiej wyszkolony jest Martin, jak by nie było tylu kontuzji też Martin nie łapie. Jedynie co do Garbusa się zgodzę.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 17:46

Jeśli wygramy dzisiaj z Lazio, to wyprzedzimy w tabeli Palermo i zblizymy się na 2 punkty do Napoli. Wszyscy nasi najgrozniejsi rywale zremisowali swoje mecze, wiec jest szansa troche nadrobic.

Mrozzi, ja tam uwazam, ze Zebina jest lepszy od Caceresa, ale mozna sie klocic ;d


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 17:50

Czyli juz nie liczysz na przegonienie Romy ?


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 17:51

Toneker pisze:W ataku osamotniony Amauri. Po prostu z braku opcji, ale i z szacunku do gracza, któremu nie idzie, ale się stara, czego nie można powiedzieć o Del Piero, który nie pasuje na szpicę, nie stara się, porusza się w slowmo, a formy nie ma już dawno i w tym wieku nie odzyska.
Zacznij oglądać mecze :?

Nawet na szpicy Alex będzie lepszy od Amauriego z tą formą. Brazylijczyk (Włoch??? :P ) został wyraźnie rozpieszczony przez okoliczności (kontuzje Treze, VI) oraz Ciro i wychodził w pierwszym choć nie powinien bo każdy widział jak grał, i z jakim "zaangażowaniem". Plus taki, że ostatnio chyba poczuł, że miotła nowego trenera może go wymieść, więc liczę na jego pobudkę w tym sezonie.

Co do prawej obrony - preferuję Caceresa


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 17:54

Toneker pisze:Nowy trener, nowe nadzieje. Przede wszystkim na odbudowanie formy przez naszych przecież niezłych piłkarzy.

Bramka - Alex, wiadomo, nie ma co więcej pisać.
Obrona - Zebina-Cannavaro-Chiellini-Grosso
Zebina - o 5 klas lepszy od Caceresa i Grygery w praktycznie każdym aspekcie. Oczywiście jak jest w formie, ale zakładając, że Zdenek nie jest w formie od czasów Ajaxu, a Martin w formie nigdy nie był, to warto mu zaufać.
Środek taki, bo wyboru dużego nie ma, a Legro jest równie słaby jak Canna, z tą różnicą, że Fabio tłumaczy wiek.
Lewa - jednak Grosso, pewniejszy w obronie niż De Ceglie i Caceres razem wzięci, chociaż i tak słaby. Jednak brak Molinaro, który graczem ponadprzeciętnym nigdy nie był, ale tylu błędów co Grosso, czy Caceres nigdy nie popełniał.
Pomoc - Melo z Sissoko jako defensywni, oby w końcu zaczęli coś grać, bo potrafią. Ale brak Poulsena, jednak w tym sezonie znacznie lepszy niż Ci dwaj.
Przed nimi - Iago, z Giovinco i Diego. Ci dwaj ostatni, wiadomo czemu. Wolę sprawdzać Iago niż Candereva, bo jest nasz, no i nie pamiętam już kiedy ostatnio wypożyczyliśmy gracza godnego wypożyczenia. Same pomyłki w stylu Caceresa.
W ataku osamotniony Amauri. Po prostu z braku opcji, ale i z szacunku do gracza, któremu nie idzie, ale się stara, czego nie można powiedzieć o Del Piero, który nie pasuje na szpicę, nie stara się, porusza się w slowmo, a formy nie ma już dawno i w tym wieku nie odzyska. Czekamy na powrót Treze, bo jak Iaquinta wróci z tą samą dyspozycją co miał na początku sezonu, jest słabszy od Amauriego. Oby brazylijczyk odzyskał formę, bo tą nie błyszczał tylko pod Ciro. Ale pod nim nikt nie błyszczał.
Liczę na to, że zaczniemy zdobywać punkty, zajmiemy to 4 miejsce, a po sezonie zatrudnimy lepszego trenera.
Wszyscy piszecie o Grosso, a On przecież nie zagra, bo jest zawieszony :angry:


"Run Hassan. Run! ;)"
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:08

Zebina przed sezonem znakomicie się zapowiadał. Wydawało się, że jest jednym z naszych najmocniejszych punktów. Obecnie wygląda, nie wiedzieć czemu, jak dziecko we mgle :think: Rozumiem kontuzje, ale od kilku sezonów nie mamy praktycznie z niego pożytku na dłuższą metę. Moze nowy trener go jakoś przebudzi.

Toneker głosi jakieś głupstwa. Powrót Caceresa to nasze największe wzmocnienie na ten mecz. Co do gry - nie oczekuję wielkich zmian, choć z drugiej strony chyba nie po to zmienialiśmy trenera, by znowu oglądać bezradne Juve?

PS. Mam nadzieję zobaczyć dobrą grę De Ceglie, na lewej obronie.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2010, 18:10 przez Corcky, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:09

nie no prosze Was Zebina?? przeciez to jest najgorszy pilkarz w naszej ekipie... ja nie wiem gdzie i jakie mecze ogladacie, ale zeby Zebina byl lepszy od Caceresa..., wow naprawde szacun:D, i to jeszcze 5 klas wyzej... czy dzisiaj jest jakis prima aprilis?? :roll:
ustawienie na dzis to bramce wiadomo w obronie raczej tez Caceres!! po prawej, jezeli chodzi o srodek to raczej czym szalec nie mamy ;P lewa... no ja bym jednak tego Grosso widzial, bo De Ceglie, chociaz bardzo go lubie... to jakos bardzo stracil w moich oczach, ale moze Zac jakos go pouklada, ale ze Fabio nie ma to i Paolo moze byc, moze sie dzisiaj chlopak przelamie- licze na to:D
do tego zagral bym 2 defensywnymi, i tez chyba tu ameryki nie odkryje ze widzial bym Melo i Sissoko, ktorzy potencjal maja na to by byc najlepsza para defensywnych na swiece... tak na swiecie, dla mnie oni naprawde potemcjal maja ogromy i mozliwosci tylko trzeba jakos to wykrzesac z nich, 3 przed nimi oczywisice w srodku Diego, ale w polowie by, go zdjal, wg mnie Diego u nas troszke za pewnie sie czuje, niech wejdize za niego Giovinco albo Alex, na bokach za to, no moze zobaczymy co ten nasz nowy nabytek jest wart a wiec Candreva a po lewej moze Marchisio? albo Iago- mial byc taki wspanialy:D
no i w ataku osamotniony... Alex, moze zmienic Diego jako tego srodkowego w pomocy a za Diego wtedy wszedl by moze Amauri albo Paloucci, wszystko jedno i tak zaden bramki nie strzeli:P


a wiec ja widzial bym to tak
-----------Maninger-----------
--Caceres--- Legro---Chiellini---De Ceglie--
---------Melo----------Momo--------------
--Candreva---Diego(w 2polowie Gio)-Marchisio
----------------Alex--------------------------------


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:22

Toneker pisze:Ale brak Poulsena, jednak w tym sezonie znacznie lepszy niż Ci dwaj.
Tak właśnie. Brak Poulsena jest lepszy niż Melo i Sissoko.
Toneker pisze:Zebina - o 5 klas lepszy od Caceresa i Grygery w praktycznie każdym aspekcie. Oczywiście jak jest w formie, ale zakładając, że Zdenek nie jest w formie od czasów Ajaxu, a Martin w formie nigdy nie był, to warto mu zaufać.
W aspekcie - czas spędzony w szpitalu - także jest lepszy. Lubię Zebine, był wartościowym graczem, ale z nim także powinniśmy się jak najszybciej pożegnać, bo nie ma z niego pożytku.
MishaAveJuve pisze:lewa... no ja bym jednak tego Grosso widzial, bo De Ceglie, chociaz bardzo go lubie... to jakos bardzo stracil w moich oczach, ale moze Zac jakos go pouklada
Poukłada? Chyba puzzle z Muminkami. Ile trzeba będzie jeszcze razy powiedzieć, ze Grosso dzisiaj nie może zagrać, aby dotarło? Zawieszenie za kartki.
Marchisio pewnie też sobie sztuczne nogi zrobi i przyczłapie.


Ja rozumiem, ciśnienie przed meczem, ale jak można tak ćilodreip.


Zablokowany