Serie A (19): JUVENTUS 0-3 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 21:48

Juventus najlepiej prezentuje się w tunelu przed meczem, ewentualnie jeszcze jak wychodzi na boisko. Smutna rzeczywistość. Gdybyśmy grali chociaż tak, jak wczoraj Siena z Interem... No nic, zerknijmy na drugą połowę...


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 21:49

Lato1897 pisze:Za Ranieriego był żal, ale to teraz to już wszystko oprócz moczu to kał;/ Zero zagrożenia z naszej strony i jak zwykle jakieś kloce w obronie;/
Za Ranieriego wygraliśmy z Milanem 4:2 i remis 1:1 ale wtedy grał Del Piero i nie było tak defensywnego ustawienia ale cóż Ferrara jest geniuszem taktyki i nic ani nikt nie będzie zmieniał jego zdania....
Szkoda, ze jesteśmy skazani na porażkę a tak super się nastawiłem na ten mecz:(
Katastrofalna pierwsza połowa w wykonaniu Juve a Amauri niech lepiej zejdzie. Jak Ferrara nie widzi Alexa na boisku to niech zdejmie chociaż Amauriego i grajmy bez napastnika bo wolę bez niego przegrać niż z "wysokim,dobrze zbudowanym, dobrym technicznie i zwinnym" napastnikiem.
Oby Alex wszedł na boisko i pokazał gdzie jest podwórko do gry dla Milanu.


|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 21:51

Drugą połowę padaki czas zacząć.


saioo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 17 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 21:51

mnowo pisze:Juventus najlepiej prezentuje się w tunelu przed meczem, ewentualnie jeszcze jak wychodzi na boisko. Smutna rzeczywistość. Gdybyśmy grali chociaż tak, jak wczoraj Siena z Interem... No nic, zerknijmy na drugą połowę...
zerkać to sobie możemy tylko czy w naszym przypadku można liczyć na cud :?: :?: :angry:


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 21:52

Lepiej może by było gdyby przeszli do 4-2-3-1 tylko problem w tym, że nie ma graczy na prawe i lewe skrzydło.
Chociaż może któryś z młodych na ławie by się nadawał.
Juve w tym ustawieniu grało moim zdaniem najlepiej.
Wiedziałem, że Juve ten mecz przegra, ale jak ma się coś dziać pod bramką Milanu jak Amauri nic nie potrafi zagrać.
Kompletnie nic, a sam Diego co zrobi bez żadnego wsparcia.
Nie wiem czy on na treningach robi takie cuda, że jak idzie na bramkę to przechodzi wszystkich i oni uważają, że pomoc mu niepotrzebna?
Nie wiem.
W ogóle mu nie pomagają, a w tym meczu poza Chiellinim i Melo jest chyba jednym z bardzo niewielu graczy któremu na wyniku zależy.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 21:59

Kurcze, zobaczcie - gralismy w pierwszej polowie masakre totalna, dostalismy brame, a po przerwie jaka jest na to wszystko dziadostwo reakcja Ferrary??? ŻADNA kompletnie ŻADNA! Zadnych zmian personalych ani taktycznych. Naprawde nie wiem ile i czego jeszcze trzeba zeby rzyszedl jakis kompetentny Hiddink, em przepraszam - trener.

EDIT: Albo prosze to - Marchisio jak tylko po zmianie ustawienia (po mysle ze przeszlismy na 4-3-1-2 jak zszedl Hasan) zszedl do srodka to od razu mial sytuacje strzelecka.
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2010, 22:10 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:04

Najciekawszą sprawą jest, że największe zagrożenie pod bramką Milanu stwarza Chiellini. Swoją drogą chyba najlepszy zawodnik na boisku, który zapieprza i w obronie i stara się ugrać coś w ataku.

P.S. Conte na trybunach? Czy też może wydawało mi się...


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:10

0 pomysłu na gre 0 gry w ataku 0 zagrożeń kopletne 0 w wykonaniu juve :( A co do Conte- nie chcemy cie my chcemy HIDDINKA !!

PS.2-0 Ronaldinho po meczu !
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2010, 22:18 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:15

Vincitore pisze:No cóż, można się było tego spodziewać, bo przecież jak mamy grać dobrze kiedy o obliczu naszej gry ma decydować para przeciniaków, na lewej pomocy gra środkowy pomocnik, a przed Diego który nie ma żywcem z kim grać jest Amauri, który jak pokazała pierwsza połowa bardziej nadawałby się na stopera niż napastnika. Byłem przygotowany na padlinę, ale to co przed chwilą Juventus zaserwował przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tak żenująco nie zagraliśmy jeszcze w żadnym meczu w tym sezonie. Oczywiście bramka po wrzutce, bo jakżeby inaczej. To już jest męczące. 4-4-1-1 może jest dobre na Parmę, ale nie na Milan z Nestą i Thiago Silvą w środku obrony. Sorry.
Tu nie chodzi o taktyke bo oni przy każdej taktyce grają padake. Ferrara nie może sobie zdać sprawy że z niego jest dupa a nie trener tylko żągluje tymi ustawieniami, a one mają narazie najmniejsze znaczenie bo nie ma ani chęci ani jakiejkolwiek organizacji.

Jakby Conte zastąpił Ferrare to chyba bym się posikał ze śmiechu haha


rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:18

WYSTARCZY TEGO!


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:18

Kto może niech wsłucha się w trybuny...mówią wszystko, a raczej milczą.


0-2 Basta Ferrara BASTA!


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:20

Druga bramka dla Milanu powinna byc przypisana... De Ceglie :roll:


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:45

Panowie, nie martwcie się ;) Jak dobrze pojdzie to za sezon , może dwa będziemy mistrzami (Serie B)
A szczerze... to chciałbym jutro po powrocie z budy zobaczyć news na JP "Ferrara zwolniony, Hiddink nowym trenerem" !!

P.S. Nie wiedziałem że krzesełka na trybunach się tak fajnie jarają xD


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:46

3 samobóje, bo tak trzeba nazwać "interwencje", którymi popisywali się nasi obrońcy


chwast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 9
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2010, 22:51

niedawno my ich upokorzyliśmy u siebie, teraz nam oddali i to z nawiązką... :/ dramat - tylko tak można to chyba opisać... :angry:
jeśli zarząd dalej będzie nieugięty i nic nie zmieni, będzie to chyba oznaczało powolne osuwanie się w dół tabeli naszego ukochanego klubu. naprawdę nie jestem w stanie ogarnąć braku kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy w kwestii prowadzenia klubu u tej bandy, która jeszcze nazywa się zarządem... :angry:
kto pamięta, żeby Juventus ostatnio grał przez całe 90 minut z pomysłem i niesamowitą determinacją, tak, że aż z przyjemnością się mecz oglądało, nie narażając nas, kibiców na niepotrzebne nerwy... ehh... :|

chciałbym, żeby to się jak najszybciej skończyło... CHCĘ PRAWDZIWY JUVENTUS ! ! !


Zablokowany